İşte Benim Stilim elenen isim 12 Eylül İşte Benim Stilimde kim elendi? Herkes şokta

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Bugün akşam eleme gecesi ile ekrana gelen İşte Benim Stilim'de kimin elendiği merak konusu oldu. Tv8'de yayınlanan işte Benim Stilim'de oldukça heyecanlı anlar yaşandı. İşte Benim Stilim'de elenen isim gece yarısından sonra açıklanacak. İşte Benim Stilim'de ilk hafta Maria Surina yarışmaya veda eden isim oldu. İşte Benim Stilim'de elenen kişi belli olur olmaz haberimizde yerini alacaktır.

İşte Benim Stilim elenen isim 12 Eylül İşte Benim Stilimde kim elendi? Herkes şokta

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Bugün akşam eleme gecesi ile ekrana gelen İşte Benim Stilim'de kimin elendiği merak konusu oldu. Tv8'de yayınlanan işte Benim Stilim'de oldukça heyecanlı anlar yaşandı. İşte Benim Stilim'de elenen isim gece yarısından sonra açıklanacak. İşte Benim Stilim'de ilk hafta Maria Surina yarışmaya veda eden isim oldu. İşte Benim Stilim'de elenen kişi belli olur olmaz haberimizde yerini alacaktır.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
İşte Benim Stilim elenen isim 12 Eylül İşte Benim Stilimde kim elendi? Herkes şokta

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Tv8'in reyting rekorları kıran yarışma programı İşte Benim Stilim'de bugün heyecanlı bir eleme gecesi yaşanıyor. 14 yarışmacının yarıştığı İşte Benim Stilim'de bugün bir yarışmacı hayallerine veda edecek. İşte Benim Stilim'de ilk haftada kimin eleneceği merak ediliyor. İşte Benim Stilim elenen isim gecenin ilerleyen saatlerinde belli olacak. İşte Benim Stilim'de elenen isim belli olur olmaz haberimizde yerini alacaktır. 

TV8 CANLI YAYIN İŞTE BENİM STİLİM ELEME GECESİ

İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi TV8 ekranlarında saat 20.00'da başladı ve bu hafta kim elendi sorusunun yanıtını verecek. İşte Benim Stilim 'de geçen hafta Maria Surina elendi peki bu hafta kim veda ediyor? İşte Benim Stilim eleme gecesine kalan isimler Nihal Candan , Gizem Güler ve Tuğçe Ergişi olmuştu. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi sonucu. 

 

İşte Benim Stilim All star yarışmasında bu hafta en düşük puanları alan 5 yarışmacı Gizem Güler , Ayşenur Balcı , Nihal Candan, Gülşah Yılmaz , Tuğçe Ergişi olmuştu. İşte Benim Stilim jürisi kurtarma oylamasına gitmiş ve Ayşenur Balcı ile Gülşah Yılmaz eleme potasından dönmüştü. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesine kalan 3 isim Nihal Candan , Tuğçe Ergişi ve Gizem Güler oldu. 

Geçen hafta sürpriz bir şekilde Maria Surina 'nın elendiği İşte Benim Stilim 'de bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı büyük merak konusu.  

 

İŞTE BENİM STİLİM ELEME GECESİ

İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi saat 20.00'da başladı ve yarışmacılar retro konsepti ile jürinin önüne geldiler. İşte Benim Stilim jürisi önce Nazlı Hamarat 'ın hafta başında dahil olduğu yarışmacılar içinden haftanın birincisini seçecek. İşte Benim Stilim All Star 'da bu hafta birinci olacak kişi 10 bin liralık büyük para ödülünü alacak. Geçen haftanın birincisi Çiğdem Çelik olmuş ve 10 bin liralık çeki almıştı. 

 

AYŞENUR BALCI UYUŞTURUCU KRİZİNE Mİ GİRDİ?

Bu hafta İşte Benim Stilim All Star yarışmasına damga vuran olay Ayşenur Balcı 'nın podyumda fenalaşması oldu. Titreme nöbetine giren Ayşenur Balcı 'nın hali uyuşturucu krizine mi girdi sorularını gündeme getirdi.

Ayşenur Balcı İşte Benim Stilim All Star yarışmasında bu hafta yayınlanan bölümlerde 'uyuşturucu krizine mi girdi' dedirten görüntüler verdi. Peki Ayşenur Balcı kimdir hastalığı neydi?

