banner1

Günlük burç yorumları 17 Eylül Koç-Boğa-İkizler-Yengeç-Aslan-Başak haftalık burç yorumu

Günlük burç yorumları 17 Eylül 2015. Haftanın dördüncü iş gününe uyananlar ilk iş olarak burç yorumlarını kontrol ettiler. Bugün burçlar sizler için ne söylüyor diye merak ediyorsanız günlük burç ve haftalık burç yorumları haberimizin devamında sizlerle. Koç, Boğa, İkizler, Başak, Aslan, Kova, Balık, Akrep, Yay burcu yorumlarını sizler için derledik. En güncel burç yorumalrı haberimizin devamında sizlerle.

Günlük burç yorumları 17 Eylül Koç-Boğa-İkizler-Yengeç-Aslan-Başak haftalık burç yorumu

Günlük burç yorumları 17 Eylül 2015. Haftanın dördüncü iş gününe uyananlar ilk iş olarak burç yorumlarını kontrol ettiler. Bugün burçlar sizler için ne söylüyor diye merak ediyorsanız günlük burç ve haftalık burç yorumları haberimizin devamında sizlerle. Koç, Boğa, İkizler, Başak, Aslan, Kova, Balık, Akrep, Yay burcu yorumlarını sizler için derledik. En güncel burç yorumalrı haberimizin devamında sizlerle.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Günlük burç yorumları 17 Eylül Koç-Boğa-İkizler-Yengeç-Aslan-Başak haftalık burç yorumu

Günlük burç yorumları 17 Eylül 2015. Perşembe gününe uyananlar ilk iş olarak burç yorumlarını kontrol etti. Günlük burç yorumlarını okumadan edemeyenler için en güncel burç yorumlarını haberimizde sizler için derledik. 17 Eylül gününe ait günlük ve haftalık burç yorumları haberimizin devamında sizlerle. En güncel burç yorumlarını merak edenler her sabah olduğu gibi günlük burç yorumlarını kontrol ettiler. 17 Eylül günlük burç yorumlarınız haberimizin devamında sizlerle. 


KOÇ BURCU YORUMU 

Günün ruh hali; uçlardasın!

Bugün Ay – Mars 60 lığı yaşanıyor; ilişki durumun bugün ya fırtınalı denizler gibi ya da hayatının ikinci baharı kıvamında… Eğer içinde aşkın getirdiği enerjiyi kavgaya çevirmezsen parterinle gayet tutkulu bir gün seni bekliyor olabilir. Çünkü biliyorsun ki Eylül çetin bir ay olacak ve her an kırılmalar, patlamalar yaşayabilirsin bugünlerde. 

 

Unutma: Hayat prova değildir, anı yaşamalısın…

Aylık Yorum    

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI


Eylül ayı her şeyden çok farklı olacak! Haydi; yeni bir ayımız daha başlasın.

 

İlişkiler nefes alıyor…

 

6 Eylül’de 25 Temmuzdan beri geri giden aşkı temsil eden Venüs bugün düz seyrine geçiyor. 25 Temmuzdan bu yana sorgulayıcı tavrın seni rahatsız ediyor olabilir! Sorunları masaya yatırmanın sırası geldi çattı. Evli ya da ilişkisi olan bir Koç burcuysan; bugüne kadar sabrettiğin her şeyde patlama. İçinde ne varsa bu ay hepsini dökeceksin…

 

Yılın 3. Merkür gerilemesini duymayan arkadaşlarına da duyurmalısın!

 

17 Eylül’deki Merkür’ün etkilerini hissederken iletişimde yine aksaklıklar seni bekliyor. Bu ay içinde borçlar veya alacak mevzuları ortaya çıkabilir. Para konularında sen de biliyorsun ki daima bir anlaşmazlık yaşanabilir. Sen daha toparlayıcı ve akıllı davranırsan borçlarını en kısa sürede kapatabilirsin.

 

Ay Tutulması geldi çattı!

 

Yılın ikinci Ay tutulması 28 Eylül’de burcunda gerçekleşiyor. Aslında son iki yıldır gerçekleşen bu tutulmalar tüm hayatındaki değerleri irdelemene neden oluyor. Bundan kaynaklı da kişilik, birey yapısı, kimlik konuları gündemine gelip oturacak diyebilirim. Uzun zamandır sabrettiğin ve yavaş yavaş ilerlediğin için bu döngü seni biraz daha aceleci olmaya itecek. Fakat benim sana tavsiyem Ekim ayına kadar biraz daha sabretmen yönünde. Aksi takdirde “keşke o zaman bekleseydim” deme ihtimalin yüksek görünüyor.

 

BOĞA BURCU YORUMU

Günün ruh hali; fevrisin!

Ay, akşam saatlerinde Akrep burcuna geçiş yapıyor. Zorlayıcı bir gökyüzü hareketinin etkisinde olduğunu söyleyebilirim. Gün içinde enerjik olmaya ihtiyacın olabilir. Çalışan bir Boğaysan bugün iş yerindeki otoriter figürlerle karşılıklı bir tartışmanın içine girmemeni tavsiye ederim. Bu aralar söyleyeceğimiz keskin sözlerin dönüşü olamayabiliyor. 

 

Unutma: Hayat prova değildir, anı yaşamalısın…

Aylık Yorum    

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI 

 

İş ortaklıkları, ailevi kararlar, aşkta tamam mı devam mı diyeceğin döngüler… Hepsi bu ayda!

 

Yönetici gezegenin olan Venüs’ün etkisine giriyorsun!

 

Venüs’ün 25 Temmuz’dan bu yana gerçekleştirdiği gerileme 6 Eylül itibariyle son buluyor. O zamandan beri sarsılmış özgüvenin artık yerine geliyor. Uzun zamandır sevilmediğini, hak ettiğin ilgiyi görmediğini düşünüyordun. Bundan yoruldun ve yıprandın. Artık bu kaygılarının yersizliğini keşfetmenin tam zamanı geldi çattı. Çünkü bu Eylül hiçbir aya benzemeyecek! Özellikle evli ya da ilişkisi olan bir Boğaysan artık duygularını açık etmenin tam zamanı!

 

Güneş Tutulmasının etkisi altına giriyorsun!

 

13 Eylül’ün gelmesiyle Başak burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. İlişkilerinde ve iş hayatında karışık günler seni bekliyor şu döngüde. Geçtiğimiz Mart ayındaki tutulmanın etkisiyle büyük sınavlardan geçmiş, taşları yerli yerine oturtmuştun! Şimdi bu Güneş tutulmasının etkisiyle geçmişte yaptıkların tekrar karşına çıkacak! Bunun yanı sıra fırsatlar da kapını çalacak. 

 

Bağışlayıcısın ama herkese karşı değil!

 

26 Eylül’de Mars, Satürn kare açısı gerçekleşiyor. Bu zamana kadar kırıldığın kim varsa tekrar onlarla iletişim kurabilirsin ama sana yapılanları hiçbir zaman unutmayacaksın bunu da hatırlatmak isterim. İntikamın soğuk yenen bir yemek olduğunu son 9 yıldır en iyi bilenlerdensin, bunu unutma…

İKİZLER BURCU YORUMU

Günün ruh hali; iletişimcisin!

Bugün Ay – Mars 60’lığı yaşanıyor. Bu da hayalini kurduğun ne varsa bugün hepsini ortaya dökeceğini işaret ediyor. Belki de uzun zamandır içinde tutuyordun ama Eylül sana bugün “artık yeter” dedirtecek. Özellikle ailenle fikirlerini paylaşabilirsin. Fakat erkek figürleriyle tartışmaktan çekinmeni öneririm. Aklına ilk geleni söylemek yerine biraz kendini tutmalısın…

 

Unutma: Hayat prova değildir, anı yaşamalısın…

Aylık Yorum    

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI 


İşte şimdi hayatına büyük bir imza atacak o ay geldi çattı! Evet, hayatına imza atacak diyorum çünkü; bu Eylül başka bir Eylül olacak! 

