Çilek Kokusu Star TV Çilek Kokusu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı 5 Ağustos

Çilek Kokusu bugün akşam yepyeni bölümü ile ekrana geldi. Star Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi Çilek Kokusu'nda bugün oldukça heyecanlı gelişmeler yaşanacak. Birbirlerine aşık olan fakat bu durumu kendilerine dahi itiraf edemeyen Aslı ve Burak için kader ağlarını örmeye başlıyor. Çilek Kokusu 7. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

Çilek Kokusu Star TV Çilek Kokusu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı 5 Ağustos

Çilek Kokusu bugün akşam yepyeni bölümü ile ekrana geldi. Star Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi Çilek Kokusu'nda bugün oldukça heyecanlı gelişmeler yaşanacak. Birbirlerine aşık olan fakat bu durumu kendilerine dahi itiraf edemeyen Aslı ve Burak için kader ağlarını örmeye başlıyor. Çilek Kokusu 7. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Çilek Kokusu Star TV Çilek Kokusu 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı 5 Ağustos

Çilek Kokusu yeni bölümü ile Star Tv'de sevenleri ile buluştu. Reytingleri alt üst eden Çilek Kokusu dizisi muhteşem bir bölüm ile ekrana geldi. Her fırsatta didişen ve asla geçinemeyen Aslı ve Burak birbirlerine yavaş yavaş aşık olmaya başlıyorlar. Burak'ı gördüğü ilk günden bu yana nefret eden Aslı kendine itiraf edemese de Burak'a aşık olmaya başlıyor. Aslı'yı aklından çıkaramayan Burak ise Aslı'ya aşık olduğunu fark etmeye başlıyor. Aslı'nın Volkan ile ayrılmasına dayanamayan Eda, abisi Volkan ile Aslı'yı barıştırmak için romantıik bir sürpriz hazırlıyor. Eda'nın hazırladığı sürprize giden isim ise Burak oluyor. 


ÇİLEK KOKUSU STAR
 

Volkan, Aslı’ya iş buluyor!

Aslı’yla aynı evde yaşadığını gören Burak kendini Aslı’dan gizler ve bu durumla eğlenmeye başlar. Burak’ın evdeki varlığından habersiz olan Aslı, Burak’ın oyunlarına anlam veremez, evde eğlenceli bir köşe kapmaca başlar. Bu arada Volkan, babasıyla konuşarak Aslı ve Gonca’ya kendilerine ait bir spor kulübünde iş ayarlar. İş görüşmesine giden Aslı’yı orada ne yazık ki kötü bir sürpriz beklemektedir. 

Yayın Günü: 29 Temmuz  Çarşamba

Yayın Saati: 20.00


ÇİLEK KOKUSU KONUSU

Çilek Kokusu Star TV'de başlamış olan gençlik dizisidir. Konusu itibarıyla Kiraz Mevsimi dizisine benzeyen Çilek Kokusu'nda hem aşk, hem komedi hem de nefret olacak.[1][2]

Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar. Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan, Bodrum'da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum'da da bırakmaz.[3] Dizi her çarşamba saat 20:00 da Star Tv de yayınlanmaktadır.


YUSUF ÇİM KİMDİR? 

Çilek Kokusu dizisinin yakışıklı oyuncusu Yusuf Çim pek çok kişi tarafından beğeniliyor. Daha önce mankenlik ve şarkıcılık yapan Yusuf Çim şimdilerde Çilek Kokusu dizisinde boy gösteriyor. 1991 İstanbul doğumlu olan Yusuf Çim hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında sizlerle. 

Yusuf Çim kimdir? Çilek Kokusu dizisinin yakışıklı oyuncusu Yusuf Çim genç kızlar tarafından merak edilmeye başlandı. Yakışıklılığı ile dikkat çeken ünlü oyuncu  26 Eylül 1991 İstanbul doğumlu. Daha önce bir albüm çıkaran ve pek başarılı olamayan Yusuf Çim şimdi şansını oyunculukta deniyor. Star Tv'de yeni başlayan Çilek Kokusu dizisinin yakışıklı oyuncusu Yusuf Çim pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Çilek Kokusu dizisinin başrol oyuncusu Yusuf ilk başrol deneyimini Çilek Kokusu dizisi ile yaşıyor. On parmağında on mağrifet olan Yusuf Çim 26 Eylül 1991 İstanbul doğumlu. Yusuf Çim Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojisi mezunudur. Kendisi halen İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde öğrenimini sürdürmektedir.

Çilek Kokusu dizisinde Burak karakterini canlandıran Yusuf Çim herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Çok iddialı bir yaz dizisi olan Çilek Kokusu dizisinde başrol oynayan Yusuf Çim 1991 İstanbul doğumlu. Demet Özdemir ile başrol oynayan Yusuf Çim genç kızlar tarafından merak ediliyor. 

Yusuf Çim (d. 26 Eylül 1991, İstanbul), Türk pop müziği şarkıcı'sı oyuncu, eski model. 2011 Best Model of Turkey First Runner Up. 26 Eylül 1991'de İstanbul Fatih'te dünyaya geldi. 3 çocuklu bir ailenin en küçük ferdi'dir.

 

Eğitimi

Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Teknolojisi mezunudur. Kendisi halen İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde öğrenimini sürdürmektedir.

 

Kariyeri

Fotomodellik

2009 yılından itibaren Media Markt, Eti, Avea, Blast, İpragaz, Castrol gibi birçok markanın ve FHM dergisi katalog çekimlerinde yer almıştır.

 

Modellik

2011 Best Model of Turkey öncesi ve sonrası birçok defile de boy göstermiştir. Fashion Week, Günsel Ülkü, Forever Young gibi defileler ve Damat, Kiğili, Tween, Ralp, Lauren, Hatemoğlu, Polo, Mango, Marks&Spencer gibi tanınmış markalar için podyuma çıkmıştır.

 

Müzik

Müzik kariyeri 2013 Ağustos'da çıkardığı 'Olsun Bi Kere' EP Albümüyle başladı. Albümde Olsun bi kere parçası 4 ayrı versiyonda mevcut.

Oyunculuk

İlk oyunculuk kariyeri'nde Leo Medya Yapım şirketi ile anlaştı. Tayfun Güneyer'in yazdığı ve yönettiği, 2014 Aralık ayında Show TV'de yayınlanmaya başlayan Ezra adlı dizideki Başkomiser Tek Tabanca Mustafa rolünde oynamıştır.


ÇİLEK KOKUSU KONUSU 

Çilek Kokusu 2. bölüm fragmanı takipçileri tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Bugün ilk bölümü yayınlanan Çilek Kokusu pek çok kişi tarafından beğenildi. Romantik komedi tarzında olan Çilek Kokusu yaz ayına yakışır bir dizi. Sana Bİr Sır Vereceğim dizisinin yıldızı Demet Özdemir'in başrolünde oynadığı Çilek Kokusu ilk bölümü ile çok beğenildi. Zengin ve şımarak Burak yüzünden işini kaybeden Aslı bu tipi bir kez daha görürse kötü şeyler yapacağından emindir. Burak'tan ilk görüşte nefret eden Aslı'yı çalışmak için gittiği Bodrum'da bir sürpriz bekliyordur. 

Çilek Kokusu yakında Star TV'de başlayacak olan gençlik dizisidir. Konusu itibarıyla Güzel Köylü dizisine benzeyen Çilek Kokusu'nda hem aşk, hem komedi hem de nefret olacak


Kader ağlarını Aslı ve Burak için örüyor. Çilek Kokusu, birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara ve motivasyonlara sahip olan Aslı ve Burak’ın sürpriz bir şekilde karşılaşmalarıyla başlıyor. Aslı, çalıştığı pastaneden Burak yüzünden kovulur. Bu arada en yakın arkadaşı olan Gonca, Bodrum’a çalışmaya gitmek üzeredir ve Aslı’yı de gelmesi için ikna eder. Aslı da hem tatil yapmak hem de para kazanmak için Bodrum’daki işi kaçırmak istemez.  Annesi kızının Bodrum’a gitmesine pek sıcak bakmasa da Aslı’nın ısrarlarına dayanamaz ve izin verir.

 

Aynı zamanlarda Burak’ın sorumsuz davranışlarından sabrı taşan babası, Burak’ı çalışması için, yeni aldıkları otele gönderir. 

 

Hikayemiz, kibirli, ukala, serseri Burak’ın, güleryüzlü, sıcak, samimi Aslı’nın Bodrum’a giderken aynı uçağa binmeleri ve tatlı aksiliklerle yan yana oturmalarıyla başlıyor. Birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren çatışmaya ve didişmeye başlayan çift bir daha birbirlerini hiç görmeyeceklerini düşünerek uçaktan inerler ama kader onları bir araya getirmek için ağlarını çoktan örmeye başlamıştır.

Yapımını Gold Film ‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda  Demet Özdemir,Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, hayatlarını rengarenk yaşayan insanların hikayesi Çilek Kokusu Star’da başlıyor.


DEMET ÖZDEMİR KİMDİR? 
 

Demet Özdemir, 26 Şubat 1992 tarihinde Kocaeli’nde bir kasabada doğmuştur. Bir ablası ve bir abisi vardır. 8-9 yaşlarında iken Anne-babası boşandığından, annesi ve ablası ile beraber İstanbul’a taşınmışlar. Ablası çalışıp onu kolejde okutmuş. Bengü’nün dans kadrosuna girdi, 1,5 yıl orada dans etti. Okulu bırakmak zorunda kaldı. Akşam lisesine devam ederek mezun oldu. Bengü’den ayrıldıktan sonra 2012 - 2013 yıllarında, bir süre Efes Kızları ile dans etti. 

 

 Bu arada reklamlarda da oynamaya başladı. 2009 yılında Mustafa Sandal’ın “Ateş Et” ve “Unut” Klibinde dansçı kadrosuna oldu. 2012 yılında Pegasus reklamında uçuş hostesi olarak oynadı. Aralık 2013’de Blue Jean Dergisi Takviminde yer aldı.

Lise yıllarında 3 ay dans dersleri aldı. Lise bittikten sonra 2 yıl Şahika Tekand'da tiyatro eğitimi aldı.

 

2013 yılında "Sana Bir Sır Vereceğim" adlı dizide oynayarak dizi hayatına başladı. 2014 yılının Nisan ayında Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerinde olduğu “Kurt Seyit ve Şura” dizisine İstanbul dönem projesi kadrosuna Alya rolüyle dahil oldu.

 

Demet Özdemir, 2014 yılı Haziran’ında Oğuz Çelik'in yönettiği 'Tut Sözünü' Sinema Filminde Kemal Uçar, Giray Altınok, Burak Serdar Şanal, Zafer Algöz ile birlikte rol aldı.

 

2014 yılında ise “Kaçak Gelinler” dizisinde başrollerini Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Furkan Andıç, Fırat Albayram’ın oynadığı dizide rol aldı. Dizinin diğer oyuncuları Şenay Gürler, Ege Aydan, Fırat Altunmeşe, Cihan Yenici, Romina Özipekçi ve Tuğçe Kıltaç'tır.

 

Filmleri ve Dizileri : 

2013 - Sana Bir Sır Vereceğim 

2014 - Kurt Seyit ve Şura 

2014 - Tut Sözünü 

2014 - Kaçak Gelinler 

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25