 

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR BU HAFTA KİM ELENECEK?

Ayşenur Balcı İşte Benim Stilim All Star yarışmasının bu hafta yayınlanan bölümlerinde hayli zor anlar yaşadı. Oturduğu yerde titreme nöbeti geçiren Ayşunur Balcı podyum yürüyüşü sırasında daha da kötü oldu. Yürüyüşü tamamlayamayan Ayşenur Balcı titreme nöbetleri arasında yere çöktü. 

Ayşenur Balcı yerinden kalkamayınca stüdyo görevlisi yanına gelerek onu kucağına alıp stüdyodan dışarı taşıdı. Bu sırada jüri üyelerinin sessizlik içinde Ayşenur Balcı'yı izlemeleri hayli tuhaftı. 

 

AYŞENUR BALCI UYUŞTURUCU MU KULLANIYOR?

Makyaj odasına stüdyo yönetmeninin kucağında giden Ayşenur Balcı'nın uyuşturucu krizine girdiği iddiaları sosyal medyaya düştü. Öykü Serter ise Ayşenur Balcı'nın iki gündür hasta olduğunu ve 'ateşine' bakılacağını söyledi. Ayşenur Balcı 'nın periscopeden üstsüz canlı yayın yaptığı olayda da uyuşturucu aldığı öne sürülmüştü. İşte Benim Stilim All Star 'da verdiği bu haftaki kriz görüntüsü de haliyle 'uyuşturucu mu kullanıyor' dedirtti.

 

AYŞENUR BALCI KİMDİR?

Peki İşte Benim Stilim All Star yarışmasının instagram gibi özel hesaplarındaki olay resimleri ile meşhur olan yarışmacısı Ayşenur Balcı kimdir?

İşte Benim Stilim yarışmacılarından olan Ayşenur Balcı periscope üstsüz yayını ile olay yaratmıştı. Ayşenur Balcı şimdi ise instagram hesabına koyduğu 'ahlaksız parmak' işareti ile gündemde. Hesabını daha önce kapalı tutan Ayşenur Balcı takipçilerine açtığında bu fotoğrafını paylaştı. 

 

AYŞENUR BALCI PERİSCOPE SKANDALI

İşte Benim Stilim All Star kadrosuna giren Ayşenur Balcı periscopedeki üstsüz canlı yayınıyla da hayli tepki çekmiş ve 'uyuşturucu mu almış' yorumlarına yol açmıştı. 

AYŞENUR BALCI TORPİLLİ Mİ?

Ayşenur Balcı için yarışmacı olduğu sezonda da 'torpilli' olduğuna dair iddialar vardı. Ayşenur Balcı 'nın sosyal medyaya düşen ve sansasyon yaratan resimleri bulunuyor. 20 yaşında olan Ayşenur Balcı yukardan aşağı bir estetik harikası.  

Ayşenur Balcı İşte Benim Stilim yarışmasına ilk katıldığında tam bir rüküşlük abidesiydi. Daha sonra sponsor bulan Balcı iddialı bir tarzı benimsemiş görünse de işin aslı tarz ve 

İŞTE BENİM STİLİM 'DE GEÇEN HAFTA MARİA SURİNA ELENDİ? 

İşte Benim Stilim All Star yarışmasının ilk eleme haftasında büyük bir sürpriz yaşanmıştı. Nur Yerlitaş ile tartışan ve onun stüdyoyu terketmesine sebep olan Maria Surina ilk haftada elenen isim olmuştu. Maria Surina 'nın elenmesi Nur Yerlitaş'ın intikamı olarak yorumlanmıştı. 

NAZLI HAMARAT VE EŞİ EMİR ŞAŞMAZ'IN 40'I ÇIKMADAN

İşte Benim Stilim All Star yarışması ikinci haftasında sıradışı bir kararla Nazlı Hamarat 'ı programa dahil etti. Eşi Emir Şaşmaz 'ın boğazı kesilerek öldürülmesiyle bu yazın konusu olan Nazlı Hamarat , bu olay yüzünden All Star kadrosundan çıkarılmıştı. Nazlı Hamarat 'ın eşinin 40 bile çıkmadan İşte Benim Stilim'e dönmesi hayli şaşırtıcı oldu. Nazlı Hamarat 'ın yarışmada giydiği mini elbise de bu haftanın olayı oldu. 