 

Zor bir döngünün habercisi seni bekliyor; Güneş Tutulması! 

 

13 Eylül’deki Güneş tutulması yılın en vurucu zamanlarını yaşayacağını işaret ediyor. Ailende seni desteklediğini düşündüğün kişilerin aslında senden ne kadar uzak olduklarını görmek seni çok yaralayabilir. Ama her şeye rağmen sen hedeflerin ve hayallerin doğrultusunda yaşamaya devam edebilirsin. İnsanlar seni anlamak istemiyorsa bu senin suçun değil bunu unutma!

 

Merkür kâbusu geri döndü! 

 

İletişimin yönetici Merkür bu sefer de 17 Eylül’de Terazi burcunda gerileyecek. Bu da senin 5. Evinde etkili olacak. Bu döngüde yaşadığın ilişkine daha dikkatli yaklaşmanı önerebilirim. Birlikte olduğun kişinin çevresi seni rahatsız edecek davranışlar sergileyebilir... 

 

Eylül ayının en muhteşem zamanı seni kucaklayacak; Sonbahar Ekinoksu! 

 

Bayram arifesine Sonbahar ekinoksu ile giriyorsun. Şimdiden bayramını kutluyor ve sevdiklerinle güzel zamanlar geçirmeni diliyorum. Ekinoksun gelmesiyle içinde büyük bir enerji hissedebilir kendini yollara vurabilirsin. “ Bu zaman kadar neyi beklemişim” diyeceğin durumlar yaşayabilir ve “Uzun zamandır bu kadar sohbet edip gülmemiştim.” diye içinden geçirebilirsin.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Günün ruh hali; gerginsin!

Şu sıralar gökyüzü oldukça sert ve keskin konuşmalara gebe! Bugün Ay, akşam saatlerinde Akrep burcuna geçiyor. Bugün bir iş görüşmesine gideceksen konuşmanın yumuşaklığına çok dikkat etmelisin. Özellikle sana yöneltilecek sorular karşısında sinirlerine hâkim olmalısın. Bunu bilerek yapıyor olabilirler! Henüz yeni bir ilişkiye başlama aşamasındaysan bence bugün sevdiğini biraz özlemeyi tercih etmelisin. 

 

Unutma: Hayat prova değildir, anı yaşamalısın…

Aylık Yorum    

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI

 

Eylül ayı seni fazlasıyla zorluyor diyebilirim. Oldukça keskin virajlar alacağın, net kararlar vereceğin bir ay seni bekliyor. 

 

Anlaşmazlıklar bitiyor; “Aşk o kadar da acı bir şey değilmiş” diyorsun…

 

6 Eylül’ün gelmesiyle düz seyrine geçen Venüs, Temmuz’dan bu yana yaşadığın sıkıntıları yola getirecek diyebilirim. O zamandan bu yana kafana taktığın, üzerine hemen hemen her gün ve her gece düşündüğün ne varsa artık onları geride bırakabileceksin. Bozulan uyku düzenine kavuşabilir ve “Oh, uzun zamandır böyle uyumuyordum.” diyebilirsin.

 

Sezgilerin kuvvetlenirken, duyarlılığın da artıyor!

 

25 Eylül’ün gelmesiyle yıkıcı ve dönüştürücü gezegen Plüton, Oğlak burcunda ileri hareketine başlıyor. Bu da dışlanmışlık hissinin tamamen senin kafanda öyle düşünmek istemenden kaynaklı olduğunu anlayacağın anlamına geliyor. Bazen fazla alınganlık gösterdiğini ikimiz de biliyoruz. Peki, olan yine senin güzel kalbine olmuş olmuyor mu?

 

Ay tutulmasının etkileri büyük!

 

Bu tutulma ile ailevi olayların biraz daha geri planda kalacak. Ailene ayırdığın vakti biraz daha azaltacak kendini işine daha çok yoğunlaştıracaksın. Bu arada eğer göz önünde olan insanlarla iş yapıyorsan onların hayatının bu döngüde yoğunluğuna ve bu yoğunluğun sana yansımasına hazırlıklı ol!


ASLAN BURCU YORUMU


Günün ruh hali; temkinlisin!

Ay- Mars 60’lığı gerçekleşecek bugün. Bu döngüde sezgilerinle hareket edeceğini belirtmek isterim. İçgüdülerine güvenmeye devam etmelisin fakat sen sen ol bunu alışkanlık haline getirme! Aksi takdirde yanlış anlaşılmalara müsait olduğun bu günlerde başın ağarabilir. Bugün yaşadığın ikili ilişkilerde çözümsel davranabilirsin. Ama karşından adım görmezsen onların vay haline! 

 

Unutma: Hayat prova değildir, anı yaşamalısın…

Aylık Yorum    

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURÇLARI 

 

Senin için Eylül ayı kaderini değiştirecek bir ay olacak! Sen artık birçok şeye dur diyebilir ve radikal kararlar alarak yoluna devam edebilirsin. 

 

Kendini ifade edebileceğin profesyonel bir düzen kuracaksın! 

 

Venüs senin burcuna geri dönüyor. 6 Eylül’ün gelmesiyle birlikte düz seyrine geçecek olan Venüs, ikili ilişkilerinde bu döneme kadar gözlemlediğin şeyleri masaya yatıracağını işaret ediyor. Temmuz ayından bu yana ilişkin iyi giderken bazı gerçeklerle yüzleşmiş ve sorgulamaya başlamış olabilirsin. Eğer geçmişini bir türlü düzenleyemeyen biriyle birlikteysen bu sürüncemedeki ilişkiyi kalbinden söküp atabilirsin. 

 

Büyüklerin tavsiyeleri önemlidir! 

 

13 Eylül’de yaşanacak olan Güneş tutulması eğitim hayatını ve aile arasında yaşanacak konuları etkileyecek diyebilirim. Bu döngüde yeni iş alanları bulmak isteyebilir, kendi işini kurmak isteyebilirsin. Sana tavsiyem yeni bir şeye kalkışmadan önce aile büyüklerinin fikrini al…

 

Sonbahar Ekinoksu; alışverişi, huzuru, güzelliği getiriyor! 

 

Öncelikle şimdiden bayramını kutluyorum ve ailenle, sevdiklerinle bir ömür mutlu bayramlar geçirmeni diliyorum. 23 Eylül bayram arifesinde de Güneş, Terazi burcuna geçiyor ve sonbahar ekinoksu yaşanıyor. Bu da demek oluyor ki fırsatlar senden yana olacak. Bu döngüde alışverişler yapabilir, kendine ve sevdiklerine küçük hediyeler alabilirsin.

BAŞAK BURCU YORUMU

Günün ruh hali; kaygılısın!

Şu sıralar oldukça karışık döngülerden geçiyoruz. Bugün Ay, akşam saatlerine doğru Akrep burcuna geçiyor. İkili ilişkilerden ziyade kariyer konuları gündemine oturacak diyebilirim. Kariyerinle alakalı şu döngüde fırsatlar çıkabilir. Fakat bu fırsatları yakalayayım derken kesenin ağzını biraz fazla açabilirsin. Maddi konularda biraz daha dikkatli olmanı tavsiye ederim; önce her şeyden emin olmalısın! 

 

Unutma: Hayat prova değildir, anı yaşamalısın…

Aylık Yorum    

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI 

 

Gökyüzünün tüm göstergeleri Eylül ayında kaderin de üstünde bir kader olduğunu, ilahi adaletin işlemeye başladığını fark edeceğini vurguluyor. 

 

Hayatının en önemli döngüsünden geçiyorsun! 

 

Bu döngüde gerçekleşecek Güneş tutulması; markalarda, özel sektörde vb. alanlarda çalışan Başaklar için çok önemli olacak. Ülkemizin de bu döngüden etkilendiğini, iç ve dış politikalarda şansızlıkların olabileceğini söylemek isterim. Bu da senin uzun zamandır hayal ettiğin iş anlaşmalarına günlük bir durummuş gibi yaklaşmana ve fazla sevinmemene neden olabilir. 

 

Merkür geriliyor! Parasal konular gündemine oturuyor… 

 

17 Eylül’de Merkür, Terazi burcunda gerilemeye başlayacak. Bu durum seni maddi olarak sarsabilir. Geçmişte kaldığını düşündüğün vergi borçları, alacaklar bir anda gündemine oturabilir. Bu döngüde kendini maddi anlamda güvence altına almak isteyebilir veya aile büyüklerinden destek isteyebilirsin. 

 

Şimdiden bayramını ekinoksla beraber kutluyorum! 

 

23 Eylül’de kendini ödüllendireceğin bir açı gerçekleşecek. Güneş, Terazi burcuna geçerken Sonbahar ekinoksunu yaşayacağız hep birlikte. Eğer çalışan bir Başaksan iş yerinde terfi alabilir, çalıştığın alanda yükselebilirsin. Uzun zamandır oldukça sıkı bir tempoda ilerlediğini biliyorsun. Her zaman meyve veren ağaç taşlanır diye bir kural yok. Bu döngüde emeğinin karşılığını alacaksın.

TERAZİ BURCU YORUMU

Günün ruh hali; heyecanlısın!

Partneri olan bir Teraziysen bu döngüde artık sevdiğinle hayatını birleştirmek istiyor olabilirsin. Bugün Ay, akşam saatlerinde Akrep burcuna geçiyor. Ailenle oturup bu konuyu paylaşabilir ve saatlerce konuşmak durumunda kalabilirsin. Böyle bir durum hayatında olmayan bir Teraziysen uzun zamandır görüşmediğin kişilerden haber alabilirsin. 

 

Unutma: Hayat prova değildir, anı yaşamalısın…

Aylık Yorum    

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI 

 

Bu ayda seni birçok döngü bekliyor ve bu Eylül oldukça şaşırtıcı geçecek! 

 

Ruhunu beslemek isteyeceğin döngüden geçiyorsun… 

 

6 Eylül’de Venüs, Aslan burcuna geri dönüyor. Böyle bir açı gerçekleşirken kafan oldukça karışmış olabilir. Birlikteliği olan bir Teraziysen özellikle şu süreçte evlilik düşünüyor olabilir ama kafanda hala bazı şeyleri yerli yerine oturtamamış olabilirsin. Sana tavsiyem kendini bu yüzden sıkıntıya sokma. Çünkü ilerleyen günlerde zaten gökyüzü sana net kararlar aldıracaktır. 

 

Merkür gerilemesi her şeyi altüst ediyor! 

 

17 Eylül’e kadar öyle böyle bir şekilde günler geçti ama bugün hepsinden de değişik olacak. Çünkü korkulu rüyamız Merkür, 9 Ekim’e kadar senin burcunda gerileyecek. Üç hafta boyunca zorlu bir misafiri evinde barındırmak tabii ki tüm gündeminin karışmasına sebep olacaktır. Bu ay, bu döngüyle birlikte yüzleşemediğin birçok şeyle karşı karşıya kalacaksın diyebilirim. 

 

Geçmişe rest çektiren bir Ay tutulması… 

 

4 Nisan’dakinden sonra yılın ikinci Ay tutulması 28 Eylül’de yaşanıyor. Duygularını en yoğun bir şekilde hissedeceğin bir döngü olacak diyebilirim. Çünkü bu tutulma Koç- Terazi aksında gerçekleşecek. Şu döngüde hayatınla ilgili ani kararlar alabilir, aceleci davranabilirsin.

AKREP BURCU YORUMU

Günün ruh hali; kafan karışık!

Bugün Ay, akşam saatlerinde senin burcunu ziyaret ediyor. Çalışan veya iş arayan bir Akrepsen, bugün planladığın toplantı veya iş görüşmeleri iptal olabilir veya seni karasız bırakabilir. Belki de bugün yapacağın görüşmeleri kafanı daha iyi toplayacağın günlere bırakmalısın; sonuçta geleceğin söz konusu! 

 

Unutma: Hayat prova değildir, anı yaşamalısın…

Aylık Yorum    

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURÇLARI 

 

Yüzündeki gülümsemenin hakkını vermeye hazır mısın? Çünkü Eylül ayı seni, sana başaramayacağını söyleyen insanların karşısına koymayı planlıyor! 

 

Pişmanlıklar yaşayabilirsin!

 

6 Eylül’de Venüs düz seyrine geçiyor. Venüs, gayretlerine ve ekonomik döngüne farklı jestler yapmayı planlıyor. Bu döngüde evini değiştirmek isteyebilir, var olan birlikteliklerine bir son vermek isteyebilirsin.

 

Güneş tutulması dostluklarını, arkadaşlık ve ilişkilerini etkileyecek!

 

13 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması senin 11. Evinde etkili olacak. Güneş tutulması senin de bildiğin üzere kaderselliği, tesadüfi olayların başlangıcını ifade eder. 11. Evinde temsil edilen konularda yeni başlangıçlar ve bitişler yaşayacağını şimdiden söyleyebilirim. Bu ay tutulmaların etkisiyle de büyük kırılmalar yaşayacaksın. Bu saatten sonra gözünü hiçbir olumsuzluklar korkutamayacak diyebilirim. Özellikle ilişkilerinde daha keskin olacak ve karşı tarafa isteklerini daha net ve açıklayıcı şekilde anlatabileceksin. 

 

Çocuklara, küçük kardeşlere dikkat!

 

26 Eylül’de Mars, Satürn karesi gerçekleşiyor. Bu döngüde ufak tefek kazalar yaşanabilir. Özellikle bu süreçte seyahate çıkıp, düğün veya bunun benzeri davetlere dâhil olacaksan ayakkabı ve kıyafet konusunda risk almamanı tavsiye ederim. “Ben bununla rahat ederim, bununla insanların yanında oturabilirim…” vb. duygu durumlarına kendini sokmamalısın.


YAY BURCU YORUMU

Günün ruh hali; eğlencelisin!

Ekinokstan önce Eylül ayında kendini iyi hissedeceğin bir gün varsa o da bugün olacak. Çünkü Ay ile savaşçı gezegen Mars bugün 60 derecelik açı gerçekleştiriyor. Bu da demek oluyor ki bugün kimseden çekinmeden düşündüklerini söyleyebileceksin. Hemen hemen herkesle iletişim kuracaksın. Fakat sözlerini tartmadan yüreğinden akıtma derim! 

 

Unutma: Hayat prova değildir, anı yaşamalısın…

Aylık Yorum    

YAY VE YÜKSELEN YAY BURÇLARI 

 

Eylül ayında cesaret bayrağını sen taşıyorsun. Hayal kurarak bir ömür geçmeyeceğini, sabrın hayallerin anahtarı olduğunu bir kez daha göstereceksin herkese! 

 

Geçmişin peşini bırakmasına sen izin vermiyor olabilir misin?

 

6 Eylül itibariyle Venüs, düz seyrine geçiyor. Boşanmış veya beraberliğini sonlandırmış bir Yay burcuysan; bu döngüye kadar yaşadığın geri dönüşlere bir nokta koyabilirsin. Çünkü Eylül ayı büyük kırılmaların, keskin kararların ve dönüşmenin en yoğun hissedileceği bir ay olacak! 

 

Bu tutulma kariyerini ve yaşam kaliteni değiştirecek bir tutulma olacak!

 

13 Eylül itibariyle Güneş, Başak burcunda tutulacak. Bu döngüde dış görünüme özen gösterirken mantıklı davranışların ve hamlelerinle hemcinslerinin dikkatini üzerine çekebilir, onların kalbini fethedecek saygıyı kazandığını hissedebilirsin. Bu da bu ayın en önemli kazanımı olacak senin için.

