Ebru Şallı kendisini tanımayan Hadise'ye kendini bir tanıttı ki..

Hadise ile Ebru Şallı arasında devam eden gerginlik kısa sürdü.Hadise'ye Ebru Şallı'yı soran gazetecilere ben tanımıyorum cevabı veren ünlü popçuya cevap gecikmedi ve Ebru Şallı ima dolu bir yanıt verdi.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Ebru Şallı kendisini tanımayan Hadise'ye kendini bir tanıttı ki..

   Ebru Şallı Hadise diyaloğu kısa sürdü.Verdiği kilolar sonrasında gündeme gelen O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyesi olan Hadise kendisine yöneltilen kiloları pilateslemi verdiniz Ebru Şallı'nın pilates videolarıyla mı zayıfladınız sorularına ilginç bir cevap vermiş ve karşılıklı atışmalar başlamıştı.

Son zamanlarda oldukça zayıflayan popçu Hadise'nin zayıflık sırrı'nın Ebru Şallı ile pilates dersleri olduğu iddiası üzerine Hadise bir açıklamada bulunmuş ve Ebru Şallı'yı tanımadığını söylemiş ve ikili arasında ipler gerilmişti. Ebru Şallı ve Hadise arasında gerilim olacak mı olmayacak mı diye beklenirken Ebru Şallı'dan açıklama geldi. Hadise tanımam dediği Ebru Şallı ilk kez konuştu. Ebru Şallı Hadise'yi çok beğendiğini söyleyerek iltifatlarda bulundu.Geçtiğimiz günlerde Hadise'nin zayıflaması ile ilgili olarak Ebru Şallı'nın pilates cd ler ile zayıfladığı gündeme gelmişti. Hadise geçtiğimiz günlerde bu konuya açıklık getirmiş ve kendisini tanımadığını dile getirmişti. Ebru Şallı  “Tüm Türkiye benimle pilates yapıyor. Hadise Hanım isterse hoca arkadaşlarım var. Yardımcı olurum” dedi.

 

Hadise ve Ebru Şallı arasındaki tanınmışlık davası gündeme bomba gibi düşerken Ebru Şallı tarafından da ilk açıklama geldi. Ebru Şallı Hadise'yi çok beğendiğini söyleyerek beklenen tartışmayı gerçekleştirmedi.

 Nilgün Bodur’un ev sahipliğinde düzenlenen Happily Ever After davetine katılan Ebru Şallı, Hadise’nin kendisini tanımadığı ile ilgili cümleler hakkında kimseyle atışmaya girmeyeceğini söyleyerek, “Tüm Türkiye benimle pilates yapıyor. Hadise Hanım isterse hoca arkadaşlarım var. Yardımcı olurum” dedi.
 
"BEN HADİSE'Yİ ÇOK BEĞENİYORUM"
 

Hadise’nin vücudunu nasıl bulduğu ile ilgili soruya ise “Ben Hadise’yi çok beğeniyorum. Kendi vücut tipinde çok hoş bir kadın” cevabını verdi. Hadise Ebru Şallı arasında neler oluyor? Hadise 'nin nasıl zayıfladığı konusunda hakkında çıkan haberlerine şok bir açıklama getirdi. Hadise Ebru Şallı'yı tanımam dedi bakalım Ebru, Hadise'yi tanıyacak mı merak ile bekleniyor.. Hadise güzelliği ile göz kamaştırırken bir mekandan çıkarken kendisine Ebru Şallı'nın yöntemi ile yani plates cd ise zayıfladığı iddia edildi. Bu durum Hadise 'ye sorulunca Hadise şok bir açıklamaya imza attı. Hadise'nin o sözlerinden sonra Ebru Şallı ne diyecek bir duruma merak ile bekleniyor. O Ses Türkiye'nin güzel jürisi Hadise yeni bir tartışma yaratacak açıklamaya imza attı. Hadise son günlerde kendisi hakkında Ebru Şallı'nın cd sayesinde zayıfladı haberlerine açıklık getirirken büyük bir pot kırdı ve Ebru Şallı'yı tanımadığını söylediVerdiği kilolar ile gündem oluşturan Hadise 'nin kilolarını nasıl verdiği merak konusu oldu. Hadise 'ya Ebru Şallı'nın cd sayesinde kilo verdiği konuşuluyor. Hadise bu duruma açıklık getirirken büyük bir pot kırdı. 

 

Ebru Şallı’nın pilates videolarını izleyerek zayıfladığı konuşulan Hadise iddialara sert çıktı: “Ebru Şallı’yı hiç tanımam.Zaten benim böyle şeylerle zayıflamama gerek yok” Ebru Şallı'nın plates videolarını izleyerek zayıfladığını iddalarına sert yanıtlar veren Hadise, Ebru Şallı'yı çileden çıkarttı. İşte detaylar... 

 

Sevgilisi Uğur Güven’den ayrılan Hadise önceki gece Karaköy’de bar çıkışı tek başına görüntülendi. Omzuna attığı kürkü ve fit görüntüsüyle dikkat çeken güzel şarkıcı, eski sevgilisi Sinan Akçıl ile birlikte olan Ebru Şallı’nın videolarını izleyip pilates yaparak zayıfladığı haberleri hatırlatılınca sinirlendi. 

"BÖYLE ŞEYLERE İHTİYACIM YOK"

 

Yüzü asılan popçu, “Tanımadığım insanlarla beni yan yana getirmelerine bir anlam veremiyorum” diyerek muhabirlere çıkıştı. Sözlerine “Ebru Şallı’yı hiç tanımam. Zaten benim böyle şeylerle zayıflamama gerek yok” diye devam eden Hadise otomobiline binip gözden kayboldu. 

 

 

Hadise Kimdir? Biyografisi

 

Hadise Açıkgöz, 1985 yılında, Belçikada dünyaya geldi. Çocukluğunda şarkı söylemeyi ve ata binmeyi seviyordu. Ekonomi ve Çağdaş Diller eğitimi aldıktan sonra, en büyük tutkusu olan müziğe yönelmeye karar verdi. Ailesi de bu durumu memnuniyetle karşılamış ve genç Hadise’ye destek olmuştu.

 

Hadise, 2003 yılında Belçika’nın “Popstar”ı olan Idool adlı yarışmaya katıldı. Finale kalan 10 isim arasında yer alamasa da birçok yapımcının dikkatini çekmeyi başardı. 2Brains şirketi kısa süre sonra genç kıza sözleşme teklifinde bulundu. Hadise, yapımcıları Yves Gaillard ve Serge Ramaekers ile birlikte kayıt sürecine başlamak için stüdyoya girdi.

 

Yapmak istediği müziği “şehirli pop” (urban pop) şeklinde nitelendiriyor. Christina Aguilera ve Beyonce gibi isimleri beğeniyor, ancak aynı zamanda Prince, Janet Jackson, Tina Turner, Alicia Keys, Toni Braxton gibi daha tecrübeli isimlerden de etkilendiğini ifade ediyor. En büyük hayali, Tina Turner ile tanışmak ve aynı sahneyi paylaşabilmek. Türkiye’den ise Tarkan‘ı çok beğeniyor, “Onunla düet yapmak rüya gibi olurdu” diyor.

 

Hasselt’te pazarlama bölümünde öğrenimini sürdüren ve beş dil (Flamanca, Fransızca, Almanca, Türkçe ve İnü müziğe ayırıyor. Söz yazıyor, beste yapıyor, kayıt stüdyolarında zaman geçiriyor ve konserlerine hazırlanıyor. Bunların yanısıra formunu korumak için jimnastik yapıyor, arkadaşları ve kardeşleriyle zaman geçirmekten hoşlanıyor.

 

Rock, soul ve dünyanın çeşitli yerlerinde icra edilen farklı müzik türlerini bir araya getirerek kendi beğenisine göre şekillendirmeyi amaçlayan Hadise’nin ilk teklisi “Sweat” adını taşıyordu. Yves Jongen’in yazdığı ve Serge Ramaekers ile birlikte yapımını üstlendiği şarkı, 3 farklı versiyonuyla raflardaki yerini aldı. Onu daha geniş kitlelere taşıyan parça ise, Haziran 2005 çıkışlı “Stir Me Up” oldu. Şarkıcı, toplam 5 versiyonuyla sunulan “Stir Me Up”ın video klibiyle de olumlu not aldı.

 

Hadise, son olarak 13 Ocak 2006’da yeni teklisi “Ain’t No Love Lost”u müzikseverlerin beğenisine sundu. Şarkının video klibi ise Tayland’da çekildi. Öte yandan “Ain’t No Love Lost” teklisinde, şarkının “Burdayım” adlı bir de Türkçe versiyonu bulunuyor.

 

Hadise; şarkı sözü yazmaya, beste yapmaya ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Ayrıca Belçika’da çeşitli konserler veriyor, Almanya, Hollanda, Polonya ve hatta Hindistan’da sahne almak için anlaşmalar imzalıyor. Onun adı şimdiden dünyaya yayılmaya başladı. Bakalım Hadise’yi önümüzdeki yıllarda Christina Aguilera, Jennifer Lopez gibi tüm dünyanın peşinden koştuğu bir popüler müzik yıldızı olarak görebilecek miyiz…

 

Serdar Ortaç‘ın 2008 yazında piyasaya çıkan Nefes albümünde yer alan “Düşman” adlı şarkıda Ortaç’la düet yaptı.

 

Türkiye’yi temsil ettiği 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda 16 Mayıs 2009 tarihinde “Düm Tek Tek” adlı şarkıyla dördüncü oldu.

 

Popstar adlı yarışma programında sunuculuk yaptı.

 

2011 Ekim ayında Show TV’de yayınlanan, Acun Medya yeni projesi olan “O Ses Türkiye” ses yarışmasının jüriliğini yaptı.
Ebru Şallı, 15 Ocak 1977 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. İstanbul Nişantaşı Kız Lisesinden 1996 yılında mezun olarak tahsil hayatına nokta koydu.

 

Ebru Şallı Kimdir? Biyografisi

 

1993 yılında fotomodellik yapmaya başlayan Ebru Şallı, 1995 yılında yapılan Queen of Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçildi. 1995 ile 2003 yılları arasındaki dönemde mankenlik, fotomodellik ve sunuculuk yaptı.

 

Pilates için egzersiz videosu hazırladı. 2006 Mayıs ayından itibaren TV 8 kanalında “Ebru’nun Mutfağı” adlı programı sundu. Beyaz TV’de “Ebruli” adlı programının sunuculuğunu yaptı.

 

Ozan Orhon‘dan boşanır boşanmaz uyuşturucu kullandığı iddiasıyla gözaltına alındı, bir süre sonra bırakıldı. 1999 yılında Emrah‘la “Unutabilsem” adlı dizide oynadı. “Belalım Benim” ve “Gölge Çiçeği” oynadığı diğer diziler oldu.

 

Daha sonra Yeni Karamürsel Mağazaları’nın sahibi Harun Tan‘la bir s2002 yılında evlenen Ebru Şallı podyumları bıraktı. İki çocuğu oldu. 11 yıl boyunca ‘örnek’ olarak gösterilen Harun Tan ve Ebru Şallı çifti, 11 Temmuz 2013 tarihinde boşandı.

 

Ebru Şallı hamileliğinin ardından Gendaş Kültür yayınları arasında çıkan “Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak” adlı bir kitap yazdı. 2005 yılı Mart ayında yayınlanan bu kitap büyük ilgi gördü.

 

Evlilikleri :

 

1.evliliği: 19 Haziran 1997 tarihinde şarkıcı Ozan Orhon‘la evlendi. 1998 yılının Haziran ayında da boşandı.
2.evliliği: 2002 yılında Harun Tan’la evlendikten sonra podyumları bıraktı. 11 yıl evli kaldı. 11 Temmuz 2013 tarihinde boşandı. Beren (d.2004) ve Pars (d.2010) adında iki oğulları vardır.

 

Kitapları :
2005 – Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak

 

Filmleri :
1995 – Gölge Çiçeği (dizi)

 

1998 – Reyting Hamdi(dizi)

 

1999 – Unutabilsem (dizi)

 

2002 – Belalım Benim (dizi) 
Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Anahtar Kelimeler:
Ebru şallıHadise
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8