banner1

Ak Parti milletvekili aday listesi 1 Kasım milletvekili adayı tam listesi (AKP milletvekili adayları kimler)

Ak Parti aday listelerini belirledi ve YSK'ya teslim etti.Ak Parti'de eski 3 dönemlikler yeniden aday gösterilirken en büyük süpriz ise MHP'den bugün istifasını açıklayan Tuğrul Türkeş oldu.Tuğrul Türkeş Ankara'dan aday gösterildi.İşte Ak Parti'nin aday listesi


Ak Parti milletvekili aday listesi 1 Kasım milletvekili adayı tam listesi (AKP milletvekili adayları kimler)

AK Parti , 1 Kasım'da yapılacak genel seçimler için milletvekili aday listesi belirlendi.  AK Parti  aday listesini bugün Ak Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı bekir bozdağ Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sundu. Milletvekili aday listesi şöyle; 

İŞTE AK PARTİ'NİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

Başbakan Ahmet Davutoğlu, memleketi Konya'dan aday. 

 

BABACAN, çiçek LİSTEDE

 

AK Parti'de Cemil Çiçek, Ali Babacan, Ertan Aydın, Mücahit Arslan Ankara'dan aday gösterildi. Taner Yıldız  Kayseri'den aday.

 

ATALAY Van, YILDIRIM İzmir'DEN ADAY

 

Cevdet Yılmaz Bingöl'den, Beşir Atalay Van'dan, Efkan Ala Bursa'dan, Recep Akdağ Erzurum'dan aday gösterildi. Ömer Çelik Adana, Binali Yıldırım İzmir, Mehmet Şimşek Gaziantep'ten aday. İsmail Kahraman, İstanbul 1. bölgeden aday.

 

TUĞRUL TÜRKEŞ ANKARA'DAN ADAY

 

Yalçın Akdoğan ve Tuğrul Türkeş Ankara'dan aday.

 

FARUK ÇELİK Şanlıurfa'DAN ADAY

 

Kulislerden adaylıktan çekildiği iddiası yayılan Faruk Çelik, Şanlıurfa'dan 1. sıra adayı.

 

Galip Ensarioğlu Diyarbakır'dan aday. Mehdi Eker ise İstanbul'dan seçim yarışına katılacak. Taha Özhan AK Parti'nin Malatya adayı.

 

 

İŞTE İL İL TÜM ADAYLAR

 

 

AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

ADANA 1 ÖMER ÇELİK

 

ADANA 2 NECDET ÜNÜVAR

 

ADANA 3 FATMA GÜLDEMET SARI

 

ADANA 4 TALİP KÜÇÜKCAN

 

ADANA 5 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ

 

ADANA 6 TAMER DAĞLI

 

ADANA 7 MEHMET SAĞLAM

 

ADANA 8 AHMET ZENBİLCİ

 

ADANA 9 MÜBERRA KARA

 

ADANA 10 HASAN HÜSEYİN KUŞCU

 

ADANA 11 HASAN BERZAN TOPRAK

 

ADANA 12 ZEKERİYE YILDIZOĞLU

 

ADANA 13 MEHMET AKİF DOSTBİL

 

ADANA 14 İBRAHİM DÖLEK

 

AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

ADIYAMAN 1 AHMET AYDIN

 

ADIYAMAN 2 ADNAN BOYNUKARA

 

ADIYAMAN 3 İBRAHİM HALİL FIRAT

 

ADIYAMAN 4 SALİH FIRAT

 

ADIYAMAN 5 YAKUP TAŞ

 

 

AK PARTİ AFYON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

AFYONKARAHİSAR 1 VEYSEL EROĞLU

 

AFYONKARAHİSAR 2 ALİ ÖZKAYA

 

AFYONKARAHİSAR 3 HATİCE DUDU ÖZKAL

 

AFYONKARAHİSAR 4 MEHMET KOCA

 

AFYONKARAHİSAR 5 CENGİZ SAĞLAM

 

 

AK PARTİ AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

AĞRI 1 CESİM GÖKÇE

 

AĞRI 2 İSMAİL OĞUR

 

AĞRI 3 ERHAN TENEKECİ

 

AĞRI 4 ZEYNEL ABİDİN ÇAKIR

 

 

 

AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

AMASYA 1 MEHMET NACİ BOSTANCI

 

AMASYA 2 HALUK İPEK

 

AMASYA 3 AVNİ ERDEMİR

 

 

AK PARTİ ANKARA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

ANKARA  1 1ALİ BABACAN

 

ANKARA  1 2 YALÇIN AKDOĞAN

 

ANKARA  1 3 AHMET GÜNDOĞDU

 

ANKARA  1 4ALİ İHSAN ARSLAN

 

ANKARA  1 5 JÜLİDE SARIEROĞLU

 

ANKARA  1 6 MURAT ALPARSLAN

 

ANKARA  1 7 ERTAN AYDIN

 

ANKARA  1 8 FATİH ŞAHİN

 

ANKARA  1 9 TÜLAY SELAMOĞLU

 

ANKARA  1 10 BARIŞ AYDIN

 

ANKARA  1 11 ERCAN KINACI

 

ANKARA  1 12 FAHRİ USTA

 

ANKARA  1 13 DEVLET ŞANKAZAN

 

ANKARA  1 14 MEHTAP TORUNTAY

 

ANKARA  1 15 HÜSEYİN ULUSAL

 

ANKARA  1 16 HAYRİ ÇAĞIR

 

ANKARA  1 17 EMİRE BALKAN

 

ANKARA  1 18 MEHMET ALİ CANLI

 

 

ANKARA 2.BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ANKARA 2 1 CEMİL ÇİÇEK

 

ANKARA 2 2 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ

 

ANKARA 2 3 EMRULLAH İŞLER

 

ANKARA 2 4 AHMET İYİMAYA

 

ANKARA 2 5 LÜTFİYE SELVA ÇAM

 

ANKARA 2 6 VEDAT BİLGİN 1/10

 

ANKARA 2 7 AYDIN ÜNAL

 

ANKARA 2 8 NEVZAT CEYLAN

 

ANKARA 2 9 AYHAN YILMAZ

 

ANKARA 2 10 MAHMUT SAMİ MALLI

 

ANKARA 2 11 AHMET BABA

 

ANKARA 2 12 MURAT YILDIRIM

 

ANKARA 2 13 NESLİHAN CENK

 

ANKARA 2 14 MEHMET AKİF KALAYCI

 

 

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

ANTALYA 1 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

 

ANTALYA 2 MUSTAFA KÖSE

 

ANTALYA 3 HÜSEYİN SAMANİ

 

ANTALYA 4 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ

 

ANTALYA 5 SENA NUR ÇELİK

 

ANTALYA 6 İBRAHİM AYDIN

 

ANTALYA 7 ATAY USLU

 

ANTALYA 8 İBRAHİM TÜRKİŞ

 

ANTALYA 9 IŞILAY IŞILDAR CAN

 

ANTALYA 10 HAKKI BEŞKAZALI

 

ANTALYA 11 ERCAN MEKTEPLİOĞLU

 

ANTALYA 12 İZZET YILMAZ

 

ANTALYA 13 MURTAZA TAMYÜREK

 

ANTALYA 14 MUSTAFA AKDENİZ

 

 

AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

ARTVİN 1İSRAFİL KIŞLA

 

ARTVİN 2 HAYRETTİN GÜLBİN

 

 

 

AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

AYDIN 1 MEHMET ERDEM

 

AYDIN 2 ABDURRAHMAN ÖZ

 

AYDIN 3 MUSTAFA SAVAŞ

 

AYDIN 4 ERSİN ESENLİK

 

AYDIN 5 METİN YAVUZ

 

AYDIN 6 HİLMİ YILDIRIM

 

AYDIN 7 HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER

 

 

 

AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

BALIKESİR 1 MAHMUT POYRAZLI

 

BALIKESİR 2 SEMA KIRCI

 

BALIKESİR 3ALİ AYDINLIOĞLU

 

BALIKESİR 4 KASIM BOSTAN

 

BALIKESİR 5 MUSTAFA CANBEY

 

BALIKESİR 6EMİN MEHMET KARATAN

 

BALIKESİR 7 HASAN DEMİRASLAN

 

BALIKESİR 8 HASAN ŞAFAK

 

 

 

AK PARTİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

BİLECİK 1 HALİL ELDEMİR

 

BİLECİK 2 RAMAZAN KURTULMUŞ

 

 

AK PARTİ BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

BİNGÖL 1 CEVDET YILMAZ

 

BİNGÖL 2 ENVER FEHMİOĞLU

 

BİNGÖL 3 YUSUF COŞKUN

 

 

AK PARTİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

BİTLİS 1 VEDAT DEMİRÖZ

 

BİTLİS 2 MEHMET ZEKİ PEKER

 

BİTLİS 3 AHMET ÇELİK

 

 

AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

BOLU 1 ALİ ERCOŞKUN

 

BOLU 2 FEHMİ KÜPÇÜ

 

BOLU 3 FATİH METİN

 

 

AK PARTİ BURDUR  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

BURDUR 1 BAYRAM ÖZÇELİK

 

BURDUR 2 REŞAT PETEK

 

BURDUR 3 KAMİL ÖZCAN

 

 

AK PARTİ  BURSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

BURSA 1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU

 

BURSA 2 EFKAN ALA

 

BURSA 3 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ 2/10

 

BURSA 4 CEMALETTİN KANİ TORUN

 

BURSA 5 HÜSEYİN ŞAHİN

 

BURSA 6 İSMAİL AYDIN

 

BURSA 7 ZEKERİYA BİRKAN

 

BURSA 8 HAKAN ÇAVUŞOĞLU

 

BURSA 9 BENNUR KARABURUN

 

BURSA 10 MUHAMMET MÜFİT AYDIN

 

BURSA 11 OSMAN MESTEN

 

BURSA 12 MUSTAFA ESGİN

 

BURSA 13 AHMET KILIÇ

 

BURSA 14 CENNET CANKILIÇ

 

BURSA 15 HARUN AKIN

 

BURSA 16 BÜLENT BÜKE

 

BURSA 17 MURAT ÇAKIR

 

BURSA 18 DİNÇER AKYEL

 

 

AK PARTİ  ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

ÇANAKKALE 1 BÜLENT TURAN

 

ÇANAKKALE 2 AYHAN GİDER

 

ÇANAKKALE 3 JÜLİDE İSKENDEROĞLU

 

ÇANAKKALE 4 MEHMET ÖZKURNAZ

 

 

 

AK PARTİ  ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

ÇANKIRI 1 MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU

 

ÇANKIRI 2 HÜSEYİN FİLİZ

 

 

 

AK PARTİ  ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

ÇORUM 1 SALİM USLU

 

ÇORUM 2 AHMET SAMİ CEYLAN

 

ÇORUM 3 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT

 

ÇORUM 4 BEKİR HORUZ

 

 

 

AK PARTİ DENİZLİ  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

DENİZLİ 1 NİHAT ZEYBEKCİ

 

DENİZLİ 2 SEMA RAMAZANOĞLU

 

DENİZLİ 3 ŞAHİN TİN

 

DENİZLİ 4 CAHİT ÖZKAN

 

DENİZLİ 5 OSMAN YÜCELİŞ

 

DENİZLİ 6 EMİN OKKAYA

 

DENİZLİ 7 MUHAMMED BEKİR EGE

 

 

 

AK PARTİ DİYARBAKIR  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

DİYARBAKIR 1 MEHMET galip ensarioğlu

 

DİYARBAKIR 2 EBUBEKİR BAL

 

DİYARBAKIR 3 YUNUS MEMİŞ

 

DİYARBAKIR 4 BERAN ÇELİK

 

DİYARBAKIR 5 TAHSİN ARSLAN

 

DİYARBAKIR 6 NETİCE ARSLAN

 

DİYARBAKIR 7 ŞAFAK YONTÜRK

 

DİYARBAKIR 8 ALAATTİN PARLAK

 

DİYARBAKIR 9 MEHMET FATİH KAYHAN

 

DİYARBAKIR 10 AZİZ ALPER BİTEN

 

DİYARBAKIR 11 NEŞET ÖZDEN

 

 

AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

EDİRNE 1 RAFET SEZEN

 

EDİRNE 2 MUSTAFA MERCAN

 

EDİRNE 3 FAHRETTİN SAVCI

 

 

 

AK PARTİ  ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

ELAZIĞ 1 TAHİR ÖZTÜRK

 

ELAZIĞ 2 METİN BULUT

 

ELAZIĞ 3 ÖMER SERDAR

 

ELAZIĞ 4 EJDER AÇIKKAPI

 

 

AK PARTİ ERZİNCAN  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

ERZİNCAN 1 SEBAHATTİN KARAKELLE

 

ERZİNCAN 2 SERKAN BAYRAM

 

 

AK PARTİ ERZURUM  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

ERZURUM 1 RECEP AKDAĞ

 

ERZURUM 2 MUSTAFA ILICALI

 

ERZURUM 3 ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU

 

ERZURUM 4 İBRAHİM AYDEMİR 3/10

 

ERZURUM 5 ORHAN DELİGÖZ

 

ERZURUM 6 AHMET YAPTIRMIŞ

 

 

 

AK PARTİ ESKİŞEHİR  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

ESKİŞEHİR 1 NABİ AVCI

 

ESKİŞEHİR 2 HARUN KARACAN

 

ESKİŞEHİR 3EMİNE NUR GÜNAY

 

ESKİŞEHİR 4 YETKİN TETİK

 

ESKİŞEHİR 5ALİ DEMİREL

 

ESKİŞEHİR 6 YILMAZ ALTIN

 

 

AK PARTİ  GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

GAZİANTEP 1 MEHMET ŞİMŞEK

 

GAZİANTEP 2 ABDULHAMİT GÜL

 

GAZİANTEP 3 AHMET UZER

 

GAZİANTEP 4 ŞAMİL TAYYAR

 

GAZİANTEP 5 CANAN CANDEMİR ÇELİK

 

GAZİANTEP 6 ABDULLAH NEJAT KOÇER

 

GAZİANTEP 7 ABDULKADİR YÜKSEL

 

GAZİANTEP 8 MEHMET ERDOĞAN

 

GAZİANTEP 9 ALİ ŞAHİN

 

GAZİANTEP 10 FİKRET MURAT TURAL

 

GAZİANTEP 11 MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER

 

GAZİANTEP 12 SELAMİ YETKİNŞEKERCİ

 

 

AK PARTİ GİRESUN  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

GİRESUN 1 NURETTİN CANİKLİ

 

GİRESUN 2 CEMAL ÖZTÜRK

 

GİRESUN 3 SABRİ ÖZTÜRK

 

GİRESUN 4 ADEM TATLI

 

 

 

AK PARTİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

GÜMÜŞHANE 1 HACI OSMAN AKGÜL

 

GÜMÜŞHANE 2 CİHAN PEKTAŞ

 

 

AK PARTİ  HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

HAKKARİ 1 AHMET BUDAK

 

HAKKARİ 2 EMRULLAH GÜR

 

HAKKARİ 3 ABDULMECİT TARHAN

 

 

 

AK PARTİ HATAY  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

HATAY 1 ADEM YEŞİLDAL

 

HATAY 2 ORHAN KARASAYAR

 

HATAY 3 MEHMET ÖNTÜRK

 

HATAY 4 FEVZİ ŞANVERDİ

 

HATAY 5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU

 

HATAY 6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ

 

HATAY 7 İBRAHİM NACİ YAPAR

 

HATAY 8 MEHMET HACIOĞLU

 

HATAY 9 CANAN KAHRAMAN

 

HATAY 10 AHMET DEMİRTAŞ

 

 

AK PARTİ  ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

ISPARTA 1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ

 

ISPARTA 2 SAİT YÜCE

 

ISPARTA 3 HAYDAR KEMAL KURT

 

ISPARTA 4 GÜLSÜM TUNÇBİLEK

 

 

AK PARTİ MERSİN  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

MERSİN 1 LÜTFİ ELVAN

 

MERSİN 2 YILMAZ TEZCAN

 

MERSİN 3ALİ CUMHUR TAŞKIN

 

MERSİN 4 HACI ÖZKAN

 

MERSİN 5 ZEYNEP GÜL YILMAZ

 

MERSİN 6 ALPASLAN GÜRGENÇ

 

MERSİN 7 HALİT ÇORTUL

 

MERSİN 8 TANER BOZ

 

MERSİN 9 NAFİZ DENİZ

 

MERSİN 10 KORAL PARÇA

 

MERSİN 11 ADEM ALİ KESKİN

 

 

AK PARTİ İSTANBUL 1.BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

İSTANBUL 1 1İSMAİL KAHRAMAN

 

İSTANBUL 1 2 MUSTAFA ATAŞ 4/10

 

İSTANBUL 1 3MİHRİMAH BELMA SATIR

 

İSTANBUL 1 4 EROL KAYA

 

İSTANBUL 1 5 AHMET BERAT ÇONKAR

 

İSTANBUL 1 6 BERAT ALBAYRAK

 

İSTANBUL 1 7İSMET UÇMA

 

İSTANBUL 1 8 METİN KÜLÜNK

 

İSTANBUL 1 9 RAVZA KAVAKCI KAN

 

İSTANBUL 1 10 AZMİ EKİNCİ

 

İSTANBUL 1 11 OSMAN BOYRAZ

 

İSTANBUL 1 12 HASAN TURAN

 

İSTANBUL 1 13 HASAN SERT

 

İSTANBUL 1 14 MEHMET ALİ PULCU

 

İSTANBUL 1 15 HURŞİT YILDIRIM

 

İSTANBUL 1 16 HULUSİ ŞENTÜRK

 

İSTANBUL 1 17 ORHAN BİRDAL

 

İSTANBUL 1 18 ŞEBNEM KOCAKELÇİ

 

İSTANBUL 1 19 HAKKI ŞANLI

 

İSTANBUL 1 20 ERDAL YILMAZ

 

İSTANBUL 1 21 AYŞE KARTAL

 

İSTANBUL 1 22 MUSTAFA DEMİRAL

 

İSTANBUL 1 23 MUSTAFA ÖZMEN

 

İSTANBUL 1 24 HACER AKTÜRK

 

İSTANBUL 1 25 ALİM ERDEMİR

 

İSTANBUL 1 26 COŞKUN KOÇ

 

