banner1

Doğumdan çıkan Esra Erol'u n görüntüleri işte kucakta Ömer Erol ve yorgun anne

Esra Erol bugün doğum yaptı.İkinci çocuğunu dünya'ya getiren Esra Erol'un bugün saat 10:47'de oğlu Ömer Erol'u Dünya'ya getirdiği öğrenildi.Esra Erol'un doğumdan sonra çekilen fotoğrafları ise büyük bir ilgi ile hayranları tarafından paylaşıldı.İşte Esra Erol'un ilk görüntüleri

Doğumdan çıkan Esra Erol'u n görüntüleri işte kucakta Ömer Erol ve yorgun anne

Esra Erol bugün doğum yaptı.İkinci çocuğunu dünya'ya getiren Esra Erol'un bugün saat 10:47'de oğlu Ömer Erol'u Dünya'ya getirdiği öğrenildi.Esra Erol'un doğumdan sonra çekilen fotoğrafları ise büyük bir ilgi ile hayranları tarafından paylaşıldı.İşte Esra Erol'un ilk görüntüleri

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Doğumdan çıkan Esra Erol'u n görüntüleri işte kucakta Ömer Erol ve yorgun anne

 ATV ekranlarında yayınlanan ve senelerdir ekranlarda yerini alan Esra Erol ikinci bebeğini kucağına almaya hazırlanırken son güne kadar izleyici karşısına çıktı. Esra Erol dün son kez yayına çıktı akşam doğuma gitti. Esra Erol dün herkesi ağlattı. İkinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan güzel sunucu doğum için izne ayrıldı. O gelene kadar yerine yine kendisi gibi şen şakrak bir isim geldi. Nilgün Belgün Esra Erol gelene kadar koltuğu devraldı. Esra Erol dün son kez yayına çıktı. Doğum iznine çıkacak olan güzel sunucu ikinci kez oğlunu kucağına almaya hazırlanıyor. İlk önce İdris Ali'yi kucağına aldı şimdi Ömer Erol'u kucağına almaya hazırlanıyor. Esra Erol Doğumdan sonra ne zaman geri gelecek henüz net bir tarih yok.

 İkinci kez annelik heyecanı yaşayan Esra Erol bu sabah 10.47’de doğum yaptı. 53 cm boyunda ve 3 kilo 260 gram ağırlığında dünyaya gelen bebeğe çift Ömer Erol ismini verdi. Ünlü sunucunun ve oğlunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Esra Erol İkinci kez anne oldu
Oda süsünde yıldız detayları kullanıldı. Baba Ali Özbir odaya eşi ve büyük oğlu ile doğum önce çekildikleri aile fotosunu odaya astırdı.

 

Esra Erol ATV'deki programına doğum yapmak için ara verdi. Esra Erol son programında gözyaşları içinde ekrana veda etti. Peki ünlü sunucu Esra Erol ne zaman doğum yapacak ve bebeğinin ismi ne olacak?
Ünlü sunucu Esra Erol ikinci çocuğunun doğumu için hastaneye yatıyor. Esra Erol bunun için ekrandaki programını bıraktı.
 
ESRA EROL  BEBEĞİNİ NE ZAMAN DOĞURACAK
Esra Erol hatırlanacağı gibi daha önce talihsiz bir hamilelik yaşamış ve bebeğini kucağına alamadan kaybetmişti. Yeniden hamile kalan Esra Erol artık bebeğine kavuşmak için gün sayıyor. Hamileliğinde dokuzuncu ayına giren Esra Erol bir erkek çocuğu dünyaya getirecek. Esra Erol ikinci oğluna Ömer Erol adını verecek. 

ESRA EROL AĞLADI
Esra Erol son kez sunduğu programda çok duygusal anlar yaşadı. Sürekli ağlayan ünlü sunucu herkesten dua istedi.
 
ESRA EROL'UN EKİBİ DAĞILDI
Esra Erol "Ben gideyim ya..." deyince ünlü sunucunun ekip arkadaşları da ağlamaya başladı.Bunun üzerine Esra Erol, "Edacığım niye ağlıyorsun. Sen giderken de ben ağladım" diyerek personelini teselli etmeye çalıştı.
 
ESRA EROL DOĞUMA BU VEDA İLE GİTTİ
Duygusal anların yaşandığı programın finalinde Esra Erol şu sözlerle veda etti;
-"Hakkınızı helal edin. Hepinizi seviyorum. Duanızı eksik etmeyin çünkü çok ihtiyacım var. Ben gidiyorum allaha emanet olun!"
 
ESRA EROL'UN PROGRAMINI KİM SUNACAK?
Esra Erol doğum iznindeyken evlilik programını Nilgün Belgün sunacak. Pazartesi gününden itibaren ünlü tiyatrocu Esra Erol'un koltuğunda yer alacak.Esra Erol bıraktı herkes dağıldı!Yakın zamanda doğum yapacak olan ünlü ismin yerine gelecek isim geçtiğimiz günlerde belli oldu. Nilgün Belgün sunumu yapacak programın. Esra Erol 'un ne zaman geleceği henüz netlik kazanmadı. Hamileliğinin artık son günlerini yaşayan ve çocuğunu Dünya'ya getirmeye hazırlanan Esra Erol artık doğum iznine ayrılıyor.Esra Erol'un bu doğum izni döneminde yerine programı sunacak isim ise Esra Erol tarafından açıklandı ve programa davet edildi.Esra Erol ile programa çıkan o isim Nilgün Belgün'dü Nilgün Belgün bu dönemde Esra Erol'a destek verecek.  Esra Erol doğum iznine ayrılıyor.ATV'de izdivaç programı sunan Esra Erol 2.çocuğunu doğurmaya hazırlanırken Esra Erol'un yerine programını kimin sunacağı merak konusu olmuştu.O isim belli oldu.Esra Erol'un yerine Nilgün Belgün'ün geleceği açıklandı. Esra Erol'dayı kim sunacak? Esra ERol bugün doğum iznine gidiyor. 9 aylık hamile olan Esra Erol bugün son kez canlı yayına çıkıyor. Yakın zamanda bebeğini kucağına alacak olan Esra Erol'un yerine programı kim sunacak merak ile bekleniyor. Esra ERol'danın yeni sunucusu merak ile bekleniyor. DAha önce Oylum Talu Esra Erol'dayı sunmuştu akıllara ilk gelen isim Oylum Talu oldu. Bakalım kim sunacak?Esra Erol ikinci çocuğunun doğumu için geri sayıma başladı. Esra Erol ATV'deki evlilik programına bugün ara verecek. Erol'un yerine programı 1 aylık süreyle tecbüreli oyuncu Nilgün Belgün sunacak.

 Esra Erol'un yerine kim gelecek? Esra Erol karnı burnunda hamile ve son ana kadar canlı yayında yerini aldı. Bir erkek çocuğu dünyaya getirecek olan Esra Erol bebeğine Ömer ismini verecek. Esra ERol'un yerine kimin geçeceği tam netlik kazanmadı. Aslına biliniyor ama Esra Erol açıklamadı. Esra Erol evlendiğinde porgramı Oylum Talu sunmuştu şimdi kimin sunacağı merak konusu Karnı burnunda günlerdir canlı yayın yapan Esra Erol bugün son kez yayına çıkacak. Esra Erol yakın zamanda ikinci çocuğunu dünyaya getirecek. Esra Erol bugün yayına çıkacak ve sonrasında doğum için izne ayrılacak. En merak edilen konu ise Esra ERol'un yerine kimin geleceği oldu. Bakalım bugün açıklanacak mı? Esra Erol doğum iznine gidiyor. Bugün son kez ekranlara çıkacak olan Esra Erol doğum iznine ayrılıyor. O'nun yerine kim gelecek şimdiden merak konusu oldu. Daha önce açıklama yapmış ve yerine sürpriz bir isim gelecek.  Esra Erol yakın zamanda doğum yapacak bir erkek çocuğu dünyaya getirecek Esra Erol kıa bir süre sonra yeniden anne olacak. Karnı burnunda olmasına rağmen ekranlarda yerini alan Esra Erol şuan 8 aylık hamile ve kısa bir süre sonra doğuma gidecek. Esra Erol şuan 8 aylık hamile. En merak edilen şey ise Esra Erol doğuma gidince kim yerina bakacak yada programa ne olacak merak konusu oldu. Esra Erol kıa bir süre sonra yeniden anne olacak. Karnı burnunda olmasına rağmen ekranlarda yerini alan Esra Erol şuan 8 aylık hamile ve kısa bir süre sonra doğuma gidecek. Esra Erol şuan 8 aylık hamile. En merak edilen şey ise Esra Erol doğuma gidince kim yerina bakacak yada programa ne olacak merak konusu oldu. Esra Erol ikinci çocuğunun doğumu için geri sayıma başladı. Esra Erol ATV'deki evlilik programına bugün ara verecek yerine ise sürpriz bir isim bakacak. İdris Ali isminde bir oğlu olan Esra Erol yine erkek çocuk sahibi olacak. Esra Erol bebeğinin ismini de açıkladı.

 
ESRA EROL KAÇ AYLIK HAMİLE?
 
Esra Erol hamileliğinde 8 ayı geride bıraktı ve dokuzuncu aya girdi. Bu ay doğum yapacak olan Esra Erol hamileliğini ATV ekranlarında geçirdi. Artık bebeğini doğurmak için gün sayan Esra Erol bugün son kez evlilik programına sunuculuk yapacak. Ardından da doğum için izne çıkacak.
 
