Elçin Sangu'nun sevgilisi kim? Yunus Özdiken kaç yaşında ne iş yapar

Elçin Sangu'nun sevgilisi kim? Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu'nun sevgilisi pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Barış Arduç ile adı sürekli aşk dedikodusuna karışan Elçin Sangu'nun 4 yıldan bu yana devam eden bir ilişkisi var. Elçin Sangu uzun bir süredir Yunus Özdiken ile aşk yaşıyor. Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken parakende gıda sektöründe faaliyet gösteriyor.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Elçin Sangu'nun sevgilisi kim? Yunus Özdiken kaç yaşında ne iş yapar

Yunus Özdiken kimdir? Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu'nun sevgilisi pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Adı devamlı Barış Arduç ile aşk dedikodularına karışan Elçin Sangu'nun 4 yıldan bu yana devam eden bir ilişkisi var. Elçin Sangu 4 yıldan bu yana gıda sektöründe çalışan Yunus Özdiken ile çıkıyor. Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında sizlerle. 

Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Adının sürekli olarak Barış Arduç ile aşk dedikodusuna karışmasına sinirlenen Elçin Sangu sevgilisi Yunus Özdiken'in bu durumdan rahatsız olduğunu söyledi. Elçin Sangu sevgilisinin perakende sektöründe director olduğunu, medya sektöründe olmadığını ve yakın arkadaşı Türkü Turan’ın arkadaşı olduğunu, ortak arkadaş sayesinde tanıştığını söylemişti

 Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu'nun sevgilisi son günlerde pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Barış Arduç ile hakkında sürekli aşk dedikoduları çıkan Elçin Sangu bu haberlerin sevgilisine haksızlık olduğunu söyledi. 4 yıldan bu yana Yunus Özdiken ile birlikte olduğunu söyleyen Elçin Sangu bu haberlerin sonunun gelmesini istedi. 

 

Elçin Sangu, yaptığı bir röportajda sevgilisinin zeki bir erkek olduğunu ve zeki erkeklerden hoşlandığını söyleyerek sevgilisinin kim olduğu hakkında yorum yapmamıştı. Herkes tarafından sevgilisinin ismi çok merak edildi. Fakat güzel oyuncu ismini açıklamadı.

 

Sevgilisinin perakende sektöründe director olduğunu, medya sektöründe olmadığını ve yakın arkadaşı Türkü Turan’ın arkadaşı olduğunu, ortak arkadaş sayesinde tanıştığını söylemişti. Geçtiğimiz gün ise sevgilisi Yunus Özdiken’in Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına Elçin Sangu’yu etiketleyerek hanımım yazması gizli sevgiliyi ortaya çıkardı. 4 yıldır birlikte olduklarını açıklayan Yunus Özdiken, sonunda kendisini gösterdi. Instagram hesabından Elçin Sangu’nun fotoğraflarını paylaşmaya başladı.ÇIKAN HABERLERE ÇOK SİNİRLENDİ
 

Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu, Barış Arduç ile hakkında çıkan aşk dedikodularına hayli sinirlendi. Kendisinin ve Barış Arduç'un sevgilisi olmasına rağmen ısrarla bu haberlerin çıkartıldığına dikkat çeken Sangu isyan etti. Sevgilisinin ve kendisinin çıkan haberler yüzünden rahatsız olduğunu söyleyen Elçin Sangu yaptığı açıklama ile tepkisini gösterdi. 

Star Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Kiralık Aşk'ta başrol oynayan Elçin Sangu adının Barış Arduç ile aşk dedikodularına karışmasına çok sinirlendi. 'Kiralık Aşk'ın 'Defne'si Elçin Sangu, 'Ömer'i canlandıran rol arkadaşı Barış Arduç ile adının aşk dedikodusuna karışmasından rahatsız oldu.

Sangu, ''Beni yolda kim görse, Barış'ı soruyor. Hayatımdaki kişiye (Yunus Özdiken) ayıp. Sevgilim olduğunu bile bile dedikodu çıkarıyorlar. Yoruldum artık" diye isyan etti.

İki oyuncunun da sevgilisi var

'Kiralık Aşk' dizisinde canlandırdığı 'Defne' karakteriyle büyük çıkış yakalayan Elçin Sangu 4 yıldır Yunus Özdiken ile aşk yaşıyor. Yunus Özdiken'in bir perakende şirketinde üst düzey yöneticilik yaptığı biliniyor

 

Uzun zamandır birlikte olan Gupse Özay ve Barış Arduç'un aşkı 'Deliha' filminde başlamıştı. Barış Arduç, ilk sinema filmi 'Deliha'nın ardından adını geniş kitlelere duyurdu ve kısa sürede genç kızların sevgilisi oldu.
 