İSTANBUL 1 27 HASAN EKMEN

 

İSTANBUL 1 28 AYSER SOY

 

İSTANBUL 1 29 MUHAMMET ALİ KUMRU

 

İSTANBUL 1 30 MEHMET HÜSREV

 

İSTANBUL 1 31 RAMAZAN BULUM

 

 

 

AK PARTİ İSTANBUL 2.BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

İSTANBUL 2 1 HAYATİ YAZICI

 

İSTANBUL 2 2 VOLKAN BOZKIR

 

İSTANBUL 2 3 BURHAN KUZU

 

İSTANBUL 2 4AYŞE NUR BAHÇEKAPILI

 

İSTANBUL 2 5 FATMA BETÜL SAYAN KAYA

 

İSTANBUL 2 6 EKREM ERDEM

 

İSTANBUL 2 7AZİZ BABUŞCU

 

İSTANBUL 2 8 DURMUŞ ALİ SARIKAYA

 

İSTANBUL 2 9ŞİRİN ÜNAL

 

İSTANBUL 2 10 FATMA BENLİ

 

İSTANBUL 2 11 HÜSEYİN BÜRGE

 

İSTANBUL 2 12 HAYDAR ALİ YILDIZ

 

İSTANBUL 2 13 AHMET HAMDİ ÇAMLI

 

İSTANBUL 2 14 MARKAR ESEYAN

 

İSTANBUL 2 15 OKTAY SARAL

 

İSTANBUL 2 16 CEMAL VANLIOĞLU

 

İSTANBUL 2 17 AYŞEGÜL ESRA ATİK

 

İSTANBUL 2 18 PERİHAN TOĞAY

 

İSTANBUL 2 19 EROL ADAYILMAZ

 

İSTANBUL 2 20 YAVUZ DEĞİRMENCİ

 

İSTANBUL 2 21 GÜLVER ERDEM

 

İSTANBUL 2 22 MEHMET AKİF KÖSE

 

İSTANBUL 2 23 ÖMER FARUK AYDEMİR

 

İSTANBUL 2 24 BUĞRA BABUR

 

İSTANBUL 2 25 MAHMUT BAYAT

 

İSTANBUL 2 26 EMRE ETE

 

 

AK PARTİ İSTANBUL 3.BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

İSTANBUL 3 1 MEHMET MEHDİ EKER 5/10

 

İSTANBUL 3 2 MUSTAFA ŞENTOP

 

İSTANBUL 3 3 MEHMET DOĞAN KUBAT

 

İSTANBUL 3 4 SERAP YAŞAR

 

İSTANBUL 3 5 FEYZULLAH KIYIKLIK

 

İSTANBUL 3 6 MEHMET MUŞ

 

İSTANBUL 3 7 NUREDDİN NEBATİ

 

İSTANBUL 3 8 MEHMET METİNER

 

İSTANBUL 3 9 HARUN KARACA

 

İSTANBUL 3 10 TÜLAY KAYNARCA

 

İSTANBUL 3 11 MUSTAFA YENEROĞLU

 

İSTANBUL 3 12 ERKAN KANDEMİR

 

İSTANBUL 3 13 HALİS DALKILIÇ

 

İSTANBUL 3 14 MÜRTEZA ZENGİN

 

İSTANBUL 3 15 YILDIZ SEFERİNOĞLU

 

İSTANBUL 3 16 ABDULLAH BAŞCI

 

İSTANBUL 3 17 YUNUS ERGÜNE

 

İSTANBUL 3 18 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE

 

İSTANBUL 3 19 AHMET AYDIN

 

İSTANBUL 3 20 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK

 

İSTANBUL 3 21 ABDULLAH SADIKSOY

 

İSTANBUL 3 22 MÜZEMMİL HEVADPAL

 

İSTANBUL 3 23 RESUL KURT

 

İSTANBUL 3 24 YEŞİL AYTULUM TURUT

 

İSTANBUL 3 25 ZEKİYE ÇAPAN

 

İSTANBUL 3 26 MURAT ÇELİK

 

İSTANBUL 3 27 MEMET EMİN ERTEKİN

 

İSTANBUL 3 28 HASENE ÇAPAR

 

İSTANBUL 3 29 HAŞİM TAŞKIRAN

 

İSTANBUL 3 30 YASİN ZÜLBAHAROĞLU

 

İSTANBUL 3 31 HÜSEYİN KOYUNCU

 

 

 

AK PARTİ  İZMİR 1.BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

İZMİR 1 1BİNALİ YILDIRIM

 

İZMİR 1 2 MAHMUT ATİLLA KAYA

 

İZMİR 1 3 HÜSEYİN KOCABIYIK

 

İZMİR 1 4 NECİP KALKAN

 

İZMİR 1 5 CEMAL BEKLE

 

İZMİR 1 6AYŞE ENGÜR

 

İZMİR 1 7 FEVZİ BAYRAM

 

İZMİR 1 8 MAKSUT KARAOSMAN

 

İZMİR 1 9 MEHMET İLKBAHAR

 

İZMİR 1 10 GÜRBÜZ AKBULUT

 

İZMİR 1 11 ZERRİN KARA

 

İZMİR 1 12 AHMET EROĞLU

 

İZMİR 1 13 ENES UZUNLAR

 

 

AK PARTİ  İZMİR 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

İZMİR 2 1 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR

 

İZMİR 2 2 MUSTAFA İBRAHİM TURHAN

 

İZMİR 2 3 HAMZA DAĞ

 

İZMİR 2 4 KEREM ALİ SÜREKLİ

 

İZMİR 2 5 NESRİN ULEMA

 

İZMİR 2 6 TANSU KAYA

 

İZMİR 2 7BİLAL KIRKPINAR

 

İZMİR 2 8ALİ SEDAT ŞENBAŞ

 

İZMİR 2 9 MELTEM ERGİN

 

İZMİR 2 10 VEYSEL GÜLDOĞAN

 

İZMİR 2 11 EMİN SEFA KAYACAN

 

İZMİR 2 12 HALE YILDIZ

 

İZMİR 2 13 CEMAL BAHÇIVAN 6/10

 

 

AK PARTİ KARS  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

KARS 1 AHMET ARSLAN

 

KARS 2 YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY

 

KARS 3 SUAT ÖGEL

 

 

AK PARTİ  KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

KASTAMONU 1 HAKKI KÖYLÜ

 

KASTAMONU 2 METİN ÇELİK

 

KASTAMONU 3 MURAT DEMİR

 

 

 

AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

KAYSERİ 1 MEHMET ÖZHASEKİ

 

KAYSERİ 2 TANER YILDIZ

 

KAYSERİ 3 MUSTAFA ELİTAŞ

 

KAYSERİ 4 İSMAİL TAMER

 

KAYSERİ 5 HÜLYA NERGİS

 

KAYSERİ 6 İSMAİL EMRAH KARAYEL

 

KAYSERİ 7 SAMİ DEDEOĞLU

 

KAYSERİ 8 AVŞAR ASLAN

 

KAYSERİ 9 KADİR CAN GÖKALP

 

 

 

AK PARTİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

KIRKLARELİ 1 SELAHATTİN MİNSOLMAZ

 

KIRKLARELİ 2 TURHAN ALTINTEL

 

KIRKLARELİ 3 AYTAÇ AKSOY

 

 

AK PARTİ KIRŞEHİR  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

KIRŞEHİR 1 SALİH ÇETİNKAYA

 

KIRŞEHİR 2MİKAİL ARSLAN

 

 

AK PARTİ KOCAELİ  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

KOCAELİ 1 FİKRİ IŞIK

 

KOCAELİ 2 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU

 

KOCAELİ 3 ZEKİ AYGÜN

 

KOCAELİ 4 İLYAS ŞEKER

 

KOCAELİ 5 MEHMET AKİF YILMAZ

 

KOCAELİ 6 SAMİ ÇAKIR

 

KOCAELİ 7 CEMİL YAMAN

 

KOCAELİ 8 AYŞE MÜGE OLŞEN

 

KOCAELİ 9 HALİT ÇOKAN

 

KOCAELİ 10 ERKAN AKSOY

 

KOCAELİ 11 ŞENER İNCE

 

 

AK PARTİ KONYA  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

KONYA 1 AHMET DAVUTOĞLU

 

KONYA 2 MUSTAFA BALOĞLU

 

KONYA 3 HÜSNÜYE ERDOĞAN

 

KONYA 4 AHMET SORGUN

 

KONYA 5 ZİYA ALTUNYALDIZ

 

KONYA 6 MUHAMMET UĞUR KALELİ

 

KONYA 7 LEYLA ŞAHİN USTA

 

KONYA 8 MEHMET BABAOĞLU

 

KONYA 9 ABDULLAH AĞRALI

 

KONYA 10 HALİL ETYEMEZ

 

KONYA 11 HACI AHMET ÖZDEMİR

 

KONYA 12 ÖMER ÜNAL

 

KONYA 13 MUSTAFA EFE

 

KONYA 14 AHMET ÖZDOĞAN

 

 

 

AK PARTİ KÜTAHYA  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

KÜTAHYA 1 MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI

 

KÜTAHYA 2 VURAL KAVUNCU

 

KÜTAHYA 3 İSHAK GAZEL

 

KÜTAHYA 4 AHMET TAN

 

 

AK PARTİ  MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

MALATYA 1 ÖZNUR ÇALIK

 

MALATYA 2 TAHA ÖZHAN

 

MALATYA 3 MUSTAFA ŞAHİN

 

MALATYA 4 NURETTİN YAŞAR

 

MALATYA 5 BÜLENT TÜFENKCİ

 

MALATYA 6 UFUK ÖNALAN

 

 

AK PARTİ  MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

MANİSA 1 SELÇUK ÖZDAĞ 7/10

 

MANİSA 2 RECAİ BERBER

 

MANİSA 3 UĞUR AYDEMİR

 

MANİSA 4 MURAT BAYBATUR

 

MANİSA 5 İSMAİL BİLEN

 

MANİSA 6 GÜZİDE İÇEN KASAP

 

MANİSA 7 ERGÜN KARAOĞLU

 

MANİSA 8 OZAN ERDEM

 

MANİSA 9 NEVZAT BÜKÜM

 

 

AK PARTİ  KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

KAHRAMANMARAŞ 1 MAHİR ÜNAL

 

KAHRAMANMARAŞ 2 VEYSİ KAYNAK

 

KAHRAMANMARAŞ 3 NURSEL REYHANLIOĞLU

 

KAHRAMANMARAŞ 4 CELALETTİN GÜVENÇ

 

KAHRAMANMARAŞ 5 MEHMET UĞUR DİLİPAK

 

KAHRAMANMARAŞ 6 MEHMET İLKER ÇİTİL

 

KAHRAMANMARAŞ 7 İMRAN KILIÇ

 

KAHRAMANMARAŞ 8 OĞUZKAN GÜZEL

 

 

AK PARTİ  MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

MARDİN 1 ORHAN MİROĞLU

 

MARDİN 2 SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ

 

MARDİN 3 SÜLEYMAN ÇELİK

 

MARDİN 4 ABDULLAH ERİN

 

MARDİN 5 VEYSİ KAYA

 

MARDİN 6 AHMET KAYA

 

 

AK PARTİ MUĞLA  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

MUĞLA 1 HASAN ÖZYER

 

MUĞLA 2 NİHAT ÖZTÜRK

 

MUĞLA 3 ELVAN GÖÇER

 

MUĞLA 4 MUHİTTİN KAYABAŞI

 

MUĞLA 5 MEHMET TİRE

 

MUĞLA 6 İSMAİL

 

 

 

AK PARTİ MUŞ  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

MUŞ 1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK

 

MUŞ 2 ABDULSELAM ER

 

MUŞ 3 MEDENİ ÇAĞLAR

 

 

 

AK PARTİ NEVŞEHİR  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

NEVŞEHİR 1 MUSTAFA AÇIKGÖZ

 

NEVŞEHİR 2 MURAT GÖKTÜRK

 

NEVŞEHİR 3 EBUBEKİR GİZLİGİDER

 

 

AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

NİĞDE 1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU

 

NİĞDE 2 ERDOĞAN ÖZEGEN

 

NİĞDE 3 YAŞAR ATAÇ

 

 

AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

ORDU 1 NUMAN KURTULMUŞ

 

ORDU 2 OKTAY ÇANAK

 

ORDU 3 METİN GÜNDOĞDU

 

ORDU 4 ERGÜN TAŞCI

 

ORDU 5 MEHMET KARA

 

 

 

AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

RİZE 1 HASAN KARAL

 

RİZE 2 HİKMET AYAR

 

RİZE 3 OSMAN AŞKIN BAK

 

 

AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

SAKARYA 1 AYHAN SEFER ÜSTÜN

 

SAKARYA 2 ŞABAN DİŞLİ

 

SAKARYA 3 MUSTAFA İSEN

 

SAKARYA 4 ALİ İHSAN YAVUZ

 

SAKARYA 5 RECEP UNCUOĞLU

 

SAKARYA 6 NURAY SAĞIROĞLU

 

SAKARYA 7 RECEP HACIEYÜPOĞLU

 

 

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

SAMSUN 1 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ

 

SAMSUN 2 ÇİĞDEM KARAASLAN

 

SAMSUN 3 AHMET DEMİRCAN

 

SAMSUN 4 FUAT KÖKTAŞ 8/10

 

SAMSUN 5 HASAN BASRİ KURT

 

SAMSUN 6 ORHAN KIRCALI

 

SAMSUN 7 YILMAZ HOCAOĞLU

 

SAMSUN 8 HÜSEYİN AVNİ ÇATAL

 

SAMSUN 9 ADEM TUNCER

 

 

AK PARTİ SİİRT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

SİİRT 1 YASİN AKTAY

 

SİİRT 2 FEYZİ SEVGİLİ

 

SİİRT 3 LOKMAN ÖZCAN

 

 

 

AK PARTİ SİNOP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

SİNOP 1 NAZIM MAVİŞ

 

SİNOP 2 CENGİZ TOKMAK

 

 

AK PARTİ SİVAS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

SİVAS 1 İSMET YILMAZ

 

SİVAS 2 HİLMİ BİLGİN

 

SİVAS 3 SELİM DURSUN

 

SİVAS 4 MEHMET HABİB SOLUK

 

SİVAS 5 HAKAN AKKAŞ

 

 

 

AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

TEKİRDAĞ 1 MUSTAFA YEL

 

TEKİRDAĞ 2 AYŞE DOĞAN

 

TEKİRDAĞ 3 METİN AKGÜN

 

TEKİRDAĞ 4 ALİ GÜMÜŞ

 

TEKİRDAĞ 5 ÖMER KARADENİZ

 

TEKİRDAĞ 6 ADNAN ARGAN

 

 

 

AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

TOKAT 1 COŞKUN ÇAKIR

 

TOKAT 2 ZEYİD ASLAN

 

TOKAT 3 CELİL GÖÇER

 

TOKAT 4 YUSUF BEYAZIT

 

TOKAT 5 MUSTAFA ARSLAN

 

 

 

AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

TRABZON 1 SÜLEYMAN SOYLU

 

TRABZON 2 MUHAMMET BALTA

 

TRABZON 3 AYŞE SULA KÖSEOĞLU

 

TRABZON 4 ADNAN GÜNNAR

 

TRABZON 5 SALİH CORA

 

TRABZON 6 ERGİN AYDIN

 

 

AK PARTİ TUNCELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

TUNCELİ 1 METİN LEVENT YILDIZ

 

TUNCELİ 2 ALİ ULVİ SEYREK

 

 

AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

ŞANLIURFA 1 FARUK ÇELİK

 

ŞANLIURFA 2 MEHMET KASIM GÜLPINAR

 

ŞANLIURFA 3 HALİL ÖZCAN

 

ŞANLIURFA 4 AHMET EŞREF FAKIBABA

 

ŞANLIURFA 5 MEHMET ALİ CEVHERİ

 

ŞANLIURFA 6 MEHMET AKYÜREK

 

ŞANLIURFA 7 İBRAHİM HALİL YILDIZ

 

ŞANLIURFA 8 MAHMUT KAÇAR

 

ŞANLIURFA 9 KEMALETTİN YILMAZTEKİN

 

ŞANLIURFA 10 ABDURRAHMAN NÜVİT YETKİN

 

ŞANLIURFA 11 MEHMET FATİH AKSOY

 

ŞANLIURFA 12 MEHMET ARKAN

 

 

AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

UŞAK 1 MEHMET ALTAY

 

UŞAK 2 ALİM TUNÇ

 

UŞAK 3 HÜSEYİN KESKİN

 

 

 

AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

VAN 1 BEŞİR ATALAY

 

VAN 2 BURHAN KAYATÜRK

 

VAN 3 VAHDETTİN İNCE

 

VAN 4 FATİH ÇİFTCİ

 

VAN 5 KAYHAN TÜRKMENOĞLU

 

VAN 6 EBUBEKİR KAÇMAZ

 

VAN 7 FARUK ALPASLAN 9/10

 

VAN 8 FERMAN YILDIRIM

 

 

 

AK PARTİ  YOZGAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

YOZGAT 1 BEKİR BOZDAĞ

 

YOZGAT 2 ABDULKADİR AKGÜL

 

YOZGAT 3 ERTUĞRUL SOYSAL

 

YOZGAT 4 YUSUF BAŞER

 

 

 

AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

ZONGULDAK 1 HÜSEYİN ÖZBAKIR

 

ZONGULDAK 2 FARUK ÇATUROĞLU

 

ZONGULDAK 3 ÖZCAN ULUPINAR

 

ZONGULDAK 4 AKIN KAYMAK

 

ZONGULDAK 5 AYTEKİN KAZANCI

 

 

 

AK PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

AKSARAY 1 İLKNUR İNCEÖZ

 

AKSARAY 2 CENGİZ AYDOĞDU

 

AKSARAY 3 MUSTAFA SERDENGEÇTİ

 

 

 

 

AK PARTİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

BAYBURT 1 NACİ AĞBAL

 

BAYBURT 2 ŞAHAP KAVCIOĞLU

 

 

AK PARTİ KARAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

KARAMAN 1 RECEP KONUK

 

KARAMAN 2 RECEP ŞEKER

 

 

AK PARTİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

KIRIKKALE 1 RAMAZAN CAN

 

KIRIKKALE 2 ABDULLAH ÖZTÜRK

 

KIRIKKALE 3 MEHMET DEMİR

 

 

 

AK PARTİ BATMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

BATMAN 1 ATAULLAH HAMİDİ

 

BATMAN 2 ZİVER ÖZDEMİR

 

BATMAN 3 MURAT ÇİÇEK

 

BATMAN 4 ADİLE GÜRBÜZ

 

 

AK PARTİ ŞIRNAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

ŞIRNAK 1 ARSLAN TATAR

 

ŞIRNAK 2 ÖMER DEMİR

 

ŞIRNAK 3 CİHAN GÜVEN

 

ŞIRNAK 4 SEYHAN AKI

 

 

 

AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

BARTIN 1 YILMAZ TUNÇ

 

BARTIN 2 AHMET BENSİZ

 

 

 

AK PARTİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

ARDAHAN 1 ORHAN ATALAY

 

ARDAHAN 2 YUNUS BAYDAR

 

 

AK PARTİ IĞDIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

IĞDIR 1 NURETTİN ARAS

 

IĞDIR 2 MUSTAFA BULUŞ

 

 

 

AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

YALOVA 1 FİKRİ DEMİREL

 

YALOVA 2 İLKER KARBUZ

 

 

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

KARABÜK 1 MEHMET ALİ ŞAHİN

 

KARABÜK 2 BURHANETTİN UYSAL

 

AK PARTİ KİLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

 

KİLİS 1REŞİT POLAT

 

KİLİS 2 MUSTAFA HİLMİ DÜLGER

 

 

AK PARTİ OSMANİYE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

OSMANİYE 1 SUAT ÖNAL

 

OSMANİYE 2 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU

 

OSMANİYE 3 MEHMET REMZİ COŞAK Parti , 1 Kasım'da yapılacak genel seçimler için milletvekili aday listesi belirlendi.  AK Parti  aday listesini bugün Ak Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı bekir bozdağYüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sundu. Milletvekili aday listesi şöyle; 


İŞTE AK PARTİ'NİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

Başbakan Ahmet Davutoğlu, memleketi Konya'dan aday. 

 
 

BABACAN, çiçek LİSTEDE

AK Parti'de Cemil ÇiçekAli Babacan, Ertan Aydın, Mücahit Arslan Ankara'dan aday gösterildi. Taner Yıldız  Kayseri'den aday.

ATALAY Van, YILDIRIM İzmir'DEN ADAY

Cevdet Yılmaz Bingöl'den, Beşir Atalay Van'dan, Efkan Ala Bursa'dan, Recep AkdağErzurum'dan aday gösterildi. Ömer Çelik AdanaBinali Yıldırım İzmir, Mehmet ŞimşekGaziantep'ten aday. İsmail Kahraman, İstanbul 1. bölgeden aday.

TUĞRUL TÜRKEŞ ANKARA'DAN ADAY

Yalçın Akdoğan ve Tuğrul Türkeş Ankara'dan aday.

FARUK ÇELİK Şanlıurfa'DAN ADAY

Kulislerden adaylıktan çekildiği iddiası yayılan Faruk Çelik, Şanlıurfa'dan 1. sıra adayı.

Galip Ensarioğlu Diyarbakır'dan aday. Mehdi Eker ise İstanbul'dan seçim yarışına katılacak. Taha Özhan AK Parti'nin Malatya adayı.


İŞTE İL İL TÜM ADAYLAR
 

AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

ADANA 1 ÖMER ÇELİK

ADANA 2 NECDET ÜNÜVAR

ADANA 3 FATMA GÜLDEMET SARI

ADANA 4 TALİP KÜÇÜKCAN

ADANA 5 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ

ADANA 6 TAMER DAĞLI

ADANA 7 MEHMET SAĞLAM

ADANA 8 AHMET ZENBİLCİ

ADANA 9 MÜBERRA KARA

ADANA 10 HASAN HÜSEYİN KUŞCU

ADANA 11 HASAN BERZAN TOPRAK

ADANA 12 ZEKERİYE YILDIZOĞLU

ADANA 13 MEHMET AKİF DOSTBİL

ADANA 14 İBRAHİM DÖLEK

AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

ADIYAMAN 1 AHMET AYDIN

ADIYAMAN 2 ADNAN BOYNUKARA

ADIYAMAN 3 İBRAHİM HALİL FIRAT

ADIYAMAN 4 SALİH FIRAT

ADIYAMAN 5 YAKUP TAŞ


AK PARTİ AFYON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

AFYONKARAHİSAR 1 VEYSEL EROĞLU

AFYONKARAHİSAR 2 ALİ ÖZKAYA

AFYONKARAHİSAR 3 HATİCE DUDU ÖZKAL

AFYONKARAHİSAR 4 MEHMET KOCA

AFYONKARAHİSAR 5 CENGİZ SAĞLAM


AK PARTİ AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

AĞRI 1 CESİM GÖKÇE

AĞRI 2 İSMAİL OĞUR

AĞRI 3 ERHAN TENEKECİ

AĞRI 4 ZEYNEL ABİDİN ÇAKIR



AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

AMASYA 1 MEHMET NACİ BOSTANCI

AMASYA 2 HALUK İPEK

AMASYA 3 AVNİ ERDEMİR


AK PARTİ ANKARA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

ANKARA  1 1ALİ BABACAN

ANKARA  1 2 YALÇIN AKDOĞAN

ANKARA  1 3 AHMET GÜNDOĞDU

ANKARA  1 4ALİ İHSAN ARSLAN

ANKARA  1 5 JÜLİDE SARIEROĞLU

ANKARA  1 6 MURAT ALPARSLAN

ANKARA  1 7 ERTAN AYDIN

ANKARA  1 8 FATİH ŞAHİN

ANKARA  1 9 TÜLAY SELAMOĞLU

ANKARA  1 10 BARIŞ AYDIN

ANKARA  1 11 ERCAN KINACI

ANKARA  1 12 FAHRİ USTA

ANKARA  1 13 DEVLET ŞANKAZAN

ANKARA  1 14 MEHTAP TORUNTAY

ANKARA  1 15 HÜSEYİN ULUSAL

ANKARA  1 16 HAYRİ ÇAĞIR

ANKARA  1 17 EMİRE BALKAN

ANKARA  1 18 MEHMET ALİ CANLI


ANKARA 2.BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANKARA 2 1 CEMİL ÇİÇEK

