Belçim Bilginle Çok Özel Röportaj! Güzel Oyuncu Çok Samimi Açıklamalarda Bulundu! Belçim Bilgin Kimdir, Evli mi, Kaç Yaşında ?

Hürriyetten Hakan Gencenin Belçim Bilginle yaptığı röportajda çok samimi açıklamalarda bulunan güzel oyuncu bilinmeyenlerini anlattı. Sevenlerinin merak ettiği soruaları cevaplayan oyunuyla yapılan özel röportaj bütünüyle haberimizde yer alıyor.

Belçim Bilginle Çok Özel Röportaj! Güzel Oyuncu Çok Samimi Açıklamalarda Bulundu! Belçim Bilgin Kimdir, Evli mi, Kaç Yaşında ?

Hürriyetten Hakan Gencenin Belçim Bilginle yaptığı röportajda çok samimi açıklamalarda bulunan güzel oyuncu bilinmeyenlerini anlattı. Sevenlerinin merak ettiği soruaları cevaplayan oyunuyla yapılan özel röportaj bütünüyle haberimizde yer alıyor.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
  Belçim Bilginle Çok Özel Röportaj! Güzel Oyuncu Çok Samimi Açıklamalarda Bulundu!  Belçim Bilgin Kimdir, Evli mi, Kaç Yaşında ?

Hürriyetten  Hakan Gencenin Belçim Bilginle yaptığı reportajda çok samimi açıklmalarda bulunan güzel oyuncu bilinmeyenlerini anlattı. Sevenlerinin merak ettiği sorualrı cevaplayan oyunuyla yapılan özel reportaj bütünüyle haberimizde yer alıyor.

Herkesin merak ettiği soruyla başlayalım: Yılmaz Erdoğan’la boşandınız mı? 

- Hayır. Bu sorudan o kadar sıkıldım ki... İnsanlar neden bir insanın evinin içini bu kadar merak ediyor, anlamıyorum.
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler... 

- Oturup özel hayatımla ilgili açıklamalar yapmayacağım. Bir tek şunu söyleyebilirim; birbirini çok seven ve aralarında oldukça sağlam bir bağ olan bir çiftiz.

Peki evlenip bir de çocuk sahibi olunca aşk şekil değiştiriyor mu?

- Elbette. Başka türlüsü doğaya aykırı. Aşk biçim değiştirerek devam ediyor.

Birlikteyken hep sanat mı konuşursunuz?

- Hayır, öyle hayat mı geçer be Hakan!

Kıvanç Tatlıtuğ, Mert Fırat, Nejat İşler ve İbrahim Çelikkol... Eşiniz Türkiye’nin en yakışıklılarıyla oynamanızı kıskanıyor mu?

- Kıskanmıyor. Ya bak şimdi düşününce... Hakan, yoksa Yılmaz beni sevmiyor mu (gülüyor)! 

Eyvah!

- Şaka bir yana; Yılmaz mesleğini çok önemseyen bir hoca. Bunları konuşmamız onun işine verdiği özeni azımsayan bir şey. Bizim birincil işimiz hislerle ilgili, elbette ki bunları seyirciye aktarırken konusuna göre partnerlerin olacak ama bunun ötesinde bir anlamı yok bunun.
Siz onu kıskanmıyor musunuz?

- Hayır. Profesyonel bir oyuncunun herhangi bir sahne ile içinde aşk geçen bir sahneye yaklaşımı arasında bir fark olmayacağını, bu işi yapan biri olarak biliyorum.

Hadi dürüst olun... Partneri, Monica Bellucci olduğunda da böyle mi? 

- Tabii ki! Bence insanlar uzun bir ilişki yaşıyor, bir evlilik yürütüyor diye birbirlerinin tapularını almıyor. Birbirlerinin aklına, kalbine mühür vurmuyor. Monica’ya veya başka birine bir şeyler hissetmesini kıskançlıkla engelleyemem ancak kendimi yer bitiririm.

Bu hoşgörü dozu biraz yüksek değil mi?

- Kıskançlık sevdiğim bir huy değil. Eğer birini gerçekten sevdiğini iddia ediyorsan -ki bence gerçek sevgi koşulsuzdur- o zaman sevdiğin kişi başka birine karşı gerçekten bir şeyler hisseder, bunu seni incitmeden yaşar, sana karşı da dürüst kalabilirse elbette için bir parça titrer, ilişkinizin formu elbette değişir ama içinde yalan, gizlilik olmadığı için onu affedersin, gidip hissettiği gibi yaşamasına gönülden yol verirsin. İlişkileri mülkiyetine dönüştürme çabası yersiz geliyor bana.

