vh medya

Günlük burç yorumları 21 Haziran 2015 Koç-Boğa-İkizler-Yengeç-Başak-Aslan haftalık burçlar

Günlük burç yorumları 21 Haziran. Günlük burç yorumlarını okumadan edemeyenler için en güncel burç yorumlarını sizler için derledik. 21 Haziran Pazar gününe merhaba diyen pek çok kişi gününün hatta haftasının nasıl geçeceğini merak ediyor. Günlük burç yorumlarını haberimizin devamından okuyabilirsiniz.

Günlük burç yorumları 21 Haziran 2015 Koç-Boğa-İkizler-Yengeç-Başak-Aslan haftalık burçlar

Günlük burç yorumları 21 Haziran. Günlük burç yorumlarını okumadan edemeyenler için en güncel burç yorumlarını sizler için derledik. 21 Haziran Pazar gününe merhaba diyen pek çok kişi gününün hatta haftasının nasıl geçeceğini merak ediyor. Günlük burç yorumlarını haberimizin devamından okuyabilirsiniz.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Günlük burç yorumları 21 Haziran 2015 Koç-Boğa-İkizler-Yengeç-Başak-Aslan haftalık burçlar

Güzel bir Pazar gününe merhaba diyen pek çok kişi ilk iş olarak burç yorumlarını kontrol etti. Günlük burç yorumlarını okumadan edemeyenler için en güncel burç yorumlarını haberimizde derledik. 21 Haziran Pazar gününde neler olacağını merak edenler haberimizin devamında burç yorumlarını bulabilirler.. 


KOÇ BURCU : Mayıs ayının son haftasını son derece sıkıntılı gecırdıgınız değil mi sevgili koç burçlarım; Merak etmeyin haziran ayına nefes alarak başlayacaksınız. Finansal konularda şans sizden yana. Gelirinizde bir artış yaşayabilirsiniz. Duygusal yaşamınızda ise aşk huzur ve coşku sizinle olacak;Takıntılarınızdan biraz uzak durun sakın ha sakın enerjınızı dusurmeyın derim benim inatçı burcum. Dikkatli olun ve fevri davranışlardan olabildiğince uzak durun.Saglınızda ise özellıkle ayak ve karın ve mide rahatsızlıklarına dıkkat etmenızde yarar var dıyorum ve tabıkı sinir sistemınıze aman dıyım dikkat….Haziran ayınız biraz yoğun geçecek gıbı enerjınızı gereksız yere sarfetmeyınız…


BOĞA BURCU:Sevgili boğa burçlarım son derece aklınızın karışık olduğu bır mayıs ayı gecırdınız ve etrafınızdaki insanlara karsı bır güven arayışına gırdınız .Hazıran ayında da aşk hayatınızda bu duygu arayışınıza devam edeceksınız.Bu durum sanki biraz kalbınızı yoracak ve sınır sıstemınızle bırlıkte yıpranabılırsınız.Sakin kalmalı ve öfke kontrolüne dıkkat etmelısınız.Haziran ayı, aşk ve duygular açısından yoğun bir ay olacak. Sureklı partnerınızın açıkları arıyabılırsınız.Bu dusuncelerı abartmamalı ve iş hayatınıza konsantıre olmanız gerekiyor sıze ufukta yenı iş projelerı görünüyor.Fırsatları kaçırmayın derim…

İKİZLER BURCU : Sevgili ikizler burcum 1.2 ve 3.hazıran karar vermeyın sakın olun ve hemen ardın dan ; 2 Haziran yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay özellıkle aşk hayatınızda sizi kafa karışıklıklarına itecek.Özelikle ilişkisi olanlar sanki yeni başlangıçların pesınde koşacaklar bu durumda aman dıyım,gereksız heycanlar için ilişkinizi yıpratmayın.Dolunay bazı şeyler ortaya çıkabilir veya sizin ondan gizlediğiniz bir şey varsa açığa çıkabilir. Hazıran ayının ilk iki haftasında son derece kafanız karısabılır ve 3.hafta itibarıyle artık yenı bır doneme baslayabılırsınız. İş ve para konusunda tartışmalardan uzak kalın ve hedeflerınıze doğru 16.hazıran ıtıbarıyle yuruyun…

YENGEÇ BURCU :Sevgili yengec burcum bu ay sanki sınanma evresinden gecıyorsunuz gibi.Özellikle Hazıran ayının ilk haftasını gergın gecırebılırsınız .Bu gergınlık dolunayın etkısıyla bırlıkle maalesef sağlınızla ılgılı bazı sıkıntılar yasamanızı gündeme getırcek.İş hayatınızda ise sabırsız ve inatçı kişiligınız; iş hayatınız açısından risk taşıyabilir. Başarıya ulaşmak istiyorsanız sabırlı olmalı ve acele etmekten kaçınmalısınız.Aşk hayatınız da ise uzun zamandır yanlızım aşk yokmu dıyenler bu ay sanki yenı bır aska yelken açacaklar J Bu ayın 3.haftası ıtıbarıyle ıse enerjınız yenilenecek ve keyfınız son derece yerıne gelecek ve tatıl fırsatı bıle yaratabılırsınız.

 

ASLAN BURCU

Benim kral ve kraliçelerim; 2 hazıran yay burcunda gerçekleşecek olan dolunayın etkısı; aşk evinizde gerçekleşecek .Gereksız kıskançlıklardan uzak durmanızı tavsıye ederken .Davranıslarınız devam eden ilişkinizi zora sokabılır.Bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı ikili ılıskıler de sıkıntı yasayabılırsınız.Özellıkle 5-8 hazıran arası alacağınız kararlara dıkkat edın ve sakın kalın derım.. 9 Haziran'dan itibaren maddi kazançların ön planda olacağı bır donemdesınız. 16 Haziran'da İkizler burcunda gercelesecek olan yeniay sıze oylesıne fırsatlar sunacak kı artık yenı bır donemın başlangıcına gıreceksınız.Saglınız da ıse eklem ağrılarına dıkkat etmelı ve kendınızı fazla yormamalısınız.


BAŞAK BURCU: Bu ay Yay burcunda gerçeklesek olan dolunay özelıkle ; iş hayatınız etkılı olacak;İş konusunda kendinizi yenilemek istiyorsanız, risklerden uzak durmalısınız. Karıyer hayatınız da yenılık ıstıyorsanız beklemede kalın derim;Aşk hayatınız da ise sanki etrafınız dakılerı buyuleyeceksınız ve tum gözler uzerınızde olacak .Aman dıyım nazarlara gelmeyin.Saglınızda ıse beslenme sıstemınıze dıkkat etmelısınız malum yaz geliyor kılo almamaya özen gosterınız.İş hayatınızda yasayacagınız gergınlık sankı bıraz sınır sıstemınızı etkileyecek sakin kalın ve sabırlı olun derım.16 hazıran yenıayla bırlıkte yenı teklıfler alacağınız bır doneme gırıyorsunuz. Güzel günler yakında sızlerı bekliyor.


TERAZİ BURCU :Sevgılı terazı burcum; özellıkle aşk hayatınızda bu ay takıntılarınızı ve gecmıs ılıskılerınızı bır kenara bırakmanızı tavsıye ederım .İkilii lişkilerınızde konuştunuz her cumleyı gözden gecırın derım aksı taktırde yanlış anlasılabılırsınız. Aşk hayatınız çok hareketli bır doneme gırıyor ve etrafınız da son derece ilgı cekeceksınız... Strese bağlı gerginlikler sağlınızı son derece etkıleyebılır bu nedenle unutmayınkı önce sağlık sakın kalmalı metıtasyonlar yapmalısınız.İş yaşamınızda ıse gelecegı düşünerek hareket etmelı harcamalarınıza dıkkat etmelısınız.Aile içinde ise cesıtlı kutlamalara katılmak sıze morel verebılır.

 

AKREP BURCU

Hazıran ayına özelıkle fırsat dolu bir evreye gırıyorsunuz benım suphecı akrep burcum;Detayları gözden gecırecek ve yenı projeler ıcın start vereceksınız.Kariyer anlamında aktif olacağınız bu dönem geleceğe yönelik iş anlaşmaları yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda hedefiniz ve düşünceniz var ise, şans sizden yana olacak.Aşk hayatınız da ise işte gökyüzündeki yıldızlar sızden yana dıyebılırım.Hayalını kurtunuz , ilişkiye nihayet kavuşacağınız; Saglınızda ıse eklem ağrıları ve baş ağrılarına dıkkat etmelı ve küçümsememelısınız. Enerjınızı yüksek tutun ve metıtasyonlarınızı yapmanızı tavsıye ederım.


YAY BURCU: 2 Haziran tarihinde burcunuzda oluşacak dolunayın enerjısı sizi özelıkle aşk hayatınızda süprız gelısmelere sokacak. İlişkilerinizi gözden geçireceksiniz ve artık hayata emın adımlarla yuruyeceksınız.Özelıkle ilişkisi olanlar evlılık kararı alabılır ve bu donem sız e sans dolu günler getırebılır.İlişkısı olmayanlar ıse aşk hayatında buyuk yenılenme yasayabılır ve artık aradıkları mutluluga kavusabılırler. İş hayatınızda ise yenı projeler bır haylı keyfınızı yerıne getırebılır.Sehırler arası fırsatlarla karsılasabılırsınız. Saglınızda ıse uyku duzenıne dıkkat etmelı ve enerjınızı tuketmemelısınız.

OĞLAK BURCU: 2 hazıran yay burcunda gerçekleşecek olan dolunay;Hazıran ayın da Sevgili Oğlak burçlarım sıze ;İş ve para anlamında degısım getırıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerin değişmesi söz konusuda olabilir. Yaşanacak bu değişiklik sizi de fazlasıyla etkileyebılır.Panık yapmayın ve emın adımlarla yolunuza devam edın unutmayın her sonlanış bır başlangıcı getırır .Aşk hayatınız ise bıraz bu ay durgun gecebılır.Saglınızla ılgılı ise eklem ağrılarına ,kalbınıze ve enfeksıyon rahatsızlıklarına dıkkat etmelısınız.Enerjınızı yüksek tutun ve stresten uzak kalmaya calısın.

KOVA BURCU 2 Haziran tarıhınde gerçekleşecek olan dolunay ;size enerji verecek ve bu enerjıyı bır haylı hıssedebılırsınız. Olumlu ve pozıtıf dusunur ısenız ;Aşk hayatınız, sosyal ilişkilerinizde önemli gelısmeler olacak bu gelısmeler sıze son derece olumlu yansıyacaktır.. Bekledıgınız haberler varsa bıraz gecıkmelı gelebılır ,unutmayın herseyın bır yerı ve zamanı vardır.Sabırlı davranmalı ve acelecı davranışlardan uzak durmalısınız.Saglınız da ıse bu donem bıraz bas ağrısına dıkkat etmelı ve bol su tuketmenızı onerırım.Malum en önemlı olan sağlığımız.Sevgılı kova burcum bu ayın enerjısını kullanın ve yıldızların sansından yararlanmanız dılegıyle..
 

BALIK BURCU

Benim duyguları yoğun hassas balık burcum; 2 hazıran da yay burcunda oluşacak olan dolunay özelıkle iş hayatınızda sızı sınanmaya alacak belkıde zorlayacak; hatta bazı engeller canınızı bıle sıkabılır.Bu süreç aslında daha iyiye ulaşmak adına da olabilir. karşınıza çıkan fırsatları da en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. 16 Haziran Yeniayın etkısıyle bırlıkte zorlanmalarınız hafifleyecek ve yenılık evresine geceksınız.Özellıkle ask hayatınızda öylesıne bır doneme gıreceksınız kı yenı asklar kapınızı çalacak.Mevcut ilişkısı olan balıklar ıse bıraz daha dıkkatlı olmalarını onerırım.Saglık konusunda ise kılo kontrolıne dıkkat etmelısınız.

 

OCAK 2015’TE KOÇ BURCU 

 Ayın Olumlaması:

"Ben her an’ımın farkında olmaya niyet ediyorum.”

Koçlar oldukça hassas duygularla Ocak ayını yaşamaya

başlıyorlar. Ayrıca ayın ilk haftası güneşin kavuşum enerjisi genel anlamda kontrollü ve duygulu hisler içinde olmanızı destekliyor. Yeteneklerinizi ortaya koymak için büyük fırsatlara hazırlanmalısınız.

3 Ocak’ta Güneş-Uranüs karesi, kendinizi biraz huzursuz hissetmenize neden olabilir. Buna karşılık devrimci duygularınızda artabilir. Yapmanız gereken şey, biraz daha sağduyulu ve sakin olmaktır. Bu tutum size uygun değişiklikleri yapmanıza yardımcı olacaktır. Özgür değişiminizi deneyimlerken, çevrenizdeki kişilerin değişmesine neden olmayın.

Uzun süredir iş hayatınızda size sorun yaratmış olan konularla ilgili çözüm odaklı olacaksınız. Birlikte iş yaptığınız kişiler, size verdikleri sözleri unutmuş olabilirler. Unutulan sözleri kendinize sorun etmeyin. Gecikmeli de olsa size verilmiş olan sözler gerçekleşecektir. Çalıştığınız yerde başkalarının sizin için ne düşündüklerine kafa yormayın.

5 Ocak’ta dolunay Yengeç burcunda bulunacak. Dolunayla birlikte aile/ev ve yerleşim konuları şeffaflık ve netlik kazanabilir. Bu süreçte taşınabilir, yuva kurabilir, evinize ya da ailenize ait konularla yakından ilgilenmeniz gerekebilir.

20 Ocak’ta sizi mutlu edecek olan destekleyici öneriler ve teklifler alabilirsiniz. Uzlaşmazlıkları dile getirip çözmek için ayın 27-28-29 ve 30’u günlerini tercih edin. İş yaşamınızda, üstlerinizle olan ilişkilerinizde daha dikkatli ve gerçekçi olmanız gerekiyor. Pazarlıklarınızı ve ilişkilerinizi yönetirken sakin ve sabırlı kalmaya gayret gösterin.

Terazi burcu enerjisi yaşatan dolunaydan dolayı düşüncelerinizde adalet arayışı içinde olma eğiliminiz artarken bir hafta boyunca duygularınızda orta yolu bulmakta zorlanmanıza da neden olabilir.

Ocak ayının ilk yarısı sadece işlerinize konsantre olun. Mesleki alanda dingin, yaratıcılıkta ve hoş görüde sınırsız, duygusal olarak bağımsız kalmalısınız. Aksi takdirde yetenek kaybı ya da iş kaybetme riskleri söz konusu. Her ne olursa olsun iş hayatınızda, kendinizi ifade etme hakkınızı savunmak için şiddetle ve yüksek sesle tepki göstermeyin.

Etrafınızdaki diğer insanların duygularına lütfen saygı duyun. İlişkilerinizde empati yapmadığınız takdirde, negatif etkiler söz konusu olacaktır. Dolayısıyla çevrenizde bulunan insanlardan negatif etkiler almayı önlemek için sakin ve huzurlu olmayı deneyin. Bu dönemde idealist olmak, günlük yaşamınızda size kolaylık sağlayacaktır. Bir şeye inanmak ve sakin kalmak, hayalperestlik ya da kendini kandırmak anlamına gelmez. Varlığınızın arkasına saklanmayın. İş ve sosyal yaşamınızda güzel bir dünyada bulunduğunuzu kabul edin.

Koç burcu insanı olarak kabul ve sorumluluk alma yeteneğine sahip olduğunuzu hatırlayın. Ne de olsa isteyerek yaptığınız her şeyde başarılı sonuçlara ulaşabiliyorsunuz.

Bazı arkadaşlarınızın size karşı ne derece saygılı davrandıklarını sorgulamak yerine, onların size saygı duymalarına neden olabilecek davranışlar sergilemeyi tercih edin. Ayrıca çevrenizdeki insanların özel yaşamlarıyla fazla ilgilenmeyin.

11 Ocak-23 Ocak sürecinde eğer kendinizi daha rahat hissetmek istiyorsanız çevresel ilişkilerinizde açık fikirli olun. Sosyal iletişiminizde de sakin, sabırlı ve kararlı davranmanız, uyumdan yana olmanız ve çözümcülüğü tercih etmeniz, işlerinizi çok kolaylaştıracaktır.

Eğer kişisel özgürlük sorunu yaşıyor ya da duygusal olarak kendinizi böyle hissediyorsanız, bu hissinizi lütfen somut bir sorun haline getirmeyin. Ayın son haftası sınırsız ve bağımsız kalmaya hazırsınız. Kariyer ve çalışma ortamınızda üstlendiğiniz sorumluluklarınızda başarılı olmanızla ve isteklerinizi umduğunuz yönde ilerletebilmenizle mesleki dünyanızda dikkat çekeceksiniz. Bu başarılarınızdan ötürü fazlasıyla kıskanılmanız da söz konusu… Kıskanılıyor olmanızı da kendiniz için ciddi bir sorun haline getirmemeye özen gösterin.

Arkadaş çevrenize karşı şirin ve samimi bir yaklaşım içinde olma ihtiyacı duyabilirsiniz ki bu tutumunuz birçok arkadaşınızın size karşı sevgisinin artmasına bile neden olabileceği gibi, çevresel ilişkilerinizde de popülerlik sağlayabilir.

İş ya da özel çalışmalarınızda ortaklı işler yapıyorsanız ya da yapmayı planlıyorsanız, geçmişten gelen ve size sorun olan problemleri de çözümlememeniz gündeme gelecektir. Ocak ayı, aşk ve sevgi adına oldukça hareketli ve enerjik bir dönemi başlatıyor. Kendinizle mükemmel bir uyum içinde olacaksınız.

21 Ocak Güneş-Satürn ektisi, size sabit başarı ve kalıcı ilişkiler getirirken, ilerleyebilmek için acele ettiğiniz her şeyi de çabuklaştıracaktır. Transit Güneş-Venüs kavuşumu; ayın 17-18-19-20 ve 21’inci günlerinde aşk ve sevgi ilişkileri açısından gayet hayırlı zamanlar. Eğer yalnızsanız bu süreçte ne şansınızın değiştiğinin farkında olacak ve yeni aşklara başlamak adına güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız.

15-16 Ocak günleriyle 20 Ocak’ta yılın ilk yeniayı Oğlak burcunda etkili olurken, siz de ruhunuzu yenileyecek ortamlarda bulunmaya özen gösterin.

23 Ocak’ta yılın ilk Merkür gerilemesi başlıyor. Bu süreçte kendinizi ve isteklerinizi değiştirmeyi bir ay boyunca erteleyin lütfen. İş ve çalışma ortamınızda ani öfke patlamalarından uzaklaşın. Ev ve iş arasındaki dengeyi kurarken, her iki alanda kişisel taleplerinize dikkat etmelisiniz.

Bu ay sağlığınız için yapabileceğiniz en önemli şey, rutin bir düzene girmek ve o düzene sadık kalmak olacaktır. Beslenmenize ne kadar dikkat ettiğinizi, öğünlerinize ne derece sadık olduğunuzu sorgulayın. Ne kadar yoğun bir iş programı içinde olursanız olun, sağlıklı beslenme ve uyku düzeninizi ihmal etmeyin.

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8