İkbal Gürpınar'ın kocası kim? Emre Ermiş kimdir ne iş yapar?

Emre Ermiş kimdir? Ünlü sunucu İkbal Gürpınar yaptığı açıklama ile herkesi şok etti. Ünlü sunucu 2 yıl önce evlendiği müzisyen kocasının kendisini devamlı dövdüğünü açıkladı. İkbal Gürpınar sayesinde tanınan Emre Ermiş bu iddialara bugün cevap verdi. Emre Ermiş, İkbal Gürpınar'ın iddialarını yalanladı.

İkbal Gürpınar'ın kocası kim? Emre Ermiş kimdir ne iş yapar?

Emre Ermiş kimdir? Ünlü sunucu İkbal Gürpınar yaptığı açıklama ile herkesi şok etti. Ünlü sunucu 2 yıl önce evlendiği müzisyen kocasının kendisini devamlı dövdüğünü açıkladı. İkbal Gürpınar sayesinde tanınan Emre Ermiş bu iddialara bugün cevap verdi. Emre Ermiş, İkbal Gürpınar'ın iddialarını yalanladı.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
İkbal Gürpınar'ın kocası kim? Emre Ermiş kimdir ne iş yapar?

İkbal Gürpınar 2 yıl önce evlenidiği Emre Ermiş'in kendisini oğlunun gözü önünde dövdüğünü açıkladı. 2 yıl önce evlendiği Emre Ermiş'ten boşanmak için dava açan İkbal Gürpınar eşinden sürekli olarak dayak yediğini açıkladı. İkbal Gürpınar'ın bu açıklamasının ardıdan herkes Emre Ermiş'in kim olduğunu merak etmeye başladı. İkbal Gürpınar sayesinde adını duyuran Emre Ermiş pek çok Ak Partili belediyenin etkinliklerinde konser vermiştir. 

İkbal Gürpınar 2 yıl önce evlendiği eşi Emre Ermiş ile medyanın gündemine 'dayak' iddiasıyla oturdu. İkbal Gürpınar'ın İstanbul Aile Mahkemesine başvururak kocası Emre Ermiş hakkında evden uzaklaştırma kararı aldırdığı ortaya çıkmıştı. Peki Emre Ermiş ünlü spikeri dövdü mü?

 

Tasavvuf müziği şarkıcısı olan Emre Ermiş iddiaların ardından ilk kez konuştu. Söylemezsem Olmaz programına bağlanan Emre Ermiş 'dayak' iddiasını yalanladı. Emre Ermiş şu açıklamayı yaptı;

-“Biz de değil kadına, haksız yere hiç kimseye el kalkmaz kaldı ki, benim eşime el kaldırmak kimsenin hakkı değildir. Bizim aramızda bir evlilik sözleşmesi de var. Bu şiddet haberleri eşimle aramızın bozuk olduğu bir dönemde ortaya atılmış gerçeği yansıtmayan haberlerdir. Biz Ramazan ayında birlikte sahne aldık ve birlikte katıldığımız tv programları oldu, gerçekten arada bir şiddetli geçimsizlik durumu olsaydı birlikte sahne alır mıydık ".

 

İKBAL GÜRPINAR NE DİYOR?

 Gürpınar ise hakkında çıkan haberlere tepkili. Emre Ermiş hakkında uzaklaştırma kararı aldırmasının sebebini açıklamayan İkbal Gürpınar sosyal medya hesabından şunları yazdı;

 

-"Evliliğimizin bitiş nedeniyle ilgili hiçbir gazeteye açıklama yapmamama rağmen ,röportaj yapmışım gibi haber yapanlar olmuş. Sayısız TV kanalı aradı ana habere çıkmam için. Kesinlikle hiç kimseyle konuşmayacağım. Acımasız ve küstahça yapılan hakaret içeren tüm yorumları avukatıma ilettiğimi bildirir, "kınadığınız şey başınıza gelmeden ölümü tadamayacaksınız " Hadis-i Şerif'ini hatırlatırım. Rabbim sabır versin bana".

 

EMRE ERMİŞ KİMDİR?

4 Ekim 2013 yılında İkbal Gürpınar ile evlenen Emre Ermiş tasavvuf müziği sanatçısı olarak biliniyor. Ramazan ayı boyunca da İkbal Gürpınar sayesinde bir çok AK Partili belediyenin etkinliğine çıktı. Kanal 7 televizyonunda da İkbal Gürpınar ile 'Kabe yollarında' isimli bir program yapma şansı buldu. Emre Ermiş adını İkbal Gürpınar'ın eşi olarak duyurdu.


İKBAL GÜRPINAR KİMDİR?

İkbal Gürpınar, 1969 yılında Kırıkkale’de doğmuştur. Ailesi Kırşehir’in en zengin ailelerindendir. İkbal doğar doğmaz çocuğu olmayan bir akrabalarına vermişler. Ama onlar onu çok çirkin bulup geri göndermiş. Bir ablası vardır. Orta okulu Kırıkkale İmam Hatip Lisesi’nde okudu. Haberi olmadan, babasının akrabasının oğlu Osman ile nişanlanır ve nişanlandığı kişinin ailesine yakın olsun diye İzmir'e yatılı okula gönderilir.Bir sene sonra nişanlısı babasının yanında ayak ayak üstüne attı diye İkbal’den habersiz nişan bozulur.

 

Liseyi ise İzmir’de Fatih Koleji’nde yatılı okuyordu, lise ikinci sınıftayken 19 Mayıs tatilini fırsat bilerek tatil için Kırıkkale’ye geldiğinde 1986 yılında aile baskısı ile bu sefer annesinin bir akrabasının oğlu ile evlendirildi. Sonradan liseyi Ankara’da Çankaya lisesinde dışarıdan bitirdi. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İş İdaresi Bölümü'nde 1 yıl okuduktan sonra 1990 da girdiği Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nden 1994 yılında mezun oldu. Ardından boşandı.

 

Üniversitenin ilk yılından itibaren çalışmaya başladı. Okul içinde açılan sınavı kazanarak spikerliğe başladı. Birçok organizasyonda gönüllü sunuculuk, belediye Hastanesi'nde gönüllü hemşirelik yaptı. Bu arada Libya Kültür'deki kursa katılarak makrome eğitimi aldı. 1992 yılında Türkiye polis Radyosu'na spiker görev olarak işe başladı.

 

25 yaşında iken 1994 yılında TRT 1’de yayınlanan eğlence- müzik programı "25.Saat" isimli programında görev aldı. Daha öncesinde bir boya firmasının Yedi Renk isimli televizyon projesinde ve Anadolu Üniversitesi'nde çekilen makarna programında görev almıştı.

 

1995-1997 yılları arasında çeşitli kozmetik firmalarında organizasyon yöneticiliği yapıp, binlerce kişiye motivasyon ve pazarlama teknikleri dersleri verdi. Daha sonra bir kompresör firmasında çalıştı. Şimdi ne alaka diyeceksiniz, kozmetikle kompresör kelimelerinin ilk 2 harfi uyuyor. ( Not : bu onun kendi benzetmesidir.)

 

Ardından Ortadoğu Amme İdaresi'nde ithalat ihracat elemanı sertifika programına katılıp bitirdi. Kısa bir süre restoran zincirleri kuran bir firmada Halkla İlişkiler ve Francihising müdürlüğü yaptı. Bir dönem Ankara’da lokanta açtı, 400 bin dolar zarar etti kapattı.

 

1997 yılında yine televizyon sunuculuğuna dönerek Trt GAP'ta çeşitli programlar sundu. 1998-2000 yılları arasında hem Trt'de çalışıp, hem de Özel Yaşam Hastanesi'nde halkla ilişkiler müdireliği yaptı.

 

2001 Yılında Samanyolu televizyonunda çalışmaya başlayıp Yüzük Taşı, Mutluluk Yolu ve ardından Kimse Yok Mu isimli programlarını sundu. Aynı tarihlerde de eş zamanlı olarak TRT'de Gün Başlıyor programını sundu.

 

2006 yılında Kanal D'de "İkbal'le Yaşama Dair" adlı programı sundu.

 

İkbal Gürpınar, "İkbal'den Masallar" diye bir masal kitabı ile yaşadıklarını, izlenim ve deneyimlerini 4 kitapta topladı ve 3 de şiir albümü yaptı.

 

2010 yılında umreye giden İkbal Gürpınar, tesettüre girdi.

 

İkbal Gürpınar, 2014 yılı Aralık ayında Ak Parti'den siyasete girdi. Ak Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı'nda yönetim kurulu üyesi olan Gürpınar, aynı zamanda Ak Parti İstanbul'da da delegelik yapıyor.

 

Evlilikleri :

1.eşi: İkbal Gürpınar, 1986 yılında 17 yaşında iken inşaat mühendisi zengin bir akrabasıyla evlendirildi. 1987 yılında Alper adında oğlu oldu. Dışarıdan liseyi bitirdi, Üniversiteden mezun olduğu gün, özgürlüğünü ilan etti, Ailesinin karşı çıkmasına rağmen, evliliğine son noktayı koydu. 11 yıl sonra 1997 yılında boşandı.

2.eşi: Makine mühendisi Burhan Karagözlü ile 1 Ekim 2004 tarihinde evlendi. İkinci evliliği beş yıl sürdü. 2 Temmuz 2009 tarihinde boşandı. Efe (d.2007) adında bir oğlu olmuştur. Melih Gökçek’in kıydığı nikah’ın şahitliğini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yapmıştı.

3.eşi: İkbal Gürpınar, 4 Ekim 2011 tarihinde tasavvuf müziği sanatçısı Emre Ermiş ile evlenmiştir.

 

Albümleri :

Sen gittin gideli

 

Kitapları :

İkbal'den Masallar

İkbal Gürpınar’la Ramazan sofrası

Yemek Tarifleri; Türk ve Dünya Mutfağı

Aşkın Bir Yüzü; Erkek ve Kadın Gözüyle

Benim Hâlâ Umudum Var

İkbal'le Küçük Mutluluklar; Gün Doğdu

İkbal Gürpınar'dan Yemek Tarifleri

İkbal'le Küçük Mutluluklar

İçimden Geldiği Gibi

Günaydın Gece

 

İkbal Gürpınar’ın Hazırlayıp Sunduğu Programlar:

TRT GAP'ta Kadınlar Yarışıyor

TRT1'de Politika Kulvarı

TRT'de 25.saat

TRT GAP'ta Bu Sabah

TRT1'de Nane Limon Kabuğu

TGRT'de Ramazan programları

TGRT'de Vekiller Yarışıyor

STV'de Yüzük Taşı

KANAL7'de Küçük Mutluluklar

KANAL7'de İkballe Hayatı Paylaşmak

KANAL7'de İkbal'le Diyar Diyar

KANAL7'de Kimse Yok Mu?

KANAL7'de Hayatın İçinden

Kanal D'de "İkbal'le Yaşama Dair"

TRT'de Gün Başlıyor

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25