banner1

Günlük burç yorumları 29 Haziran Koç-Boğa-İkizler-Yengeç-Aslan-Başak haftalık burç yorumu

Günlük burç yorumları 29 Temmuz. Haftanın üçüncü iş gününe uyananlar ilk iş olarak burç yorumlarını kontrol ettiler. Yüzyıllardan bu yana inanılan ve hayatımızda büyük etkisi olduğu varsayılan burçlarımız bugün bizler için ne söylüyor. 29 Temmuz Çarşamba gününe ait burç yorumları haberimizin devamında sizlerle.

Günlük burç yorumları 29 Haziran Koç-Boğa-İkizler-Yengeç-Aslan-Başak haftalık burç yorumu

Günlük burç yorumları 29 Temmuz. Haftanın üçüncü iş gününe uyananlar ilk iş olarak burç yorumlarını kontrol ettiler. Yüzyıllardan bu yana inanılan ve hayatımızda büyük etkisi olduğu varsayılan burçlarımız bugün bizler için ne söylüyor. 29 Temmuz Çarşamba gününe ait burç yorumları haberimizin devamında sizlerle.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Günlük burç yorumları 29 Haziran Koç-Boğa-İkizler-Yengeç-Aslan-Başak haftalık burç yorumu

Burç yorumlarını kontrol etmeden dışarı çıkmayanlar için en güncel burç yorumlarını hazırladık. 29 Temmuz  burç yorumlarınızı sizler için derledik. Güzel bir güne merhaba diyenler ilk iş olarak burç yorumlarını kontrol ettiler. Günlük burç yorumlarını okumadan edemeyenler için en güncel burç yorumlarını haberimizde derledik. Günlük burç yorumlarına göre bugün ve yarın sizleri neler bekliyor diye merak ediyorsanız Vatandanhaber.com adresinden ayrılmayın. 

KOÇ BURCU

İş hayatınızda saygınlığınızın ve popülaritenizin arttığı bir gündesiniz. Gezegensel enerjiler kariyeriniz için potansiyellerinizi arttıracaktır. Fakat iş arkadaşlarınıza karşı dikkatli olun. Onlarla ya da onların sebep olacağı olaylar yüzünden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bugün potansiyellerinizin farkında olun ama aşırı özgüvenli davranmaktan kaçının. Gerçek başarıya ulaşmak için sistemli bir şekilde çalışın ve gayretli olun. Özel yaşamınızda ise aile bireylerinin sağlık problemleri ile ilgilenebilir yakınlarınızla daha fazla vakit geçirebilirsiniz

Bu hafta iş ve kariyer ortamınızda, başkasının gölgesinde kalmadan çalışmak isteyeceksiniz. İşinizi düzenli olarak yapan ve çalışan bir birey olmanızın size en büyük katkısı başarı olurken sizin bu durumunuzdan rahatsız olan kişileri önemsemeyin ayın birinde dolunay balık burcunda size etkisi iş çevrenizdeki gizli düşmanlıklarla yüzleşmeniz yönünde etki ederken kendinizi çok hassas hissedebilir ve kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz. Manevi ve ruhsal faaliyetler, ilham gerektiren sanatsal çalışmalar için dolunay çok olumlu olabilir. Sizin için gizli olan bir kavram açığa çıkabilir, bilinçlenme yaşabilirsiniz.

 

BOĞA BURCU 

Bugün işinizle ilgili zor bir karar almak zorunda kalabilirsiniz. Tercih yapmakta oldukça zorlanabilirsiniz. Ya riske girip ve kazançlı çıkacaksınız ya da geride kalıp bir fırsat kaçıracaksınız. Tercih sizin; fakat karar alırken; Hangi insanlara güvendiğiniz ve hangi sözlerin yerine getirileceği oldukça önemli. En iyi kaynağınız insanlardır. Bu yüzden görüşme taleplerinde bulunun. Sorular sorun; tavsiyeler alın. Bugün öğrenebileceğiniz her türlü bilgi genel anlamda olduğu kadar kariyeriniz içinde paha biçilemez olacak. Gözünüzü kulağınızı dört açın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin 3 ncü şahıslardan kaynaklanan problemleri yansıtması bir anda şiddetli tepkiler vermenize sebep olabilir.

Bu hafta kendinizi kısa bir dönem için de olsa sinirli ve endişeli hissedebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin, düşüncelerinizi değiştirmek için zorlamaları gerginliğinizin artmasına neden olabilir. Boğalar, kimsenin baskısı altında kalmak istemiyorlarsa gerilimden arınıp enerjilerini olumlu yönde kullanmayı tercih etmeliler. Bu dönemde kendiniz için olumlu düşünme teknikleri uygulayabilirsiniz.

 

İKİZLER BURCU 

Bugün ilişkileriniz pozitif yönde ilerleyecek. İnsanları yörüngenize çekeceksiniz. İş ilişkilerinizde geçen ay yaşadığınız gerginlikler bugünde tekrarlanabilir. Ortak fikirlerde bulunamazsanız bile bir anlayışa erecek noktada olacaksınız. İlişkinizde başka çatışmaları alevlendirecek hassas konulardan kaçınmanız faydalı olacaktır. Bugün kredi almak istiyor ya da ev gibi önemli bir satın alma gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız; dikkatli olmanız gerekecek. Şartlar göründüğü gibi olmayabilir. O yüzden tüm belgeleri okumadan imza atmayın veya gerekirse işinin uzmanına danışın. Kendinizi anın heyecanına kaptırıp harekete geçmeyin.

Bu hafta  kariyer, şöhret, başarı, yükselme, dünyaya karşı duyduğunuz sorumluluklarınız ve hedeflerinize tutkuyla bağlı olmanız söz konusu. Aile/ev ve iş yaşamında duygusal olarak biraz zorlanabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak karşınıza çıkan fırsatları değerlendirebilmek için olaylara objektif bakmalısınız. Kararsızlık yaşamadan, zamanında hareket edebilirseniz kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacak adımlar atabilirsiniz. İş yaşamınızda terfi beklentiniz ya da iş değiştirme planınız olabilir. Bu dolunay genel anlamda destekleyici etkilere sahip olduğundan, üstlerinizden destekler alabilir böylece göz önünde olabilirsiniz.

 

YENGEÇ BURCU

İş hayatınızda gerçekleşecek ufak tefek kıpırdanmalar kendinizi daha rahat ve huzurlu hissetmenizi sağlayarak motivasyonunuzu yükseltecektir. Yaptığınız görüşmeler de olumlu ilerlemeler kaydedebileceğiniz bir gündesiniz. Özel hayatınızda birlikte olduğunuz insandan ve aile bireylerinden göreceğiniz destekle çalışma azminiz artacak olayları daha olumlu yönden ele alarak değerlendireceksiniz. Sevdiklerinizin iş hayatınıza yönelik öneri ve fikirlerini dikkate almanızda fayda var. Bekar yengeçler, duygusal konularda şans sizden yana. İlgi duyduğunuz karşı cinse duygularınızı göstermekten onunla ilgili hissettiklerinizi paylaşmaktan çekinmeden hareket edin.

Bu hafta size verilen görev ve sorumluluklarda bazı değişiklikler yapmanız ya da yaşamanız olası. Çalıştığınız kişilerin gizli dürtüleriyle yüzleşebilirsiniz. Transit Merkür Ay karesiyle 3 Ağustos’ta kendinizi kısa bir dönem için daha sinirli ve endişeli hissedebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin düşüncelerinizi değiştirmek için sizi zorlamalarını baskı olarak hissedebilirsiniz. Eğer kimsenin size baskı kurmasını istemiyorsanız gerilimlerden arının.

 

Kendiniz için araştırmalar yapın. Olumlu düşünmeye önem verin.

 

ASLAN BURCU

Gökyüzü enerjileriyle bugün; benzersiz ve sıra dışı özelliklerinizi, yeteneklerinizi ortaya çıkararak; ilgilendiğiniz konularda vizyonunuzu geliştirmenize yardımcı olacak. Meslek hayatınızda farklı bilgiler edinebilir, kendinizi belli bir grubun içinde cesaretle gösterebilirsiniz. Liderlik gücünüz yükseleceği için etrafınızdaki insanlara öncülük yapabilirsiniz. Evli aslanlar eşleriyle maddi konularda kararlar alabilirler. Alınan kararların olumlu sonuçlanabilmesi için çok açık ve net bir dille birbirinize fikirlerinizi beyan etmelisiniz. Bekar aslanlar ise, hayatınızın kadını ya da erkeği ile karşılaşabilirsiniz. Hatta ilk kez gerçek aşkı yaşayabilirsiniz.

Bu hafta yaptığınız işte ve çalıştığınız işyerinde gerçekleştirmek istediğiniz planlara konsantre olmanız gerekiyor. Size verilen görev ve sorumluluklarınızda bazı değişiklikler yapmanız olası. Çalıştığınız kişilerin gizli dürtüleriyle yüzleşebilirsiniz. Ayın ilk haftasında Satürn gerilemesi bitecektir. Sosyal ve iş çevrenizdeki kişilere karşı bu dönemde, özellikle başkaları üzerinde hâkimiyet kurmak ve kendini kontrol etmek yeteneğiniz artıyor. Ayrıca ün ve güç peşinde, gösterişi seven, sıcak kalpli, eli açık olmanız da ön planda olacak.

 

BAŞAK BURCU 

 

Bu hafta  Mesleki konumunuzda becerilerinizi hafife almadan iş tercihlerinizi yapmanız gereken bir süreçtesiniz. Kendinizi ifade etmekte yetersiz bulmanız, göz önünde olmak yerine geriye çekilmenize sebebiyet verebilir.

 

Ay arasındaki kombinasyon, ayın ilk yarısına kadar düşüncelerinizle kalbinizi doğru harmanlayın. Sosyal çevrenizde siz, siz olun kimseye kelime oyunları yapmayın. Açık konuştuğunuz zaman gerilmeler ve yanlış anlaşılmalar ortadan kalkabilir ama unutmayın ki sizi anlamak istemeyen kişiler yanlış anlamaya devam edebilirler. Yaptığınız işte ve çalıştığınız işyerinde gerçekleştirmek istediğiniz planlara konsantre olmanız gerekiyor.

 

TERAZİ BURCU 


Bu hafta Size verilen görev ve sorumluluklarda bazı değişiklikler yapmanız ya da yaşamanız olası. Çalıştığınız kişilerin gizli dürtüleriyle yüzleşebilirsiniz. Kendinizi bu kısa dönemde sinirli ya da endişeli hissedebilirsiniz. Gerilimden arının ve kendiniz için araştırmalar yaparak olumlu düşünmeye önem verin.

 

AKREP BURCU 

 

Bu hafta iş ve kariyer ortamınızda, başkasının gölgesinde kalmadan çalışmak isteyeceksiniz. İşinizi düzenli olarak yapan ve çalışan bir birey olmanızın size en büyük katkısı başarı olurken, sizin bu durumunuzdan rahatsız olan kişileri önemsemeyin. 1 Ağustos’ta dolunay Kova burcunda doğuyor. Ev, emlak, mülk, yuva, aile ve ebeveynlerle ilgili konularda bazı gelişmeler meydana gelebilir.

 

YAY BURCU

 

Bu hafta yaptığınız işte ve çalıştığınız işyerinde gerçekleştirmek istediğiniz planlara konsantre olmanız gerekiyor. Size verilen görev ve sorumluluklarda bazı değişiklikler yapmanız ya da yaşamanız olası. Çalıştığınız kişilerin gizli dürtüleriyle yüzleşebilirsiniz. Kendinizi kısa dönemde biraz sinirli ve endişeli hissedebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin sizin düşüncelerinizi değiştirmek için sizi zorlamaları da mümkün. Eğer kimsenin size baskı kurmasını istemiyorsanız gerilimden arının. Kendiniz için araştırmalar yapın ve kendiniz için olumlu düşünmeye önem verin.

 

OĞLAK BURCU 

 

Bu hafta çevrenizle iletişime geçmek için büyük bir ihtiyaç hissetmeye başlayabilirsiniz. Paylaşmak istediğiniz önemli konular veya problemleriniz olmayıp sadece iletişim kurmak istemeniz bile, sizi ve çevrenizdeki insanları mutlu edebilir. 1 Ağustos’ta dolunay Kova burcunda doğuyor. Günlük yaşamınızda sabit düşünceler içinde olmayın.

 

KOVA BURCU

 

Bu hafta iş ve kariyer ortamınızda başkasının gölgesinde kalmadan çalışmak isteyeceksiniz. İşinizi düzenli olarak yapan ve çalışan bir birey olmanızın size en büyük katkısı başarı olurken sizin bu durumunuzdan rahatsız olan kişileri önemsemeyin. 1 Ağustos’ta dolunay Kova burcunda meydana geliyor. Bu süreçte günlük yaşamınızı ve geleceğinizi etkileyecek önemli dönüşümler meydana getirebilir.

 

BALIK BURCU

 

Bu hafta huzurunuz hemen her konuda çok önemli olacak. İş ve kariyer ortamınızda başkasının gölgesinde kalmadan çalışmak isteyeceksiniz. İşinizi düzenli olarak yapan ve çalışan bir birey olmanızın size en büyük katkısı başarı olurken, bu durumunuzdan rahatsız olan kişileri önemsemeyin. 1 Ağustos’ta Kova burcunda doğan dolunayla birlikte biraz içe dönebilir, duygu ve düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25