vh medya

Günlük burç yorumları 27 Haziran 2015 Koç-Boğa-Başak-Aslan-Oğlak-Yengeç burç yorumu

Günlük burç yorumları 27 Haziran 2015. Cumartesi gününe uyananlar ilk iş olarak burç yorumlarını kontrol etti. Günlük burç yorumlarını okumadan edemeyenler için en güncel burç yorumlarını haberimizde sizler için derledik. 27 Haziran gününe ait günlük ve haftalık burç yorumları haberimizin devamında sizlerle.

Günlük burç yorumları 27 Haziran 2015 Koç-Boğa-Başak-Aslan-Oğlak-Yengeç burç yorumu

Günlük burç yorumları 27 Haziran 2015. Cumartesi gününe uyananlar ilk iş olarak burç yorumlarını kontrol etti. Günlük burç yorumlarını okumadan edemeyenler için en güncel burç yorumlarını haberimizde sizler için derledik. 27 Haziran gününe ait günlük ve haftalık burç yorumları haberimizin devamında sizlerle.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Günlük burç yorumları 27 Haziran 2015 Koç-Boğa-Başak-Aslan-Oğlak-Yengeç burç yorumu

Günlük burç yorumları 27 Haziran 2015. Haftanın son iş gününe uyananlar ilk iş olarak burç yorumlarını kontrol ettiler. Bugün burçlar sizler için ne söylüyor diye merak ediyorsanız günlük burç ve haftalık burç yorumları haberimizin devamında sizlerle. 

KOÇ
 

Günün büyük bölümünü sakin geçirmiş olabilirsin ama akşam saatlerinde Ayın Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte enerjin yükselebilir ve kendini daha iyi hissedebilirsin. Günün yorgunluğunu atabilir, keyifli vakit geçirebilirsin. Aniden gelecek olan misafirlere hazırlıklı olmalısın. Yeniliklerle ve sürprizlerle karşılaşabilirsin. 

 

Unutma: Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur…

Aylık Yorum    

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

 

Eğer 2015’in hızlıca akıp gittiğini düşünüyorsan evet, haklısın. “Hız” kelimesi zaten seni motive eden, rutinliğin içinden çekip alan o karşı konulmaz kelime… 

 

Haydi bavulunu hazırla!

 

12 derece Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay’ın adı yüzleşme Dolunay’ı… Yurt dışı ya da eğitiminle ile ilgili beklediğin haberler kapıda. Sabırsızlığı ve heyecanı en üst seviyelerde yaşamaya hazır ol derim... Seyahate çıkma ya da misafir ağırlama gibi seni mutlu edecek, bulunduğun ortamdan uzaklaştıracak durumlar yaşanabilir. Sınava girecek olan bir Koç burcuysan, dikkatini toparlamaya çalışmalısın. 

 

Merkür gerilemesi bitiyor! Fakat… 

 

Ayın 12’sinde Merkür gerilemesi bitti derken, aynı günde Neptün geri hareketine başlıyor. 18 Kasım’a kadar 7 derece Balık burcunda geri gidecek Neptün, korkularını ve kaygılarını beslerken; hayallerini gerçekleştiremeyeceğine dair olumsuz düşüncelere kapılabilirsin. 

 

Takım çalışması iyi gelecek!

 

16 Haziran’da İkizler burcunda gerçekleşecek Yeniay da sana bazı konularda tam destek verecek. Çevrenle olan iletişim artarken, farklı fikirlere açık olacaksın. Her ne kadar bireysel olarak bir şeyler yapmayı sevsen de, bu sefer başkalarıyla ortaklaşa bir projede yer almak işine gelebilir. 

 

Yaz gündönümü! 

 

21 Haziran’da yepyeni fikirlerle güne başlayacağını, kimi zaman tek başına yapacağın aktivitelerden keyif alacağını, ailenle daha fazla ilgileneceğini ve onların desteğini yakından hissedeceğini söyleyebilirim. Fırsatları hayatına çekmeye çalışmalı, aniden yaşanan olayları kabul etmelisin.

BOĞA

İş hayatınla ilgili kafanda oturtamadığın birçok meseleyi oturtmak için harika bir gün! Bugün eksik olanları tamamlayacağın, iş ile ilgili kendini gösterme şansını elde edebileceğin bir gün geçirebilirsin. Ama kendini iyi ifade etmeli, aceleci davranmamalısın. Ayın akşam saatlerinde Akrep burcuna geçmesiyle beraber işlerin rayına oturabilir. 

 

Unutma: Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur…

Aylık Yorum    

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI 

 

Haziran ayında geçişte yaptığın harcamalara dur demeye hazırlanırken; kendini geliştireceğin alanlara para yatırmak işine gelebilir. Bu ay ile ilgili küçük bir tüyo vermek istiyorum; cesur ol, risk al; çünkü hiçbir şey tecrübelerin yerini tutamaz!

 

Gelsin yaz aşkı!

 

5 Haziran akşamüstü aşkın gezegeni Venüs, Aslan’a geçiyor. Aşka fizikselliği ve cinselliği kattığın; dokunmaya ve paylaşmaya odaklandığın bir dönemdesin. Tutkulusun! Venüs’ün bu konumu, arzularını körükleyeceği gibi, aşkta daha fazla cömert olmanı da sağlayacak. Eğer bir partnerin yoksa üzülme; karşına bir yaz aşkı çıkacaktır. 

 

Bir retro biterken, diğeri başlarsa…

 

Merkür, İkizler burcunda sona eriyor ve ileri hareketine devam ediyor. Çevreyle olan iletişiminde, eğitim veya iş girişimlerinde artık rahat bir nefes alabilirsin. Neptün, 12 Haziran - 18 Kasım tarihlerinde, Balık burcunda geri gidecek. Emin olduğun birçok konuda yanılabilirsin. İşlerinde veya projelerinde anlam veremediğin sorunlar çıkabilir. 

 

Para geliyor! 

 

16 Haziran’da ise İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Maddi güvence isteği, para kazanma ve harcama, kısacası gelir kaynaklarını belirleyen 2.evinde etkili olacak Yeniay ile eline para geçebilir. Mesleki ve ticari yeteneklerine daha çok güveneceğini söyleyebilirim. 

 

Hoş geldin yaz! 

 

21 Haziran’da Güneş, Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Kendini daha enerjik ve huzurlu hissedeceksin. İçinde yapmak istediğin şeylere karşı daha fazla istek var. Hayatındaki yoğunluk son buluyor ve kafanı dinleyecek sakinliğe kavuşuyorsun.


İKİZLER

Bugün canın hiçbir şey yapmak istemiyor olabilir. Günün en yoğun saatlerinde aniden rehavete kapılabilirsin. Özellikle Akrep burcuna akşam saatlerinde geçecek olan Ay; yoğun çalışma tempondan dolayı kendini daha yorgun hissetmene sebep olabilir. Ancak bugün kendine zaman ayırmalı, canını sıkan her şeyi bir kenara bırakmalı ve kendini şımartmalısın. Rehavete kapılarak kendine haksızlık etmemelisin. 

 

Unutma: Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur…

Aylık Yorum    

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI 

 

Güzel haber, Haziran ayı yüzünü güldürecek jestlerle dolu! Çalışmaktan ve koşturmaktan korkmayacağın bu ay, adeta kendini de keşfediyorsun. 

 

Çapkınım, hovardayım… 

 

İletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilmen genelde insanların, hakkında yanlış düşünmesine yol açıyor. Venüs’ün Aslan burcunda yolculuğu, senin karşı cinse olan merakını arttıracağı gibi, farkında olmadan flört etmene bile yol açabilir. Aşk hayatındaki monotonluktan kurtulmaya çalıştığın ve aktifleştiğin dönemdesin.

 

Hayaller bazen sadece hayallerde kalmalı… 

 

Merkür’ün gerilemesi 12 Haziran’da sona eriyor. Çevre illere çıkacağın gezilerin sana iş hayatında bile katkısı olacağını söyleyebilirim. Fakat 12 Haziran-18 Kasım tarihleri arasında Neptün, Balık burcunda geri gidecek. Bu süreçte anlayacaksın ki bazı hayaller, hayal olarak kalmalı… Yani, hedeflerin yön değiştirebilir. 

 

Güzel günlere hoş geldin! 

 

16 Haziran’da Yeniay burcunda gerçekleşiyor. Haber beklediğin kurumsal yerlerden cevap alabilir; önemli girişimlerde bulunabilirsin. Yeniay’ın itici gücüyle hedeflerin doğrultusunda ilerleyeceğin için, dış seslere kendini tamamen kapatacak, iç sesine güveneceksin. 

 

Ev, şehir değişikliği düşünenler, bu tarihi unutmayın! 

 

 

21 Haziran’da Güneş, Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Bu da uzun zamandır değiştirmeyi planladığın ev, şehir, semt vs. köklü değişimlerin ilk adımlarının atılacağını işaret ediyor. Yaşam alanında yapacağın değişimler, ailen tarafından da destek görecek. İlişkisi olan İkizler burçları büyük kararlar alırken, bir yandan aşklarının gücünü de test etmiş olacak.

YENGEÇ

Bugün ailenle vakit geçirmek, uzun zamandır ihmal ettiğin sevdiklerini aramak, onlarla görüşmek için ideal bir gün olabilir. Akşam saatlerinde Ay’ın Akrep burcuna geçmesiyle artan sevecenliğin; kırgın olduğun ya da kırdığın insanlarla aranı düzeltmek için ideal olabilir. Pozitif duyguların artarak çoğalabilir, şansının yüksek olduğu bir gün. 

 

Unutma: Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur…

Aylık Yorum    

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI 

 

Haziran merak edilip sahiplenilmek istediğin bir ay… 

 

Su burçlarında (Yengeç-Akrep-Balık) oluşan büyük üçgen, çevrendeki insanların yardımını göreceğini, merhamet ve şefkat kavramına sıkı sarılacağını gösteriyor. 

 

Yüzleşmeler, hesap sormalar… Hepsi burada! 

 

Ayın ilk haftasında, evli veya ilişkisi olan Yengeçler kendilerini kontrol etmeli; düşündüklerinin peşine takılıp gitmemeli diyerek ufak bir tavsiye vermek istiyorum. Eski aşklar, hatıralar adeta hortlayabilir. Bu ayda boş işler ya da boş ilişkiler yaşamak istemediğin bir süreçtesin.

 

Herkes beni sevsin!

 

5 Haziran’da Venüs yolcuğuna Aslan burcunda devam edecek. Bu da demek oluyor ki bu süreçte oldukça flörtöz ve çapkınız! Aşkını yine romantik bir şekilde yaşayacaksın. Fakat istekler, beklentiler biraz daha egoistçe diyebilirim. 

 

Ayın 12’sinde İkizler burcunda ileri hareketine başlayacak olan Merkür, fikirlerini yumuşatmanı sağlayacak. Balık burcunda bulunan Neptün 18 Kasım’a kadar gerilemeye hazırlanıyor. Bu süreçte; uzun mesafeli yolculuklar, yabancı kültürler, eğitim ve uluslararası işler ön planda! 

 

16 Haziran İkizler burcunda gerçekleşecek Yeniay, kurtulmak istediğin bazı bağımlılıklarından sıyrılmanı kolaylaştırabilir. Yeniay etkisi pozitif düşünmeni ve uzun vadede para kazandıracak projeler üretmeni sağlayacak.

 

“İyi ki doğdun Yengeç”

 

 

21 Haziran akşam saatlerinde ise Güneş, senin burcunu aydınlatıyor ve kuzey yarım kürede yaz mevsimi başlıyor. Yani “hoş geldin yaz” ve “iyi ki doğdun sevgili Yengeç” diyebiliriz :) Önünde kendini en iyi şekilde ifade edebileceğin bir ay var.


ASLAN

Uzun zamandır devam eden yoğun iş tempon seni bugünlerde oldukça yormuş ve yıpratmış olabilir. Akşam saatlerinde Ay Akrep burcunda hareket ediyor. Yorucu iş tempon yavaşlayabilir, yoğunluğun azalabilir. Kafanı işten kaldırmalı ve etrafına daha dikkatli bakmalısın. Yakınında görmen gereken birileri ile karşılaşabilirsin. İlişkin yoksa yeni bir ilişki için bugün kendine şans tanımalısın. 

 

Unutma: Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur…

Aylık Yorum    

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURÇLARI 

 

Aşk hayatınla övünüyor olman hiçbir şeyi değiştirmiyor; senin üretmen gerek! Haziran ayının aşka, eğlenceye ve gezmeye meraklı Aslan burçlarına adeta ültimatom niteliğindeki mesajı bu… 

 

Evet, en harikası sensin! 

 

Sevgi gezegeni Venüs 5 Haziran’da burcunda… Venüs burcunda olduğu sürece, aşkta hepimiz birer Aslanız. Umarım seni hediyelere boğan, aşkını her ortamda gösteren bir partnere sahipsindir. Eğer değilsen, sana ilgi gösteren diğer adaylara yönelmen mümkün. 

 

Masaldan, gerçeğe… 

 

Güzel haber, 12 Haziran’da Merkür gerilemesi bitiyor. Oturup düşünmemiz gereken diğer bir haber ise Neptün 18 Kasım’a kadar 7 derece Balık burcunda gerilemeye başlaması. Bundan dolayı güven, cinsel arzular, ortak kazançlar, eşle yapılan işler ön planda olacaktır. Borçlarınla ilgili olarak kendine yeni ödeme planı çıkarman mantıklı olacaktır. Eğer benim borcum yok diyorsan, Neptün gerilemesi süresince bu şekilde devam etmeni öneririm. 

 

İlgi alanların çeşitleniyor… 

 

Ayın 16’sında İkizler burcunda Yeniay yaşanması ise radikal kararlar alman için seni destekleyebilir. Önündeki 2 haftalık süreçte ilgi alanlarını genişletecek, kültürel anlamdaki aktivitelerini yoğunlaştıracaksın. 

 

Rüyalar gerçek olabilir! 

 

21 Haziran akşam saatlerinde Güneş, Yengeç burcuna geçiş yapıyor. İç sesini dinlerken, rehberin geçmişte yaşamış olduğun tecrübeler olacak. Burcunda hareket eden şans gezegeni Jüpiter’in Uranüs ile üçgen açı yapması, hiç aklında olmayan fırsatları beraberinde getirecektir.


BAŞAK

Eleştiriye açık olduğun bir gün. Akşam saatlerinde Akrep burcuna geçen Ay; huzursuzluğunu arttırabilir, her şeye daha mükemmeliyetçi yaklaşabilirsin. Bu tutumundan dolayı yoğun baş ağrıları yaşayabilirsin, dikkatli olmalısın. Bazı şeyleri akışına bırakman, endişelenmemen sağlığın için daha faydalı olacaktır; kendine özen göstermelisin. 

 

Unutma: Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur…

Aylık Yorum    

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI 

 

“Seni üzen insanları önemsememeye başladığında, mutlu edenlerin değerini anlayacaksın.” diyen bir ay var karşında. Bu ayda ilişkilerini yeniden düzenlerken; insanlara karşı iç disiplinini korumaya devam edeceksin. 

 

Aşkta atak olmaya var mısın? 

 

Sevginin, zarafetin, dengenin, aşkın gezegeni Venüs 5 Haziran’da Aslan burcuna geçiyor ve herkesi aşka davet ediyor. İlişkisi olmayan bir Başaksan, özgüvenini arttıracaksın. Evli veya ilişkisi olan bir Başak burcuysan, partnerinle keyif alacağın organizasyonlara katılacaksın. 

 

Temeli sağlam olmayan ideallere elveda… 

 

12 Haziran’da Merkür gerilemesi sona eriyor. Ayın ortalarında yaşam sevincin artarken, sebepsiz yere içinde bir enerji bombası hissedebilirsin. Bu günü özel kılan bir diğer transit ise Neptün’ün 18 Kasım’a kadar Balık burcunda geri gidecek olması… Neptün’ün sisli dünyası retro dönemindeyken hayallerin kapısı aralanacak ve aslında temeli hiç de sağlam olmayan hedeflere tutunduğunu sana gösterecek.

 

İlgilenmediğin konuları hayatına dahil ediyorsun! 

 

16 Haziran’da İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yeniay’ın etkili olacağı konu kariyerin! Hayatına anlam katacak yeni bir şeyler keşfetmek için o kadar isteklisin ki, gökyüzü da sana bu konuda tüm olumlu enerjisini sunacaktır. 

 

 

21 Haziran akşam saatlerinde Güneş, Yengeç burcuna geçiş yapıyor. İleriye dönük planlarını gözden tekrar geçirecek ve seni en çok mutlu eden şeyleri de planlarına dahil edeceksin. Bu dönemde bol bol misafir ağırlayacak; ailenle daha sık vakit geçireceksin.


TERAZİ

Bugün fazlasıyla kararsızlıklarla karşı karşıya kalabilirsin. Bu durum seni telaşlandırmasın çünkü Ay akşam saatlerinde Akrep burcuna geçtiğinde; dengeyi bulabilirsin. Karar vermeden önce daha sağlıklı düşünebilir, doğruyu, yanlışı daha net görebilir, sezgilerini dinleyebilirsin. Sağduyulu ve duyarlı yaklaşımınla çalışma ortamında beğeni toplaman mümkün. 

 

Unutma: Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur…

Aylık Yorum    

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI 

 

“Hayır” demeyi unuttuğun bir aya hoş geldin. Sosyal olman ve kendini ortamlardan geri çekmemen gayet güzel! Çünkü bu ay kurduğun ilişkilerden ve çevrenden öğreneceğin çok şey var. 

 

“Ufuklarda bir ışık var, beni sana gösteren…” 

 

Yine tüm gözleri üzerinde toplamayı başaracaksın. Fakat birisi var ki; tüm mesele “Ona ulaşmak…” 5 Haziran’da Aslan burcuna Venüs’ün geçmesiyle ona ulaşmak artık daha kolay… Tek yapman gereken tatlı dilini kullanman! 

 

Merkür 12 Haziran’da ileri hareketine geçiyor. Evliliğinde sorunları olan Terazi burçları için sükunet dönemi başlıyor. Evlilik demişken, Haziran ayında teklifler, ilanı aşklar havanın güzelliğinden destek alacak. Fakat 12 Haziran’da Balık burcunda başlayacak Neptün gerilemesi, 18 Kasım’a kadar devam edecek. Bu durum da tüm konularda tıkanmalar yaşamana neden olabilir. Özellikle sağlığını hafife almamanı öneririm. 

 

Ani bir evlilik mi dersin? 

 

16 Haziran’da İkizler burcunda Yeniay oluşması eğer bekârsan, sana bu aylarda ani bir evlilik kararı aldırabilir. Seyahat, yurt dışı yolculukları, felsefe vb. konuları kapsayan 9.evinde etkili olacak Yeniay’ın olumlu etkilerini bu alanlarda görebilirsin. Tatil planları yapmak, yabancı kültürlerle tanışmak için oldukça uygun günler. 

 

Yıldızın parlasın! 

 

21 Haziran akşam saatlerinde Güneş, Yengeç burcuna geçiş yapıyor ve senin kariyer evine dokunuşlar yapıyor. Bu süreçte kariyerinle ilgili çıkışlar, yerini sağlamlaştırman, sorunlarını halletmen mümkün.


AKREP
 

Ay akşam saatlerinde senin burcunda! Gün içinde iş yaşamında duygusal gelgitler, gerginlikler, kızgınlıklar yaşayabilirsin ama akşam saatlerinde Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasının da etkisiyle mantığın devreye girebilir ve daha çözüm odaklı davranışlarda bulunabilirsin. Eğer evliysen ilişkin daha tutkulu bir hale gelebilir ve paylaşımların çoğalabilir; sevdiğin insanla keyifli bir akşam geçirebilirsin. 

 

Unutma: Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur…

Aylık Yorum    

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURÇLARI 

 

Haziran ayında farklı savunmalar geliştirmeye hazır ol. Bu aya güzel etkilerle başlayacaksın. Düşüncelerini en etkin bir şekilde ifade edebilme, hatta kabul ettirebilme şansının yükseldiği zamandasın… 

 

Yenilmezsen aşk olmaz!

 

Venüs’ün 5 Haziran’da Aslan burcuna geçmesi; sana, eski ilişkilerine üstten bakan bir tavır katacak. Geçmişe dair ilişkilerine yönelik şaşırtıcı haberler bu günlerde kulağına gelebilir. Aslında istediğin şey, onlara şu an hayatının oldukça yolunda gittiğini göstermek.

 

Biraz derinlere inmeye hazır mısın?

 

12 Haziran’da Merkür gerilemesinin sona ermesi, geleceğine odaklanmanı sağlayacak. Fakat Merkür gerilemesi biterken, Balık burcunda Neptün gerilemesi başlıyor! 18 Kasım’a kadar aşk, çocuklar, kişisel zevkler konusunda kendini sorguladığın bir süreç geçireceksin diyebilirim. Eskiden görmezden geldiğin konular, şimdi gün yüzüne çıkacak… 

 

Yine mi Satürn!

 

15 Haziran’da zorlayıcı ve öğretici Satürn, tekrardan senin burcuna geçiş yapıyor. 2015’in ilk 6 ayını adeta sükûnet ve barış ortamında geçirirken, yaz aylarında “ne oluyor böyle!” diyeceğin durumlarla karşılaşabilirsin. 

 

16 Haziran’da İkizler burcunda oluşacak Yeniay, emek sarf etmeden kazanacağın parayı işaret ediyor. Miras, tazminat, şans oyunu gibi…

 

21 Haziran Güneş, Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Seni yoran bir evlilik yaşayan ve boşanmayı düşünen bir Akrepsen bu bir ay içerisinde ilk adımı atabilirsin. Birikimlerini sermaye olarak kullanıp cesaret edemediğin ticaret hayatına atılabilirsin. Atılımcı olduğun bir ay var önünde…


YAY
 

Eğlenceli ve keyifli bir gün seni bekliyor. Ayın Akrep burcuna geçişiyle birlikte akşam saatlerinde olumlu düşüncelerin ve enerjin yükselebilir. Bu da etrafındaki insanların gözünden kaçmayabilir. Işığının parlayacağı, bol bol gülüp eğleneceğin, yeni yeni insanlarla iletişim kuracağın bir gün seni bekliyor demek yanlış olmaz. Etrafındaki bazı olaylar karşısında yoğun duygulara kapılabilirsin, hazırlıklı ol! 

 

Unutma: Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur…

Aylık Yorum    

YAY VE YÜKSELEN YAY BURÇLARI 

 

Haziran ayı, hiçbir şeyin korktuğun gibi olmadığını sana öğretecek bir ay… Evet, bazı sorumluluklardan kaçamayacağını da göreceksin! 

 

Enerjini spora akıtabilirsin… 

 

Aşk gezegeni Venüs, 5 Haziran’da Aslan burcuna geçiyor. Bol bol yeni aşk kavramını hayatına dahil edecek, adeta gittiğin her mekanda senle ilgilenen birileriyle karşılaşacaksın. 

 

Evli ve ilişkisi olan Yaysan ilişkilerinin daha samimi ve çocuksu bir hale gelmesini sağlarken, sevdiğine karşı cömert olacaksın. Bu ayın müjdesi; 12 Haziran’da Merkür gerilemesi bitiyor. Tüm ilişkilerin (aşk, ev, iş vb.) rayına giriyor.

 

Engel mi mesafeler aşk yoluna… 

 

Haziran’da İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Eğer direndiğin ve inat ettiğin konular varsa ve kendini ideolojisi baskın bir Yay olarak görüyorsan bu günden itibaren ektiklerini biçmeye hazır ol derim. 

 

21 Haziran akşam saatlerinde Güneş, Yengeç burcuna geçiş yapıyor ve ilişkilerinde yüzeysellikten çıkıp, derinliği sağlamak istediğin bir 30 güne giriyorsun. Yengeç burcundaki Güneş, çevrenle olan iletişimine maneviyat katarak, senin biraz daha empati kurmanı sağlayacak. Tabiri caizse senin elini kolunu bağlayan bazı alışkanlıklarını da bu süreçte değiştirebilirsin.


OĞLAK
 

Kurallara fazlasıyla takıldığın bir gün olabilir. Daha rahat olmalı ve kurallara bugün fazla takılmamalısın. Ay akşam saatlerinde Akrep burcuna geçiş yaptığında rahatlayabilir, takıldığın şeyleri görmezden gelebilirsin. Stresin azalabilir ama bununla beraber tutkularında güçlenebilir. Bugünü daha rahat geçirmeli ve her şeyi oluruna bırakmalısın. 

 

Unutma: Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur…

Aylık Yorum    

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURÇLARI 

 

Hayatını karışık hale getiren ayları geride bırakıyorsun. 12 Haziran’da Merkür gerilemesinin bitişi ile hayallerine daha da yaklaştığını fark edecek; iş yerinle ve sağlığınla ilgili pürüzleri çözeceksin.

 

İkili ilişkilerin başkahramanı gezegeni Venüs 5 Haziran akşamüstü Aslan burcuna geçiyor. Partnerinden isteklerin artıyor, kendini adeta onun hayatındaki tek insanmış gibi görüyorsun fakat bir yandan da paylaşımlarınız daha da çoğalıyor. Eğer evli bir Oğlak burcuysan, evinde yapmak istediğin değişikliklerin startını verebilir, alışverişte lükse kaçabilirsin. 

 

12 Haziran’da Neptün 7 derece Balık burcunda retroya giriyor. Neptün gerilemesiyle birlikte iletişim, ticaret, eğitim, komşular, yakın çevreyle ilgili konularda belirsizlikler yaşayabilirsin. 

 

16 Haziran’da ise İkizler burcunda Yeniay oluşacak ve iş hayatını gündeme getirecek. Yeniay 6.evinde etkili olacağı için; iş, çalışma, hizmet etme, faydalı olma, pratiklik, sağlık, kişisel gelişim, temizlik, ayrıntılar, dış dünyaya verilecek hizmetler bu haftanın öne çıkan konuları arasında. Oğlak burçlarının finansal anlamda diledikleri fırsatlar karşılarına gelecek diyebilirim. 

 

Ani kararlar alırken dikkat!

 

23 Haziran akşam saatlerinde Mars-Satürn 150’liliği, aile içindeki erkeklerin kuşak çatışması yaşayabileceğini işaret ediyor. Aynı zamanda, gün içinde gerçekleşen Ay-Şiron 180’liği ise aceleciliği ve ev düzeniyle ilgili ani kararlar alabileceğini vurguluyor.

KOVA
 

Çalışma hayatından dolayı ihmal ettiğin ve özlemini, hasretini duyduğun şeyler bugün iyice üstüne gelebilir ve duygularını oldukça yoğunlaştırabilir. Akşam saatlerinde Ay Akrep burcuna geçtiğinde harekete geçmeni sağlayabilir. Özlediğin kişilerle haberleşebilir ve görüşebilirsin. İhmal ettiğin şeyleri telafi etmek adına ideal bir gün diyebilirim. 

 

Unutma: Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur…

Aylık Yorum    

KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURÇLARI 

 

19 Mayıs’ta İkizler burcunda başlayan Merkür gerilemesinin ayın 12’sine kadar devam edeceğini belirtmek isterim. Radikal değişikliklerden uzak durup; eski konuların üstünden geçebilirsin.

 

Bu yazı aşksız geçirmeyeceksin!

 

5 Haziran’da sevgi gezegeni Venüs, karşıt burcun Aslan’a geçiyor. Bu da karşı tarafı etkilemek için bütün hünerlerini sergileyecek, kendini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunacağın anlamına geliyor. 

 

Bireysel olarak ele alırsak, bu transit senin ilişkilerdeki beklentilerini arttıracak. 

 

Tatil planlarına kaldığın yerden devam edebilirsin…

 

Teknolojiyle barışabilir, arkadaşlarınla geçen haftalarda ertelediğin organizasyonları tekrar hayata geçirebilirsin. 12 Haziran’da “Hayaller Gezegeni” Neptün ise, 18 Kasım’a kadar Balık burcunda geri gidecek.

 

Maddi konularda önünü görmekte zorlanabilir; eline geçen paranın devamlılığından şüphe edebilirsin. 

 

Fiziksel olarak kendinde değişim yapmak istiyorsan doğru bir zaman!

 

16 Haziran’da İkizler burcunda gerçekleşecek Yeniay, sana kuaförün yolunu tekrar hatırlatabilir. Kendini yenilerken, aşk hayatının da canlandığını fark edeceksiniz. Hayalindeki neşeli, entelektüel birikimi olan insanla da bu günlerde tanışman mümkün! Eğer ilişkisi olan bir Kovaysan sürprizlere ve yeni yerler keşfetmeye kendini hazırla! 

 

21 Haziran akşam saatlerinde Güneş, Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Bu 30 günlük süreçte gereksiz yere kendini yorduğun konuları fark edecek ve bazı yüklerinden arınacaksın.

BALIK
 

Ruhunda sarsılmalar yaşayacağın bir gün olabilir. İş ile ilgili ya da sevdiklerinle ilgili hiç beklemediğin bir konuda hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Ayın akşam saatlerinde Akrep burcuna geçmesi seni duygusallaştırırken, melankolik bir ruh haline bürünmene sebep olabilir. Kendinle ilgili gün içerisinde yaşayacağın iç hesaplaşmalar a çok fazla kendini kaptırmamanı öneririm. Bu geçici bir süreç, unutma! 

 

Unutma: Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur…

Aylık Yorum    

BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURÇLARI 

 

Kolay elde ettiğin ve çabuk sıkıldığın bir Haziran ayı var karşında. Sabit bir amaç belirlemediğin sürece, sürekli kendini başarısız hissetmen içten bile değil! 

 

Aşkını bangır bangır yaşamaya hazır mısın?

 

5 Haziran’da aşkın gezegeni Venüs, Aslan burcuna geçiyor. Eğer birlikteliği olan bir Balıksan, partnerinin sana olan ilgisini yeterli bulmayabilirsin. Bunun yanı sıra iş yerinde de gözleri üstüne çekmeyi bir şekilde başaracağını söyleyebilirim. Eğer ilişkisi olmayan bir Balıksan, çalışma ortamında yeni bir aşk filizlenebilir. 

 

12 Haziran’da Merkür ileri hareket etmeye başlıyor. Bu da sana geçmişi artık bir kenara bırakman gerektiğini hatırlatıyor… Merkür düz seyrine geçtiğine göre, sen de önüne bakabilirsin. 

 

Burcunda hareketini sürdüren Neptün 12 Haziran’dan 18 Kasım’a kadar geriliyor! 18 Kasım’a kadar kişiliğini en iyi şekilde ifade edebileceğin gibi, sezgilerinin rehberliğinde hareket edeceksin. Retro dönemindeyken maddi dünyadan uzaklaşıp; inançlarını, fantezilerini, hislerini değerlendirebilirsin. 

 

Ailenle geçirdiğin zaman artıyor, aranızdaki ilişkiye Yeniay doğuyor…

 

Beklemediğin bir yerden gelen iş teklifi, ev ya da şehir değişikliği, yaşam alanınla ilgili güncellemeler ise 16 Haziran’daki Yeniay’ın marifetleri. Yeniay’ı etkileyen hafta içerisinde yaşam alanınla ilgili yenilikler yapmak zorunda kalabilirsin. 21 Haziran akşam saatlerinde Güneş, Yengeç burcuna geçiş yapıyor ve kuzey yarım kürede yaz mevsimi başlıyor. Mücadele etmek içinden gelmeyeceği gibi, sadece huzurunu korumak adına eylemlerini gerçekleştireceksin.

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8