ELÇİN SANGU KİMDİR? 
 

Elçin Sangu 'nun sevgilisi kimdir? Elçin Sangu Kiralık Aşk ile gönüllere taht kurdu. Daha önce de bir çok dizide oynadı ama Kiralık Aşk ile bir yıldız gibi parladı. Elçin Sangu bu dizide Barış Arduç ile iyi bir ikili oldu. Diziyi sevenler onların gerçek hayatta da birlikte olmalarını çok istiyor ama bu durum mümkün değil çünkü iki ünlü isminde hayatlarında başka kişiler var. İşte Elçin Sangu'nun merak edilen sevgilisi.

 

Kiralık Aşk dizisinin yıldızları arasında yer alan Kiralık Aşk dizisinde Defne olarak tanınan Elçin Sangu hakkında bilmek istediğiniz bilgileri sizler için derledik.İşte Elçin Sangu hakkında bilinmeyen gerçekler ve detaylar..

 

Daha önce bir çok dizide yer almasına rağmen Kiralık Aşk ile yıldızlaşan güzel oyuncu dizideki rol arkadaşı ile çok yakıştırıldı ama ikilinin arasında bir şey şuan için yok. Barış Arduç'un Gupse Özay ile bir süredir devam eden ilişkisi var. Elçin Sangu 'nun özel hayatıyla ilgili henüz magazin gündemine yansıyan bir aşk yok ama yakın zamanda çıkar gibi görünüyor.

 

Kiralık Aşk'ın güzel oyuncusu Elçin Sangu bur dizi ile bir yıldız gibi parladı. Partneri ile iki çift olan Elçin Sangu 'nun kırılma noktası oldu bu  karakter. Elçin Sangu'nun sevgilisi kimdir?Elçin Sangu 11 Temmuz 1985 İstanbul doğumlu, Türk oyuncudur. Yaşı 30'dur. Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamış, daha sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini burslu olarak kazanmıştır.  

Sangu, Sahne Tozu tiyatrosonda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yeralmaya başlamıştır. İlk olarak 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Şimdilerde ise Star TV' de yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakteriyle başrolü oynamaktadır.Sangu Sahne tozu tiyatrosunda eğitimler aldıktan sonra dizilerde rol almaya başlamıştır.  İlk olarak 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde jale karakterini canlandırarak Oyunculuğa merhaba demiştir. Ardından 2012 yılında aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. 2013 yapımlı Bir Aşk Hikayesi dizisinde Eda rolünü oynamıştır. 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisinde Güzide’yi oynamıştır. Şimdi ATV'de yayınlanan Sevdam Alabora dizisinde kadir doğulu ile başrolü paylaşmaktadır.


Kı­vanç Tat­lı­tuğ, Fa­rah Zey­nep Ab­dul­lah ve Fah­ri­ye Ev­ce­n’­e uğur­suz ge­len ‘Kurt Se­yit ve Şu­ra­’, ay­nı di­zi­de yar­dım­cı rol­ler­de gö­rev alan El­çin San­gu ve Us­han Ça­kı­r’­a şans ge­tir­di. İki genç oyun­cu di­zi­le­ri ya­yın­dan kal­dı­rıl­ma­sı­na rağ­men, ön­le­ri­ne ge­len ilk pro­je­de baş­ro­lü al­dı.

Ücretini yüzde yüz arttırdı O dö­nem San­gu­’nun adı Fah­ri­ye Ev­cen ile set­te kav­ga et­ti­ği ve ağ­la­dı­ğı ha­ber­le­riy­le de gün­de­me gel­miş­ti. El­çin San­gu, sa­de­ce baş­rol kap­mak­la kal­ma­dı üc­re­ti­ni de iki­ye kat­la­dı. Di­zi­ler­den bö­lüm ba­şı 10 bin li­ra alan gü­zel oyun­cu­nun ye­ni di­zi­sin­den 20 bin li­ra al­dı­ğı öğ­re­nil­di. 

Oyunculuğuyla göz doldurdu Kurt Seyit ve Şura’da Kıvanç Tatlıtuğ’un en yakın arkadaşı Celil’i canlandıran Ushan Çakır da reyting kurbanı dizinin şanslı isimlerinden biri. Ushan Çakır, 3 aylık suskunluğun ardından başrolü kapıp oyunculuğuyla göz doldurmayı başardı.
 

 
 
‘Kiralık Aşk’ dizisinde Elçin Sangu ile Barış Arduç’u birbirlerine çok yakıştıran hayranları, iki oyuncunun gerçek sevgililerine taciz mesajları atıyor

Kiralık Aşk’ın fanları, başrol oyuncuları Elçin Sangu ile Barış Arduç’un gerçek hayattaki aşklarına savaş açtı.

