banner1

Çilek Kokusu 14. bölüm fragmanı 23 Eylül Aslı ve Burak yakalanacak mı?

Çilek Kokusu 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çilek Kokusu son bölümde neler yaşandı? Bugün yeni bölümü ile ekrana gelen Çilek Kokusu'nda heyecan bir an olsun düşmedi. Çilek Kokusu son bölümde Aslı ve Burak, Çağla'nın oynadığı oyun ile ayrılmanın noktasına geldiler. Aslı ile Burak'ın aşk yaşadığını öğrenen Çağla ortalığı karıştırmaya oldukça kararlı. Çağla, Volkan'a şeytanın aklına gelmeyecek bir plan ile gitti.


Çilek Kokusu 14. bölüm fragmanı 23 Eylül Aslı ve Burak yakalanacak mı?

Çilek Kokusu yine muhteşem bir bölüm ile ekrana geldi. Bugün akşam yeni bölümü yayınlanan Çilek Kokusu'nda heyecan bir an olsun düşmedi. Yusuf Çim ve Demet Özdemir'in başrolünde oynadığı Çelik Kokusu'nda önümüzdeki günlerde çok ilginç gelişmeler yaşanacak. Çilek Kokusu dizisinin 14. bölüm frgmanı birazdan yayınlanacak. Çilek Kokusu 14. bölümde Çağla, Burak ve Aslı'yı ayırmak için elinden geleni yapacak.

Gün geçtikce birbirlerine daha da aşık olan Aslı ve Burak'ın aşkı tehlikeye giriyor. Çağla, Burak'ın kendisinden ayrılmasını gururuna yediremeyerek Volkan'ın yanına çok şeytani bir plan ile gidiyor. Aslı ve Burak'ın aşkı artık tehlikede... 
 

Star ekranlarının renkli gençlik dizisi Çilek Kokusu 13. bölümü bomba gelişmeleriyle izleyicilerinin karşısına çıkmay hazırlanıyor. Yaz sezonunda başlayan ancak güçlü kadrosuyla yeni sezonda da devam etme kararı alan Çilek Kokusu dizisi hergeçen hafta daha da iddialı sahnelerle ekrana geliyor. Senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman'nın üstlendiği dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümünde Çağla, Volkan ile işbirliğine hazırlanıyor. Sıcacık bir aşk hikayesini Çilek Kokusu 13. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Star Tv 'de!

 

ÇİLEK KOKUSU 13. BÖLÜM ÖZETİ

 

Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümde birbirlerinin kalbini kıran Aslı ve Burak, Çilek Kokusu yeni bölümünde yeniden bir araya geliyor. Burak, Aslı'nın Çağla'ya inanarak hareket etmesine çok kırılır ve sinirlenir. Burak'ın bu öfkesi Selda'nın gözünden kaçmaz. Selda bir an önce oğlunun bu hale gelmesinin sebebin öğrenmelidir, bu yüzden araştırmaya başlar. Diğer yandan aşkları her geçen gün büyüyen Burak ve Aslı birbirlerinde uzak kalmaya çok fazla dayanamazlar ve barışırlar. Burak, Aslı'ya sürpriz bir akşam planlar ama bu sürpriz onlara pahalıya patlayacaktırBurak'ı ne olursa olsun geri kazanmak isteyen Çağla ise yeni planlar peşindedir. Bu yolda Volkan'a ortaklık teflif edecektir. Planları işlerse, Volkan Aslı'yı kendi ise Burak'ı kazanacaktır. Volkan, Çağla'nın işbirliğini kabul edecek mi? Aslı ve Burak çiftinin aşkı ortaya çıkacak mı? Tüm bu soru işaretleri dizinin yeni bölümünde yanıt bulacak.
 

Çilek Kokusu'nun son bölümünde çalan şarkı pek çok kişi tarafından beğenildi. Bugün akşam yeni bölümü ile ekrana gelen Çilek Kokusu'nda çalan şarkı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Çilek Kokusunda çalan şarkı Buray tarafından seslendirilen Püsküllü Belam şarkısı.

Çilek Kokusu'nda çalan şarkı kimin? Bugün akşam yepyeni bölümü ile ekrana gelen Çilek Kokusu izleyen herkesi yine büyüledi. Çilek Kokusu'nun son bölümünde çalan romantik şarkı pek çok kişi tarafından aranmaya başlandı. Çilek Kokusu'nun son bölümünde çalan şarkıyı Buray seslendiriyor. Çilek Kokusu son bölümde çalan şarkının ismi Püsküllü Belam...

 

Star ekranlarının renkli gençlik dizisi Çilek Kokusu bu hafta yayınlanacak yeni bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. Merakla beklenen Çilek Kokusu 13. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlanması ile izleyiciniyi ekrana kilitledi. Nefes kesen sahneleriyle Çilek Kokusu yeni bölüm tüm detayları haberimizde inceleyebilirsiniz...


 

Buray Sen Sevda Mısın Şarkı Sözü

Umut yok, bir ışık yok gözlerinde,

Ben hala bekleyenim olsun

Ateş yok sıcaklık yok ellerinde

Ben yanarım aşkın sağolsun

Sen kapımı çalan sızım gir içeri

 

Her zaman başımın üstünde senin yerin

Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan

Benim güzel misafirim sen hep hoş geldin

Sen sevda mısın yoksa yalan dolan

Püsküllü belam olup, derde salan

Sen sevda mısın xsarkisozleri.com

Var bir yaşanmamışlık sanki özünde,

Benim içimde ukte kalan

Sen sevda mısın yoksa yalan dolan

Püsküllü belam olup, derde salan

Var bir yaşanmamışlık sanki özünde,

Benim içimde ukte kalan

Sen kapımı çalan sızım gir içeri

Buray xsarkisozleri.com şarkı sözü

Her zaman başımın üstünde senin yerin

Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan

Benim güzel misafirim sen hep hoş geldin

Sen sevda mısın yoksa yalan dolan(x2)

Püsküllü belam olup, derde salan

Var bir yaşanmamışlık sanki özünde,

Benim içimde ukte kalan

Yaz sezonunda başlayan ancak güçlü kadrosuyla yeni sezonda da devam etme kararı alan Çilek Kokusu dizisi hergeçen hafta daha da iddialı sahnelerle ekrana geliyor. Senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman'nın üstlendiği dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümünde Çağla, Volkan ile işbirliğine hazırlanıyor.

 

ÇİLEK KOKUSU 13. BÖLÜM ÖZETİ

 

Aslı ve Burak Barışıyor!

 

Burak, Aslı’nın Çağla’ya inanarak hareket etmesine çok kırılır ve sinirlenir. Burak’ın bu öfkesi Selda’nın gözünden kaçmaz. Selda bir an önce oğlunun bu hale gelmesinin sebebin öğrenmelidir araştırmaya başlar. Diğer yandan aşkları her geçen gün büyüyen Burak ve Aslı birbirlerinde uzak kalmaya çok fazla dayanamazlar ve barışırlar. Burak, Aslı’ya sürpriz bir akşam planlar ama bu sürpriz onlara pahalıya patlayacaktır.

 

Yayın Günü:  16 Eylül  Çarşamba

Yayın Saati:  20.00

ÇİLEK KOKUSU KONUSU 

Kader ağlarını Aslı ve Burak için örüyor. Çilek Kokusu, birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara ve motivasyonlara sahip olan Aslı ve Burak’ın sürpriz bir şekilde karşılaşmalarıyla başlıyor. Aslı, çalıştığı pastaneden Burak yüzünden kovulur. Bu arada en yakın arkadaşı olan Gonca, Bodrum’a çalışmaya gitmek üzeredir ve Aslı’yı de gelmesi için ikna eder. Aslı da hem tatil yapmak hem de para kazanmak için Bodrum’daki işi kaçırmak istemez.  Annesi kızının Bodrum’a gitmesine pek sıcak bakmasa da Aslı’nın ısrarlarına dayanamaz ve izin verir.

 

Aynı zamanlarda Burak’ın sorumsuz davranışlarından sabrı taşan babası, Burak’ı çalışması için, yeni aldıkları otele gönderir. 

 

Hikayemiz, kibirli, ukala, serseri Burak’ın, güleryüzlü, sıcak, samimi Aslı’nın Bodrum’a giderken aynı uçağa binmeleri ve tatlı aksiliklerle yan yana oturmalarıyla başlıyor. Birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren çatışmaya ve didişmeye başlayan çift bir daha birbirlerini hiç görmeyeceklerini düşünerek uçaktan inerler ama kader onları bir araya getirmek için ağlarını çoktan örmeye başlamıştır.

Yapımını Gold Film ‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, hayatlarını rengarenk yaşayan insanların hikayesi Çilek Kokusu Star’da başlıyor.


DEMET ÖZDEMİR KİMDİR? 
 

Demet Özdemir, 26 Şubat 1992 tarihinde Kocaeli’nde bir kasabada doğmuştur. Bir ablası ve bir abisi vardır. 8-9 yaşlarında iken Anne-babası boşandığından, annesi ve ablası ile beraber İstanbul’a taşınmışlar. Ablası çalışıp onu kolejde okutmuş. Bengü’nün dans kadrosuna girdi, 1,5 yıl orada dans etti. Okulu bırakmak zorunda kaldı. Akşam lisesine devam ederek mezun oldu. Bengü’den ayrıldıktan sonra 2012 - 2013 yıllarında, bir süre Efes Kızları ile dans etti. 

 

 Bu arada reklamlarda da oynamaya başladı. 2009 yılında Mustafa Sandal’ın “Ateş Et” ve “Unut” Klibinde dansçı kadrosuna oldu. 2012 yılında Pegasus reklamında uçuş hostesi olarak oynadı. Aralık 2013’de Blue Jean Dergisi Takviminde yer aldı.

Lise yıllarında 3 ay dans dersleri aldı. Lise bittikten sonra 2 yıl Şahika Tekand'da tiyatro eğitimi aldı.

 

2013 yılında "Sana Bir Sır Vereceğim" adlı dizide oynayarak dizi hayatına başladı. 2014 yılının Nisan ayında Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerinde olduğu “Kurt Seyit ve Şura” dizisine İstanbul dönem projesi kadrosuna Alya rolüyle dahil oldu.

 

Demet Özdemir, 2014 yılı Haziran’ında Oğuz Çelik'in yönettiği 'Tut Sözünü' Sinema Filminde Kemal Uçar, Giray Altınok, Burak Serdar Şanal, Zafer Algöz ile birlikte rol aldı.

 

2014 yılında ise “Kaçak Gelinler” dizisinde başrollerini Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Furkan Andıç, Fırat Albayram’ın oynadığı dizide rol aldı. Dizinin diğer oyuncuları Şenay Gürler, Ege Aydan, Fırat Altunmeşe, Cihan Yenici, Romina Özipekçi ve Tuğçe Kıltaç'tır.

 

Filmleri ve Dizileri : 

2013 - Sana Bir Sır Vereceğim 

2014 - Kurt Seyit ve Şura 

2014 - Tut Sözünü 

2014 - Kaçak Gelinler 

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.