 

İŞTE BENİM STİLİM ELEME GECESİ

İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi saat 20.00'da başlayacak ve 'kim elendi' sorusunun yanıtını verecek. Jürinin kurtarmadığı ve haftayı en kötü puanlarla kapatan Nihal Candan , Gizem Güler ve Tuğçe Ergişi arasından biri bu hafta elenecek.

 

İşte Benim Stilim All Star yarışmasının geçen hafta ilk kez yapılan elemesinde Maria Surina elenmişti. Bu hafta Nihal Candan ya da Gizem Güler'in gitme ihtimali yüksek görünüyor. 

 

İŞTE BENİM STİLİM KONUKLARI

İşte Benim Stilim cumartesi gecesi elemesinde İlyas Yalçıntaş ve Aydilge konuk olarak katılacaklar. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde önce haftanın birincisi ve 10 bin liralık ödülün sahibi belirlenecek. Ardından da 'kim elendi' sorusunun yanıtı ortaya çıkacak. 

 

NAZLI HAMARAT EŞİNİN 40'I ÇIKMADAN GELDİ SÜPER MİNİSİYLE...

Boğazı kesilerek öldürülen eşi Emir Şaşmaz 'ın 40'ı bile çıkmadan İşte Benim Stilim All Star yarışmasına dahil olan Nazlı Hamarat haftanın olayı oldu. Nazlı Hamarat bütün hafta siyahlar giyeceğini ve yasta olduğu için dekolte kullanmayacağını söyledi. Ancak bu sözünü üç gün sonra çiğneyip süper mini bir elbiseyle podyumda boy gösterdi. Ayşegül Doğan da Nazlı Hamarat 'a 'yas sebebiyle dekolte giymeme' kararını hatırlatarak eteğinin çok kısa olduğunu söyledi. Jüri üyeleri de Nazlı Hamarat'ın süper mini eteğini eleştirdi.

 

AYŞENUR BALCI UYUŞTURUCU MU ALDI? HAFTANIN OLAYI

Bu hafta İşte Benim Stilim All Star yarışmasına damga vuran olay Ayşenur Balcı 'nın podyumda fenalaşması oldu. Titreme nöbetine giren Ayşenur Balcı 'nın hali uyuşturucu krizine mi girdi sorularını gündeme getirdi.

 

NAZLI HAMARAT'IN KOCASI NASIL ÖLDÜRÜLDÜ? 

İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Nazlı Hamarat'ın kocası geçtiğimiz haftalarda Ukrayna'da boğazı kesilerek öldürüldü. Emir Şaşmaz'ın ölümü hakkında bugün yeni bilgiler gündeme geldi. Emir Şaşmaz öldürülürken yanında bulunan sevgilisi Vijdan Vatansever yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Vijdan Vatansever hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında sizlerle. 

 

VİJDAN VATANSEVER'DEN AKIL ALAMAZ AÇIKLAMALAR

 

Kiev’de boğazı kesilerek öldürülen Cevdet Emir Şaşmaz’ın 19 yaşındaki sevgilisi Vijdan Vatansever olay yerinde verdiği ifadeyi, tatbikatı ve mahkemede neler yaşandığını anlattı. Cinayetin ardından İstanbul'a döndüğünü ve Emir Şaşmaz'ın ablasıyla birlikte tekrardan Ukrayna'ya gittiğini anlatan Vatansever, cinayetin işlendiği eve vardıklarında, cesedin hala evde olduğunu söyledi.

 

manken Nazlı Hamarat’ın kocası prodüktör Cevdet Emir Şaşmaz’ın ölümünün ardından uzun süre konuşmayan sevgilisi Vijdan Vatansever, cinayetin ardından hemen İstanbul’a döndü ve Şaşmaz’ın ablası İlknur Şaşmaz ile tekrar Kiev’e giderek cinayetin işlendiği evi aradı. Konsolosluğa giden ikili, dağ evinin bulunması konusunda yardım istedi. Kısa sürede ormanlık alan içerisindeki evi bulan Vatansever polis ile birlikte eve gitti. Eve ulaştıklarında daha sonra kapının hiç açılmadığını gören Vatansever polisin isteği üzerine olay anını ceset başında tekrar anlattı.

 

'Katil, bize Emir’i Rus mafyası yüzünden öldürdüğünü söyledi'

 

Katilin evde bulunan kelepçeyle kendisinin ve arkadaşı Sevinç’in ellerini kelepçelemesi nedeniyle olayı sadece izlemekle yetindiklerini ifade eden Vatansever, başına gelenleri şöyle aktardı:

 

“Katilin onu neden öldürdüğünü bilmiyorum. O canavarın bize neden kelepçe takıp paraları gasp ettiğinden haberim yok. Bize Emir’i Rus mafyası yüzünden öldürdüğünü söyledi. Paraların yerini ona söylemedim. Nazlı’ya teslim etti. Bizi olay günü bir araçla alıp eve götürdükleri için tam olarak adresi hatırlamıyordum. Yol üzerinde aynı güzergahtaki hatırladığım noktaları takip ederek dağ evini bulduk. Polis kapı kapalı olduğu için ev sahibini çağırdı. Ev sahibi gelip kapıyı açtığında cesedin hala orada olduğunu ve kimsenin dokunmadığını gördük. Orada polis tüm yaşananları anlatmamı istedi. Daha sonra savcılığa geçtik. Ne gördüysem ne duyduysam anlattım. Tam 8 sayfalık bir ifade verdim. 

 

'Kusarak ifade verdim'

 

Savcılıktaki ifademin ardından polis elime bir cetvel vererek kendimi katilin yerime koymamı ve bu şekilde en baştan tüm yaşananları anlatmamı istedi. Aynı anda bu ifadelerimi kayda aldılar. Bu şekilde sürekli tekrarlamamı istediler. Bazen anlatırken kusmaya başlıyordum baştan alıyorduk. Bu işlemlerin ardından mahkemeye sevkedildim. Mahkemede bir heyetin önüne çıktım. Burada İstanbul’dan Kiev’e geliş süreci ve cinayet anını ağlayarak anlattım. Hakim ve avukatlar benim halime ağlayacaklardı. Kimse benim samimiyetimden şüphe duymadı.

 

Herkes benim evli bir adamla birlikte olmamı eleştiriyor ancak ben Emir’i çok sevdim. Onda kendimi buldum. Emir her gün beni ilmek ilmek işledi. Ben asla kurye olmadım. Bana metresi diyorlar. Evet öyle olabilir ama çok sevdim, ona çok güvendim. O da aynı şekilde beni çok sevdi. Emir Nazlı ile bir yere gittiğinde benim de gizlice aynı ortama gelmemi isterdi. Onları sürekli takip ederdim. Emir bu durumdan Nazlı’nın haberinin olmasını istemezdi.

 

Ben Reklam için para için bu şekilde davranmıyorum. Bu olaylardan sonra namaz kılmaya başladım. Ben yakında beden eğitimi öğretmeni olacağım. Evlenip yuva kuracağım çocuklarım olacak. Ben onunla asla parası için birlikte olmadım. Emir beraber olduğumuzda bana para harcatmıyordu. Bu para yemek mi? Nazlı tüm parayı alsın onun parasını arabasını ben nasıl alayım. Emir’den geriye bir tek yüzük kaldı. İsterse onu da vereyim. Nazlı’nın paralarına kimse dokunmadı. Ona İstanbul’a geldikten hemen sonra paraların bulunduğu banka kasasının anahtarını kendim teslim ettim.”

 "MİNİĞİM YOK ARTIK"

Nazlı Hamarat, Erol Köse'nin paylaşımının ardından "İddianın kesinliği yok. Araştırıyoruz. Lütfen olayı abartmayın. Konuyu kapatın" açıklaması yaparak tepki gösterdi. Hamarat, ertesi gün Instagram hesabından kocasının fotoğrafı eşliğinde yazdığı "Başımız sağolsun tüm dostlarımız. Eşimin öldüğü kesinleşti. Allah bize sabır versin. Aşkım miniğim, kocam yok artık. Yanımda olduğunuz beni yalnız bırakmadığınız için teşekkürler" yazdı. 90'LI YILLARIN ÜNLÜ YAPIMCISI

Özellikle 90'lı yıllarda müzik, dizi, reklam ve klip yapımcılığıyla adının duyurmuş biri olan Emir Şaşmaz, kendisi de bir dönem oyunculuk ve albüm denemeleri yapmıştı. Şaşmaz, son yıllarda organizasyon ve reklam işleri yapıyordu. Şaşmaz, twitter hesabı profilinde kendisini "Yapımcı - Şarkı Sözü Yazarı - Menajer - Mücevher Tasarımcısı" olarak belirtiyordu.


VİJDAN VATANSEVER KİMDİR?

 

Vijdan Vatansever pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Nazlı Hamarat'ın kocası Emir Şaşmaz'ın ölümünün ardından bugün gündeme gelen bir haber herkesi şok etti. Ukrayna'da boğazı kesilerek öldürülen Emir Şaşmaz ile aşk yaşadığını iddia eden Vijdan Vatansever'in yazdıkları herkesi şaşırttı. Vijdan Vatansever İnstagram hesabından Emir Şaşmaz ile aşk yaşadığını ve gözlerinin önünde öldürüldüğünü iddia etti.

 

Vatan gazetesinin haberine göre; Vijdan adlı model, İnstagram’da işadamı Şaşmaz ile 1 yıldan beri gizli aşk yaşadığını cinayet anında yanında olduğunu öne sürdü ve şunları yazdı:

 

“Can yoldaşımı, hayat arkadaşımı, diğer yarımı kaybettim. Gözlerimin önünde, gözleri arkada gitti. Ellerim kelepçeli engel olamadım, o şerefsiz itin elinden seni alamadım. Hadi kalk gidelim buradan dedim duymadın. Bu bir kabus dedim uyanamadım. 5 dakika sonra olacakları bilmeden, son bakış, son öpüş, son sarılış, son gülümseyiş. Gördüğün son yüz benim. Dudaklarından dökülen son “seni seviyorum” bana ait. Sonrası kapkaranlık. Ve kan kırmızı. Yarım kaldım adam. Anlıyorsun değil mi? Ben sana geç kaldım adam yetmedi seninle geçirdiğim koskoca 1 yıl bana. Yetemez! Susacağımı mı sandılar, bilsin herkes. Artık gizleyeceğim bir şey yok. Kaçmaktan yaşayamadığımız aşkımıza üzülüyorum. Artık gösteri zamanı bitti, artık bana aşıkken kimseyi seviyormuş gibi yapmak zorunda değilsin. Artık ölümünden bile prim yapmaya çalışan gösteriş budalalarına tahammül etmek zorunda değilsin.”

 

NAZLI HAMARAT KİMDİR?

 

Nazlı Hamarat kimdir? İşte Benim Stilim yarışması ile adını duyuran Nazlı Hamarat'ın kocası Ukrayna'da öldürüldü. Marmara sinemasının sahibinin kızı olan Nazlı Hamarat 1988 doğumludur. Nazlı Hamarat daha önce kocası hakkında pek çok haber ile gündeme gelmişti. Nazlı Hamarat'ın kocası Emir Şaşmaz, Ukrayna'da boğazı kesilerek öldürüldü. Nazlı Hamarat kocasının ölüm haberini sosyal medya üzerinden doğruladı.

 

Nazlı Hamarat'ın kocası Emir Şaşmaz Ukrayna'da boğazı kesilerek öldürüldü. Emir Şaşmaz'ın ölüm haberini veren isim erol köse oldu. Erol Köse, Şaşmaz'ın Ukrayna'da karanlık işlere girdiğini pırlanta kaçakçılığı ve eskort kadın ticareti nedeni ile öldürüldüğünü söyledi. Erol Köse'nin bu haberi vermesinin ardından Nazlı Hamarat kocasının öldürüldüğünü doğruladı. 

 

EMİR CEVDET ŞAŞMAZ KİMDİR?

 

Emir Şaşmaz hayatı oldukça başarılı. Sesi çok güzel ve şarkı söylemeyi çok seviyor. Oyunculuk deneyimi ve oyunculukta oldukça başarılı oyunlra oynamıştır. Ayrıca yapım şirketi bulunana Emir Şaşmaz 10 elinde 10 mağrifet bulunuyor. Hem Reklam pazarı hem müzik işleri hem TV programları ile genç iş adamı ve girişimci olarak karşımıza çıkmıştır. Bugüne kadar Murat Gögebakan,Ebru Şimşek, Esra Balamir, Atilla Taş , Pelin Sönmez , Rober Hatemo gibi dönemin en iyi sanatçılarla da çalışmıştı. Daha sonra ise Bu Tarz Benim programına katılan ve lüks yaşamıyla dikkat çeken Nazlı Hamarat ile aşk yaşamış ve evlenmişti.

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25