Dizide iki sevgiliyi canlandıran Sangu ile Arduç’a “Çok yakışıyorsunuz, sevgililerinizden ayrılın” diye baskı yapan fanlar, bununla da sınırlı kalmadı.
Hayranları, Elçin Sangu’nun dizideki öpüşme karelerini, 4 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Yunus Özdiken’e atarak altına da “Birbirlerine çok yakışıyorlar, sen aradan çekil!” notu düştü.Benzer mesajlar Barış Arduç’un oyuncu sevgilisi Gupse Özay’a da atılıyor.


Uzun zamandır birlikte olan Gupse Özay ve Barış Arduç'un aşkı 'Deliha' filminde başlamıştı. Barış Arduç, ilk sinema filmi 'Deliha'nın ardından adını geniş kitlelere duyurdu ve kısa sürede genç kızların sevgilisi oldu.'Kiralık Aşk' dizisinde canlandırdığı 'Defne' karakteriyle büyük çıkış yakalayan Elçin Sangu 4 yıldır Yunus Özdiken ile aşk yaşıyor. Yunus Özdiken'in bir perakende şirketinde üst düzey yöneticilik yaptığı biliniyor
 
 
İŞTE ELÇİN SANGU'NUN SEVGİLİSİ

Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken kimdir? Elçin Sangu geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajında sevgilisi olduğunu ve 4 yıldır birlikte olduğunu dile getirmişti. O günden sonra o beyefendi bir anda merak konusu oldu. Yunus Özdiken ne iş yapar?

 Elçin Sangu'nun sevgilisi kimdir? Genç hayranlarının gönlünde samimiliği ve güzelliğiyle taht kuran Kiralık Aşk'ın Defne'si, güzel oyuncu Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken ilk kez konuştu. Peki Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken kimdir? 

'Kiralık Aşk' dizisinde canlandırdığı 'Defne' karakteriyle büyük çıkış yakalayan Elçin Sangu'nun sevgilisi ortaya çıktı. Güzel oyuncu bir perakende şirketinde üst düzey yöneticilik yapan Yunus Özdiken ile aşk yaşıyor. Konuyla ilgili konuşan Özdiken, Elçin Sangu ile sevgili olduklarını söylerken,4 yıldır beraberiz dedi. Elçin Sangu son röportajında erkek arkadaşı Yunus Özdiken ile ilgili olarak şu sözleri söylemişti:Erkek arkadaşımın zekasına hayranım. Çok güzel bir üniversitede siyasal bilimler okumuş, master'ını yapmış. O da İzmirli ama İstanbul'da tanıştık. Her şeyden önce sıkıcı bir adam değil, komedi unsurları hayatının içinde hep var. O çok zeki, esprili, bana hitap eden, hayatımı geçirebileceğim biri. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, benim evrilmeme ve gelişmeme sebep oluyor'
 
 
ELÇİN SANGU MAHKEMELİK OLDU
 
Elçin Sangu'nun başı belada! 'Kiralık Aşk' dizisiyle geniş bir hayran kitlesi edinen Elçin Sangu, yayından kaldırılan dizisi yüzünden mahkemelik oldu. İddiaya göre; "Sevdam Alabora" dizisinin yapım şirketinden peşin ücret alan Elçin Sangu, avans olarak aldığı parayı geri iade etmedi. Kiralık Aşk'taki performansıyla dikkat çeken güzel oyuncu, bu dizi için bölüm başı 20 bin liradan 260 bin liralık ücretini peşin aldı. Dizinin 4'üncü bölümden sonra yayından kaldırılmasının ardından, yapımcı şirket Endemol Medya sözleşmede "avans" olarak yazan paranın 180 bin lirasının geri iadesinin yapılmasını istedi. 
 
KARŞI DAVA AÇTI
 
Bu durumun kendisinden kaynaklı olmadığını dile getiren Elçin Sangu ise aldığı ücretin "avans" olmadığını belirterek karşı bir dava açtı. Borçlu olmadığının tespit edilmesi için mahkemeye başvuran Elçin Sangu'nun avukatı, şirketin oyuncu hakkında icra takibi başlatma hazırlığı içinde olduğunu ve bu icra takibine karşı ihtiyati tedbir kararı verilmesini talep etti.
 
Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
aynur 2017-01-21 15:21:01

ben bulgaristandan butun bulgaristan sizi izliyo butun bulgaristan istiyo siz beraber olasaniz bu guzeliginiz mutlugunuzu Allah hic hayirmasin sizi amin insalah gupse yunuz catlasin patlasin sizin mutlunuzu gordulermi olsunar sap sari raga raga

banner8