Çilek Kokusu 16. bölüm fragmanı 7 Ekim 2015 Burak ve Aslı barışacaklar mı? Son bölüm

Çilek Kokusu 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çilek Kokusu bugün akşam muhteşem bir bölüm ile ekrana geldi. Çilek Kokusu 16. bölüm fragmanı birazdan yayınlanacak. Yusuf Çim ve Demet Özdemir'in başrolünde oynadığı Çilek Kokusu'nun yeni bölümünde heyecanlı gelişmeler sizleri bekliyor. Çilek Kokusu yeni bölümde Burak, Aslı'nın kendini affetmesi için elinden gelen herşeyi yapacak. Çilek Kokusu 16. bölüm fragmanı ve detayları haberimizin devamında sizlerle.

Çilek Kokusu 16. bölüm fragmanı 7 Ekim 2015 Burak ve Aslı barışacaklar mı? Son bölüm

Çilek Kokusu 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çilek Kokusu bugün akşam muhteşem bir bölüm ile ekrana geldi. Çilek Kokusu 16. bölüm fragmanı birazdan yayınlanacak. Yusuf Çim ve Demet Özdemir'in başrolünde oynadığı Çilek Kokusu'nun yeni bölümünde heyecanlı gelişmeler sizleri bekliyor. Çilek Kokusu yeni bölümde Burak, Aslı'nın kendini affetmesi için elinden gelen herşeyi yapacak. Çilek Kokusu 16. bölüm fragmanı ve detayları haberimizin devamında sizlerle.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Çilek Kokusu 16. bölüm fragmanı 7 Ekim 2015 Burak ve Aslı barışacaklar mı? Son bölüm

Çilek Kokusu 16. bölüm fragmanı pek çok kişi tarafından bekleniyor. Bugün akşam yeni bölümü ile ekrana gelen Çilek Kokusu'nda heyecan bir an olsun düşmedi. Çilek Kokusu 16. bölümde Çağla'nın tuzağına düşen Burak, Aslı'nın kendini affetmesi için elinden geleni yapacak. Çilek Kokusu 16. bölüm fragmanı birazdan yayınlanacak. Star Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Çilek Kokusu yeni bölüm tüyoları haberimizin devamında sizlerle. 

ÇİLEK KOKUSU YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Aslı ve Burak, Çağla krizini aşabilecek mi?


Çağla’nın gönderdiği fotoğrafları gören Aslı neye uğradığını şaşırır. Bu sefer Burak’a fazlasıyla kırılmıştır ve kolay kolay affetmeye niyeti yoktur. Burak ise her şeyden habersiz sarhoş sandığı  Çağla’yı evine bırakmıştır. Onları birlikte gören Elçin ile Burak arasında bir gerginlik yaşanır. Aslı’nın gördüklerinden habersiz olan Burak, Aslı’nın kendisinden uzak durmasına anlam veremez. Bunun sebebini araştırmaya başlar.  Bu arada turnuva günü gelip çatmıştır. Turnuvada yaşananlar bütün aileyi etkileyecektir.
 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 

Çağla’nın Aslı’ya olan hırsı her geçen gün artıyor.

 

Aslı’yla eğlenceden dönen Burak’ı evde kötü bir sürpriz beklemektedir. Çağla ve Elçin; Burak’ı başka bir kızla el ele gördüklerini söylemek için Nihat ve Selda’ya gitmişlerdir. Burak, Çağla’yı karşısında görünce neye uğradığını şaşır. Çağla herkese Burak’ın kendisini garson bir kızla aldattığını anlatır. Bu özellikle Selda için kabul edilecek bir şey değildir,  bu ilişkiye şiddetle karşı çıkar. Ama Burak’ın ne annesini ne de babasını dinlemeye niyeti yoktur. Çağla’nın Aslı’ya olan hırsı  her geçen gün daha da artmaktadır..Onunla ilgili bir araştırma içerisine girer ve bazı bilgiler öğrenir. Bu bilgileri kullanarak Aslı ve Burak’ı ayırmak için bir plan yaparak harekete geçer. Bu arada  tüm aile garson kızın kim olduğunu merak etmektedir. Aslı bazı davranışlarıyla şüpheleri üzerine çeker.
 

Kafa kafaya vererek Aslı ve Burak'ı ayırma planı yapan Volkan ve Çağla planlarını uygulamaya koydu. Çağla ve Volkan'ın yaptığı kötü plan tıkır tıkır işlemeye başladı. Burak'ın, Çağla ile görüştüğünü öğrenen Aslı büyük bir şok yaşadı. Burak'ın ailesinin kendisini asla kabul etmeyeceğini bilen Aslı, Burak ile ilişkisini sonlandırmak istediğini açıkladı. 

Çilek Kokusu yeni bölümünde, özellikle Selda için oğlunun garsonluk yapan bir kızla birlikte olması, kabul edilecek bir şey değildir. Burak'ın ailesi oğullarının Aslı ile beraber olduğunu öğrenecek mi? Aslı ve Burak aşkı bir sınavdan daha geçebilecek mi? Volkan ve Aslı arasında neler olacak? Tüm bu soru işarerleri, Çilek Kokusu yeni bölümünde yanıt bulacak. 

 

ÇİLEK KOKUSU 14. BÖLÜM ÖZETİ


Çilek Kokusu yeni bölümünde; Aslı'yla eğlenceden dönen Burak'ı evde kötü bir sürpriz beklemektedir. Çağla ve Elçin; Burak'ı başka bir kızla el ele gördüklerini söylemek için Nihat ve Selda'ya gitmişlerdir. Burak, Çağla'yı karşısında görünce neye uğradığını şaşır. Çağla herkese Burak'ın kendisini garson bir kızla aldattığını anlatır. Bu özellikle Selda için kabul edilecek bir şey değildir, bu ilişkiye şiddetle karşı çıkar. Ama Burak'ın ne annesini ne de babasını dinlemeye niyeti yoktur. Çilek Kokusu 14. bölümünde Aslı'ya olan hırsı her geçen gün daha da artan Çağla, onunla ilgili bir araştırma içerisine girer ve bazı bilgiler öğrenir. Bu bilgileri kullanarak Aslı ve Burak'ı ayırmak için bir plan yaparak harekete geçer. Bu arada tüm aile garson kızın kim olduğunu merak etmektedir. Aslı bazı davranışlarıyla şüpheleri üzerine çeker.

 

ÇİLEK KOKUSU'NDAN BÜYÜK BAŞARI


Çilek Kokusu, yayınlanan son bölümüyle büyük bir başarıya imza attı. Eğlenceli dizinin geçen hafta ekrana gelen bölümü yüzde 6,75 reyting, yüzde 20,4 izlenme payı ile zirveye oturdu. Reklam verenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1'de; yüzde 6,11 reyting ve yüzde 18,09 izlenme payı ile de birinci oldu. Büyük başarının ardından Çilek Kokusu 14. bölümünün ne kadar izleneceği ise şimdiden büyük merak konusu.
 

ÇİLEK KOKUSU 13. BÖLÜM ÖZETİ

 

Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümde birbirlerinin kalbini kıran Aslı ve Burak, Çilek Kokusu yeni bölümünde yeniden bir araya geliyor. Burak, Aslı'nın Çağla'ya inanarak hareket etmesine çok kırılır ve sinirlenir. Burak'ın bu öfkesi Selda'nın gözünden kaçmaz. Selda bir an önce oğlunun bu hale gelmesinin sebebin öğrenmelidir, bu yüzden araştırmaya başlar. Diğer yandan aşkları her geçen gün büyüyen Burak ve Aslı birbirlerinde uzak kalmaya çok fazla dayanamazlar ve barışırlar. Burak, Aslı'ya sürpriz bir akşam planlar ama bu sürpriz onlara pahalıya patlayacaktırBurak'ı ne olursa olsun geri kazanmak isteyen Çağla ise yeni planlar peşindedir. Bu yolda Volkan'a ortaklık teflif edecektir. Planları işlerse, Volkan Aslı'yı kendi ise Burak'ı kazanacaktır. Volkan, Çağla'nın işbirliğini kabul edecek mi? Aslı ve Burak çiftinin aşkı ortaya çıkacak mı? Tüm bu soru işaretleri dizinin yeni bölümünde yanıt bulacak.
 

Çilek Kokusu'nun son bölümünde çalan şarkı pek çok kişi tarafından beğenildi. Bugün akşam yeni bölümü ile ekrana gelen Çilek Kokusu'nda çalan şarkı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Çilek Kokusunda çalan şarkı Buray tarafından seslendirilen Püsküllü Belam şarkısı.

Çilek Kokusu'nda çalan şarkı kimin? Bugün akşam yepyeni bölümü ile ekrana gelen Çilek Kokusu izleyen herkesi yine büyüledi. Çilek Kokusu'nun son bölümünde çalan romantik şarkı pek çok kişi tarafından aranmaya başlandı. Çilek Kokusu'nun son bölümünde çalan şarkıyı Buray seslendiriyor. Çilek Kokusu son bölümde çalan şarkının ismi Püsküllü Belam...

 
YUSUF ÇİM KİMDİR?

Yusuf Çim (d. 26 Eylül 1991, İstanbul), Türk pop müziği şarkıcı'sı oyuncu, eski model. 2011 Best Model of Turkey First Runner Up. 26 Eylül 1991'de İstanbul Fatih'te dünyaya geldi. 3 çocuklu bir ailenin en küçük ferdi'dir.


Türkiye’nin jön ihtiyacını Best Model’in karşıladığını söyleyen ‘Çilek Kokusu’ dizisinin yıldızı Yusuf Çim, “Türkiye’nin başrolleri Best Model’den çıkıyor, sebebi sadece yakışıklı olmak değil. Yakışıklı olmak kolay, mesele disiplinde. Diğerlerinden farkım müzik yeteneğimin olması” diyor...

2011 Best Model Yarışması’nın birincisi Yusuf Çim, şarkıcılıkla başladığı kariyerine oyunculuk ve sunuculuğu da ekledi. Şimdilerde hem Show TV’de ‘Piramit’ isimli yarışma programını sunuyor, hem de ‘Çilek Kokusu’nda Burak karakterine hayat veriyor. Sunuculuk için “Orada ortama ve insanlara hâkim olmak müthiş bir his” diyen Çim, genç yaşta önüne gelen fırsatları değerlendirmesinin kendisini geliştirdiğini belirtiyor.

Kariyerine modellikle başlayan örneklerin aksine oyunculuk yerine şarkıcılığı denediniz.

Müziğe hâlâ devam ediyorum ve yakın zamanda da yeni bir single çıkarmayı düşünüyorum. Dizinin de gidişatına bağlı olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dizi çok iyi gidiyor. Albüm için de doğru zamanı bekliyorum. Hâlâ oyunculuk eğitimi alıyorum. Müzik benim için asla bitmez.

Müzik piyasasına yeni girmiş bir isimken, oyunculuğa geçmek riskli değil miydi?

Oyuncu olacağım diye bir hayalim yoktu. O kadar çok teklif gelmeye başlayınca yolumun buradan da geçebileceğine inandım. Albüm çıkarıp şarkı söylemek, konserler vermek istiyorum. İkisini beraber götüren birçok örnek var.

‘ALBÜM İÇİN BEKLİYORUM’

Dizide şarkı söyleyecek misiniz?

Çok isterim. Sürpriz olur ve eğer yapımcı isterse benim için büyük bir keyif olur.

Single için üzerinde çalıştığınız bir şarkı var mı?

Kendi yazdığım şarkılar var ancak onlar için erken olduğunu düşünüyorum. Tabii ki pop albümü olur. Aslında şarkılar hazır ama albüm için doğru zamanı bekliyorum. İlk şarkımda çok güzel tepkiler aldım ama istediğimi yakalayamadım. Neden bilmiyorum ama tatmin olmuyorum. Şu anda dizi çok güzel gidiyor onun enerjisini bozmak istemiyorum.

Birçok teklifin geldiğini söylediniz. Neden ‘Çilek Kokusu’nu kabul ettiniz?

Birçok iş geldi ama benim gönlüm ‘Çilek Kokusu’ndan yanaydı. Hikâyeye, oyuncu arkadaşlarım ve büyüklerime çok güvendim. ‘Çilek Kokusu’nun başarısını sağlayan bu.

Canlandırdığınız Burak nasıl biri?

Burak karakterime çok uymayan biri. Ben daha sessiz sakin biriyim. Burak daha fırlama ve anasının kuzusu bir genç. Çok akıllı, tatlı dilli, kızları yalanları ile kandırabilen biri.

Yaz sezonunda yayına giren romantik komediler arasında sizi farklı kılan nedir?

Hikâye, yapım şirketi ve ekibi düşündüğümde çok şanslıyız. Her şeyimizle tam bir ekip olduk. Senaryoyu okuduğumda ‘Ben bu işte olmalıyım’ dedim. Çok mutluyum ve doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Çok iddialı şeyler söyleyebilirim, işime çok güveniyorum ama insanlara ukalalık gibi gelebilir. İnsanlar farkı seyredince anlıyor bence.

Mankenlikten oyunculuğa geçenler hep eleştirilir, siz de eleştiri aldınız mı?

Ülkemizde 30 tane jön varsa bunların 20 tanesi Best Model’den çıkmıştır. Ben de onlardan biriyim. Lise zamanında para kazanmak için modellik yaptım. Hâlâ arkasında duruyorum. Bugünkü jönlerin çoğu bizden çıkıyor. Çünkü biz çalışkan insanlarız. Yattığımız, kalktığımız saat belli. Beslenmemiz belli. İş disiplinimiz var. Nasıl en iyi pilotlar ordudan gelir çünkü orada bir disiplin vardır. Best Model’de sektörün ordusu. Türkiye’nin başrolleri Best Model’den çıkıyor, bunun sebebi sadece yakışıklı olmak değil. Yakışıklı olmak kolay mesele disiplinde bitiyor. Benim diğerlerinden farkım müzik yeteneğimin olması.

Kariyerinize nasıl devam etmeyi düşünüyorsunuz?

Oyunculuğa yeni başladım ama gerçekten çok sevdim. Müzikle bir arada yürüyecektir.

‘KENDİMİ İŞLERLE GELİŞTİRİYORUM’

Kariyerinizde farklı alanlarda devam etmeniz tatmin olamamanızla mı alakalı?

Kafamda bir yol varsa, ben o yola giden her şeyin bir işaret olduğuna inanıyorum. İstediğin yere dümdüz gitmek zorunda değilsin. Bu işler sayesinde kendimi geliştiriyorum. Müzik yapıyorum ve müzik benim için en önemli şey. Konserler yapacağım ama ben daha 23 yaşındayım, neden oyunculuk yapmamayım. Veya sunuculuk neden olmasın? Sonuçta teklif geliyor ve ben yapabileceğime inanıyorum. Bence bu kadar farklı alanda başarı gösterdiğim için insanlar saygı duymalı.

Diziye başlarken reytingin nasıl olacağını düşündünüz mü?

Bu işe başlarken de daha önceki işimde de reyting düşünmedim. ‘Ezra’da bulunmaktan keyif almıştım. Ben anı yaşıyorum.

Demet Özdemir’le aşk yaşadığınız haberleri çıktı. Doğru mu?

Çok güzel bir sohbet oluyor, aşk konularına girmeyelim.

‘Sunuculuk bambaşka bir şey’

Evrim Akın ve Gökhan Yıkılkan’la beraber Show TV’de ‘Piramit’ isimli bir yarışma sunuyorsunuz. Şarkıcılık ve oyunculuktan sonra sunuculuk nereden aklınıza geldi?

Teklif bana geldiğinde çok heyecanlandım. Arkadaş çevremde çok konuşan biriyim ama canlı yayına çok çıkmadım. O yüzden çok kararsız kaldım. Menajerim beni motive etti ve Show TV’de ‘Piramit’i sunmaya başladık. Müthiş iki insan Evrim ve Gökhan, müthiş bir enerjileri var. Perşembe ve cuma akşamları SHOW TV’deyiz.

‘Piramit’ nasıl bir yarışma?

Dünyada 45 yıldır devam eden bir yarışma. 90’lı yıllarda Oktay Kaynarca sunmuş ama orijinal formatıyla ilk kez biz yapıyoruz.

Sunuculuk sizin için nasıl bir deneyim oldu?

Sunuculuk bambaşka bir şey. Orada ortama ve insanlara hâkim olmak müthiş bir his. Yarışmacılar, seyirciler, reji, kulaklıktan gelen sesler derken bir yerden sonra alıştığımı fark ettim.

'Aksiyona bayılıyorum'

Oyunculukta hayaliniz var mı?

Halit Ergenç’le oynamayı çok isterdim. Yaşasaydı Tuncel Kurtiz’le oynamayı çok isterdim. Aksiyon filminde oynamak isterdim. Fiziki yapım uygun. Aksiyona bayılıyorum. Atlayım, zıplayayım. Sırf ona hazırlık için aylarca özel spor yaparım.

Müzikteki hedefiniz ne?

Yurtiçinde ve yurtdışında konserler verdim. Daha büyük ölçekli konserler vermek istiyorum ancak öncelikle albüm çıksın ve bazı şeyler otursun istiyorum.

YUSUF ÇİM BİLİNMEYENLERİ
 

Yusuf Çim genç kızlar tarafından son günlerde en çok merak edilen isimlerden biri oldu. Çilek Kokusu dizisinin başrol oyuncusu Yusuf Çim 1991 İstanbul doğumlu. Çilek Kokusu dizisinde ilk kez başrol deneyimi yaşayan Yusuf Çim Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojisi mezunudur. Kendisi halen İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde öğrenimini sürdürmektedir.

 

Yusuf Çim (d. 26 Eylül 1991, İstanbul), Türk pop müziği şarkıcı'sı oyuncu, eski model. 2011 Best Model of Turkey First Runner Up. 26 Eylül 1991'de İstanbul Fatih'te dünyaya geldi. 3 çocuklu bir ailenin en küçük ferdi'dir.

 

Eğitimi

Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojisi mezunudur. Kendisi halen İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde öğrenimini sürdürmektedir.

 

Kariyeri

Fotomodellik

2009 yılından itibaren Media Markt, Eti, Avea, Blast, İpragaz, Castrol gibi birçok markanın ve FHM dergisi katalog çekimlerinde yer almıştır.

 

Modellik

2011 Best Model of Turkey öncesi ve sonrası birçok defile de boy göstermiştir. Fashion Week, Günsel Ülkü, Forever Young gibi defileler ve Damat, Kiğili, Tween, Ralp, Lauren, Hatemoğlu, Polo, Mango, Marks&Spencer gibi tanınmış markalar için podyuma çıkmıştır.

 

Müzik

Müzik kariyeri 2013 Ağustos'da çıkardığı 'Olsun Bi Kere' EP Albümüyle başladı. Albümde Olsun bi kere parçası 4 ayrı versiyonda mevcut.

Oyunculuk

İlk oyunculuk kariyeri'nde Leo Medya Yapım şirketi ile anlaştı. Tayfun Güneyer'in yazdığı ve yönettiği, 2014 Aralık ayında Show TV'de yayınlanmaya başlayan Ezra adlı dizideki Başkomiser Tek Tabanca Mustafa rolünde oynamıştır.

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25