Şu an hayat nasıl geçiyor?

- Çok yoğun ama mutlu... Dizi zaten zamanımın büyük kısmını alıyor. Bunun dışında prodüksiyon şirketimi açtım: Big Bloom. Bundan sonra filmler yapmayı hayal ediyorum. İzleyicilere yaptığım filmler aracılığıyla bir şeyler hissettirmek, yurtdışıyla ülkemizdeki değerler arasında bir köprü kurabilmek istiyorum.

Siyasetle ne kadar ilgilisiniz?

- Bir insan, bir anne olarak vicdan tarafından bakıyorum ve bir can yitirilmesi, benim de canımı acıtıyor.
Geleceğe dair umutlu musunuz?

- Bazen çok evet, bazen çok hayır.

Türkiye ve dünyada yaşananlar Rodin’in geleceği açısından sizi endişelendiriyor mu?

- Rodin geçenlerde bir resim yaptı; bir adam Eyfel Kulesi’ne çıkıyor. Gökyüzünde kırmızı, kocaman bir dolunay var. Adamın kafasının altında ve etrafında da kırmızılıklar var. “Bu kırmızılar Ankara’da patlayan bombalar” dedi. Çocuklar bomba diye bir şey olduğunu, bunun her an, her yerde patlama ihtimali olduğunu biliyor. Bir anne olarak elbette endişeliyim.

Çare ne olabilir?

- İnsan iradesi. Eğer sevgiye inanırsak, anlayışlı olabilirsek her şey değişebilir.

Rodin artık altı yaşında. Birlikte nasıl vakit geçiriyorsunuz?

- Oğlum tam bir futbol kurdu. Hayatımızın en büyük mesaisi de futbol üzerine. Formalar, maçlar... Futboldan hiç anlamazken şimdi Beşiktaş’la ilgili her şeyi bilir oldum. 

Genç yaşta evlenip üstüne bir de erkenden çocuk sahibi oldunuz. Hiç ‘Çok acele ettim’ diye düşündüğünüz oluyor mu?

- Hayır. Çünkü hayatımdaki birincil mevzum oğlum.

Gece kulüplerinde arkadaşlarınızla eğlenmek varken ‘evli, mutlu, çocuklu’ olmak sıkıcı değil mi?

- Mukadderat! Ben çok eğleniyorum, bunun için gece çıkmama gerek yok. Dans etmeyi çok seviyorum, bunun fırsatlarını da yakalıyorum. Arkama baktığımda ‘Her şeyi yaşamam gerektiği yaşta yaşamışım’ diye düşünüyorum. Tesadüf diye bir şey yok. Olan her şey insanın kendi hikâyesiyle ilgili. Benim hikâyem de böyleymiş...

Bu erken olgunlaşma sürecinde ilk aşkı hatırlıyor musunuz?

-Evet, Yılmaz Erdoğan... 

32 yaşındasınız. 10 yıldır ekrandasınız. Olması gerekenden daha olgun, ağır bir havanız var sanki... Bunun sebebi de hikâyeniz mi?
- Gerçekten böyle mi düşünüyorsun? Öyle biri değilim. Bunun sebebi zihinlerde kalan evli, çocuklu fotoğraflar yani aslında önyargılar...

Dört yıldır ekrandan uzak olmanızın sebebi sisteme olan sitem mi?
- Değil. Sinema yaparken daha mutluyum. Tabii bunun yanında en büyük sebep; Rodin. Artık büyüdü, çalışmanın ne anlama geldiğini daha doğru anlayacak yaşta.

Neydi sizi bu diziye ikna eden?
- Yönetmen Ömer Faruk Sorak. ‘Aşk Tesadüfleri Sever’ filminden beri ‘Bir daha ne zaman yeni bir şey yaparız’ diye düşünüyordum. Kısmet, haftaya perşembe başlayacak ‘Kördüğüm’eymiş (Fox TV).

İkinci kez İbrahim Çelikkol’la birlikte oynuyorsunuz...
- İbrahim’le birbirimizi tanıyoruz, seviyoruz. Birbirimizle açık konuşabiliyoruz. Bunlar değerli şeyler... İşimize de yansıyacaktır.

Hayatta nelerle derdiniz var?

- Haksızlıklar, önyargılar, anlayışsızlık, sevgisizlik... Zaten dünyada yaşanan çirkinliklerin temeli de bunlar.
Önyargı demişken siz de buna maruz kaldınız... 

- Hem de çok! Maalesef insanlar bir araya geldikleri zaman kötülükten besleniyor.
Yılmaz Erdoğan’ın eşi olduğunuz için oyunculuğunuz hakkında yapılan yorumlara ne diyorsunuz?

- Umurumda değil. Zaman onlara öyle olmadığını gösterecek. 
Zaman mı? Zaten uzun süredir sizi bir sürü işte görmedik mi?

- Çok güzel filmler yaptım, hepsini seviyorum. Ama henüz yeterince kendimi ispatladığım bir rolde oynadığımı düşünmüyorum. Öyle iyi yazılmış kadın rolleri de her köşebaşında yok zaten. Ama ‘Annemin Yarası’nı bekleyin! O filmdeki rolüm birçok açıdan bir meydan okuma...
“Belçim’le iyi anlaşırsan Yılmaz’ın filminde oynarsın” deniyor. Sizin böyle bir lobi çalışmanız var mı?
- Ortada bir Yılmaz Erdoğan gerçeği var. Torpil onun kapısından geçmez. Keşke mümkün olsaydı da bana sırf bu yüzden yaklaşan bütün sevgili tanışlarıma o fırsatı verebilseydim. Ama öyle bir şey yok.

 

‘KÖRDÜĞÜM’ DİZİSİNİN KARAKTERLERİ
Dizide İbrahim Çelikkol’un canlandırdığı ‘Ali Nejat’ karakteri gözü kara bir iş adamı rolündedir. Güçlü, varlıklı, katı ve insafsız bir genç işadamı olan Ali Nejat karakteri, güce ve dünyada sahip olduğu her şeye karşı aşırı bir doygunluk hissi hissettiğinden ölüm duygusu ile oyun oynamaktan zevk alır.
Dizide Belçim Bilgin’in canlandırdığı ‘Naz Özer’ karakteri ise; yeni çocuk doktoru olmuş genç bir bayandır. İnsanlara ve duygulara önem veren, kanaatkâr bir yapıdadır. Dünya nimetlerine karşı bir ilgisi yoktur. Kocası Umut ile yaşadığı aşkın bir meyvesi olan bebeğini hamilelik esnasında kaybetmesi ile hayatı değişmiştir, ölen bebeğine bağlı olarak kalmıştır.


Dizide Alican Yücesoy tarafından canlandırılan ‘Umut Özer’ karakteri; haksızlıkların karşısında direnen ve yoksul hayatın bir parçası olarak izlediğimiz iyi ruhlu bir adamdır. Umut karakterinin henüz keşfedilmemiş bir yeteneği ve zekâsı vardır. Yeteneği sayesinde hayatını tamamen değiştirecek bir fırsat yakalayacaktır.


Dizide Naz Elmas tarafından canlandırılacak ‘Didem’ karakteri ise; akıllı, sevecen, romantik, hayalperest genç ve güzel bir kızdır. Bu genç kızın ünlü işadamı Ali Nejat ile tanışması sonucunda hayatı tamamen değişecektir.


‘KÖRDÜĞÜM’ DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCULARI

İbrahim Çelikkol
İbrahim Çelikkol Kimdir? İbrahim Çelikkol Kaç Yaşındadır? İbrahim Çelikkol Evli Midir? İbrahim Çelikkol’un Sevgilisi Kimdir? İbrahim Çelikkol Nerelidir?
İbrahim Çelikkol, model ve oyuncudur. 14 Şubat 1982’de Kocaeli’nde doğmuştur. Genç yaşta fiziğinin avantajı ile üne kavuşan İbrahim Çelikkol modellik ile ünlendi ve oyunculuk camiasına geçiş yapmıştır.
Genç yaşta basketbol ile ilgilenen ünlü oyuncu, mili sporcu bile olmuştur. Fakat sonrasında basketbolu bıraktı ve oyunculuk konusunda eğitim almaya başlamıştır. İbrahim Çelikkol’un üne kavuştuğu ilk projesi; Osman Sınav’ın çektiği ‘Pars: Narkoterör’ filminde oynadığı ‘Şamil Baturay’ karakteri ile olmuştur. Sonrasına başarılı projelerde yer almaya devam eden yakışıklı oyuncu; M.A.T, Karadağlar ve Keskin Bıçak dizilerinde rol almıştır. 2011 yılında çekilen ve dönemin başarılı projelerinden biri olan ‘İffet’ dizisinde başrol oynamıştır. 


İbrahim Çelikkol, 2012 yılında gösterime giren ‘Fetih:1453’ filminde canlandırdığı ‘Ulubatlı Hasan’ karakteri ile hafızalarda yer edinmiştir. 2013 yılında Kanal D ekranlarında gösterilen ve dönemin başarılı dizilerinden birisi olan ‘Merhamet’ dizisinde ‘Fırat Kazan’ karakteri ile boy göstermiştir. 2014 yılında ise Star TV ekranlarından gösterilen ‘Reaksiyon’ dizisinde ‘Yüzbaşı Oğuz Ayaz’ karakteri ile başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiştir. Yine 2014 yılında ‘Sadece Sen’ isimli sinema projesi ile Belçim Bilgin ile birlikte rol almıştır.


İbrahim Çelikkol’un magazin dünyası ile tanışması şarkıcı Tuğba Ekinci ile yaşadığı aşk ile olmuştu. Sonrasında ise İffet dizisinde birlikte rol aldığı Deniz Çakır ile uzun süren bir birliktelik yaşadı. Deniz Çakır’a ihanet ettiği iddiaları ise ayrılmalarına neden oldu. Bu süreçten sonra magazin dünyasına bomba gibi düşen bir birliktelik haberi geldi. Arda Turan’dan ayrılan Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol aşk yaşamaya başlamıştı. Fakat bu birliktelik de uzun soluklu olmadı. İbrahim Çelikkol son dönemde tekrar Deniz Çakır ile barıştığı iddiaları ile gündeme gelse de, bu iddialar Deniz Çakır tarafından yalanlandı. Yakışıklı oyuncu bekâr hayatına devam etmektedir.

Belçim Bilgin Kimdir
Belçim Bilgin Kimdir? Belçim Bilgin Kaç Yaşındadır? Belçim Bilgin Evli Midir? Belçim Bilgin Kiminle Evlidir? Belçim Bilgin’in Çocuğu Var Mıdır? Belçim Bilgin Nerelidir?
Belçim Bilgin, sinema ve dizi oyuncusudur. 31 Ocak 1983 yılında Ankara’da doğan güzel oyuncu, küçüklüğünden itibaren tiyatroya ilgi duyan biri olmuştur. Belçim Bilgin, 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünde eğitim görmeye başladı. Fakat içinde var olan tiyatro aşkı onu hep bu alana yönlendiriyordu. Belçim Bilgin, Yılmaz Erdoğan’la tanışınca oyunculuk konusunda en büyük adımlardan birisini de atmış oldu. Bu olaydan sonra ilk kez bir sinema filminde oynayan oyuncu, okulunu da dondurdu ve Paris’e yerleşti. 2006 yılında tekrar Türkiye’ye dönen oyuncu, Yılmaz Erdoğan ile evlendi. Bu süreçten sonra ilk olarak ‘Hatırla Sevgili’ dizisinde Defne karakteri ile ekranlara merhaba dedi. 2009’da vizyona giren Güz Sancısı filminde Nemika karakterine de hayat verdi. Belçim Bilgin belki de en büyük patlamasını 2011 yılında vizyona giren Aşk Tesadüfleri Sever sinema filmi ile yapmıştır. Bu patlamadan sonra başarılı sinema filmlerinde rol almaya devam eden güzel oyuncu; 2011 yılında ‘Kurtuluş Son Durak’ filminde Eylem karakterine hayat vermiştir. 2012 yılında Gergedan Mevsimi filminde rol alan Belçim Bilgin’in en büyük ve en çok ses getiren projelerinden birisi de 2013 yılında başrolünde oynadığı Kelebeğin Rüyası filmdir. Bu filmin yapımcısı eşi Yılmaz Erdoğan’dır ve film uluslar arası anlamda da büyük ses getiren yapımlardan biri olmuştur. 2014 yılında ‘Sadece Sen’ isimli sinema filminde İbrahim Çelikkol ile başrol paylaşan güzel oyuncu; 2015 yılında da ‘Çalın Sazlar’ filmi ile beyazperdede boy göstermiştir.

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25