ANKARA 2 2 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ

ANKARA 2 3 EMRULLAH İŞLER

ANKARA 2 4 AHMET İYİMAYA

ANKARA 2 5 LÜTFİYE SELVA ÇAM

ANKARA 2 6 VEDAT BİLGİN 1/10

ANKARA 2 7 AYDIN ÜNAL

ANKARA 2 8 NEVZAT CEYLAN

ANKARA 2 9 AYHAN YILMAZ

ANKARA 2 10 MAHMUT SAMİ MALLI

ANKARA 2 11 AHMET BABA

ANKARA 2 12 MURAT YILDIRIM

ANKARA 2 13 NESLİHAN CENK

ANKARA 2 14 MEHMET AKİF KALAYCI


AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

ANTALYA 1 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

ANTALYA 2 MUSTAFA KÖSE

ANTALYA 3 HÜSEYİN SAMANİ

ANTALYA 4 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ

ANTALYA 5 SENA NUR ÇELİK

ANTALYA 6 İBRAHİM AYDIN

ANTALYA 7 ATAY USLU

ANTALYA 8 İBRAHİM TÜRKİŞ

ANTALYA 9 IŞILAY IŞILDAR CAN

ANTALYA 10 HAKKI BEŞKAZALI

ANTALYA 11 ERCAN MEKTEPLİOĞLU

ANTALYA 12 İZZET YILMAZ

ANTALYA 13 MURTAZA TAMYÜREK

ANTALYA 14 MUSTAFA AKDENİZ


AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

ARTVİN 1İSRAFİL KIŞLA

ARTVİN 2 HAYRETTİN GÜLBİN



AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

AYDIN 1 MEHMET ERDEM

AYDIN 2 ABDURRAHMAN ÖZ

AYDIN 3 MUSTAFA SAVAŞ

AYDIN 4 ERSİN ESENLİK

AYDIN 5 METİN YAVUZ

AYDIN 6 HİLMİ YILDIRIM

AYDIN 7 HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER



AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

BALIKESİR 1 MAHMUT POYRAZLI

BALIKESİR 2 SEMA KIRCI

BALIKESİR 3ALİ AYDINLIOĞLU

BALIKESİR 4 KASIM BOSTAN

BALIKESİR 5 MUSTAFA CANBEY

BALIKESİR 6EMİN MEHMET KARATAN

BALIKESİR 7 HASAN DEMİRASLAN

BALIKESİR 8 HASAN ŞAFAK



AK PARTİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

BİLECİK 1 HALİL ELDEMİR

BİLECİK 2 RAMAZAN KURTULMUŞ


AK PARTİ BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

BİNGÖL 1 CEVDET YILMAZ

BİNGÖL 2 ENVER FEHMİOĞLU

BİNGÖL 3 YUSUF COŞKUN


AK PARTİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

BİTLİS 1 VEDAT DEMİRÖZ

BİTLİS 2 MEHMET ZEKİ PEKER

BİTLİS 3 AHMET ÇELİK


AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

BOLU 1 ALİ ERCOŞKUN

BOLU 2 FEHMİ KÜPÇÜ

BOLU 3 FATİH METİN


AK PARTİ BURDUR  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

BURDUR 1 BAYRAM ÖZÇELİK

BURDUR 2 REŞAT PETEK

BURDUR 3 KAMİL ÖZCAN


AK PARTİ  BURSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

BURSA 1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU

BURSA 2 EFKAN ALA

BURSA 3 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ 2/10

BURSA 4 CEMALETTİN KANİ TORUN

BURSA 5 HÜSEYİN ŞAHİN

BURSA 6 İSMAİL AYDIN

BURSA 7 ZEKERİYA BİRKAN

BURSA 8 HAKAN ÇAVUŞOĞLU

BURSA 9 BENNUR KARABURUN

BURSA 10 MUHAMMET MÜFİT AYDIN

BURSA 11 OSMAN MESTEN

BURSA 12 MUSTAFA ESGİN

BURSA 13 AHMET KILIÇ

BURSA 14 CENNET CANKILIÇ

BURSA 15 HARUN AKIN

BURSA 16 BÜLENT BÜKE

BURSA 17 MURAT ÇAKIR

BURSA 18 DİNÇER AKYEL


AK PARTİ  ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

ÇANAKKALE 1 BÜLENT TURAN

ÇANAKKALE 2 AYHAN GİDER

ÇANAKKALE 3 JÜLİDE İSKENDEROĞLU

ÇANAKKALE 4 MEHMET ÖZKURNAZ



AK PARTİ  ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

ÇANKIRI 1 MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU

ÇANKIRI 2 HÜSEYİN FİLİZ



AK PARTİ  ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

ÇORUM 1 SALİM USLU

ÇORUM 2 AHMET SAMİ CEYLAN

ÇORUM 3 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT

ÇORUM 4 BEKİR HORUZ



AK PARTİ DENİZLİ  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

DENİZLİ 1 NİHAT ZEYBEKCİ

DENİZLİ 2 SEMA RAMAZANOĞLU

DENİZLİ 3 ŞAHİN TİN

DENİZLİ 4 CAHİT ÖZKAN

DENİZLİ 5 OSMAN YÜCELİŞ

DENİZLİ 6 EMİN OKKAYA

DENİZLİ 7 MUHAMMED BEKİR EGE



AK PARTİ DİYARBAKIR  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

DİYARBAKIR 1 MEHMET galip ensarioğlu

DİYARBAKIR 2 EBUBEKİR BAL

DİYARBAKIR 3 YUNUS MEMİŞ

DİYARBAKIR 4 BERAN ÇELİK

DİYARBAKIR 5 TAHSİN ARSLAN

DİYARBAKIR 6 NETİCE ARSLAN

DİYARBAKIR 7 ŞAFAK YONTÜRK

DİYARBAKIR 8 ALAATTİN PARLAK

DİYARBAKIR 9 MEHMET FATİH KAYHAN

DİYARBAKIR 10 AZİZ ALPER BİTEN

DİYARBAKIR 11 NEŞET ÖZDEN


AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

EDİRNE 1 RAFET SEZEN

EDİRNE 2 MUSTAFA MERCAN

EDİRNE 3 FAHRETTİN SAVCI



AK PARTİ  ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

ELAZIĞ 1 TAHİR ÖZTÜRK

ELAZIĞ 2 METİN BULUT

ELAZIĞ 3 ÖMER SERDAR

ELAZIĞ 4 EJDER AÇIKKAPI


AK PARTİ ERZİNCAN  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

ERZİNCAN 1 SEBAHATTİN KARAKELLE

ERZİNCAN 2 SERKAN BAYRAM


AK PARTİ ERZURUM  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

ERZURUM 1 RECEP AKDAĞ

ERZURUM 2 MUSTAFA ILICALI

ERZURUM 3 ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU

ERZURUM 4 İBRAHİM AYDEMİR 3/10

ERZURUM 5 ORHAN DELİGÖZ

ERZURUM 6 AHMET YAPTIRMIŞ



AK PARTİ ESKİŞEHİR  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

ESKİŞEHİR 1 NABİ AVCI

ESKİŞEHİR 2 HARUN KARACAN

ESKİŞEHİR 3EMİNE NUR GÜNAY

ESKİŞEHİR 4 YETKİN TETİK

ESKİŞEHİR 5ALİ DEMİREL

ESKİŞEHİR 6 YILMAZ ALTIN


AK PARTİ  GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

GAZİANTEP 1 MEHMET ŞİMŞEK

GAZİANTEP 2 ABDULHAMİT GÜL

GAZİANTEP 3 AHMET UZER

GAZİANTEP 4 ŞAMİL TAYYAR

GAZİANTEP 5 CANAN CANDEMİR ÇELİK

GAZİANTEP 6 ABDULLAH NEJAT KOÇER

GAZİANTEP 7 ABDULKADİR YÜKSEL

GAZİANTEP 8 MEHMET ERDOĞAN

GAZİANTEP 9 ALİ ŞAHİN

GAZİANTEP 10 FİKRET MURAT TURAL

GAZİANTEP 11 MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER

GAZİANTEP 12 SELAMİ YETKİNŞEKERCİ


AK PARTİ GİRESUN  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

GİRESUN 1 NURETTİN CANİKLİ

GİRESUN 2 CEMAL ÖZTÜRK

GİRESUN 3 SABRİ ÖZTÜRK

GİRESUN 4 ADEM TATLI



AK PARTİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

GÜMÜŞHANE 1 HACI OSMAN AKGÜL

GÜMÜŞHANE 2 CİHAN PEKTAŞ


AK PARTİ  HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

HAKKARİ 1 AHMET BUDAK

HAKKARİ 2 EMRULLAH GÜR

HAKKARİ 3 ABDULMECİT TARHAN



AK PARTİ HATAY  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

HATAY 1 ADEM YEŞİLDAL

HATAY 2 ORHAN KARASAYAR

HATAY 3 MEHMET ÖNTÜRK

HATAY 4 FEVZİ ŞANVERDİ

HATAY 5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU

HATAY 6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ

HATAY 7 İBRAHİM NACİ YAPAR

HATAY 8 MEHMET HACIOĞLU

HATAY 9 CANAN KAHRAMAN

HATAY 10 AHMET DEMİRTAŞ


AK PARTİ  ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

ISPARTA 1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ

ISPARTA 2 SAİT YÜCE

ISPARTA 3 HAYDAR KEMAL KURT

ISPARTA 4 GÜLSÜM TUNÇBİLEK


AK PARTİ MERSİN  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

MERSİN 1 LÜTFİ ELVAN

MERSİN 2 YILMAZ TEZCAN

MERSİN 3ALİ CUMHUR TAŞKIN

MERSİN 4 HACI ÖZKAN

MERSİN 5 ZEYNEP GÜL YILMAZ

MERSİN 6 ALPASLAN GÜRGENÇ

MERSİN 7 HALİT ÇORTUL

MERSİN 8 TANER BOZ

MERSİN 9 NAFİZ DENİZ

MERSİN 10 KORAL PARÇA

MERSİN 11 ADEM ALİ KESKİN


AK PARTİ İSTANBUL 1.BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

İSTANBUL 1 1İSMAİL KAHRAMAN

İSTANBUL 1 2 MUSTAFA ATAŞ 4/10

İSTANBUL 1 3MİHRİMAH BELMA SATIR

İSTANBUL 1 4 EROL KAYA

İSTANBUL 1 5 AHMET BERAT ÇONKAR

İSTANBUL 1 6 BERAT ALBAYRAK

İSTANBUL 1 7İSMET UÇMA

İSTANBUL 1 8 METİN KÜLÜNK

İSTANBUL 1 9 RAVZA KAVAKCI KAN

İSTANBUL 1 10 AZMİ EKİNCİ

İSTANBUL 1 11 OSMAN BOYRAZ

İSTANBUL 1 12 HASAN TURAN

İSTANBUL 1 13 HASAN SERT

İSTANBUL 1 14 MEHMET ALİ PULCU

İSTANBUL 1 15 HURŞİT YILDIRIM

İSTANBUL 1 16 HULUSİ ŞENTÜRK

İSTANBUL 1 17 ORHAN BİRDAL

İSTANBUL 1 18 ŞEBNEM KOCAKELÇİ

İSTANBUL 1 19 HAKKI ŞANLI

İSTANBUL 1 20 ERDAL YILMAZ

İSTANBUL 1 21 AYŞE KARTAL

İSTANBUL 1 22 MUSTAFA DEMİRAL

İSTANBUL 1 23 MUSTAFA ÖZMEN

İSTANBUL 1 24 HACER AKTÜRK

İSTANBUL 1 25 ALİM ERDEMİR

İSTANBUL 1 26 COŞKUN KOÇ

İSTANBUL 1 27 HASAN EKMEN

İSTANBUL 1 28 AYSER SOY

İSTANBUL 1 29 MUHAMMET ALİ KUMRU

İSTANBUL 1 30 MEHMET HÜSREV

İSTANBUL 1 31 RAMAZAN BULUM



AK PARTİ İSTANBUL 2.BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

İSTANBUL 2 1 HAYATİ YAZICI

İSTANBUL 2 2 VOLKAN BOZKIR

İSTANBUL 2 3 BURHAN KUZU

İSTANBUL 2 4AYŞE NUR BAHÇEKAPILI

İSTANBUL 2 5 FATMA BETÜL SAYAN KAYA

İSTANBUL 2 6 EKREM ERDEM

İSTANBUL 2 7AZİZ BABUŞCU

İSTANBUL 2 8 DURMUŞ ALİ SARIKAYA

İSTANBUL 2 9ŞİRİN ÜNAL

İSTANBUL 2 10 FATMA BENLİ

İSTANBUL 2 11 HÜSEYİN BÜRGE

İSTANBUL 2 12 HAYDAR ALİ YILDIZ

İSTANBUL 2 13 AHMET HAMDİ ÇAMLI

İSTANBUL 2 14 MARKAR ESEYAN

İSTANBUL 2 15 OKTAY SARAL

İSTANBUL 2 16 CEMAL VANLIOĞLU

İSTANBUL 2 17 AYŞEGÜL ESRA ATİK

İSTANBUL 2 18 PERİHAN TOĞAY

İSTANBUL 2 19 EROL ADAYILMAZ

İSTANBUL 2 20 YAVUZ DEĞİRMENCİ

İSTANBUL 2 21 GÜLVER ERDEM

İSTANBUL 2 22 MEHMET AKİF KÖSE

İSTANBUL 2 23 ÖMER FARUK AYDEMİR

İSTANBUL 2 24 BUĞRA BABUR

İSTANBUL 2 25 MAHMUT BAYAT

İSTANBUL 2 26 EMRE ETE


AK PARTİ İSTANBUL 3.BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

İSTANBUL 3 1 MEHMET MEHDİ EKER 5/10

İSTANBUL 3 2 MUSTAFA ŞENTOP

İSTANBUL 3 3 MEHMET DOĞAN KUBAT

İSTANBUL 3 4 SERAP YAŞAR

İSTANBUL 3 5 FEYZULLAH KIYIKLIK

İSTANBUL 3 6 MEHMET MUŞ

İSTANBUL 3 7 NUREDDİN NEBATİ

İSTANBUL 3 8 MEHMET METİNER

İSTANBUL 3 9 HARUN KARACA

İSTANBUL 3 10 TÜLAY KAYNARCA

İSTANBUL 3 11 MUSTAFA YENEROĞLU

İSTANBUL 3 12 ERKAN KANDEMİR

İSTANBUL 3 13 HALİS DALKILIÇ

İSTANBUL 3 14 MÜRTEZA ZENGİN

İSTANBUL 3 15 YILDIZ SEFERİNOĞLU

İSTANBUL 3 16 ABDULLAH BAŞCI

İSTANBUL 3 17 YUNUS ERGÜNE

İSTANBUL 3 18 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE

İSTANBUL 3 19 AHMET AYDIN

İSTANBUL 3 20 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK

İSTANBUL 3 21 ABDULLAH SADIKSOY

İSTANBUL 3 22 MÜZEMMİL HEVADPAL

İSTANBUL 3 23 RESUL KURT

İSTANBUL 3 24 YEŞİL AYTULUM TURUT

İSTANBUL 3 25 ZEKİYE ÇAPAN

İSTANBUL 3 26 MURAT ÇELİK

İSTANBUL 3 27 MEMET EMİN ERTEKİN

İSTANBUL 3 28 HASENE ÇAPAR

İSTANBUL 3 29 HAŞİM TAŞKIRAN

İSTANBUL 3 30 YASİN ZÜLBAHAROĞLU

İSTANBUL 3 31 HÜSEYİN KOYUNCU



AK PARTİ  İZMİR 1.BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

İZMİR 1 1BİNALİ YILDIRIM

İZMİR 1 2 MAHMUT ATİLLA KAYA

İZMİR 1 3 HÜSEYİN KOCABIYIK

İZMİR 1 4 NECİP KALKAN

İZMİR 1 5 CEMAL BEKLE

İZMİR 1 6AYŞE ENGÜR

İZMİR 1 7 FEVZİ BAYRAM

İZMİR 1 8 MAKSUT KARAOSMAN

İZMİR 1 9 MEHMET İLKBAHAR

İZMİR 1 10 GÜRBÜZ AKBULUT

İZMİR 1 11 ZERRİN KARA

İZMİR 1 12 AHMET EROĞLU

İZMİR 1 13 ENES UZUNLAR


AK PARTİ  İZMİR 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

İZMİR 2 1 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR

İZMİR 2 2 MUSTAFA İBRAHİM TURHAN

İZMİR 2 3 HAMZA DAĞ

İZMİR 2 4 KEREM ALİ SÜREKLİ

İZMİR 2 5 NESRİN ULEMA

İZMİR 2 6 TANSU KAYA

İZMİR 2 7BİLAL KIRKPINAR

İZMİR 2 8ALİ SEDAT ŞENBAŞ

İZMİR 2 9 MELTEM ERGİN

İZMİR 2 10 VEYSEL GÜLDOĞAN

İZMİR 2 11 EMİN SEFA KAYACAN

İZMİR 2 12 HALE YILDIZ

İZMİR 2 13 CEMAL BAHÇIVAN 6/10


AK PARTİ KARS  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

KARS 1 AHMET ARSLAN

KARS 2 YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY

KARS 3 SUAT ÖGEL


AK PARTİ  KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

KASTAMONU 1 HAKKI KÖYLÜ

KASTAMONU 2 METİN ÇELİK

KASTAMONU 3 MURAT DEMİR



AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

KAYSERİ 1 MEHMET ÖZHASEKİ

KAYSERİ 2 TANER YILDIZ

KAYSERİ 3 MUSTAFA ELİTAŞ

KAYSERİ 4 İSMAİL TAMER

KAYSERİ 5 HÜLYA NERGİS

KAYSERİ 6 İSMAİL EMRAH KARAYEL

KAYSERİ 7 SAMİ DEDEOĞLU

KAYSERİ 8 AVŞAR ASLAN

KAYSERİ 9 KADİR CAN GÖKALP



AK PARTİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

KIRKLARELİ 1 SELAHATTİN MİNSOLMAZ

KIRKLARELİ 2 TURHAN ALTINTEL

KIRKLARELİ 3 AYTAÇ AKSOY


AK PARTİ KIRŞEHİR  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

KIRŞEHİR 1 SALİH ÇETİNKAYA

KIRŞEHİR 2MİKAİL ARSLAN


AK PARTİ KOCAELİ  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

KOCAELİ 1 FİKRİ IŞIK

KOCAELİ 2 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU

KOCAELİ 3 ZEKİ AYGÜN

KOCAELİ 4 İLYAS ŞEKER

KOCAELİ 5 MEHMET AKİF YILMAZ

KOCAELİ 6 SAMİ ÇAKIR

KOCAELİ 7 CEMİL YAMAN

KOCAELİ 8 AYŞE MÜGE OLŞEN

KOCAELİ 9 HALİT ÇOKAN

KOCAELİ 10 ERKAN AKSOY

KOCAELİ 11 ŞENER İNCE


AK PARTİ KONYA  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

KONYA 1 AHMET DAVUTOĞLU

KONYA 2 MUSTAFA BALOĞLU

KONYA 3 HÜSNÜYE ERDOĞAN

KONYA 4 AHMET SORGUN

KONYA 5 ZİYA ALTUNYALDIZ

KONYA 6 MUHAMMET UĞUR KALELİ

KONYA 7 LEYLA ŞAHİN USTA

KONYA 8 MEHMET BABAOĞLU

KONYA 9 ABDULLAH AĞRALI

KONYA 10 HALİL ETYEMEZ

KONYA 11 HACI AHMET ÖZDEMİR

KONYA 12 ÖMER ÜNAL

KONYA 13 MUSTAFA EFE

KONYA 14 AHMET ÖZDOĞAN



AK PARTİ KÜTAHYA  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

KÜTAHYA 1 MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI

KÜTAHYA 2 VURAL KAVUNCU

KÜTAHYA 3 İSHAK GAZEL

KÜTAHYA 4 AHMET TAN


AK PARTİ  MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

MALATYA 1 ÖZNUR ÇALIK

MALATYA 2 TAHA ÖZHAN

MALATYA 3 MUSTAFA ŞAHİN

MALATYA 4 NURETTİN YAŞAR

MALATYA 5 BÜLENT TÜFENKCİ

MALATYA 6 UFUK ÖNALAN


AK PARTİ  MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

MANİSA 1 SELÇUK ÖZDAĞ 7/10

MANİSA 2 RECAİ BERBER

MANİSA 3 UĞUR AYDEMİR

MANİSA 4 MURAT BAYBATUR

MANİSA 5 İSMAİL BİLEN

MANİSA 6 GÜZİDE İÇEN KASAP

MANİSA 7 ERGÜN KARAOĞLU

MANİSA 8 OZAN ERDEM

MANİSA 9 NEVZAT BÜKÜM


AK PARTİ  KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

KAHRAMANMARAŞ 1 MAHİR ÜNAL

KAHRAMANMARAŞ 2 VEYSİ KAYNAK

KAHRAMANMARAŞ 3 NURSEL REYHANLIOĞLU

KAHRAMANMARAŞ 4 CELALETTİN GÜVENÇ

KAHRAMANMARAŞ 5 MEHMET UĞUR DİLİPAK

KAHRAMANMARAŞ 6 MEHMET İLKER ÇİTİL

KAHRAMANMARAŞ 7 İMRAN KILIÇ

KAHRAMANMARAŞ 8 OĞUZKAN GÜZEL


AK PARTİ  MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

MARDİN 1 ORHAN MİROĞLU

MARDİN 2 SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ

MARDİN 3 SÜLEYMAN ÇELİK

MARDİN 4 ABDULLAH ERİN

MARDİN 5 VEYSİ KAYA

MARDİN 6 AHMET KAYA


AK PARTİ MUĞLA  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

MUĞLA 1 HASAN ÖZYER

MUĞLA 2 NİHAT ÖZTÜRK

MUĞLA 3 ELVAN GÖÇER

MUĞLA 4 MUHİTTİN KAYABAŞI

MUĞLA 5 MEHMET TİRE

MUĞLA 6 İSMAİL



AK PARTİ MUŞ  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

MUŞ 1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK

MUŞ 2 ABDULSELAM ER

MUŞ 3 MEDENİ ÇAĞLAR



AK PARTİ NEVŞEHİR  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

NEVŞEHİR 1 MUSTAFA AÇIKGÖZ

NEVŞEHİR 2 MURAT GÖKTÜRK

NEVŞEHİR 3 EBUBEKİR GİZLİGİDER


AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

NİĞDE 1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU

NİĞDE 2 ERDOĞAN ÖZEGEN

NİĞDE 3 YAŞAR ATAÇ


AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

ORDU 1 NUMAN KURTULMUŞ

ORDU 2 OKTAY ÇANAK

ORDU 3 METİN GÜNDOĞDU

ORDU 4 ERGÜN TAŞCI

ORDU 5 MEHMET KARA



AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

RİZE 1 HASAN KARAL

RİZE 2 HİKMET AYAR

RİZE 3 OSMAN AŞKIN BAK


AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

SAKARYA 1 AYHAN SEFER ÜSTÜN

SAKARYA 2 ŞABAN DİŞLİ

SAKARYA 3 MUSTAFA İSEN

SAKARYA 4 ALİ İHSAN YAVUZ

SAKARYA 5 RECEP UNCUOĞLU

SAKARYA 6 NURAY SAĞIROĞLU

SAKARYA 7 RECEP HACIEYÜPOĞLU


AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

SAMSUN 1 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ

SAMSUN 2 ÇİĞDEM KARAASLAN

SAMSUN 3 AHMET DEMİRCAN

SAMSUN 4 FUAT KÖKTAŞ 8/10

SAMSUN 5 HASAN BASRİ KURT

SAMSUN 6 ORHAN KIRCALI

SAMSUN 7 YILMAZ HOCAOĞLU

SAMSUN 8 HÜSEYİN AVNİ ÇATAL

SAMSUN 9 ADEM TUNCER


AK PARTİ SİİRT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

SİİRT 1 YASİN AKTAY

SİİRT 2 FEYZİ SEVGİLİ

SİİRT 3 LOKMAN ÖZCAN



AK PARTİ SİNOP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

SİNOP 1 NAZIM MAVİŞ

SİNOP 2 CENGİZ TOKMAK


AK PARTİ SİVAS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

SİVAS 1 İSMET YILMAZ

SİVAS 2 HİLMİ BİLGİN

SİVAS 3 SELİM DURSUN

SİVAS 4 MEHMET HABİB SOLUK

SİVAS 5 HAKAN AKKAŞ



AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

TEKİRDAĞ 1 MUSTAFA YEL

TEKİRDAĞ 2 AYŞE DOĞAN

TEKİRDAĞ 3 METİN AKGÜN

TEKİRDAĞ 4 ALİ GÜMÜŞ

TEKİRDAĞ 5 ÖMER KARADENİZ

TEKİRDAĞ 6 ADNAN ARGAN



AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

TOKAT 1 COŞKUN ÇAKIR

TOKAT 2 ZEYİD ASLAN

TOKAT 3 CELİL GÖÇER

TOKAT 4 YUSUF BEYAZIT

TOKAT 5 MUSTAFA ARSLAN



AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

TRABZON 1 SÜLEYMAN SOYLU

TRABZON 2 MUHAMMET BALTA

TRABZON 3 AYŞE SULA KÖSEOĞLU

TRABZON 4 ADNAN GÜNNAR

TRABZON 5 SALİH CORA

TRABZON 6 ERGİN AYDIN


AK PARTİ TUNCELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

TUNCELİ 1 METİN LEVENT YILDIZ

TUNCELİ 2 ALİ ULVİ SEYREK


AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

ŞANLIURFA 1 FARUK ÇELİK

ŞANLIURFA 2 MEHMET KASIM GÜLPINAR

ŞANLIURFA 3 HALİL ÖZCAN

ŞANLIURFA 4 AHMET EŞREF FAKIBABA

ŞANLIURFA 5 MEHMET ALİ CEVHERİ

ŞANLIURFA 6 MEHMET AKYÜREK

ŞANLIURFA 7 İBRAHİM HALİL YILDIZ

ŞANLIURFA 8 MAHMUT KAÇAR

ŞANLIURFA 9 KEMALETTİN YILMAZTEKİN

ŞANLIURFA 10 ABDURRAHMAN NÜVİT YETKİN

ŞANLIURFA 11 MEHMET FATİH AKSOY

ŞANLIURFA 12 MEHMET ARKAN


AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

UŞAK 1 MEHMET ALTAY

UŞAK 2 ALİM TUNÇ

UŞAK 3 HÜSEYİN KESKİN



AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

VAN 1 BEŞİR ATALAY

VAN 2 BURHAN KAYATÜRK

VAN 3 VAHDETTİN İNCE

VAN 4 FATİH ÇİFTCİ

VAN 5 KAYHAN TÜRKMENOĞLU

VAN 6 EBUBEKİR KAÇMAZ

VAN 7 FARUK ALPASLAN 9/10

VAN 8 FERMAN YILDIRIM



AK PARTİ  YOZGAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

YOZGAT 1 BEKİR BOZDAĞ

YOZGAT 2 ABDULKADİR AKGÜL

YOZGAT 3 ERTUĞRUL SOYSAL

YOZGAT 4 YUSUF BAŞER



AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

ZONGULDAK 1 HÜSEYİN ÖZBAKIR

ZONGULDAK 2 FARUK ÇATUROĞLU

ZONGULDAK 3 ÖZCAN ULUPINAR

ZONGULDAK 4 AKIN KAYMAK

ZONGULDAK 5 AYTEKİN KAZANCI



AK PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

AKSARAY 1 İLKNUR İNCEÖZ

AKSARAY 2 CENGİZ AYDOĞDU

AKSARAY 3 MUSTAFA SERDENGEÇTİ




AK PARTİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

BAYBURT 1 NACİ AĞBAL

BAYBURT 2 ŞAHAP KAVCIOĞLU


AK PARTİ KARAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

KARAMAN 1 RECEP KONUK

KARAMAN 2 RECEP ŞEKER


AK PARTİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

KIRIKKALE 1 RAMAZAN CAN

KIRIKKALE 2 ABDULLAH ÖZTÜRK

KIRIKKALE 3 MEHMET DEMİR



AK PARTİ BATMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

BATMAN 1 ATAULLAH HAMİDİ

BATMAN 2 ZİVER ÖZDEMİR

BATMAN 3 MURAT ÇİÇEK

BATMAN 4 ADİLE GÜRBÜZ


AK PARTİ ŞIRNAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

ŞIRNAK 1 ARSLAN TATAR

ŞIRNAK 2 ÖMER DEMİR

ŞIRNAK 3 CİHAN GÜVEN

ŞIRNAK 4 SEYHAN AKI



AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

BARTIN 1 YILMAZ TUNÇ

BARTIN 2 AHMET BENSİZ



AK PARTİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

ARDAHAN 1 ORHAN ATALAY

ARDAHAN 2 YUNUS BAYDAR


AK PARTİ IĞDIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

IĞDIR 1 NURETTİN ARAS

IĞDIR 2 MUSTAFA BULUŞ



AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

YALOVA 1 FİKRİ DEMİREL

YALOVA 2 İLKER KARBUZ


AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

KARABÜK 1 MEHMET ALİ ŞAHİN

KARABÜK 2 BURHANETTİN UYSAL

AK PARTİ KİLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

KİLİS 1REŞİT POLAT

KİLİS 2 MUSTAFA HİLMİ DÜLGER


AK PARTİ OSMANİYE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

OSMANİYE 1 SUAT ÖNAL

OSMANİYE 2 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU

OSMANİYE 3 MEHMET REMZİ COŞKUN

OSMANİYE 4 ABDULLAH BELET


AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
 

DÜZCE 1 FARUK ÖZLÜ

DÜZCE 2 FEVAİ ARSLAN

DÜZCE 3 AYŞE KEŞİR

 KUN

 

OSMANİYE 4 ABDULLAH BELET

 

 

AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

 

DÜZCE 1 FARUK ÖZLÜ

 

DÜZCE 2 FEVAİ ARSLAN

 

DÜZCE 3 AYŞE KEŞİR

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.