banner1

İdman tv canlı yayın Beşiktaş Lokomotiv Moskova maçı İdman Tv frekans ayarlama

İdman tv canlı yayın. Beşiktaş Lokomotiv Moskova maçının başlamasına dakikalar kaldı. Beşiktaş Lokomotiv Moskova maçı Tivibuspor'dan canlı olarak yayınlanacak. Beşiktaş taraftarları maçın hangi kanaldan şifresiz olarak yayınlanacağını merak etmeye başladı. Beşiktaş Lokomotiv Moskova maçı İdman Tv'den canlı olarak yayınlanacak. Beşiktaş Lokomotiv Moskova maçını şifresiz olarak izleyebileceğiniz İdman Tv'nin frekans ayarları haberimizin devamında sizlerle. İdman Tv canlı yayın linki haberimizin devamında sizlerle.


İdman tv canlı yayın Beşiktaş Lokomotiv Moskova maçı İdman Tv frekans ayarlama

İdman tv'den Beşiktaş Lokomotiv Moskova maçını canlı olarak izleyebileceksiniz. Beşiktaş Lokomotiv Moskova maçı az sonra başlayacak. UEFA Avrupa ligi temsilcimiz Beşiktaş bugün akşam saat 20:00'de Lokomotiv Moskova ile karşı karşıya gelecek. Lokomotiv Moskova Beşiktaş maçı İdman tv kanalından şifresiz olarak izleyebileceksiniz. Beşiktaş Lokomotiv Moskova maçı tivibu spor'dan şifreli olarak yayınlanacağı için maçın şifresiz olarak yayınlanacağı tüm yabancı kanalların listesini haberimizde verdik. İdman tvkanalından Beşiktaş Lokomotiv Moskova maçını canlı olarak izleyebilirsiniz. 

İDMAN TV CANLI YAYIN BEŞİKTAŞ LOKOMOTİV MOSKOVA MAÇI 
 

SPORT TV3 CANLI YAYIN BEŞİKTAŞ LOKOMOTİV MOSKOVA MAÇI

NTV PLUS HD CANLI YAYIN BEŞİKTAŞ LOKOMOTİV MOSKOVA MAÇI CANLI

BEŞİKTAŞ LOKOMOTİV MOSKOVA MAÇI ŞİFRESİZ YAYIN

BT SPORTS CANLI YAYIN LOKOMOTİV MOSKOVA BEŞİKTAŞ MAÇI CANLI

BEŞİKTAŞ LOKOMOTİV MOSKOVA MAÇINI ŞİFRESİZ VEREN UYDU KANALLARI

Arena Sport 3 HD (cro)

BT Sport 3 Extra Red Button

NTV Plus HD Sport

Sport TV3

İdman Tv

Russia 2

Sport Plus russia

Sport Tv3

 

İdman Tv ve Az Tv yayın kanalı Frekansları ve biss Key şifresi. İdman Tv izle'mek için veya Az Tv kanalını İzle'mek için uygun Frekans bilgileri sizlerle. İşte Türksat 4a Az Tv ve İdman Tv Frekansları.

FREKANS AYARLARI TÜRKSAT 4A

Türksat Kanal Güncelleme Sistemi ile uyumlu uydu alıcıları ile frekanslar ototmatik olarak yapılacak. Diğer uydu alıcıları için ise 11844 MHz frekansı, Dikey V-polarizasyon, 2222 sembol oranı, FEC ¾ veya 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 sembol oranı ve FEC 5/6 değerleri girilerek "şebeke taraması" yapılacak.

İdman Tv ve Az Tv yayın kanalı Frekansları ve biss Key şifresi. İdman Tv izle'mek için veya Az Tv kanalını İzle'mek için uygun Frekans bilgileri sizlerle. İşte Türksat 4a Az Tv ve İdman Tv Frekansları.

- İdman TV

Uydu: AzérSpacé

Frékans: 11169 H 20400

Biss: 345 345 00 345 345 00

- AZ TV

Uydu: AzérSpacé

Frékans: 11169 H 20400

Biss: 123 456 00 654 321 00

Türksat Kanal Güncelleme Sistemi ile uyumlu uydu alıcıları ile frekanslar ototmatik olarak yapılacak. Diğer uydu alıcıları için ise 11844 MHz frekansı, Dikey V-polarizasyon, 2222 sembol oranı, FEC ¾ veya 11747 MHz frekansı, Yatay H-polarizasyon, 27500 sembol oranı ve FEC 5/6 değerleri girilerek "şebeke taraması" yapılacak.

