banner1

Beyaz Show konukları kimler 23 Ekim Beyaz Show saat kaçta?

Beyaz Show konukları kimler? Uzun bir aranın ardından Beyaz Show bugün akşam muhteşem bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Beyaz Show, Ankara'daki patlamanın ardından bir hafta ertelenmişti. Beyaz Show bugün saat 23:15'te ekrana gelecek. İrem Derici, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel, Berk Atan, Burcu Özberk, Sinem Kobal ve Sarp Apak Bu Hafta "Beyaz Show"da!

Beyaz Show konukları kimler 23 Ekim Beyaz Show saat kaçta?

Beyaz Show konukları kimler? Uzun bir aranın ardından Beyaz Show bugün akşam muhteşem bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Beyaz Show, Ankara'daki patlamanın ardından bir hafta ertelenmişti. Beyaz Show bugün saat 23:15'te ekrana gelecek. İrem Derici, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel, Berk Atan, Burcu Özberk, Sinem Kobal ve Sarp Apak Bu Hafta "Beyaz Show"da!

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Beyaz Show konukları kimler 23 Ekim Beyaz Show saat kaçta?

Beyaz Show bugün akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek. Geçtiğimiz hafta yeni bölümü yayınlanması beklenen Beyaz Show Ankara'daki terör saldırısının ardından bir hafta ertelenmişti. Beyaz Show uzun bir aranın ardından nihayet başlıyor. Beyaz Show'un bugün birbirinden muhteşem konukları olacak. Beyaz Show'un bu akşamki konukları İrem Derici, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel, Berk Atan, Burcu Özberk, Sinem Kobal ve Sarp Apak...


Beyaz Show konukları kimler? Uzun bir aranın ardından Beyaz Show bugün akşam muhteşem bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Beyaz Show, Ankara'daki patlamanın ardından bir hafta ertelenmişti. Beyaz Show bugün saat 23:15'te ekrana gelecek. İrem Derici, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel, Berk Atan, Burcu Özberk, Sinem Kobal ve Sarp Apak Bu Hafta "Beyaz Show"da!

 

Hasret sona eriyor, Cuma gecelerinin vazgeçilmezi "Beyaz Show" yaz tatilinin ardından 23 Ekim'de Kanal D başlıyor.

 

Usta şovmen Beyazıt Öztürk'ün eşsiz sunumuyla ve yepyeni dekorunda 20. yılını kutlayacak olan Beyaz Show'da, yine birbirinden renkli konuklar, sürprizler, köşeler ve kahkaha dolu dakikalar seyircileri bekliyor. Sezonun ilk programında Beyaz Show'un konukları ise;

 

 

Büyüleyici sesi ve muhteşem şarkılarıyla gönüllerde taht kuran, "Kalbimin Tek Sahibine" ile İnternet'te rekor kıran İrem Derici!

BEYAZ SHOW WİKİPEDİ
 

Beyaz Show sunuculuğunu Beyazıt Öztürk' ün yaptığı, 6 Aralık 1996'dan beri Cuma geceleri Kanal D'de canlı yayınlanan talk-show programıdır.

 

1996-2000[

Ömer Karacan'ın kurduğu Radyo Klas'tan gelen teklif üzerine, amatör radyocunun yolu İstanbul'a düştü. Burada, "Gece Tavuğu" adlı programla profesyonel yayıncılığa başladı ve geniş bir dinleyici kitlesi oluşturdu. Yine Karacan tarafından, 1995'te kurulan Number One TV'ye geçen Öztürk'ün yıldızı burada parladı. Webcam aracılığıyla stüdyodan, "Beyaz" adıyla canlı yayın yapmaya başladı. Programında yüzü görünmeden, karanlık bir siluet olarak izleyiciye seslendi ve büyük ilgi gördü. 90'lı yılların ortalarında, kariyerinde radyoculukla başlayan bu süreç, televizyon programları ve stand-up gösterileriyle devam etti.

 

Number One TV'de geçirdiği uzunca bir zamandan sonra, başka bir televizyon programı için Kanal 6'ya geçti. Ancak, Öztürk'ün 1996 yılında Kanal D'ye geçmesi ile birlikte "Beyaz Show" adlı talk-show programını sunmasıyla birlikte ülke çapında tanınmıştır ve 6 Aralık, 1996 tarihinde programının ilk bölümüyle ilk konukları Hande Ataizi ve o günlerde Atv'de Gece Kuşu adlı talk-show'u sunan Okan Bayülgen'di. Beyaz Show, komedi ve eğlence unsurlarını da içermesiyle Türk halkı tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Programda kısa film tadında skeçler çekmiştir ve programa telefon ile bağlanmak mümkündür. Ayrıca telefonla programa katılan ünlüler de olmuştur. Best Model of Turkey ve yetenek yarışmaları birincileri programa çıkartılmıştır. Stüdyo yaklaşık 50 kişilik bir kapasiteye sahipti. Genellikle bir kişi konuk alınıyordu ya da en fazla üç kişi konuk alınıyordu. Gelen ünlülere absürt şakalar da yapmaktadır.

 

Bu dönemde programa katılan bazı konuklar;

 

Hande Ataizi

Okan Bayülgen

Cüneyt Arkın

Aşkın Nur Yengi

Meltem Cumbul

Nazan Öncel

Mehmet Ali Erbil

Barış Manço

Cem Yılmaz

Yonca Evcimik

Kubat

Demet Akbağ

Yaşar

Sertap Erener

Kenan Doğulu

Hülya Avşar

Ümit Besen

Ebru Gündeş

Metin Arolat

Şafak Sezer

Fatih Ürek

Cem Özer

Ahmet Kaya

Mustafa Sandal

Sibel Alaş

Pınar Aylin

2000-2001

1996'da Kanal D'de yayınlanmaya başlayan Beyaz Show, 2000 yılının Eylül ayında Star TV'ye geçmiştir. Ama sadece bir sezon orada kalmıştır, 2001 yılının Haziran ayında sezon finaline girmiştir ve aynı yılın Eylül ayında tekrar Kanal D'ye geçmiştir. Star TV'de yayınlandığı dönemde Cumartesi akşamları, Okan Bayülgen'in Zaga programı ile saatleri ve günleri çakışmıştır, bu yüzden iki talk-show programı arasında o dönem reyting karşılaştırması olmuştur. Genellikle müzikle ilgili veya müzisyen konuklar programa çıkarak genelde son çıkan albümlerinden şarkılar söylemiştir. Hande Ataizi ve Cem Davran'ın sunduğu talk show İki Kere İki Cumartesi akşamları yayınlandığı için Beyaz Show, Perşembe akşamları ve Zaga ise Cuma akşamları yayınlanmıştır.

 

 

Beyaz Show Stüdyosu

2001-2014

Beyaz Show'a yeni ünlü konuklar gelmeye başlamıştır. Genellikle Dizi ve Film'lerin oyuncu kadroları programa alınmıştır ve bir de Müzisyen alınmıştır.

 

2009 yılında Beyazıt Öztürk'ün programı bitirip Star TV'de Ucunda 1 Milyon Var adlı bi yarışma programına başlamasıyla birlikte çok tepki almıştır ve Facebook'ta Beyaz Show'un tekrar yayına girmesi için bir grup kurulmuştur. Grup yaklaşık 1.500.000 milyon kişiyi geçmiştir.[kaynak belirtilmeli] Çok fazla yoğun istek üzerine, Beyaz Show tekrar yayına başlamıştır. 2005 yılından sonra programa çok sayıda dünya starı konuk gelmeye başlamış ve 31 Mayıs Cuma günü Gezi Parkı Protestoları nedeniyle program o gün yayınlanmamış ve 7 Haziran 2013'te ise program sezon finali yapmıştır. 11 Ekim'de ise program yeni sezona açılış yaptı.