 

Sonbahar ekinoksu seni yeniliyor…

 

23 Eylül’ün gelmesi demek Sonbahar ekinoksunun vakti gelmiş demek! Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle yaşanacak bu ekinoks bayramdan bir gün öncesine geliyor. Ben şimdiden senin bayramını kutlarım. Ekinoks demek yeni bir mevsim demek yeni bir mevsim demek yenilenmek demek... Bu döngüde kendini oldukça iyi hissedebilir, kendine vakit ayırmak isteyebilirsin. Cildini ve ruhunu şımartacak masaj randevunu şimdiden bugün için alabilirsin.

OĞLAK BURCU YORUMU

Günün ruh hali; değişkensin!

Bugün Ay, akşam saatlerinde Akrep burcuna geçiyor! Rutinde istikrarlı ve tutumlu bir yapın var ama bugün yapacaklarına sen bile hayret edebilirsin. Bir tek sen değil çevrende seni tanıyanlar da buna şaşıracaklar! Anlayacağın bugün ruh halin birden değişiklikler gösterebilir. Bu döngüde sana en büyük tavsiyem çevrendeki insanları kırmamaya özen göstermen yönünde olacak. Ayrıca hamile bir Oğlaksan bugün kendini fazla yormamalısın. 

 

Unutma: Hayat prova değildir, anı yaşamalısın…

Aylık Yorum    

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURÇLARI 

 

Yürek kavgasız, ateşsiz, kendine bile itiraf edemediği süreçlerden geçmez mi? İşte böyle başlıyor Eylül ayı senin için… 

 

Merkür gerilemesi değil mi seni yoran?

 

Başta da söylediğim gibi bu Eylül hiçbir aya benzemeyecek. Bu ayda gökyüzü oldukça hareketli ve ister istemez hepimiz ucundan kıyısından olsa da etkileneceğiz. 17 Nisan’da Terazi burcunda gerçekleşecek iletişimci gezegen Merkür gerilemesi senin 10. Evinde etkili olacak. Yani kariyer, ün, şöhret vb. konuları gündemine getirecek. Bu döngüde uzun zamandır beklediğin terfi kapını çalabilir. 

 

Dönüştürücü gezegen Plüton, seni dinginleştirecek!

 

25 Eylül itibariyle Plüton senin burcunda ileri hareketine geçiyor ve bu durum senin 1. Evinde etkili olacak. Böylelikle uzun zamandır kendinle ilgili verdiğin mücadeleyi, çatışmaları durdurabileceksin. Yaklaşık 6-7 yıldır üzerinde durup düşündüğün konuların hepsine bir çözüm bulmuş olarak devam edebileceksin bu döngüde. 

 

Bu Ay tutulması iç dünyanı etkisi altına alacak!

 

28 Eylül’de zor bir döngü seni bekliyor. Ayın son zamanlarına doğru Koç- Terazi aksında gerçekleşecek Ay tutulması büyük yüzleşmelerin yaşanacağını işaret ediyor. Özellikle aile içinde uzun zamandır devam eden gerginliklerin bu döngüde zirveye ulaşacağını ve büyük yüzleşmelerin yaşanacağını söylemek isterim.


KOVA BURCU YORUMU

Günün ruh hali; yorgunsun!

Şu sıralar gökyüzünün sert transitleri seni oldukça etkiliyor olabilir. Bugün Ay ile savaşçı gezegen Mars 60’lığı gerçekleşiyor. Bugün iş yerinde veya sokakta gezerken bir şeylere sinirlenip ailenle tartışma olasılığın yüksek duruyor. Sana gün içinde sakin kalmanı öneriyorum. Sinir bizi yiyip bitiren şey değil de nedir? Hatırla; her hastalığın sebebi gereksiz streslerimiz değil de nedir? 

 

Unutma: Hayat prova değildir, anı yaşamalısın…

Aylık Yorum    

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURÇLARI 

 

Zafer bayrağını göğe yükseltmenin zamanı gelmedi mi? Bu Eylül hiçbir aya benzemeyecek… Hazır mısın?