14 Şubat 2014 tarihinde uzaya gönderilen ve testleri başarıyla tamamlanan Türksat 4A uydusu, 42° Doğu yörüngesinde Türksat 2A ve Türksat 3A haberleşme uydularıyla birlikte hizmet vermeye başladı.

Türksat 3A uydusunun ömrü 2016 yılının başında tamamlanacağından, söz konusu uydu üzerindeki yayınlar Türksat 4A uydusuna aktarılacaktır. Yeni TV kanallarının yayına başlamasıyla birlikte Türksat 4A üzerinde hâlihazırda 429 olan TV kanal sayısı, 477'nin üzerine çıkacaktır.
 

UEFA Avrupa Ligi C grubunda Beşiktaş 22 Ekim Perşembe akşamı önemli bir maça çıkıyor. Rakip Rus temsilcisi Lokomotiv Moskova. Beşiktaş daha önceki 2 maçında da yenilmeyerek 4 puan topladı. Lokomotiv Moskova ise 6 puanla grup lideri. Beşiktaş taraftarının merak ettiği soru şu; Lokomotiv Moskova Beşiktaş maçı saat kaçta, hangi kanalda?  tüm bu soruların cevabı haberimizde olacak. Ayrıca Lokomotiv Moskova-Beşiktaş maçının iddaa oranları, muhtemel 11'ler, form durumları ve diğer tüm detaylar haberimizde...

Beşiktaş, grupta ikide iki yapan Rus temsilcisi Lokomotiv Moskova karşısında hayati olmasa da kazanırsa çok rahatlayacağı ve daha da iddialı konuma geçeceği bir maça çıkacak. Beşiktaş rakibiyle en son 2000-01 sezonunda Şampiyonlar Ligi'nde karşılaşmış ve her iki maçta da 3 gol atarak kazanmıştı. İki takım da hayli formda ve 15 yıl öncesine göre çok daha denk bir mücadele olması muhtemel. 

41 yaşındaki genç teknik adam Igor Cherevchenko yaklaşık 7 yıl süren yardımcılığın ardından Lokomotiv Moskova'nın başına geçti. 7 yıl içerisinde aralarında Jose Couceiro ve Slaven Bilic gibi tanıdık isimlerin olduğu 9 teknik adam eskitti. 28 yaşında sakatlık sebebiyle futbolu bırakmadan önce 5 yıl futbolcu olarak da kulübe hizmet etmişliği var. Yaşça tecrübesiz görünse de camia içinde fazlasıyla deneyimli bir isim.

Cherevchenko'nun takımı genellikle 4-2-3-1 dizilişiyle sahaya yayılıyor ve oldukça istikrarlı bir 11 kullanıyor. Görseldeki 11 neredeyse hiç değişmiyor. Soldaki Kasaev yerine bir maça Maicon ile başladı. Brezilyalı oyuncu ligde de genç teknik adamın en sık kullandığı hamle oyuncularından. Beşiktaş'ın eski göz bebeği Manuel Fernandes ise ligde sadece rotasyona gidilen zayıf Krylya Sovetov karşısında forma şansı buldu. Oranın asıl oyuncusu Aleksandr Kolomejtsev ve aynı zamanda takımın asist lideri. Beşiktaş karşısında Ndinga'nın partneri Tarasov'un diz sakatlığından ötürü onu savunma önündeki ikiliden biri olarak izleyebiliriz. Fernandes ise en öndeki Niasse'ın arkasında yaratıcı ofansif orta saha rolünde yer bulabilir.

 

Lokomotiv Moskova neredeyse 29 yaş ortalamasına sahip, yaşlı sayılabilecek bir takım. Takımda 25 yaş altında düzenli oynayan herhangi bir isim yok. Bu yüzden savunmayı geriden kuran, topu rakibe teslim etmekten çekinmeyen, dengeli bir oyun anlayışına sahipler. Belli başlı oyuncuların atletik ve yaratıcılıklarına güvenerek oynayan bir takım. Geriden oyun kurarken stoperler ilk pası savunma önündeki Tarasov ya da iki bekten birine yapıyor. Acele etmiyorlar, hatta yavaş hazırlık pası yapıyorlar. Rakibin boşluk vermesini bekliyorlar. Sahaya hem boyuna hem de en enine hayli geniş kullanıyorlar. Sol bekte Denisov, orta sahada Ndinga, kenarda Kasaev ve en önde Niasse atletizm, tempo ve devamlılık olarak geniş alan futbolunu oynanabilir kılan, en kritik oyuncular.

Shishkin'e pres

Lokomotiv Moskova'nın avantaja çevrilebilecek en büyük defosu geniş alan oyunları. Hem hatlar arasında hem de aynı hat içindeki oyuncular arasındaki mesafe fazla. Beşiktaş bu boşlukları birbirine topsuz oyundaki hareketliliği, yakın ve yardımlaşmalı bir oyunla etkili kullanabilir. Çabuk pas kombinasyonları, ikiye birler ya da Gökhan Töre ve Quaresma gibi etkili ve hızlı dripling yapabilen isimlerle kat edilerek pozisyon üretilebilir. Zira Lokomotiv Moskova, oyuncular arasındaki bol mesafe yüzünden pres yapıp top kazanmakta zorlanıyor. Zaten Niasse dışındakiler genelde kendi yarı sahalarında yerleşiyor. Prese yeltenip öne çıktıklarında da özellikle savunma ve orta saha arasındaki mesafe daha da açılıyor ve rakip santrforlar rahat topla buluşabiliyor. 

Lokomotiv Moskova'nın en çok süre alan ismi kaleci Guilherme ile birlikte sağ bek Roman Shishkin. 28 yaşındaki milli oyuncu hücumda iyi orta yapan bir isim olsa da, oyunun her iki yönünde de ikili mücadele kazanmada zorlanıyor. Baskı karşısında yalpalaması da cabası. Önünde oynayan Samedov da maç içindeki girişkenliği düşük ve duran toplar dışında fazla kendini göstermeyen bir oyuncu. Dolayısıyla Beşiktaş'ın sol taraftan Hutchinson destekli Gökhan Töre ile yapacağı pres karşısında sonuç alma ihtimali çok yüksek. Hatta gerekirse Shishkin üzerine bilinçli bir şekilde uzun oynayarak pres başlatmak da pragmatist ama etkili bir çözüm olabilir.

Ndinga ve Niasse

Lokomotiv Moskova rakip sahaya yerleşirken tehlikeli olmaktan çok uzak. Öte yandan, kontra ataklarda çok akıcı ve hızlılar. Topu kazandıklarında savunmadaki 4-2-3-1/4-4-1-1 hücumda kanat beklerinin orta sahayla eklemlenmesi ve Ndinga'nın de öne kırılmasıyla 2-1-4-3 benzeri bir yapıya bürünüyor. Bu geçişi kenarlardaki atletizm sayesinde çok hızlı yapabiliyorlar ve çizgiye olabildiğine açıldıkları için rakbin de genişlemesini sağlayarak boşluk yaratıyorlar. Manuel Fernandes o boşlukları ara paslarla, savunma arkasına aşırtma derin toplarla besleyen isim.

Açıklar Kasaev ve Samedov ve en öndeki Niasse başta, merkezdeki Ndinga'nın agresif, delici ve çabuk oyunlarıyla ikiye bir yaparak, ya da ters top atarak alanı hızlı kat edebiliyor. Rus temsilcisi bu silahını özellikle bek ve stoper arasındaki iç kulvara yönelik kullanıyor ve anlamda ustalaşmış bir takım. Niasse hareket becerisi ve gücüyle atılan topları almakta başarılı. Sporting Lizbon'u bu şekilde perişan ettiler.

Kongolu orta saha oyuncusu Ndinga takımın hücumda 2-1-4-3 ile geniş yayılıp hücuma çıktığı anlarda takımı ileri taşımakla görevli. Topu iyi saklıyor. Ucuz kaybetmiyor, ve taşıyabiliyor. Oyun zekası, saha görüşü, tekniği vasatın üzerinde olduğu için en doğru kararı vermekte zorlanmıyor. 

Duran topları da Samedov ve Fernandes ile direkt kaleye ya da 18 içerisine etkili kullanabiliyorlar. Ceza sahasına oynadıklarında genellikle iki stoper Pejcinovic ve Vedran Corluka'yı arıyorlar. Seken topları Niasse kovalıyor. Savunurken frikik ya da korner farketmeksizin çoğunlukla 10 oyuncu da ceza sahası etrafındaki yerini alıyor. Alan savunmasını ve adam adama markajı birlikte uyguluyorlar. 

Sonuç

Lokomotiv Moskova takımı hem kendi liginin hem de grubun en az gol yiyeni. Savunmayı kaleye daha yakın kurup kontra kovaladıkları, üstelik bu konuda çok sabırlı ve başarılı oldukları için Beşiktaş'ın tedbiri elden bırakmadan, kontrollü oynaması şart. Baskılı oyun tercih edilirse, erken gol bulmak gerekir zira Rus temsilcisi karşısında geriye düşüp risk alınırsa ikinciyi ve sonrasını yemek işten bile değil. Öne geçtiklerinde topu rakibe verip süreyi ve oyunu öldürerek skoru korumayı iyi biliyorlar.

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.