Elçin Sangu kimdir nerelidir? Elçin Sangu'dan tepki çeken tweet isyan ettirdi

Kiralık Aşk dizisinde Defne rolü ile ünlenen Elçin Sangu attığı bir tweet ile tepki topladı.Elçin Sangu'nun sosyal medya'dan paylaştığı mesaja takipçilerin tepki dolu cevaplar verdi.İşte Elçin Sangu tarafından atılan o tweet ve tepkiler..

Elçin Sangu kimdir nerelidir? Elçin Sangu'dan tepki çeken tweet isyan ettirdi

Kiralık Aşk dizisinde Defne rolü ile ünlenen Elçin Sangu attığı bir tweet ile tepki topladı.Elçin Sangu'nun sosyal medya'dan paylaştığı mesaja takipçilerin tepki dolu cevaplar verdi.İşte Elçin Sangu tarafından atılan o tweet ve tepkiler..

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Elçin Sangu kimdir nerelidir? Elçin Sangu'dan tepki çeken tweet isyan ettirdi

Kiralık  aşk dizisi ile yıldızı parlayan oyuncu Elçin Sangu,  Twitter hesabından ülkemizde yaşanan terör vahşetine dair, "Ben kimseye ölsün, gebersin diyemem böyle bir şey olamaz! Nefreti hobi olarak yine yazın da ben"ilgilenmiyorum"! İnsanı sev önce." paylaşımında bulundu.

 

 "KAHROLSUN, LANET OLSUN DEMİYORUM"

 

 Elçin Sangu'nun bu paylaşımına takipçilerinden sert tepkiler gelmesinin ardından Sangu yeni bir tweet atarak "Kahrolsun, lanet olsun demediğim için yaftalayanlara selam olsun, yolları açık olsun!" paylaşımını yaptı.

 

 "ÖLÜMÜN RENGİ, IRKI OLMAZ"

 

 Sangu'nun attığı son tweet takipçilerinin tepkilerinin daha da artmasına neden oldu. Sangu, "Ölümün rengi, ırkı, vay şöylesi ama böylesi olmaz fikirlerinizi savunurken bencilliğinizi, görüşlerinizi bir kenara bırakın da gelin!" dedi.

 

 İşte güzel oyuncuya verilen tepkilerin bazıları:

 

 "Eğer bir vatanseverin elinden hiçbir şey gelmiyorsa en azından "Dil, kalptekini söyler"... Sen söyleyebiliyor musun?"

 

 "Kiralık Aşk dizisini bitirdin tebrik ederim bu sözlerinle."

 

 "Hem bu bayrağın altında yaşayıp, hem bu vatanın ekmegini yiyip, hem e bunu yazabilmek. Cidden yazık."

 

 "Tam bir hayal kırıklığı."

 

 "Kimi lanetleyemiyor, kime ölsün diyemiyorsunuz? Alçakça planlar kurup, körpecik oğlanlarımızı şehit edenlere mi bu duyarlılığınız?"

 

 "Sizin evin kapısını çalıp kardeşinin oğlunun şehit düştüğünü söyleseler de böyle konuşabilecek miydin?"

Elçin Sangu'nun sevgilisi kimdir? Daha önce bir çok dizide yer almasına rağmen Kiralık Aşk ile yıldızlaşan güzel oyuncu dizideki rol arkadaşı ile çok yakıştırıldı ama ikilinin arasında bir şey şuan için yok. Barış Arduç'un Gupse Özay ile bir süredir devam eden ilişkisi var. Elçin Sangu 'nun özel hayatıyla ilgili henüz magazin gündemine yansıyan bir aşk yok ama yakın zamanda çıkar gibi görünüyor.

 

Kiralık Aşk'ın güzel oyuncusu Elçin Sangu bur dizi ile bir yıldız gibi parladı. Partneri ile iki çift olan Elçin Sangu 'nun kırılma noktası oldu bu  karakter. Elçin Sangu'nun sevgilisi kimdir?Elçin Sangu 11 Temmuz 1985 İstanbul doğumlu, Türk oyuncudur. Yaşı 30'dur. Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamış, daha sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini burslu olarak kazanmıştır.  

Sangu, Sahne Tozu tiyatrosonda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yeralmaya başlamıştır. İlk olarak 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Şimdilerde ise Star TV' de yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakteriyle başrolü oynamaktadır.
 

Sangu Sahne tozu tiyatrosunda eğitimler aldıktan sonra dizilerde rol almaya başlamıştır.  İlk olarak 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde jale karakterini canlandırarak Oyunculuğa merhaba demiştir. Ardından 2012 yılında aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. 2013 yapımlı Bir Aşk Hikayesi dizisinde Eda rolünü oynamıştır. 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisinde Güzide’yi oynamıştır. Şimdi ATV'de yayınlanan Sevdam Alabora dizisinde kadir doğulu ile başrolü paylaşmaktadır.


Kı­vanç Tat­lı­tuğ, Fa­rah Zey­nep Ab­dul­lah ve Fah­ri­ye Ev­ce­n’­e uğur­suz ge­len ‘Kurt Se­yit ve Şu­ra­’, ay­nı di­zi­de yar­dım­cı rol­ler­de gö­rev alan El­çin San­gu ve Us­han Ça­kı­r’­a şans ge­tir­di. İki genç oyun­cu di­zi­le­ri ya­yın­dan kal­dı­rıl­ma­sı­na rağ­men, ön­le­ri­ne ge­len ilk pro­je­de baş­ro­lü al­dı.

Ücretini yüzde yüz arttırdı O dö­nem San­gu­’nun adı Fah­ri­ye Ev­cen ile set­te kav­ga et­ti­ği ve ağ­la­dı­ğı ha­ber­le­riy­le de gün­de­me gel­miş­ti. El­çin San­gu, sa­de­ce baş­rol kap­mak­la kal­ma­dı üc­re­ti­ni de iki­ye kat­la­dı. Di­zi­ler­den bö­lüm ba­şı 10 bin li­ra alan gü­zel oyun­cu­nun ye­ni di­zi­sin­den 20 bin li­ra al­dı­ğı öğ­re­nil­di. 

Oyunculuğuyla göz doldurdu Kurt Seyit ve Şura’da Kıvanç Tatlıtuğ’un en yakın arkadaşı Celil’i canlandıran Ushan Çakır da reyting kurbanı dizinin şanslı isimlerinden biri. Ushan Çakır, 3 aylık suskunluğun ardından başrolü kapıp oyunculuğuyla göz doldurmayı başardı.
 

 
Hayat nasıl gidiyor? Her şey istediğiniz gibi mi?
- Çok mutluyum. Sadece yoğunluktan dolayı beziyorum bazen ama onun dışındaki her şeyden çok memnunum. 

* Kızıl saçlarınıza ithafen soruyorum, memleket neresi?
- İzmir’de doğdum büyüdüm ama esasen Çerkezim. Yakın geçmişimdeki ailemde kızıl saç yok ama epey eskilere gittiğimizde sülalede çok varmış. 

* Kaç yıl önce geldiniz İstanbul’a?
- Üniversiteye kadar İzmir’deydim. Sonra üniversite için Mersin’e gittim. Orada da altı yıl okuduktan sonra İstanbul’a 5-6 yıl önce geldim. Geliş nedenim de “Öyle Bir Geçer Zaman ki” için gelen tekliftir. 

* Sizi hiç tanımayan birine kendinizi nasıl anlatırdınız? 
- Kısaca biraz kırık diyebiliriz. Pek normal değilim.

* Nasıl başladı oyunculuk serüveniniz? 
- Tamamen tesadüfler ve koşullar doğrultusunda işin içine girdim. Mersin Üniversitesi’nde opera okudum. O dönemlerden beri oyunculuğu çok seviyorum, hatta sevgimin operanın bile önüne geçtiği zamanlar oluyordu ama meslek olarak hiç düşünmemiştim. Etrafımdaki birçok insanın teşvikine rağmen. Bugün ise biliyorum ki ben başka bir iş yapamam.GÜZEL KADIN YERİNE İYİ OYUNCU DESİNLER

* Sizi ilk izlediğimiz günden bu yana beş yıl içinde neler değişti hayatınızda?
- Yepyeni bir hayata geçiş yaptım. Karakter olarak çok fazla değiştim. Eskiden daha kapalı, sakin, dingin ama yine eğlenceli ve enerjiktim. Artık farklı hissediyorum. Özgürleştim. Artık bir şeyleri konuşmaktan korkmuyorum. Bendeki en büyük değişim bu oldu.

* Defne karakteriyle birlikte kendinize dair neler keşfediyorsunuz?
- Defne’yle benziyoruz aslında. O da havai ve eğlenceli bir karakter. Hatta beni tanıyan arkadaşlarım; “Sen bildiğin kendini oynuyorsun” diyorlar. 

* Bir anda gelen şöhretle ilgili neler hissediyorsunuz?
- Aslında çok hoşlanmadığım bir durum bu. Sanki daha önce yokmuşsun gibi hissettiriyor. Halbuki ben zaten bu işi yapıyordum, benim için bir şey değişmedi, sadece işin geri dönüşü farklı oldu. Benim en çok dikkat ettiğim şu; bana güzel kadın yerine “İşini çok iyi yapar, iyi oyuncudur, çok da iyi insandır” desinler; iltifat etmekten çok daha mutlu ederler beni. 

* Oyunculuk adına kurallarınız var mı? Rolünüz neyi gerektirirse yapar mısınız?
- Rolü dikkatle seçiyorum. Yapamayacağım bir durum varsa ya bunu konuşup çözmenin yoluna bakarım ya da “Ben yapamayacağım” derim. 

* Ne çok zorlar mesela sizi?
- Çıplaklık zorlar. ERKEK ARKADAŞIMIN ZEKASINA HAYRANIM

* Oyunculuk anlamında rol modelleriniz var mı?
- Yok. Herkesi izleyip oyunculuk adına alabileceklerimi almaya çalışıyorum.

* Hayran olduğunuz bir erkek var mı?
- Erkek arkadaşımın zekasına hayranım. 

* Nasıl yorumluyorsunuz bu hayranlığı?
- Yaptığı işin, okuduğu bölümün hiçbir önemi yok; ki çok güzel bir üniversitede siyasal bilimler okumuş, master’ını yapmış. O da İzmirli ama İstanbul’da tanıştık. Her şeyden önce sıkıcı bir adam değil, komedi unsurları hayatının içinde hep var. Ben gülmek istiyorum, gülemeyeceğim insanlarla birlikte olmak istemiyorum. “Çirkin ama komik, beni güldürüyor” da demiyorum. O çok zeki, esprili, bana hitap eden, hayatımı geçirebileceğim biri. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, benim evrilmeme ve gelişmeme sebep oluyor.

* Nasıl tanıştınız?
- Ortak arkadaşımız Türkü Turan sayesinde. Türkü’yle sette arkadaş olmuştuk. Tesadüf eseri o da Türkü’nün arkadaşıymış. 

* Oyuncu mu o da?
- Sektörle hiç ilgisi yok. Perakende sektöründe direktör. 

* Onu gördüğünüzde sizi ilk ne etkiledi?
- Saçmalıyor olması. Çünkü o kadar zeki bir adamın bir o kadar umutsuzca saçmalıyor olması çok komik bir sahneydi. Beni benden aldı ve bir an kendime dönüp; “Sana ne oluyor?” diye sordurttu.

* Âşık olduğunuzda nasıl bir kadın olursunuz?
- Odun. (Gülüyor) Şaka bir yana, âşıksam çok eğlenceli, sadık, fazla korumacı oluyorum. Sabahları huzurla uyanıyorum. Ama genelde âşık da olsam sabahları kimsenin bana çok yaklaşmamasını tavsiye ediyorum.
 
BARIŞ’LA ÇOK GÜLÜYORUZ
 
* Barış Arduç’la nasıl bir uyum içindesiniz?
- Barış çok eğlenceli, birlikte çok gülüyoruz. Her seferinde söylüyorum, iş sette kazanılır, sette kaybedilir. Set ortamın ve set arkadaşlıkların iyiyse, kendi içinizde bir uyum varsa o işin mutlaka enerjisi karşıya geçiyor ve o iş başarılı oluyor. Ama set kötüyse o iş patlıyor. Ekranlara set içindeki denge olduğu gibi yansıyor.
 
 
SEKSİ DEĞİL SEVİMLİYİM
 
* Kendinizi seksi mi masum mu buluyorsunuz?
- Herkes yer yer seksi, yer yer masum hisseder kendini ama ben ağırlıklı olarak sevimli hissediyorum. Erkekler de sırf seksi değil daha masum, sevimli ama seksapeli de olan bir kadın istiyor.
 
* Sizce bir kadını seksi kılan ne?
- Zeka benim için çok önemli olduğundan bana ne sorsan zeka cevabını verebilirim. Bir de hâl, tavır bir kadını çok seksi kılabiliyor. Aşırı güzel olmaya gerek yok, aurası ve enerjisiyle kendine baktırabilir bir kadın. Sırf yüz ve vücut güzelliğiyle alakalı 
değil.
Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25