 

Hislerini anlatmakta zorluk çekebilirsin…

 

6 Eylül’de Venüs düz seyrine geçiyor. Venüs’ün bu hareketi ilişkileri etkileyecek ve yaşanmamış, konuşulmamış ne varsa her şeyi ortaya çıkaracak. Evli veya birlikteliği olan bir Kovaysan uzun zamandır yüreğin ilişkinle ilgili belli başlı konuları kendine dert etmiş olabilirsin. Biliyorum işin de olsun aşkın olsun veya ev düzeninde olsun hep bir kaliteye ve vizyona sahip olmak istersin. Bu döngüde ne yazık ki bu hislerini partnerine doğru bir şekilde anlatamayabilirsin. Anlatsan bile partnerinin seni doğru anlamayacağını düşünebilirsin.

 

Artık hayatınla ilgili tek başına kararlar almalısın!

 

13 Eylül’de Güneş tutulması gerçekleşiyor ve bu döngü seni oldukça hassaslaştırabilir diyebilirim. Bu tutulmadan kaynaklı geri dönüşler yaşayabilirsin. Geçmişte kaybettiğin bir sevdiğin varsa bu döngüde onu yanında görmek isteyebilirsin. Fakat artık bazı şeyleri kabullenip kendi gücünü fark etmenin zamanı gelmedi mi? 

 

Ayın en rahat ve güzel açısı; sonbahar ekinoksu!

 

23 Eylül’de Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle sonbahar ekinoksu yaşanıyor. Bayrama bir gün kala kendini ufak sürprizlerle mutlu edebilirsin. Bu arada ben de bayramını en içten dileklerimle kutlarım…


BALIK BURCU YORUMU

Günün ruh hali; sakin kalmalısın!

Bugün Ay, akşam saatlerinde Akrep burcuna geçiyor. Ailesiyle birlikte yaşayan bir Balıksan bugün ailenin bazı konularda sergilediği rahat tavırlar seni yorabilir ve gerginleştirebilir. Bankacılık, maliye, gibi alanlarda çalışan biriysen bugün işlerini halletme sürecinde Ay’ın konumu senden desteğini esirgemeyecektir. 

 

Unutma: Hayat prova değildir, anı yaşamalısın…

Aylık Yorum    

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURÇLARI 

 

Eylül ayı diğer ayların aksine oldukça farklı, farkındalık yaratacak ve büyük kırılmalar yaşatacak bir ay olacak senin için. 

 

İlişkilerin yenileniyor, aşk hayatın tazeleniyor…

 

6 Eylül’de Venüs düz seyrine geçiyor. Bu da demek oluyor ki ilişkiler, aşklar derin bir nefes alıyor. Evli veya birlikteliği olan bir Balıksan ilişkinde tüm meseleleri masaya yatıracağın bir süreç seni bekliyor diyebilirim. İyi, kötü ne varsa her şeyi sorgulayacak ve partnerini bu konulardan haberdar edeceksin.

 

Sabah oluyor; Güneş tutuluyor!

 

13 Eylül’de senin karşıt burcun olan Başak burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması işlerini biraz zorlayacak diyebilirim. Mayıs- Ağustos arası iş hayatında iniş çıkışlar yaşamış bir Balık olabilirsin. Eylül ayında ise en büyük patlamayı yaşayacaksın. Son 12 yıldır çalışma hayatının içinde olan bir Balık burcuysan bu döngüde iş yerindeki otoritelerle sık sık ters düşebilirsin. Bu döngüyü hissettiğin an yıllık iznini aniden devreye sokmaya ne dersin?

 

Sonbahar ekinoksu affettirecek!

 

Bu ayın en rahatlatıcı, en düşündürücü ve sakinleştirici açısı 23 Eylül’de gerçekleşiyor. Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle yaşanacak olan ekinoks aile ve akraba konularını ön plana taşırken, geçmişten bugüne taşıdığın kırgınlıkları yüreğinden uçuracağını da ifade ediyor. Bu arada senin şimdiden bayramını en içten dileklerimle kutluyorum…

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner7