Ankaralı Namık neden intihar etti? Ankaralı Namık son görüntüleri olay yeri görüntüsü

Ankaralı Namık dün gece saat 21:30'da oturduğu apartmanın 7. katından düşerek hayatını kaybetti. Kendini iyi hissetmediğini söyleyerek balkona çıkan Ankaralı Namık'ın bir süre sonra apartmanda aşağıya düştüğü görüldü. Ağır yaralanan ünlü şarkıcı hemen hastaneye kaldırıldı. 7 kattan düşen Ankaralı Namık hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ankaralı Namık'ın evinin önünde ve evinde inceleme yapan polisler olayın intihar olabileceğini açıkladı. Ankaralı Namık'ın ailesi ise olayın intihar olmadığını açıkladılar.

Ankaralı Namık neden intihar etti? Ankaralı Namık son görüntüleri olay yeri görüntüsü

Ankaralı Namık dün gece saat 21:30'da oturduğu apartmanın 7. katından düşerek hayatını kaybetti. Kendini iyi hissetmediğini söyleyerek balkona çıkan Ankaralı Namık'ın bir süre sonra apartmanda aşağıya düştüğü görüldü. Ağır yaralanan ünlü şarkıcı hemen hastaneye kaldırıldı. 7 kattan düşen Ankaralı Namık hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ankaralı Namık'ın evinin önünde ve evinde inceleme yapan polisler olayın intihar olabileceğini açıkladı. Ankaralı Namık'ın ailesi ise olayın intihar olmadığını açıkladılar.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Ankaralı Namık neden intihar etti? Ankaralı Namık son görüntüleri olay yeri görüntüsü

Ankaralı Namık dün gece evinin bulduğu apartmanın 7. katından düşerek hayatını kaybetti. Kendini iyi hissetmediğini söyleyerek balkona çıkan daha sonra 7. kattan aşağıya düşen Ankaralı Namık'ın ailesi konu hakkında açıklama yaparak olayın intihar olmadığını söylediler. Yapılan incelemede polis Ankaralı Namık'ın intihar ettiği üzerinde duruyor. 39 yaşında hayata gözlerini yuman Ankaralı Namık'ın asıl mesleği Makine Mühendisliği idi. Ankaralı Namık'ın ölümü hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında sizlerle. 

Ankaralı Namık'ın neden öldüğü herkes tarafından merak ediliyor. Dün gece saatlerinde evinin bulunduğu 7. kattan aşağıya düşerek hayatını kaybeden Ankaralı Namık'ın ailesi intihar olmadığını açıkladı. Açıklama yapan aile fertleri Ankaralı Namık'ın kendini iyi hissetmediğini söyleyerek 15 dakika dışarıda dolaştığını daha sonra balkonu hava almak için çıktığını söylediler. Eşine belinin ağrıdığını söyleyerek dışarı çıkan Ankaralı Namık'ın 7. kattan nasıl düştüğü merak ediliyor. 


Ankaralı Namık olarak tanınan ünlü şarkıcı Namık Uğurlu'nun feci sonu...  Oturduğu apartmanın 7. katından düşen Ankaralı Namık tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yapılan incelemeye göre Namık Uğurlu’nun intihar ettiğinin anlaşıldığı belirtiliyor. Uğurlu’nun hastaneye gelen yakınları ve sevenleri ölüm haberini alınca sinir krizi geçirdi. Şarkıcı Ankaralı Namık'ın son günlerde maddi sıkıntı çektiği gündeme gelmişti.

 

 

Olay akşam saatlerinde Keçiören Şenyuva Mahallesi Seyhan Caddesi 15/C blokta saat 21.30 sıralarında meydana geldi. "Ankaralı Namık" ismiyle tanınan sanatçı Namık Uğurlu eşi, çocukları ve kayınvalidesi ile birlikte evde oturduğu sırada hava almak için balkona çıktı. Daha sonra 7. kattan atladığı bildirildi. Ambulansla Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Ünlü sanatçı Ankaralı Namık burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

 

 

“BEN KÖTÜYÜM KENDİMİ İYİ HİSSETMİYORUM’ DEMİŞ”

 

Bina görevlisi Ramazan Kılınç, olayla ilgili şarkıcının Uğurlu’nun eşinin polislere verdiği ifadeyi şöyle anlattı:

 

“15-20 dakika önce dışarıdan gezmiş. İçeri girdikten sonra eşi balkona oturtturmuş ve ben çocukları uyutayım demiş. O da ‘ben kötüyüm kendimi iyi hissetmiyorum’ demiş. Sonra da intihar etmiş.”

 

Olay yeri inceleme ekipleri, Uğurlu’nun düştüğü yerde incelemelerde bulunurken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı

DAYISI: SANDALYEDEN KAYIP DÜŞTÜĞÜNÜ SÖYLEDİLER

 

Ankara’da oturduğu binanın 7. katından düşerek hayatını kaybeden Ankaralı Namık’ın cenazesi, defnedilmek üzere memleketi Çankırı’ya gönderildi. 

Oturduğu binanın 7. katından düşerek hayatını kaybeden Ankaralı Namık’ın cenazesi, Ankara Adli Tıp Kurumu’nda bekleyen yakınları ve sanatçı arkadaşları tarafından memleketi Çankırı’nın Kurşunlu ilçesine uğurlandı. Ankaralı Namık’ın ölümüyle ilgili olarak dayısı Satılmış Karakaya, “Bana sandalyeden ayağının kayıp düştüğünü söylediler. Babasının, annesinin hepsinin söylediği o. İntihar yok, öyle diyorlar da değil. Zaten biraz belinde sancı vardı, ayağı kaymış sandalyeden aşağı düşmüş” dedi. 

ŞEHİT AİLELERİNE VERECEKTİ

 

Ankaralı Namık’ın sanatçı arkadaşlarından Çubuklu Yaşar ise, “Namık kardeşimiz 25 senelik arkadaşım. Yıllardır tanırım kendisini. İyi şeylere imza attı. Bir kaza sonucu kendisini kaybettik” şeklinde konuştu.

 

Ankaralı Namık’ın son klibini şehit aileleri için çektiğini ifade eden Yaşar, şöyle devam etti: “Bütün kazancını şehit ailelerine verecekti. Klibi yayınladılar. Askeri elbise giyiyor, askere gidiyor, şehit düşüyor. Çankırı Kurşunlu’ya getirip defnediyorlar. Sanki olacak olaylardan haberdar gibi.” Sanatçının memleketi Çankırı’nın Kurşunlu ilçesinde ikindi namazı sonrası kılınacak cenaze namazının ardından defnedileceği öğrenildi.

ANKARALI NAMIK'IN ÖLÜMÜ SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Gülben Ergen Çelik :Nur içinde uyu Ankaralı Namık... Bu şöhret denen yolun bilinmeyen kederleri, ağır serzenişleri, iç…

 

Demet Akalin Kurt: Ankarali Namik ölmus intiharmi bilinmiyo 7. Kattan dusmus??

 

irfan değirmenci:Ankaralı Namık,rekor kıran albümleri ve asayiş dosyalarıyla ikiyüzlü ahlak anlayışımızı yüzümüze çarparak öldü! Öyküsü,şimdi Kanal D'de...

 

Bedirhan Gökçe: Ölüm üzerinden bile komiklik yapacak hale düştük ! Vah bize vahlar bize Allah taksiratını affetsin Sevenlerine sabır versin

#AnkaralıNamık

 

Ece Erken: Ankaralı Namık vefat etmiş, Allah yakınlarına sabır versin, çok üzüldüm...bir çok kez konuk etmiştim programıma, çok sevilen bir isimdi...

 

Doğa Rutkay: Ankaralı Namık'ı kaybetmişiz... Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dilerim. Bizim oyunumuza da konuk gelmişti, ne kibar insandı... 

 

ANKARALI NAMIK UÇAKTA EROL KÖSEYİ TOKATLAMIŞTI

 

Evinin balkonundan atlayarak intihar eden Ankaralı Namık'ın 2014 yılında Ankara-İstanbul uçağında ünlü yapımcı Erol Köse'yi tokatladığı olay yeniden gündeme geldi. Ankaralı Namık 2014 yılında verdiği bir röportajda Ankara-İstanbul uçağında ünlü yapımcı Erol Köse ile aralarında geçen olayı esprili bir dille anlatmıştı.

 

Ankaralı Namık, "Erol Köse'yi tokatladım" dediği olayı şöyle anlatmıştı;

 

"Önce Erol Köse uçakta dediler. Ben de bir sanatçı olarak tanışayım dedim. Radikal bir insan, farklı bir duruş sahibi diye. Sonra uçakta bir doktor lazım oldu koşarak gitti. Dönerken kendimi tanıttım, yüzüme bakmadan geçti gitti. Sonra yanına gittim, 'Erol Abi ben Namık' dedim, 'Sonra gel' dedi.

 

"SEDA SAYAN DÖVDÜ BEN NEDEN DÖVMEYEYİM DEDİM"

 

Ben de yerime gittim. Plan yaptım sonra, Seda Sayan dövdü, ben niye dövmeyeyim dedim. İki tokat Erol Köse'ye attım, bir tane de yanındaki kadına, sonra yerime geçtim. Daha sonra yanıma gelip elimi tutup 'Ben önemli değilim Namık kardeşim ama kadından özür dilemen gerek' dedi. Gittim, kadından özür diledim ama 'sen hariç' dedim.

 

"İKİ GÜNDÜR GÜLÜYORUM"

 

Uçaktan indikten sonra polisler gözaltına aldılar, ifademi aldılar. Sonra Erol Köse'ye bağırdım, 'Şikayetçi misin Erol Köse' diye, 'Hayır' dedi, olay kapandı. İki gündür hala gülüyorum. Torunlarıma anlatacağım bir hikaye çıktı."

 

TRAFİK KAZASI GEÇİRMİŞTİ

 

Ankaralı Namık geçtiğimiz ay eşi Nebahat Uğurlu ile Çankırı'nın Şabanözü ilçesinde trafik kazası geçirmişti. Eşi Nebahat Uğurlu'nun direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana gelen kazada Ankaralı Namık omurgasında oluşan kırıklar nedeniyle ameliyata alınarak sağlığına kavuşmuştu.

Küçük yaşlarda saz çalmaya başlayan ve bir dönem düğün ve gazinolarda sahne alan Ankaralı Namık, özellikle Arabada 5 evde 15, şişeler, İstanbul Hovardası, Çiçeğim, Gelin mi Oldun, Gözlerin Aklımda Kaldı, Hadi Çıkta Gel, Kafam Bozuk, Layık Değilim, Yozgatlım, Yürü Yürü, oğlumun tabancası ve Ankara’nın Bağları parçaları ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanmayı başarmıştır.

 

 

 

ANKARALI NAMIK KİMDİR?

 

Ankaralı Namık, 6 yaşında eline aldığı sazı ile önceleri Sazcı Namık, Ayarcı Namık lakaplarıyla tanınmaya başlayan, ancak asıl şöhreti Ankaralı Namık adıyla kazanan, gerçek adı Namık Uğurlu olan sanatçıdır. Ankaranın şimşir kaşıklarla müzikleri yapılan havalarına, esprili sözleri de ekleyerek,müziğin ülkenin her tarafına yayılmasında büyük katkısı olmuştur.

 

İnönü Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirmesine karşın mesleğini icra etmeyip müziğe yönelen Ankaralı Namık, ilk albümlerini kendi el arabasında satmaya çalışmış. 

 

Ankara’dan bağımsız milletvekili adayı olarak siyasete de atılmayı deneyen Ankaralı Namık, Ankara Eczacıspor Kulübü Başkan Yardımcılığı’nı ve Tüm Türkiye Çalışan ve Emekliler Birliği Genel Başkan vekililiğini yürütüyordu.
 


ANKARALI NAMIK'IN BİLİNMEYENLERİ

Memleketini isminin önüne sıfat olarak yerleştiren "Ankaralı Bilmemkim" tarzı "komikçi" müzisyen grubunun (ki siyasetçiler, deprem uzmanları filan gibi kendi içinde kavgası dövüşü bol bir "zümre"dir) son dönemlerdeki yükselen yıldızı, Ankaralı Namık.

 

Bendeniz kendilerinin varlığıyla ilk kez, "Yakacaksın sobayı, ısıtacak odayı / Saat beşe gelince göreceksin pompayı / Arabada beş evde onbeş / Beğenirsem bedave (Tashih yoktur efen’im, vurgumuz bu şekil.)" sözlerini ihtiva eden müthiş eseri Arabada Beş Evde Onbeş’in piyasaya sürüldüğü dönemde müşerref olmuştum.

 

Bu biraderlerin şarkılarının minibüslerin mutlak favorisi olmasının, müzik piyasası yerlerde sürünürken albümlerinin milyonlarca satmasının kerameti neredendir çözebilelim diye az daha röportaj yapmam için üzerine sürüyorlardı beni. Birtakım terslikler neticesinde denk düşmedi. Kaçan balık büyük, sormayın!

 

Şimdilerde yeni bir albüm çıkarmış olan Ankaralı Namık Bey’i her türden sohbet ve yarışma programında, albümün çıkış şarkısı Hovarda’nın klibini de müzik kanallarında izliyoruz.

 

"İnsanlar beni sevdikçe ayar vermeye devam edeceğim" şeklinde "ayarperver" beyanı benzeri "Allah da seni güldürsün" dedirten nice inci tanesi açıklaması olan, Ankaralı’nın yanı sıra Ayarcı Namık olarak da tanınan Ankaralı Namık Bey, bu şarkıyı Kaya Çilingiroğlu’nu düşünerek yazmış. Klibi de ondan ilham alarak çekmiş.

 

"Gece gündüz gezersin / Paraları ezersin / Bir sarışın, bir esmer / Kızları çok üzersin / Tarabya’da villası / Cafcaflı arabası / Her gün barlarda gezer / İstanbul hovardası" şeklinde, diskografisinin diğer "eser"lerine kıyasla nispeten "edepli" sözler içeren şarkının klibinde, Kaya Çilingiroğlu rolündeki İngiliz model David Teatcher, mütemadiyen Q kızı Reyhan’dı, Sinem Ergülen’di filan, işte Kaya Çilingiroğlu’nun manita envanterinde kim varsa onları canlandıran bir grup manken hanımefendiye yumuluyor, golf sahasında halvet oluyor, cep telefonuyla konuşuyor filan...

 

Çeşidin bolluğunun altını çizmek için ayrıca 20 dansçı hanımefendinin göbek ve kalça kıvırma figürlerinden faydalanılmış.

 

Ankaralı Namık Bey, Kaya Çilingiroğlu’nun kızması ihtimaline dair bir soruyu şöyle yanıtlamış: "Magazin programlarını her izlediğimde Kaya Bey ile ilgili mutlaka bir konu oluyor. Ben de hep sivri konularla ilgili şarkılar yaptığım için bu konuyu ele almaya karar verdim. Kaya Bey’in şarkıya tepki göstereceğini düşünmüyorum. Çünkü insanlar yapmadıkları bir şeyin yapılmış gibi gösterilmesine kızar. Bizim şarkımızda Kaya Bey’in yapmadığı hiçbir söz yok."

 

Arabada Beş Evde Onbeş’in sözleri, Ankaralı Namık Bey’in ne mene "sivri" konular hakkında yazdığıyla ilgili bilmeyenlere bir fikir verir diye tahmin ediyorum.

 

KAYA BEY BUNA KIZMAZ

 

Sizce Kaya Çilingiroğlu, bir yandan o acayip bakkal terazisi figürlerinden attırıp, bir yandan taze ekilmiş saçlarından pek memnun hállerde gülüm gülüm gülümseyerek ve çapkın ifadeler şey ettirerek kendisine ithaf edilmiş şarkıyı söyleyen Ankaralı Namık’a bakıp; "Hayırlısıyla buralara kadar geldik" diye düşünüp hayıflanıyor mudur? Hiç sanmıyorum.

 

Ankaralı Namık Bey’e bu "esprili" tiraj hayatında başarılar diliyor, bir sonraki albümde Helin Avşar için de bir şarkı yazmasını rica ediyorum.

 

"Modacıyım diye gezersin / İki günde bir manita değiştirirsin / Üç günde bir de "Artık olgunlaştım" beyanatı verirsin / Habire ehliyetine el konulur / Sen yine içip inatla taksiye binmez kendi cipinin direksiyonuna geçersin / Ablasının canısı" filan... Attırıverir gari (!) bişiler ne bileyim. Malzeme zengin mi zengin.

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25