Aylık Burç Yorumları/ Merküryen

Kasım Ayı, Aylık Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları/ Merküryen

Kasım Ayı, Aylık Burç Yorumları

10 Kasım 2016 Perşembe 15:06
Aylık Burç Yorumları/ Merküryen

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

Bu ayın ilk günlerinde, finansal açıdan ortak kaynaklarınızı tekrar gözden geçirme isteğiniz olabilir. Faydalı ile faydasızın ayırımını yapmaya çalışıp, önceliklerinizle ilgili yeniden bir değerlendirme yapabilirsiniz. Eş veya sevgiliyle paylaşımlarınızda tutkusal yaklaşımlarınız bu ay artabilir. Tamamen dürtüsel davranıp aklınızdan geçenin ‘’Mantıklı mı?’’, ‘’Mantıksız mı?’’ ayrımı yapmak istemeyebilirsiniz. Ayın 07.11-08.11-09-11 günleri Mars Oğlak Burcu'nun son derecelerinde olacak. İş odaklı olup, tüm enerjinizi bitirmeniz gereken projeler ve halletmeniz gereken işlere yönlendirip çok aceleci tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Düşme çarpma ve sakarlıklar konusunda dikkatli olmalısınız, acele hareket etmemelisiniz. 10.11-11.11 günleri Venüs Yay Burcu'nun, Merkür Akrep Burcu'nun son derecelerinde olacak, yolculuklar ve seyahatler için harcamalarınız artabilir. Yeni tanıdığınız insanlarla sosyal etkinlikler yapabilirsiniz. Fakat bu tarihlerde vereceğiniz kararlarda dikkatli olmaya çalışmalı, son dakika kararı almamalısınız. 12.11 tarihinde kendinizle ilgili yeni bir karar alabilirsiniz. Spora, diyete başlayabilirsiniz. 14.11 tarihinde Boğa Burcu'nda bir Dolunay gerçekleşecek. Güvendiğiniz biri ile ilgili huzursuzluk yaşanabilir. Ayın 22.11-23.11 çok ciddi kararlar vermeniz gerekiyor. Duygusal konular sizi bugünlerde zorlayabilir. 24.11-25.11-26.11 Oğlak Burcu'nda Pluto-Venüs Kavuşumu olacak. İş hayatında; kendinizi güç savaşları içerisinde bulabilirsiniz. Duygusal konularda yaşadığınız her şeyi abartabilir, dürtüsel davranabilirsiniz. 29.11 Yay Burcu'nda Yeni Ay gerçekleşecek. İyimser duygularınızı artırıp cesur hareketler içinde olabilirsiniz. İş arayan Koç'lar; yeni bir işe başlama şansı çok fazla. Duygusal konularda daha maceraperest yaklaşımlar içine girebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI 

Bu ayın ilk günleri ilişkiniz veya yakın arkadaşlıklarınızla ilgili değerlendirme yapma ve sorgulama süreci yaşayabilir, yeniden bir  şeyleri istediğiniz şekle sokmak isteyebilirsiniz. Farkındalığınızın artacağı bir süreç geçiriyorsunuz. Sizi nelerin mutlu ettiğini anlamanız kolaylaşacak.  Ayın 07.11-08.11-09-11 günleri Mars Oğlak Burcu'nun son derecelerinde olacak. Uzak yolculuklar ve akademik uğraşlarınızla ilgili bazı aksamalar olabilir. Eşin akrabası ile ilgili gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız. Mars Kova Burcuna geçtiğinde mesleki açıdan iş yoğunluğunuz artabilir fakat inatçı tavırlar içinde olmamaya çalışmalısınız. Kendi başınıza karar alma ihtiyacınız artabilir. 10.11-11.11 günleri Venüs Yay Burcu'nun, Merkür Akrep Burcu'nun son derecelerinde aşk hayatınızda vereceğiniz kararda aceleci davranmamalı daha akılcı olmaya çalışmalısınız. Ortaklıklarda imzalamanız gereken evraklarda bazı aksilikler çıkabilir. 14.11 tarihinde Burcunuzda bir Dolunay gerçekleşecek. Yalnız Boğalar duygusal hassaslıklarınız artabilir. Duygularınız coşabilir. Ayın 22.11-23.11 tarihlerinde giderler konusunda bir karamsarlığa kapılabilirsiniz. Duygusal paylaşımlarınızda karamsar yaklaşımlar içine girebilirsiniz. 24.11-25.11-26.11 Oğlak Burcu'nda Pluto Venüs Kavuşumu olacak. Anlayamadığınız duygusal tepkileriniz olabilir. Hedeflerinize çok ısrarcı yaklaşımlar içinde olabilirsiniz. 29.11 Yay Burcu'nda Yeni Ay gerçekleşecek. Finansal ve duygusal paylaşımlarınızla ilgili daha iyimser şartlar oluşuyor ve bu durumlarla ilgili rahatlık yaşamaya başlıyorsunuz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Bu ayın ilk günleri gündelik hayatınızda yaptığınız bazı şeylerle ilgili değişikler yaşanabilir ve iş değiştirmek isteyen İkizler burcu için yeni fırsatlar doğabilir. Ayın 07.11-08.11-09-11 günleri Mars Oğlak Burcu'nun son derecelerinde olacak. Ciddi konularda karar vermeniz bekleniyor bu kararları verirken zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Mars Kova Burcuna geçtiğinde akademik uğraşlarınız ve hedeflere varma azminiz artabilir. Seyahatleriniz sıklaşabilir. 10.11-11.11 günleri Venüs Yay Burcu'nun, Merkür Akrep Burcu'nun son derecelerinde, hiç ummadığınız birinin size ilgisinin olduğunu duyabilirsiniz. Yazışma ve sözleşmelerde evrakları tekrar gözden geçirmeye çalışmalı hızlı karar vermemeye dikkat etmelisiniz. Ortaklıklarda 14.11 tarihinde Boğa Burcu'nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bazı konularda ataletli tavırlarınız başınızı ağrıtabilir. Ufak tefek soğuk algınlıkları yaşanabilir. Ayın 22.11-23.11 tarihlerinde eş odaklı davranma isteğiniz olabilir,  kendi isteklerinizden feragat etmek isteyebilirsiniz. Ayın 24.11-25.11-26.11 Oğlak Burcu'nda Pluto Venüs Kavuşumu olacak. Etrafınızdaki insanların ısrarcı tavırları sizi rahatsız edebilir. Finansal masraflarınız artabilir. 29.11 Yay Burcu'nda Yeni Ay gerçekleşecek. Yalnız İkizler, yeni insanlar tanıma konusunda şanslar yakalayacak, birliktelikleri olanlar paylaşımlarda daha uzlaşmacı davranışlar görebilecekler.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Bu ayın ilk günleri hobilerinize yönelmek isteyebilir, çocuklarla daha fazla zaman geçirmek isteyebilir, sevgilisi olan Yengeçler romantik dakikalar geçirme isteğiniz artabilir. Ayın 07.11-08.11-09-11 günleri Mars Oğlak Burcu'nun son derecelerinde olacak. İlişkiler konusunda manipülatif insanların davranışları sizi zorlayabilir. Mars Kova Burcuna geçtiğinde paylaşımlarınızda eşinizin bireysel tavırları sizi ikilemde bırakabilir. 10.11-11.11 günleri Venüs Yay Burcu'nun, Merkür Akrep Burcu'nun son derecelerinde, çocuklarınızla ilgili masraflarınız artabilir. Romantik paylaşımlar biraz keyfinizi kaçırabilir. Ortaklıklarda 14.11 tarihinde Boğa Burcu'nda bir Dolunay gerçekleşecek. Yalnız Yengeçler gruplar arasında biri ile tanışabilir. Birliktelikleri olan Yengeçler sevgilisiyle beraber farklı paylaşım alanları keşfedebilirler. Bebek bekleyen Yengeçler, sürpriz haber alabilir. Ayın 22.11-23.11. çalışma arkadaşlıklarınızla bazı anlaşmazlıklar içine girebilirsiniz. Oğlak Burcu'nda Pluto-Venüs Kavuşumu olacak. 24.11-25.11-26.11 tarihlerinde birlikteliğinizin önemini daha çok idrak edebilirsiniz. 29.11 Yay Burcu'nda Yeni Ay gerçekleşecek. Çalışma şartlarınızda düzelme ve yenilenme başlıyor.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Bu ayın ilk günleri enerjinizi aileniz için harcamak isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşanılan konular hakkında nostalji yapabilirsiniz. Ayın 07.11-08.11-09-11 günleri Mars Oğlak Burcu'nun son derecelerinde olacak. Sağlık konularında çok titiz davranabilirsiniz. Gündelik hayatınızda karşınıza çıkan insanların tavırları agresif olabilir. Sakin kalmaya çalışmalısınız. Mars Kova Burcuna geçtiğinde sevgiliniz veya eşinizle birlikte  farklı sosyal ortamlara girebilirsiniz. Yenilikler çok hoşunuza gidecek. 10.11-11.11 günleri Venüs Yay Burcu'nun, Merkür Akrep burcunun son derecelerinde ev ve aile ile ilgili  bazı şeyleri çok aceleye getirip  sonrası pişmanlık yaşayabilirsiniz. Ayın 14.11 tarihinde Boğa Burcu'nda bir Dolunay gerçekleşecek. Kariyer hayatınızda yavaş ilerleyen konular var fakat konuların gelişme ve büyümesi istikrar içeriyor. Emin adımlarla hareket edebilirsiniz. Ayın 22.11-23.11 tarihlerinde çocuklarınızla ilgili bir davete katılmanız gerekebilir; sevgilinizle fikir bazında biraz sürtüşme yaşayabilirsiniz. Ayın 24.11-25.11-26.11 Oğlak Burcu'nda Pluto-Venüs Kavuşumu olacak. Gündelik hayatta yapmanız gerekenler konusunda üstünüzde baskı varmış hissine kapılabilirsiniz. Sevgilinize, size az zaman ayırdığı ile ilgili yakınabilirsiniz. 29.11 Yay Burcu'nda Yeni Ay gerçekleşecek. Hayata daha pozitif bakmanızı sağladığı gibi beklentilerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. 

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI

Bu ayın ilk günlerinde yakın çevrenizin size çok ihtiyacı olabilir. Yazışma, sözleşme, anlaşma protokol içeren konular gündeminizi meşgul edebilir. Uzun süredir zihninizi meşgul eden bir konuya çözüm bulabilirsiniz. Ayın 07.11-08.11-09-11 günleri Mars Oğlak Burcu'nun son derecelerinde olacak. Aşk hayatınızda ki sorumluluklarınız bir şeyleri akışta yaşamanıza engel olabilir. Çocuklarla ilgili konularda ciddi kararlar vermeniz gerekebilir.  10.11-11.11 günleri Venüs Yay Burcu'nun, Merkür Akrep Burcu'nun son derecelerinde olacak, son dakika hazırlıkları veya kararları iki ayağınızı bir pabuca sokabilir. Ayın 12.11 tarihinden sonra eviniz ve işiniz arasında mekik dokurken ve bir şeyleri mükemmel hale getirmeye çalışırken, ciddi bir şekilde yorulabilirsiniz. 14.11 tarihinde Boğa Burcu'nda bir Dolunay gerçekleşecek. Uzun süredir görmeyi ertelediğiniz insanlarla bu ay bir araya gelebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara çok az zaman ayırdığınızı fark edebilirsiniz. 22.11-23.11 tarihlerinde Yönetici gezegeniniz Satürn ile  kavuşumda. Bir şeyleri başarmak için fazlasıyla sorumlu davranıp, çalışmayı çok fazla abartabilirsiniz. Çocuğunuzun dersleri veya okul sorunları sizi çok meşgul edebilir. 24.11-25.11-26.11 Oğlak Burcu'nda Pluto Venüs Kavuşumu olacak. Aşka bakışınız bu ay ‘’ne ekersen onu biçersin’’ olabilir. Sizin için uygun olmayan biri dikkatinizi çekebilir. 29.11 Yay Burcu'nda Yeni Ay gerçekleşecek. Ev veya eşya yenileme ihtiyacı doğabilir. Neşeli ve keyifli bir ruh haline gireceksiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI

Bu ayın ilk günlerinde gelir gider dengesini tekrar gözden geçirip, maddi anlamda kendinize farklı fırsatlar yaratabileceksiniz. Beklenti içinde olduğunuz yerden maddi konularda destek alabileceksiniz. Ayın 07.11-08.11-09-11 günleri Mars Oğlak Burcu'nun son derecelerinde olacak. Aile büyükleri veya eşinizle fikir bazında ters düşebilir, daha sonra uzlaşmanın yolunu bulabilirsiniz. Küçük tartışmalar ilişkinin tuzu biberi olabiliyor.  10.11-11.11 günleri Venüs Yay Burcu'nun, Merkür Akrep Burcu'nun son derecelerinde olacak, dış görünüşünüze önem verip güzelleşmeye çok para harcayabilirsiniz. Bir eşyanın alımına çok fazla para ödeyebilirsiniz. Uzun süredir bitiremediğiniz işler artık sonuçlanabilir. Ayın 12.11 tarihinden sonra 14.11 tarihinde Boğa Burcu'nda bir Dolunay gerçekleşecek. Sahip olma ve sahiplenme duygusu ile ilgili konular gündeme gelebilir. Aşk hayatında kıskançlıkla ilgili olaylar veya maddi kaynaklı bir şeye sahip olma çabaları ile farkındalığınız artabilir. Ayın 22.11-23.11 eşinizin ailesinin sizin desteğinize ihtiyacı olabilir ve yardım talep edebilirler. Akademik uğraşlarınızla ilgili sizden beklenen işler artabilir. Farklı yerlerle iş bağlantıları yapabilirsiniz… 24.11-25.11-26.11 Oğlak Burcu'nda Pluto-Venüs Kavuşumu olacak. Çok tutkulu bir aşka adım atabilirsiniz. Birlikteliği olan Terazileri bir şeyler kamçılayabilir; rekabet duygusu içine girebilir, ilişkilerinde hırçınlaşabilirler. 29.11 Yay Burcu'nda Yeni Ay gerçekleşecek. Ertelediğiniz ve çözümleyemediğiniz şeyler sonuçlandığı gibi, keyifli sosyal ortamlara girebilir, seyahat fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Daha iyimser bir sürece giriyorsunuz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP BURÇLARI

Bu ayın ilk günlerinde kendinize dönük olup, fiziksel görüntünüzle ilgili yeni bir şeyler denemek isteyebilirsiniz. Saç rengi değişikliği, spora başlama kararı veya yeni bir şey öğrenme isteği içinde olabilirsiniz. Ruhunuza iyi gelecek spirütüel arayışlar içine girebilir, farklı şifalanma yöntemleri denemek isteyebilirsiniz. Maddi ihtiyaçlarınızla ilgili somut kararlar verebilirsiniz.  İlişkisi olmayan Akrepler somut bir hareket görmeden adım atmak istemeyebilir.  Ayın 07.11-08.11-09-11 günleri Mars Oğlak Burcu'nun son derecelerinde olacak. Zihinsel huzursuzluklarınız olabilir ve çevrenize bunu öfkeli tavırlar içinde gösterebilirsiniz. Zihinsel uğraşlarınız sizi yorabilir. Trafikte dikkatli olmaya çalışmalısınız. Mars Kova Burcuna geçtiğinde ev ve aile ile ilgili masraflarınızı artırabilir. Aile yaşamında ufak tefek huzursuzluklar ve aksilikler çıkmasına sebep verebilir. Fevri çıkışlar konusunda dikkatli olmaya çalışmalısınız. Bireyselleşme isteğiniz artabilir. 10.11-11.11 günleri Venüs Yay Burcu'nun, Merkür burcunuzun son derecelerinde kendinizle ilgili vereceğiniz kararlarda masraf sorgulaması yapabilirsiniz. Duygusal konularda emin olacağınız davranışlar görmek isteyebilirsiniz. 14.11 tarihinde Boğa Burcu'nda bir Dolunay gerçekleşecek. Yalnız Akrepler Aşk hayatında güven duyacağınız ve tensel paylaşımları yaşayacağınız bir aşk ihtiyacı içinde olabilir, güveneceği biri ile tanışabilir. Birlikteliği olan Akrepler ilişkinin temeli güven ve tutku diyecekler. Ayın 22.11-23.11 tarihlerinde maddi konularda destek arayışına girebilir, parasal konularda eli sıkı davranabilirsiniz. 24.11-25.11-26.11 Oğlak Burcu'nda Pluto-Venüs Kavuşumu olacak. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilgili bazı huzursuzluklarınız olabilir, durumlara çok ısrarcı tavırlar içinde yaklaşabilirsiniz. Aşkın gizemli büyüsü sizi yorabilir. 29.11 Yay Burcu'nda Yeni Ay gerçekleşecek. Parasal konularda önünüzü daha net görmeye başlayacak, yeni atılımlara daha rahat atılacaksınız. Aşk konusunda ciddi ve emin adımlar atmak adına ısrarcı olmaya devam edebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAYBURÇLARI

Bu ayın ilk günlerinde elinizde olmayan şartları tekrar gözden geçirme isteğiniz artıp konulara daha fazla hakim olmaya çalışma isteğiniz artabilir. Kaçarak uzaklaşmaya çalıştığınız konuların aslında birer sorun olduğunu idrak edip; çözmek için elinizden geleni yapmak isteyeceksiniz. Ayın 07.11-08.11-09-11 günleri Mars Oğlak Burcu'nun son derecelerinde olacak. Maddi konularda ertelediğiniz ödemeleri gözden geçirip yeni bir ödeme planı oluşturabileceksiniz. Son anda çıkan masraflar sizi şaşırtsa da durumları yeniden yapılandırabileceksiniz. Mars Kova Burcuna geçtiğinde kendinizi daha özgür  hissedip bağımsız hareket edebileceksiniz. 10.11-11.11 günleri Venüs, burcunuzun Merkür Akrep Burcu'nun son derecelerinde. İlişkinizde ani kararlar vermemeye çalışmalısınız. Sonrası pişmanlık yaşayabilirsiniz. 14.11 tarihinde Boğa Burcu'nda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu ay, ‘’ne kadar çok şeyi fark ettim’’ diyebileceğiniz bir ay olabilir. Sağlığınız ve iş hayatınızla ilgili yeniden bir şeyleri gözden geçirmeniz gerekebilir.  Ayın 22.11-23.11 günleri alım-satım konularında çözüm odaklı davranmak isteyip karlı işler yapabilirsiniz. 24.11-25.11-26.11 Oğlak Burcu'nda Pluto-Venüs Kavuşumu olacak. Maddi konularda vereceğiniz kararlarda çok hırslı davranabilir, menfaatlerinizi koruma isteğiniz fazlasıyla artabilir. İlişkilerde, tatlı dille bir şeyleri istediğiniz hale getirmeye çalışabilirsiniz. 29.11 tarihinde Burcunuzda Yeni Ay gerçekleşecek. Hayatınızla ilgili birçok şeyi anlamış halde yeni başlangıçlara adım atabilir hayata karşı pozitif yaklaşımınıza devam edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK BURÇLARI

Bu ayın ilk günlerinde gruplar ve gelecek hedeflerinizle ilgili yenilenmeler yaşayabilir, farklı sosyal organizasyonların içinde olabilirsiniz. Kendinizle ilgili beklenti içine girebilir, kendinizi bu anlamda yıpratabilirsiniz. Ayın 07.11-08.11-09-11 günleri Mars  burcunuzun son derecelerinde olacak. Çok fazla bir şeyleri yetiştirmeye çalışmaktan sinirli tavırlar içinde olabilirsiniz. Karşınıza çıkan insanların tavırlarının bencilliğinden yakınabilirsiniz.  Mars Kova Burcuna geçtiğinde ani masraflar çıkartabilir fakat siz ekonomik anlamda daha bağımsız hareket edebileceksiniz. 10.11-11.11 günleri Venüs Yay Burcu'nun, Merkür Akrep Burcu'nun son derecelerinde Arkadaşlarınızla yaptığınız planlarda değişikler olabilir. Sizi hiç rahatsız etmeyen bazı davranışlar, aşırı yorgunluktan sizi rahatsız eder hale gelebilir. 14.11 tarihinde Boğa Burcu'nda bir Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınızda istikrarlı davranışlar görmek çok hoşunuza gidecek. Kendinizle ilgili yeni hobiler oluşturabilirsiniz. Yalnız Oğlaklar Aşk konusunda kısmetli bir sürece giriyor. Ayın 22.11-23.11 tarihlerinde kendi kendinize kalmak isteyebilir, yalnızlığa ihtiyaç hissedebilirsiniz. 24.11-25.11-26.11 Burcunuzda Pluto-Venüs Kavuşumu olacak. Aşırı hırslı tavırlar içerisine girip, bir şeyleri gözü kapalı yıkıp geçmeye çalışabilirsiniz. Tutkular ve hırslar yakıp yıkıcı bir hale gelebilir. 29.11 tarihinde, Yay Burcu'nda Yeni Ay gerçekleşecek.  Etrafınızda ki olan biteni daha çok fark etmenizi sağlayacak. Sağlınıza daha çok dikkat etme kararı verebilirsiniz. Yolculuk kararı alabilirsiniz.

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gifKOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA BURÇLARI

Bu ayın ilk günlerinde hayattaki hedeflerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz. Ev yaşantınız ve toplum önündeki duruşunuzla ilgili ikilemler içinde kalacağınız konular olabilir. Sakinliği seven yapınız çıkabilen krizleri de iyi yönetebilecek. Ayın 07.11-08.11-09-11 günleri Mars, Oğlak burcunun son derecelerinde olacak. Elinizde olmayan bazı pürüzler çıkabilir. Çıkabilecek terslikler konusunda soğukkanlılığınızı kaybetmemelisiniz.  Mars burcunuza geçtiğinde hareketli ve bol aksiyonlu günler başlıyor. Hemen hemen her yerde bir anda olmanız beklenebilir. Tepkilerinizi kontrol etmek istemeyebilirsiniz. Bireyselliğinize düşkün tavırlar içinde olabilirsiniz.  10.11-11.11 günleri Venüs Yay Burcu'nun, Merkür Akrep Burcu'nun son derecelerinde olacak. Seyahat harcamalarınız bu ay artabilir. İlişkilerde karar veren taraf olma ısrarı içine girebilirsiniz. 14.11 tarihinde Boğa Burcu'nda bir Dolunay gerçekleşecek. Evinizde vakit geçirme isteğiniz artabilir. Maddi kaynaklarınızı bir şeylere dönüştürme isteği içinde olabilirsiniz. Ayın 22.11-23.11 tarihlerinde, arkadaşlıklarınızı sorgulama ihtiyacı içine girebilirsiniz. 24.11-25.11-26.11 Oğlak Burcu'nda Pluto-Venüs Kavuşumu olacak. Aşk hayatında hiç olmadığınız kadar tutkulu bir yaklaşım içine girebilirsiniz. 29.11 Yay Burcu'nda Yeni Ay gerçekleşecek.  Arkadaş gruplarınızda yenilenmeler ve katılacağınız etkinliklerin size umut vermesi artabilir. Olumlu gelişmeler sizi bekliyor.  

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK BURÇLARI

Bu ayın ilk günlerinde uluslararası konular, yabancılarla ilgili halledilmesi gereken ithalat-ihracat işleri ile ilgilenebilirsiniz. Eşin akrabaları ilgili davetlere katılabilir veya mistik uğraşlarınızla ilgili yeni bir kursa başlayabilirsiniz. Yabancı dilleri öğrenmeye merak sarabilirsiniz. Ayın 07.11-08.11-09-11 günleri Mars Oğlak burcunun son derecelerinde olacak. Ciddi karar vermeniz gereken konular gündeminize sorun olarak gelebilir. Bir teklifiniz yanlış değerlendirilebilir. Ayın kalan döneminde Mars Kova burcunda ilerleyecek. Düşmanlarınız karşı atağa geçebilir, öfkeniz tehlikeli bir hale gelebilir dikkatli olmaya çalışmalısınız. Aşk yaşamında  fazlasıyla bireysel hareket edebilirsiniz. Ayın 10.11-11.11 günleri Venüs Yay Burcu'nun, Merkür Akrep Burcu'nun son derecelerinde. Meslek yaşamınızda hızlı karar vermeniz gereken konular olabilir. Bazı aksilikler çıkabilir. 14.11 tarihinde Boğa Burcu'nda bir Dolunay gerçekleşecek. Satış ve pazarlama konusunda çalışanlar güzel kazançlar elde edebilir. Yaratıcı alanda güzel gelişmeler yaşanılabilir. Ayın 22.11-23.11. 24.11-25.11-26.11 tarihlerinde, Oğlak Burcu'nda Pluto-Venüs Kavuşumu olacak. Yalnız Balıklar gruplarda tanıyacağınız birinden çok hoşlanabilir, heyecan duyabilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınız artabilir. Çevrenizden ilgi ve alaka beklentiniz çoğalabilir. 29.11 Yay Burcu'nda Yeni Ay gerçekleşecek.  İş yaşamınızda departman değişiklikleri,  terfi veya atama yaşayabilir; yeniliklere alışmanız çok kolay olabilir, bu durumdan çok hoşnut olabilirsiniz. İş yaşamınızda beklediğiniz değişimler gerçekleşiyor.

 

Son Güncelleme: 03.12.2016 11:21
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner37