banner1

İdman TV canlı yayın Fenerbahçe Ajax maçı Idman TV frekansı ve bisskeyy şifreleri 5 Kasım

İdman tv canlı yayın. Fenerbahçe Ajax maçı bugün akşam saat 21:00'de başlayacak. UEFA Avrupa ligi temsilcimiz Fenerbahçe Ajax takımının konuğu olacak. Fenerbahçe Ajax maçı Tivibuspor'dan şifreli olarak yayınlanacak. Fenerbahçe Ajax maçını Azerbaycan kanalı İdman Tv'den şifresiz olarak izleyebileceksiniz. Fenerbahçe Ajax maçının yayınlanacağı İdman tv kanalının frekans ayarları ve bisskey şifreleri haberimizin devamında sizlerle.


İdman TV canlı yayın Fenerbahçe Ajax maçı Idman TV frekansı ve bisskeyy şifreleri 5 Kasım

Fenerebahçe Ajax maçı şifresiz izle. UEFA Avrupa ligi temsilcimiz Fenerbahçe bugün akşam saat 21:00'de Ajax takımı ile karşı karşıya geliyor. Fenerbahçe Ajax maçı Tivibuspor'dan şifreli olarak yayınlanacak. Fenerbahçe Ajax maçının şifresiz olarak yayınlanacağı uydu kanalları belli oldu. Fenerbahçe Ajax maçını bugün akşam İdman Tv'den canlı olarak izleyebileceksiniz. 

İDMAN TV CANLI YAYIN FENERBAHÇE AJAX MAÇI

İDMAN TV VE AZ TV UYDU FREKANSLARI

 

Ajax Fenerbahçe maçını İDMAN TV , AZ TV ve Sky Sport 5 üzerinden şifresiz olarak izleyebilirsiniz. Bunun için uydunuzda İdman TV, AZ TV ve Sky Sport frekansları için ayar yapmanız gerekiyor. İdman TV, Az TV ile Sky Sport 5 frekans bilgileri şöyle;

İDMAN TV FREKANSLARI

Uydu: AzerSpace

Frekans: 11169 H 20400

Biss: 345 345 00 345 345 00

AZ TV FREKANSLARI

Uydu: Azerspace-1

Frekans: 11169

Sembol: 20400

Fec: 5/6

Polarizasyon: H- Yatay

SKY SPORT 5 FREKANSI

Uydu Adı: Astra 1M

Frekansı:12.304

Sembol:27500

Fec :9/10

Polarizasyon: (V) Dikey
 BT SPORT EXTRA 2 CANLI YAYIN 

beIN Sports Max 5  CANLI YAYIN 

Arena Sport 4 HD canlı

ARENA SPORT 3 CANLI YAYIN İZLE
 

5 SPORT HD CANLI YAYIN FENERBAHÇE AJAX MAÇI


Fenerbahçe Ajax maçının hangi kanaldan yayınlanacağı merak ediliyor. Fenerbahçe Ajax maçını izleyecek olan milyonlarca taraftar maçın şifresiz yayınlanacağı yabancı kanalları araştırmaya başladılar. Fenerbahçe Ajax maçını şifresiz olarak yayınlayacak yabancı kanalları listesi açıklandı. Fenerbahçe Ajax maçını  5 SPORT / HD (israel) , Arena Sport 3 (serbia) , Arena Sport 4 HD (cro),  beIN Sports Max 5 / HD (france), BT Sport Extra 2 *RED Button , Idman TV , Sport Plus (russia), Sport TV2 (portugal) / HD,  SportKlub 2 (slovenia), Tivibu Spor 1 / HD , | beIN Sports Connect ESPAÑA, Fox Soccer 2GO, Fox Sports 5 (nederland), Sport.ntvplus.ru kanallarından şifresiz olarak yayınlanacak. 

Ajax Fenerbahçe maçı 5 Kasım Amsterdam Arena'da oynanacak. Ajax Fenerbahçe maçı grupta, zirve yarışını belirleyecek sınavlardan. Ajax Fenerbahçe Tivibu Spor'da şifreli olarak yayınlanacak. Tivibu aboneleri olmayanlar ise maçı uydudan şifresiz olarak yayınlayan yabancı kanallardan izleyebilirler.

 

İşte Ajax Fenerbahçe maçını uydudan şifresiz olarak yayınlayacak olan kanlların lisetesi...

 

 5 SPORT / HD (israel)    

  Arena Sport 3 (serbia)    

  Arena Sport 4 HD (cro)    

  beIN Sports Max 5 / HD (france)    

  BT Sport Extra 2 *RED Button    

  Idman TV    

  Sport Plus (russia)    

  Sport TV2 (portugal) / HD    

  SportKlub 2 (slovenia)    

  Tivibu Spor 1 / HD    

  | beIN Sports Connect ESPAÑA    

  | Fox Soccer 2GO    

  | Fox Sports 5 (nederland)    

  | Sport.ntvplus.ru

 

AZ TV

 

Uydu: Azerspace-1

Frekans: 11169

Sembol: 20400

Fec: 5/6

Polarizasyon: H- Yatay

 

SKY SPORT 5

 

Uydu Adı: Astra 1M

Frekansı:12.304

Sembol:27500

Fec :9/10

Polarizasyon: (V) Dikey

 

Ajax Fenerbhaçe maçı hangi kanalda saat kaçta?

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda bu akşam Ajax'a konuk olacak Fenerbahçe, Avrupa kupalarında 100. deplasman maçına çıkacak. Ajax Fenerbahçe maçı 5 Kasım Perşembe akşamı saat 21:00'da başlayacak. Mücadele Tivibu Spor kanalından şifreli olarak yayınlanacak.

 

MUHTEMEL 11'LER

 

Ajax: Cillessen, Tete, Veltman, Viergever, Riedewald, Bazoer, Gudelj, Klaassen, El Ghazi, Milik, Fischer

 

Fenerbahçe: Volkan, Gökhan, Kjaer, Alves, Hasan Ali, Mehmet Topal, Josef, Diego, Alper, Van Persie, Nani

 

Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi A grubu 4. maçında Ajax takımı ile maça çıkıyor. Hollanda Amsterdam Stadı’nda oynanacak olan Fenerbahçe Ajax maçını İsrail federasyonunda Liran Liany yönetecek.

FENERBAHÇE AJAX MAÇI TİVİBU SPOR'da SAAT KAÇTA?

 

fenerbahce ajax maci tivibu sifresiz izle az tv ve sky sport 5 frekanslariAjax Fenerbahçe maçı yayın saati de belli oldu. Fenerbahçe Ajax maçı saat 21.00'da Tivibu Spor tarafından yayınlanacak. Tivibu abonesi olanlar frekanslarını ayarlayarak Ajax maçını izleyebilecekler. 

TİVİBU FREKANSLARI ABONE OLMAYAN MAÇI NASIL İZLER?

Tivibu kullanıcısı olmayan fakat evinde Turksat çanak ve buna uyumlu uydu alıcısı bulunan tüm kullanıcılar, tarama yaparak ya da Türksat 4A 42°Doğu uydusu, Polarizasyon: H - Yatay, Frekans: 11853 Mhz, Symbol Rate: 25.000 frekans ayarlarını kullanarak Tivibuspor'u kanal listelerine ekleyerek maç yayınlarına erişebilir.

AZ TV VE SKY SPORT 5 ŞİFRESİZ FREKANSLARI

 

Ajax Fenerbahçe maçını AZ TV ve Sky Sport 5 üzerinden şifresiz olarak izleyebilirsiniz. Bunun için uydunuzda AZ TV ve Sky Sport frekansları için ayar yapmanız gerekiyor. Az TV ile Sky Sport 5 frekans bilgileri şöyle;

AZ TV FREKANSLARI

Uydu: Azerspace-1

Frekans: 11169

Sembol: 20400

Fec: 5/6

Polarizasyon: H- Yatay

SKY SPORT 5 FREKANSI

Uydu Adı: Astra 1M

Frekansı:12.304

Sembol:27500

Fec :9/10

Polarizasyon: (V) Dikey

FENERBAHÇE MAÇINI ŞİFRESİZ VEREN KANALLAR

Ajax Fenerbahçe maçını uydudan şifresiz olarak yayınlayacak olan kanalların listesi şu şekilde oluştu

 5 SPORT / HD (israel)    

  Arena Sport 3 (serbia)    

  Arena Sport 4 HD (cro)    

  beIN Sports Max 5 / HD (france)    

  BT Sport Extra 2 *RED Button    

  Idman TV    

  Sport Plus (russia)    

  Sport TV2 (portugal) / HD    

  SportKlub 2 (slovenia)    

  Tivibu Spor 1 / HD    

  | beIN Sports Connect ESPAÑA    

  | Fox Soccer 2GO    

  | Fox Sports 5 (nederland)    

  | Sport.ntvplus.ru  

FENERBAHÇE - AJAX MAÇI

Fenerbahçe Ajax ile ilk maçını Şükrü Saraçoğlu stadında yapmıştı. Fenerbahçe bu maçı 1-0 ile kazanmıştı.

FENERBAHÇE TEKNİK DİREKTÖRÜNDEN AJAX MAÇI YORUMU

Ajax maçı için dün Hollanda'ya giden Fenerbahçe kafilesi maç için son hazırlıklarını tamamladı. Ajax maçı öncesinde Fenerbahçe teknik direktörü Pereira, futbolcusu Josef de Souza ile Amsterdam Arena Stadı’nda basın toplantısı düzenledi.

Fenerbahçe - Ajax maçının birbirini iyi tanıyan iki takımın mücadelesi şeklinde geçeceğini kaydeden Pereira, Hollanda’da güzel bir gösteri sunmak istediklerini ifade etti.

AJAX'IN NE YAPACAĞINI BİLİYORUZ

Amsterdam’da kendilerini bekleyen zorlukların bilincinde olduklarına işaret eden Pereira, şunları söyledi:

"Bu takımlar, 2 hafta önce de karşılaştı. Her iki takım da taktik açıdan ne yapmaları gerektiğini bilen ekipler. Ajax’ın ne yapacağını ve bizi burada neyin beklediğini, karşımıza çıkacak zorlukları çok iyi biliyoruz. Ajax’ın hangi dakika ne yapacağını biliyoruz. Maç içinde yapılabilecek anlık hata, sonuca etki edecektir. Güzel bir gösteri ortaya koyarak galip gelmek istiyoruz. Beklentim 3 puan ve galibiyet. Galibiyet Avrupa Ligi'nde yolumuza devam etmek için çok önemli."

YA BERABERLİK OLURSA

Portekizli teknik adam, "beraberlikle ayrılmaları halinde bunun kendisini üzüp üzmeyeceği" yönündeki bir soruya, "Çok iyi oynar, çok fırsat bulur, o fırsatlardan yararlanamazsak ve maçtan galip ayrılmazsak bu durumda üzülürüz. Fakat bizim üstümüze çok gelirlerse bizi çok zorlarlarsa ve bu şekilde berabere kalırsak o zaman farklı olur. Bu yarınki maçın gidişatına bağlı. Hedefimiz kesinlikle 3 puan ve maça sadece bu düşünceyle çıkacağız" yanıtını verdi.

TOPA DAHA ÇOK SAHİP OLURSAK...

Ajax’ın genç futbolculardan kurulu bir ekip olduğuna da dikkati çeken Pereira, Robin van Persie'nin yarın oynaması halinde tecrübesiyle kendilerine katkı yapabileceğini ifade etti. Fenerbahçe’nin gol yollarında sorun yaşadığına yönelik bir soruyu da cevaplayan Pereira, bunu aşmak için çok çalıştıklarını aktardı. "Bizim çalışmalarımız hep daha fazla gol atmak üzerine" diyen Portekizli teknik adam şöyle devam etti:

"Ajax gibi bizim futbolumuz da pozitif bir futbol. Bunu geliştirmek istiyoruz. Topa daha çok sahip olup rakibin dengesini bozmak ve atak bir futbol üzerine kurulu bir oyun düzenimiz var. Gelecekte şu ana kadar attıklarımızdan daha fazla gol atacağımızı düşünüyorum. Takım hala gelişim evresinde. Rakibe de bağlı olarak değişiyor ama ilerleyen zamanlarda daha fazla gol bulacağımızı düşünüyorum."

DE SOUZA AJAX MAÇI İÇİN NE DEDİ?

Sarı-lacivertli futbolcu Josef de Souza ise her futbolcunun bu tip maçlarda oynamak isteyeceğini belirterek, "Son derece önemli bir maça çıkacağız. Avrupa’da köklü geleneği olan bir takımla karşılaşacağız. Elbette daha iyi oynayarak kazanmak istiyoruz. Türkiye’ye galibiyetle dönmek istiyoruz, bu Türk futbolu için de önemli olacaktır.”

Brezilya’dan neredeyse sezonun ilk yarısının sonlarına doğru Türkiye’ye geldiğini hatırlatan de Souza, kendisini şu anda çok iyi hissettiğini ifade etti. Formda kalmak için çok dikkat ettiğini kaydeden Brezilyalı oyuncu, "Takıma faydalı olmak için kendime çok dikkat ediyorum. Fiziksel olarak da çok iyi hissediyorum, sezon sonuna kadar yüksek düzeyde formumu koruyacağımı düşünüyorum” ifadelerini kullandı. 

AJAX FENERBAHÇE MAÇINA YAHUDİ HAKEM 

Ajax-Fenerbahçe karşılaşmasında, İsrail Futbol Federasyonu'ndan Liran Liany düdük çalacak.

Liany'nin yardımcılıklarını David Elias Biton ve Oren Borneshtain'ın üstleneceği mücadelede, Mahmud Mahagna dördüncü hakem, Alon Yefet ve Roi Reinshreiber ise ilave yardımcı hakem olarak görev alacak. Fenerbahçe'nin Ajax'la oynayacağı maça Yahudi hakem atanmasına tepkiler geldi. Zira, Ajax, Hollanda'da 'Yahudi kulübü' olarak nitelendiriliyor. Ajax taraftarlarının da her maç ellerinden düşürmediği İsrail bayrakları ve maç sırasında İsrail lehine yapılan tezahüratlar da taraftarın koyu fanatik olduklarını gösteriyor.    

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.