banner1

Ankara tren garı patlama anı 30 kişi öldü 123 kişi yaralandı 10 Ekim Ölen ve yaralananların isimleri

Ankara tren garında bugün sabah saat 10:00'da meydana gelen patlamada 20'den fazla kişi hayatını kaybetti 100'den fazla kişi yaralandı. Barış yürüyüşünün başladığı esnada meydana gelen iki patlamanın görüntüleri yayınlandı. Kortejde bulunan kişiler halay çekerken arkada çok büyük bir patlamanın olduğu görüldü. Patlamada ölenlerin isimleri açıklanmadı. Ankara tren garındaki patlamada yaralananlar İbnisina, Hacettepe, Dışkapı hastanesi, Numune hastanesi, Keçiören Hastanesi, Gazi Hastanesine kaldırıldılar. Yaralananlar için kan ihtiyacı olduğu açıklandı.

Ankara tren garı patlama anı 30 kişi öldü 123 kişi yaralandı 10 Ekim Ölen ve yaralananların isimleri

Ankara tren garında bugün sabah saat 10:00'da meydana gelen patlamada 20'den fazla kişi hayatını kaybetti 100'den fazla kişi yaralandı. Barış yürüyüşünün başladığı esnada meydana gelen iki patlamanın görüntüleri yayınlandı. Kortejde bulunan kişiler halay çekerken arkada çok büyük bir patlamanın olduğu görüldü. Patlamada ölenlerin isimleri açıklanmadı. Ankara tren garındaki patlamada yaralananlar İbnisina, Hacettepe, Dışkapı hastanesi, Numune hastanesi, Keçiören Hastanesi, Gazi Hastanesine kaldırıldılar. Yaralananlar için kan ihtiyacı olduğu açıklandı.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Ankara tren garı patlama anı 30 kişi öldü 123 kişi yaralandı 10 Ekim Ölen ve yaralananların isimleri

Ankara'da meydana gelen patlamanın görüntülerine ulaşıldı. Barış yürüyüşüne katılan binlerce kişinin bulunduğu alanda halay çekilirken arkada korkunç bir patlamanın olduğu kameralara yansıdı. Ankara'nın son yıllarda karşılaştığı en kanlı patlamada 30 kişi öldü 123 kişi yaralandı. Yürüyüşün kortejler halinde başlaması ve Sıhhıye meydanında son bulması planlanmıştı ama arka arkaya meydana gelen patlamada çok sayıda kişi öldü ve yaralandı. Patlamaların gerçekleştiği alanda ağır bir hasar meydana geldi. 


Ankara'da meydana gelen patlamanın görüntülerine ulaşıldı. Tarihi tren garı önünde gerçekleşen iki büyük patlama anı kameralara yansıdı. Binlerce kişinin katıldığı barış yürüyüşünde meydana gelen patlamada iki canlı bomba olduğu ihtimali üzerinde durulduğu açıklandı. Ankara tren garı önünde meydana gelen patlama görüntüleri herkesi dehşete düşürdü. Patlamada 30 kişi öldü 123 kişi yaralandı. 

 
Ankara Tren garı önünde bugün korkunç iki patlama meydana geldi. Pek çok sivil toplum kuruluşunun katıldığı barış yürüyüşünde meydana gelen iki patlamada 20'den fazla kişinin öldüğü 100'den fazla kişinin yaralandığı bildirildi. Patlamada yaralananların İbnisina, Hacettepe, Dışkapı hastanesi, Numune hastanesi, Keçiören Hastanesi, Gazi Hastanesine kaldırıldılar. Yaralananlar için kan ihtiyacı olduğu açıklandı. Öğlen saatlerinde yapılacak 'Emek, barış, demokrasi' mitinginin toplanma yeri olan Ankara Tren Garı önünde saat 10.00 sıralarında patlamalar meydana geldi. Patlamalarda en az 20 kişinin öldüğü bildirildi.

 

İMC TV canlı yayınına katılan DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu, kortejlerin oluşturulduğu noktada iki büyük patlama meydana geldiğini söyledi.
Ankara tren garı kavşağında bugün arka arkaya patlamalar meydana geldi. Milyonlarca Ankaralının kullandığı kavşakta meydana gelen patlamata çok sayıda yaralanan ve ölenlerin olduğu bildirildi. Ankara Tren garı kavşağında meydana gelen büyük patlamada canlı bomba ihtimali üzerinde duruluyor. Patlamada çok sayıda kişinin yaralandığı ve ölenlerin olduğu açıklandı. Olay yerine çok sayıda ambulans gönderildi.  

Ankara Tren Garı kavşağında 2 patlama meydana geldi. Patlama nedeniyle ölü ve yaralıların olduğu bildiriliyor. Patlamaya canlı bombanın neden olduğu iddia ediliyor.

Öğle saatlerinde yapılacak 'Emek, Barış, Demokrasi' mitinginin toplanma yeri olan Ankara Tren Garı önünde saat 10.00 sıralarında patlamalar meydana geldi.

 

Olay yerinde ölü ve yaralıların olduğu bildirildi.  Bölgede canlı bombanın patlatıldığı iddia ediliyor.

Patlamalar bölgede paniğe yol açtı. Tarihi tren garının da büyük hasar aldığı öğrenildi.

 

 Patlamanın olduğu yere ambulanslar sevk edildi.            