ESRA EROL DOĞUMA GİDİYOR YERİNE KİM GELİYOR?
 
Esra Erol dün yayınlanan programının son bölümünde bugün ekrana son kez çıkacağını duyurdu. Ünlü sunucu yerine gelecek ismin büyük sürpriz olduğunu söyledi. Esra Erol'un yokluğunda yerine kim bakacak bugün açıklanacak.
 
ESRA EROL'UN BEBEĞİNİN ADI NE?
 
Esra Erol üçüncü hamileliğini yaşıyor. İlk bebeği İdris Ali 2011 yılında dünyaya gelmişti. Daha sonra bir hamilelik daha yaşayan Esra Erol büyük bir talihsizlik yaşamış ve bebeğini kaybetmişti. Üçüncü kez hamile kalan Esra Erol yine bir erkek çocuk dünyaya getirecek. Bebeğinin adını ise Ömer Erol koyacak.

 Esra Erol kaç aylık hamile? Esra Erol güzelliği ile ATV ekranlarında yerini alırken. İlk hamileliği kadar kilo almadığı için doğuma daha çok varmış gibi görünüyor ama o şuan 8 aylık hamile ve doğuma çok az kaldı. Esra Erol doğuma gidince programı kim sunacak şimdiden merak konusu oldu.

 ATV ekranlarında izdivaç programı sunan güzel sunucu Esra Erol ikinci bebeğine hamile. Esra Erol yakın zamanda ikinci bebeğini kucağına alacak. Güzel sunucu daha önce talihsiz bir hamilelik yaşamış ve ardından bebeğini kaybetmişti. Bu durumu ekranlardan sevenlerine duyuran güzel sunucu şimdilerde ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.

 Esra Erol ekranların sevilen yüzü ve sunucusu. O ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Esra Erol daha önce de ATV ekranlarındaydı ve yine hamileydi. Güzel sunucu bu sezonda ATV ekranlarında yer alan güzel sunucu ikinci kez anne olmanın heyecanını yaşıyor. Esra Erol bundan önce bir hamilelik daha yaşamış ama bebeğini kaybetmişti.
 Esra Erol ikinci kez anne olmaya hazırlanırken yine ekranlarda boy gösteriyor. Git gide büyüyen karnı ile ekranlarda yerini alan Esra Erol'un bir kez daha oğlu olacak. Ömer adını vereceği oğluna kavuşmak için geri sayım başladı. Esra Erol'un kocası kimdir?


 İzdivaç programı sunucusu Esra Erol, oğlu İdris Ali'yi 23 Temmuz 2011'de dünyaya getirmişti.  
İkinci oğlu Ömer'e 8 aylık hamile olan Erol, geçtiğimiz günlerde bebeği için baby shower partisi düzenledi.

Partiden fotoğrafları Instagram sayfasında paylaşan Esra Erol, altına "Bebeğimiz Ömer için baby shower, İdris Ali için gecikmeli doğum günü yaptık" notunu düştü.


ÜCRET SORUSU SIKTI

Yedi buçuk aylık hamile olan Esra Erol, arkadaşı Melek Baykal'la Nişantaşı'ndaydı. Erol, gazetecilerin 1 milyon 100 bin liralık transfer sorusuna "Ben artık bıktım bunlardan" yanıtını verdi.

TRANSFER SORULARI KIZDIRDI

Sözcü'nün haberine göre, geleneksel pazar buluşmalarını yaparak, sohbet eden Esra Erol ve Melek Baykal, oturdukları mekanda gün boyu vakit geçirdi. Belirginleşen karı ve aldığı kilolarla dikkat çeken Erol'u, bu sezon FOX TV'den ATV'ye 1 milyon 100 bin lira gibi rekor bir ücretle transfer olan izdivaç programıyla ilgili sorular kızdırdı.

"DOĞANA KADAR EKRANDAYIZ"

Doktorunun izniyle doğum yapacağı son ana kadar ekranda olmak istediğini söyleyen ünlü sunucu "Doğuma bir buçuk ay kaldı. Doğana kadar ekrandayız, Allah bir aksilik vermezse tabii. Çok şükür bir zorluğu yok. Bugün de Melek Hanım'la pazar buluşmamızı yaparak bir araya geldik. Çok seviyoruz birbirimizi" dedi.

"BEN ARTIK BIKTIM"

Erol, sunuculuğunu yaptığı izdivaç programından kazandığı rekor ücretle ilgili sorulara ise "Ben artık bıktım bunlardan sadece bu konuşuluyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz" cevabını verip, tepki gösterdi.
Güzel sunucu Esra Erol yıllar sonra yeniden ATV ekranlarında ve yeniden hamile olarak ekranlarda yerini aldı. Esra Erol yakın zamanda ikinci bebeğini kucağına almaya hazırlanıyor. Esra Erol'un ikinci bebeğinin cinsiyeti ne, doğum ne zaman?

Esra Erol yeni sezonda da hamile olarak çıktı seyirci karşısında. İdris Ali'ye de hamile iken ekranlardaydı. Karnı burnunda iken ekranlardaydı. Şimdi bir kez daha hamile ve bu kez de sezon ortasında doğum yapacak. Esra Erol'un doğumu ne zaman?

 Esra Erol ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Daha önce de ilk hamileliğini ATV ekranlarında geçiren Erol yeni sezonda da ikinci hamileliğini de ATV ekranlarında geçiriyor. Kasım ayında doğum yapacak olan Esra Erol ikinci kez erkek çocuğu dünyaya getirecek. Esra ERol kaç yaşında?

 Bir erkek bebeği daha dünyaya getirmeye hazırlanan güzel sunucu ekranlarda hamilelik sürecini geçiriyor. Daha önce İdris Ali ismini verdiği oğlunu dünyaya getirmiş ardından talihsiz bir gebelik yaşamıştı. Erol şimdi kaç aylık hamile?

 Esra Erol ikinci bebeğine hamile ve yeniden anne olmaya hazırlanıyor. ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la isimli program ile yeniden ATV ekranlarında yerini aldı. Güzel sunucu  7 aylık hamile ve iki ay sonra doğum için gidecek. Esra Erol ne zaman doğum yapacak?

 ATV ekranlarının sevilen yüzü Esra Erol yeni sezona hızlı başladı. Esra Erol'un şuanda 6.5 -7 aylık hamile kısa bir süre sonra da doğum yapacak. Esra Erol'un doğuma gittikten sonra program nasıl yayınlanacak merak konusu oldu.

 Esra Erol yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Güzel sunucu  9 yıldır ekranlarda yerini alırken bu sezon yeniden ATV ekranlarında. Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyenlerin hayranlığını kazanan Esra Erol hamile olarak çıktı izleyici karşısına. Esra Erol iki buçuk ay sonra doğum yapacak. Esra Erol'un bebeğin cinsiyeti ve adı belli oldu.

Geçtiğimiz yıllarda eşi Ali Özbir ile evlenen ve mutlu bir evliliği olan Esra Erol, bu evlilikten dünya güzeli bir çocuk sahibi olmuştu. Oğlu İdris Ali'yi 2011 yılında dünyaya getiren Esra Erol, ardından oğluna bir kardeş yapmak için çok uğraşmıştı.
 

Uzun yıllardır ekranların vazgeçilmez isimlerinden biri olan Esra Erol, başarılı izdivaç programlarıyla adından her daim söz ettirmeyi başarıyor. Kişiliği ve duruşuyla herkesin takdirini kazanan Esra Erol, geçtiğimiz yıllarda hamile kalmış ve bu bebeğini talihsiz bir şekilde kaybetmişti. Bebeğini kaybeden Esra Erol bu durumun ardından büyük bir ruhsal bunalım geçirmiş fakat ailesi ve seyircileri sayesinde yeniden hayata dönmeyi başarmıştı. Başarılı sunucunun yeniden hamile kalması ve ardından da bu durumu herkesten saklaması şaşırtıcı bir sonuç oldu. Geçtiğimiz günlerde 4 aylık hamile olduğunu belirten Esra Erol, bebeğin biraz daha büyümesini beklediğini bu yüzden haberi geç verdiğini vurguladı. 

 

Cinsiyet sorularını yanıtsız bırakan Esra Erol, bebeğin cinsiyetini öğrenmediklerini kaydetti. Esra Erol Kasım ayında yeni bebeğinin kucağına almak için sabırsızlıkla bekliyor.

3


İDRİS ALİ SORUYOR ESRA YANITLAYAMIYOR

 ATV ekranlarında evlililk programı sunan Esra Erol ikinci kez anneli heyecanı yaşıyor. Karnı burnunda olan Esra Erol oğlu İdris Ali'nin soruları karşısında zor anlar yaşadığını itiraf etti.

İkinci kez annelik heyecanı yaşayan ünlü sunucu, oğlu İdris Ali'nin doğmamış kardeşiyle ilgili sorulara cevap vermekte zorlandığını söyledi.
 
7.5 aylık hamile Esra Erol, oğlu İdris Ali'ye doğacak kardeşi Ömer'i anlatmaya çalışıyor.
 
İkinci kez annelik heyecanı yaşan Esra Erol doğum için gün sayıyor. Oğlunun karnına dokunurken çektirdiği fotoğrafı Instagram'dan paylaşan sunucu, "Kardeşi Ömer'le ilgili sorular, sorular... Cevaplarıysa zor" notunu düştü.

Esra Erol'un oğlu sorularıyla annesini terletti
Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25