 

Programa gelen bazı yabancı konuklar;

 

Dany Brillant

Samantha Fox

Soca Boy

Bai Ling

Ruslana

Almond

Michael Winslow

Hares Alexio

Jocelyn B. Smith

Shantel

Kalomira

Julio Iglesias

Belinda Carlisle

Kerim Abdülcabbar

Carmen Electra

Megan Fox

Karolina Kurkova

Josh Holloway

Nayer

Sofia Nizharadze

Alexandra Stan

Karakterler

1999 yılından beri show'da skeçler için birçok karakter ortaya çıkmıştır.

 

Ressam: 1996-2003 yılları arasında TRT 2'de yayınlanan Bob Ross'un sunduğu ve resim yaptığı programdan örnek alınarak bir karakter uydurulmuştur ve programda absürt şakalarla beraber resimler yapmaya başlar.

 

Hüsmen Dayı: Tekirdağ'lıdır, en son malı mülkü olan iki öküzünü'de yeyince beş parasız kalıp yeğeni Beyaz'ın yanına sığınmak zorunda kalmıştır. Sürekli bir şeyler yiyen ve kucağındaki ekmekle dolanan, "gel tanışalım önce ben kısaca he de" diye bir şarkı söyleyen, favori yemeği ekmek olan bir tipleme.

 

Psikopat: Kediye, köpeğe ve etrafındaki herkese hırlayan, sinirleri bozulmuş ilginç karakter ve "beni alkışlamanızı istiyorum, ama ses çıksın istemiyorum" benzeri tuhaf laflar ederek ilginç repliklerle hafızalara kazınmıştır.

 

Tikican: Hareketleriyle döneme ayak uydurmuş tiki konuşmasıyla akıllarda kalmış, sürekli moda kıyafetler giymiştir.

 

Mangalcı: Sürekli boğaz derdinde olan bir karakterdir.

 

Şarkılarla Yaşayan Adam: Diğer karakterlerin aksine ilk olarak 2012 yılında ortaya çıkmış ve gittiği her yerde olayların üstüne şarkı söyleyerek herkesin tepkisini çekmiştir ve son olarak söylediği Volkan'ın şarkısı "ananı niyolay" şarkısını söylediği için herkes tarafından yanlış anlaşılır ve çevredekiler tarafından dayak yemeye başlar.

 

Helyum[değiştir | kaynağı değiştir]

Helyum Gazı, Konuklar (kalın-ince) olmak üzere içine çekmiştir. Konuşmalar esnasında konukların sesi kalın veya ince çıkması üzerine ortaya komik bir durum ortaya çıkmıştır. Programa konuk olduğunda Ajdar gazı içine çekmemiştir ve programda komik bir durum ortaya çıkmıştır.

 

Klostrohobi

Seyircilerin program başlamadan önce bir kabinin içine toplu olarak veya tek kişi halinde düşüncelerini söylediği bir bölümdür.

 

Yazılar

Beyaz'ın program başlamadan önce seyircilere verdiği kağıtlara bir konu üzerinde (en çok merak ettiğini şey vb) sorular sorarak seyircilerin düşüncelerini aldığı ve programın sonlarına doğru okuduğu yazılardır.

 

Vine

Seyircilerin, Beyaz'ın verdiği bir konu üzerinden programa çekip gönderdikleri kısa videolardan oluşan bölümdür. Engin Altan Düzyatan'ın katıldığı bir programda adının üzerine yapılan vine'lar çok ilgi çekmiştir.

 

İlginç Konuklar

Beyaz'ın tuhaf hayat hikayeleri olan insanları bulup programın sonlarına doğru onlarla beraber konuştukları bölümdür.

 

Yazın en çok konuşulan yapımlarından “Güneşin Kızları' nın” sevilen oyuncuları Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Hande Erçel ve Berk Atan!

 

"Yaktın Beni" filmiyle iddialı bir şekilde gelen eğlence garantili ikili Sarp Apak ve Sinem Kobal!

 

Beyaz Show'un yeni sezona başlayacağı bu muhteşem gecede, herkesi bomba gibi bir şov bekliyor. 

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25