 

Sıhhiye Meydanı'nda bugün "Savaşa İnat, Barış Hemen Şimdi, Barış Emek Demokrasi" konulu toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenlenecekti. Mitingin toplanma yeri tren garı olarak belirlenmişti. Bölgede canlı bombanın patlatıldığı iddia ediliyor.


Ankara Tren Garı kavşağında birden fazla patlama meydana geldi. Patlamada ölü ve yaralıların olduğu öğrenildi. Patlama, KESK, DİSK, TMMOB ve TTB'nin düzenlediği "Barış Mitingi"ne giden grubun kortej oluşturduğu bölgede 10:00 sularında meydana geldi. Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, patlamada en az 1 kişinin hayatını kaybettiğini söyledi. Anadolu Ajansı, patlamanın intihar saldırısı olabileceği bilgisini geçti.

 

Öğle saatlerinde yapılacak 'Emek, Barış, Demokrasi' mitinginin toplanma yeri olan Ankara Tren Garı önünde saat 10.00 sıralarında patlamalar meydana geldi. Olay yerinde ölü ve yaralıların olduğu bildirildi.  Bölgede canlı bombanın patlatıldığı iddia ediliyor.  Patlamalar bölgede paniğe yol açtı. Tarihi tren garının da büyük hasar aldığı öğrenildi.  Patlamanın olduğu yere ambulanslar sevk edildi.  Sıhhiye Meydanı'nda bugün "Savaşa İnat, Barış Hemen Şimdi, Barış Emek Demokrasi" konulu toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenlenecekti. Mitingin toplanma yeri tren garı olarak belirlenmişti. Bölgede canlı bombanın patlatıldığı iddia ediliyor.

 

PATLAMA İLE İLGİLİ KORKUNÇ İDDİA

 

Ankara'da tren garına giden köprü altında meydana gelen patlamaya canlı bombanın neden olduğu iddia edildi. Tren garının bulunduğu bölgede nedeni henüz belirlenemeyen büyük bir patlama meydana geldi. Olay yerinde ölü ve yaralıların olduğu bildirildi. Patlamanın olduğu bölgeye, sağlık ekipleri ve itfaiye gönderildi.  Sıhhiye Meydanı'nda bugün "Savaşa İnat, Barış Hemen Şimdi, Barış Emek Demokrasi" konulu toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenlenecekti. Mitingin toplanma yeri tren garı olarak belirlenmişti. Bölgede canlı bombanın patlatıldığı iddia ediliyor. Tarihi tren garının da büyük hasar aldığı öğrenildi.

 

ANKARA'DAKİ PATLAMA DÜNYA BASININDA

 

Ankara'da tren garı yakınında meydana gelen patlamayı dünya ajansları son dakika gelişmesi olarak duyurdu.

 

Reuters, "Türkiye'nin başkenti Ankara'nın merkezindeki bir kavşakta iki patlama yaşandı. Patlamanın sebebi henüz bilinmiyor" derken, AFP'nin son dakika olarak geçtiği haberde, "Ankara'da tren garı yakınında yaşanan patlamada çok sayıda ölü var" yazıldı.
 

Ankara Tren garında meydana gelen patlamada 20'den fazla kişinin öldüğü 100'den fazla kişinin yaralandığı bildirildi. Ankara'da meydana gelen patlamada yaralananların İbnisina, Hacettepe, Dışkapı hastanesi, Numune hastanesi, Keçiören Hastanesi, Gazi Hastanesine kaldırıldılar. Yaralananlar için kan ihtiyacı olduğu açıklandı. Patlamada yaralananlar için çok sayıda ambulans olay yerine gönderildi. 

 

Ankara Tren garında bugün korkunç iki patlama meydana geldi. Tarihi tren garı önünde başlayan barış yürüyüşünde arka arkaya iki bomba patladı. Ankara tren garında meydana gelen iki patlamada 20'den fazla kişinin öldüğü 100'den fazla kişinin yaralandığı bildirildi. Pek çok sivil toplum kuruluşunun katıldığı barış yürüyüşündeki patlamada canlı bomba ihtimali üzerinde duruluyor. Patlamanın HDP kortejine yakın bir yerde meydana geldiği açıklandı. 

Ankara'da bugün korkunç iki patlama meydana geldi. Ankara'da bulunan tarihi tren garı önünde düzenlenen barış yürüyüşünde arka arkaya meydana gelen patlamalarda 20'den fazla kişinin öldüğü açıklandı. Barış yürüyüşüne katılan pek çok kişinin yaralandığı açıklandı. Canlı bomba ihtimali üzerinde duruluyor fakat emniyetten bu konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi. Türk tabipler birliği, Ankara barosu, Disk, Kesk ve HDP'nin katıldığı yürüyüşte en az 20 kişi hayatını kaybetti. 


Ankara tren garında meydana gelen korkunç iki patlamada 20'den fazla ölü 100'den fazla yaralının bulunduğu açıklandı. Ankara Tren garında meydana gelen patlamada tarihi tren garının çok fazla hasar gördüğü açıklandı. 

NTV CANLI YAYIN

 

Ankara'da binlerce kişi DİSK, KESK, TMMOB ve TTB’nin öncülüğünde bugün “Savaşa İnat, Barış Hemen Şimdi” sloganıyla Emek, Barış ve Demokrasi mitingi için buluştu. Barış mitingi başlamadan patlama meydana geldi.

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner7