banner1

Esra Erol kaç aylık hamile? Kasım'ın kaçında doğuracak?

Esra Erol kaç aylık hamile? Karnı burnunda olan güzel sunucu Esra Erol yakın zamanda ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. İdris Ali isminde oğlu olan Esra Erol yeniden bir erkek çocuğu dünyaya getirecek. Ömer adını vereceği oğlunun doğumu Kasım ayında gerçekleşecek ama ayın kaçında doğum olacak net bir tarih yok.

Esra Erol kaç aylık hamile? Kasım'ın kaçında doğuracak?

Esra Erol kaç aylık hamile? Karnı burnunda olan güzel sunucu Esra Erol yakın zamanda ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. İdris Ali isminde oğlu olan Esra Erol yeniden bir erkek çocuğu dünyaya getirecek. Ömer adını vereceği oğlunun doğumu Kasım ayında gerçekleşecek ama ayın kaçında doğum olacak net bir tarih yok.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Esra Erol kaç aylık hamile? Kasım'ın kaçında doğuracak?

Esra Erol şuan kaç aylık hamile?  Esra Erol güzelliği ve sunumu ile izleyen herkesi kendine hayran bırakıyor. Öğleden sonra özellikle ev hanımlarına hitap eden güzel sunucu karnı burnunda çıkıyor izleyici karşısına. İkinci bebeğine hamile olan Esra Erol 8,5 aylık hamile ve kısa süre sonra ikinci kez anne olacak.

 

Güzelliği ile ekranlarda bir yıldız gibi parlayan Esra Erol yeni sezonda karnı burnunda izleyici karşısına çıkıyor. Daha önce bir çocuk dünyaya getirmiş adını İdris Ali koyduğu oğlundan sonra bir kez daha hamile kaldı ama bu hamilelik beklenen sonuçla noktalanmadı. Aradan çok geçmeden Esra Erol bir kez daha hamile ve yakın zamanda bir kez daha anne olmaya hazırlanıyor.

 

 Atv ekranlarında yayınlanan evlenme programının sevilen sunucusu Esra Erol'un kısa bir süre sonra doğum yapacağı öğreniliriken ünlü sunucunun 2.çocuğunun Dünya'ya gelmesine artık sayılı günler kaldı.İşte Esra Erol hakkında ki haberimizin detayları..

Esra Erol yeni sezonda bomba gibi giriş yaptı. ATV ekranlarında yayınlanan evlendirme programı ile izleyen herkesi kendine hayran bırakan Esra ERol yakın zamanda ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Bir tane İdris Ali adında oğlu var ve yakın zaman Ömer adını vereceği ikinci oğlunu kucağına alacak.ATV ekranlarının en çok izlenen evlendirme programının güzel sunucusu ikinci kez anne olmaya hazırlanan güzel sunucunun doğumu yaklaşıyor. Karnı burnunda ekranlarda boy gösteren Erol hamile ikende çok güzel olduğunu ispatlıyor. Esra Erol ne zaman doğum yapacak? Esra Erol ikinci kez anne olmaya hazırlanırken yine ekranlarda boy gösteriyor. Git gide büyüyen karnı ile ekranlarda yerini alan Esra Erol'un bir kez daha oğlu olacak. Ömer adını vereceği oğluna kavuşmak için geri sayım başladı. Esra Erol'un kocası kimdir?

  İzdivaç programı sunucusu Esra Erol, oğlu İdris Ali'yi 23 Temmuz 2011'de dünyaya getirmişti.  

İkinci oğlu Ömer'e 8 aylık hamile olan Erol, geçtiğimiz günlerde bebeği için baby shower partisi düzenledi.

 

Partiden fotoğrafları Instagram sayfasında paylaşan Esra Erol, altına "Bebeğimiz Ömer için baby shower, İdris Ali için gecikmeli doğum günü yaptık" notunu düştü.


ÜCRET SORUSU SIKTI

Yedi buçuk aylık hamile olan Esra Erol, arkadaşı Melek Baykal'la Nişantaşı'ndaydı. Erol, gazetecilerin 1 milyon 100 bin liralık transfer sorusuna "Ben artık bıktım bunlardan" yanıtını verdi.

TRANSFER SORULARI KIZDIRDI

Sözcü'nün haberine göre, geleneksel pazar buluşmalarını yaparak, sohbet eden Esra Erol ve Melek Baykal, oturdukları mekanda gün boyu vakit geçirdi. Belirginleşen karı ve aldığı kilolarla dikkat çeken Erol'u, bu sezon FOX TV'den ATV'ye 1 milyon 100 bin lira gibi rekor bir ücretle transfer olan izdivaç programıyla ilgili sorular kızdırdı.

"DOĞANA KADAR EKRANDAYIZ"

Doktorunun izniyle doğum yapacağı son ana kadar ekranda olmak istediğini söyleyen ünlü sunucu "Doğuma bir buçuk ay kaldı. Doğana kadar ekrandayız, Allah bir aksilik vermezse tabii. Çok şükür bir zorluğu yok. Bugün de Melek Hanım'la pazar buluşmamızı yaparak bir araya geldik. Çok seviyoruz birbirimizi" dedi.

"BEN ARTIK BIKTIM"

Erol, sunuculuğunu yaptığı izdivaç programından kazandığı rekor ücretle ilgili sorulara ise "Ben artık bıktım bunlardan sadece bu konuşuluyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz" cevabını verip, tepki gösterdi.

Güzel sunucu Esra Erol yıllar sonra yeniden ATV ekranlarında ve yeniden hamile olarak ekranlarda yerini aldı. Esra Erol yakın zamanda ikinci bebeğini kucağına almaya hazırlanıyor. Esra Erol'un ikinci bebeğinin cinsiyeti ne, doğum ne zaman?Esra Erol yeni sezonda da hamile olarak çıktı seyirci karşısında. İdris Ali'ye de hamile iken ekranlardaydı. Karnı burnunda iken ekranlardaydı. Şimdi bir kez daha hamile ve bu kez de sezon ortasında doğum yapacak. Esra Erol'un doğumu ne zaman?

 

Geçtiğimiz yıllarda eşi Ali Özbir ile evlenen ve mutlu bir evliliği olan Esra Erol, bu evlilikten dünya güzeli bir çocuk sahibi olmuştu. Oğlu İdris Ali'yi 2011 yılında dünyaya getiren Esra Erol, ardından oğluna bir kardeş yapmak için çok uğraşmıştı.
 

 

Uzun yıllardır ekranların vazgeçilmez isimlerinden biri olan Esra Erol, başarılı izdivaç programlarıyla adından her daim söz ettirmeyi başarıyor. Kişiliği ve duruşuyla herkesin takdirini kazanan Esra Erol, geçtiğimiz yıllarda hamile kalmış ve bu bebeğini talihsiz bir şekilde kaybetmişti. Bebeğini kaybeden Esra Erol bu durumun ardından büyük bir ruhsal bunalım geçirmiş fakat ailesi ve seyircileri sayesinde yeniden hayata dönmeyi başarmıştı. Başarılı sunucunun yeniden hamile kalması ve ardından da bu durumu herkesten saklaması şaşırtıcı bir sonuç oldu. Geçtiğimiz günlerde 4 aylık hamile olduğunu belirten Esra Erol, bebeğin biraz daha büyümesini beklediğini bu yüzden haberi geç verdiğini vurguladı. 

 

 

 

Cinsiyet sorularını yanıtsız bırakan Esra Erol, bebeğin cinsiyetini öğrenmediklerini kaydetti. Esra Erol Kasım ayında yeni bebeğinin kucağına almak için sabırsızlıkla bekliyor.3

İDRİS ALİ SORUYOR ESRA YANITLAYAMIYOR ATV ekranlarında evlililk programı sunan Esra Erol ikinci kez anneli heyecanı yaşıyor. Karnı burnunda olan Esra Erol oğlu İdris Ali'nin soruları karşısında zor anlar yaşadığını itiraf etti.İkinci kez annelik heyecanı yaşayan ünlü sunucu, oğlu İdris Ali'nin doğmamış kardeşiyle ilgili sorulara cevap vermekte zorlandığını söyledi.

 
7.5 aylık hamile Esra Erol, oğlu İdris Ali'ye doğacak kardeşi Ömer'i anlatmaya çalışıyor.
 
İkinci kez annelik heyecanı yaşan Esra Erol doğum için gün sayıyor. Oğlunun karnına dokunurken çektirdiği fotoğrafı Instagram'dan paylaşan sunucu, "Kardeşi Ömer'le ilgili sorular, sorular... Cevaplarıysa zor" notunu düştü.

Esra Erol'un oğlu sorularıyla annesini terletti
 
 
ESRA EROL KİMDİR?
 
Esra Erol Özbir (d. 12 Mayıs 1982, İstanbul), Türk sunucu ve televizyon programcısı
 
Polis olan babasının 3 kız çocuğundan ortancasıdır. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesiden mezun oldu. Ali Özbir ile evlidir. Altın kelebek en iyi kadın sunucu ödülünü almıştır.[1]
 
Kariyeri[değiştir | kaynağı değiştir]
2003 - Siemens Mobile Kuşak (Sunucu) - (Teknoloji TV)
2005-2007 - Turkuaz (Kanal D)
2007 - Esra Erol'la Dest-i İzdivaç (Flash TV)
2008 - Esra Erol'la İzdivaç (Star TV)
2009-2013 - Esra Erol'da Evlen Benimle (atv)
2013-2015 - Esra Erol'la (FOX)
2015-günümüz - Esra Erol'da (atv)
Oyunculuk deneyimi[değiştir | kaynağı değiştir]
 
Kalp Gözü (TV Dizisi) (Kanal 7) - 2004
Cennet Mahallesi (Hayat Kadını) (TV Dizisi) (Show TV) - 2004
Başkan (TV Filmi) - 2005
Tuzak (Banu) (TV Dizisi) - 2005
Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) (Film) - 2009
Kamerayla İzdivaç (Film) - 2010
Alemin Kıralı (Yılbaşı Özel, 56 Bölüm) (TV Dizisi) (atv) - 2012
Yalan Dünya (TV Dizisi) Kanal 7
 
 
ESRA EROL'DA ŞOK KAVGA
 
Esra Erol' un Atv ekranlarında yayınlanan programında yaşanan skandallara bir yenisi eklendi. Hafta içi hergün yayınlanan, zaman zaman ilginç diyalogların yaşandığı "Esra Erol'la Evlen Benimle" programında bu kez damat adayları birbirine girdi. Gelin ve damat adaylarıyla sürekli haberlere konu olan Esra Erol'un sunduğu izdivaç programının dün ekrana gelen bölümünde iki damat adayı önce sözlü atışmaya başladı, ardından sözlü tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü.
 
"Esra Erol'la Evlen Benimle" programında gergin anların yaşanmasına neden olan kavga, locadaki gelin adayı Kamile'nin , Erman'a "Oyun oynuyorsun" demesiyle başladı. Gelin adayına "Ben Oyuncuyum. Siz terbiyesiz ve kişiliksiz insan olmasanız bunu söylemezsiniz." cevabını veren Erman'a uyarı program sunucusu Esra Erol'dan geldi. Araya giren Esra Erol, "Bu mesleğe gönül veriyorsunuz, burada bulunmanız en büyük hata." dedi. Damat adayları Erman ve Ercan'ın sözlü atışması üzerine ilk önce orkestradan Grup Vitamin'in "Anlamıyorum" şarkısını çalarak gergin havayı bozmak istedi ancak olmadı.
 
ESRA EROL ARADA KALDI
 
Karnı burnunda olan program sunucu Esra Erol'un sakinleştirme çabalarına rağmen iki damat adayı canlı yayında tekme tokat birbirine girdi. Yaşanan kavga nedeniyle reklama gidildi. Reklamdan sonra açıklama yapan Esra Erol; "Bu şekilde girişim yapılması ve canlı yayında olması nedeniyle, ekran başındaki seyircilerden özür diliyorum. Böylesine bir sahneyi ilk defa yaşıyorum. Üzüldüm." dedi.
 
Esra Erol'da da görülmedik tekme tokat kavga
Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner7