İşte Benim Stilim elenen isim 14 Kasım İşte Benim Stilim'de şok bir isim elen

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Dün akşam eleme bölümü ile ekrana gelen İşte Benim Stilim'de elenen isim herkesi şaşırttı. İşte Benim Stilim All Star'da çok heyecanlı bir eleme gecesi yaşandı. İlbilge Uzun ve Sinem Umaş eleme için aday oldular. Jüri üyelerinin oylamasının ardından İşte Benim Stilim yarışmasına veda eden isim İlbilge Uzun oldu. İşte Benim Stilim eleme gecesi hakkında merak ettiğiniz tüm merak ettikleriniz haberimizin devamında sizlerle.

İşte Benim Stilim elenen isim 14 Kasım İşte Benim Stilim'de şok bir isim elen

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Dün akşam eleme bölümü ile ekrana gelen İşte Benim Stilim'de elenen isim herkesi şaşırttı. İşte Benim Stilim All Star'da çok heyecanlı bir eleme gecesi yaşandı. İlbilge Uzun ve Sinem Umaş eleme için aday oldular. Jüri üyelerinin oylamasının ardından İşte Benim Stilim yarışmasına veda eden isim İlbilge Uzun oldu. İşte Benim Stilim eleme gecesi hakkında merak ettiğiniz tüm merak ettikleriniz haberimizin devamında sizlerle.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
İşte Benim Stilim elenen isim 14 Kasım İşte Benim Stilim'de şok bir isim elen

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Tv8'de yayınlanan İşte Benim Stilim'de dün gece heyecanlı bir eleme gecesi yaşandı. Gecenin geç saatlerine kadar devam eden eleme gecesinde elenen isim herkesi şaşırttı. İşte Benim Stilim All Star yarışmasında İlbilge Uzun ve Sinem Umaş eleme adayı oldular. Son haftalarda performansları beğenilmeyen İlbilge Uzun ve Sinem Umaş elenmemek için ellerinden geleni yaptılar. İşte Benim All Star yarışmasına veda eden isim İlbilge Uzun oldu. Farklı tarzı ile dikkatleri üzerine toplayan İlbilge Uzun yarışmadan elendi. 
 

İşte Benim Stilim All star elemesinde bu hafta jürinin önüne gelen isimler Sinem Umaş ile İlbige Uzun oldu. Sinem Umaş All Star'a katıldığı ilk günden itibaren en düşük puanlara sahip yarışmacıydı.

 

İşte Benim Stilim All Star jürisi şimdi kim elendi sorusunun yanıtını verdi işte puanlar;

 

 

Uğurkan Erez İlbilge Uzun elensin dedi.

Nur Yerlitaş da İlbilge Uzun için elensin dedi. 

Kemal Doğulu oyunu Sinem Umaş diyerek kullandı.

 

Bu hafta elenen ismi İvan Sert'in oyu belirledi. İvana Sert Sinem Umaş'ı koruyup İlbige Uzun'u eledi.

 

 

NUR YERLİTAŞ KENDİNİ TOKATLADI

 

Gala gecesinin gündüzünde yayınlanan İşte Benim Stilim All Star yarışmasının son bölümünde Nur Yerlitaş kendini tokatladı. Ayşenur Balcı'nın elbisesini görün Nur Yerlitaş'a fenalıklar geldi. "Ayıp artık böyle gelmeyin" diyerek elbiseyi dikenlere seslendi. Nur Yerlitaş daha sonra kendisini tokatladı ve "Ben neredeyim ya. Senin paranı almışlar ve seni kandırmışlar" diye kızdı. "Ben senin yerinde olsam çuval giyerdim yinede bu kıyafetle gelmezdim" dedi.

 

 

AYŞEGÜL DOĞAN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI!

 

Nur Yerlitaş önce Ayşegül'ün ağlayıp sakinleşmesini bekledi. Daha sonrada sosyal medyadan Ayşegül'e yüklenenlere seslendi. Nur Yerlitaş "Sanmayın ki sizin yazdıklarınıza ağlamıyor. Olabilir sesli düşünen, çok konuşan bir kız ama kalbi pırıl pırıl üstelik çokta düzgün" diyerek Ayşegül Doğan'a destek oldu. Nihal Candan "Stüdyoda kendisini yanlış ifade ettiğini düşünüyorum. Arka tarafta en sevdiğim arkadaşlarımdan biri kesinlikle her işimizde yardımcı olur" dedi.

 

Kemal Doğulu "Ben her zaman Ayşegül'ün doğruları söylediğini ama kendisini yanlış ifade ettiğini söylerim. Geçen gün Emel olayında bile Emel'e Ayşegül'ün söylediği doğru şeyler var dikkate al dedim. Sadece çok fazla hırçınlaştığı için fazla geri dönüş alıyorsun bu yüzden senin sinirlerinin çelikten olması lazım. Madem öyle sende biraz yumuşat kendini ki sana geri dönüşlerde yumuşak olsun" dedi.

İŞTE BENİM STİLİM BİRİNCİSİ KİM OLDU?


İşte Benim Stilim All Star’daki maskeli parti konseptinde haftanın birincisi olarak seçilen Emel Özkızıltaş, 10 bin liralık para ödülünün de sahibi oldu.

 

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR’DA KİM ELENDİ?


İşte Benim Stilim All Star’da bu hafta jüri karşısında iki Ezgi çıktı, Ezgi Baylar ve Ezgi Ünal. Sinem Umaş ise yarışmacılar tarafından elemeden çıkarıldı. Ezgi Baylar, geçen hafta İşte Benim Stilim’de kendi isteğiyle elenmek istediğini söylemiş ve jüri tarafından büyük tepi görmüştü. Bu hafta ise Ezgi Baylar, bu isteğini yineledi ve sebep olarak kocasının hasta olduğunu söyledi. Bu şekilde jüri karşısına geçen Ezgi Baylar ve Ezgi Ünal ikilisinden yarışmaya veda eden ismi jüri şu şekilde oyladı;

 

Nur Yerlitaş Ezgi Baylar elensin dedi.

İvana Sert Ezgi Baylar ismini verdi.

Kemal Doğulu  Ezgi Baylar’ın adını verdi.

Uğurkan Erez’in kararı da Ezgi Baylar’dan yana olunca İşte Benim Stilim All Star’da elenen isim Ezgi Baylar oldu.
 

EZGİ BAYLAR ELENMEK İSTEYİNCE


Ezgi Baylar geçen hafta elenmek istediğini söyleyerek jürinin önüne gelmişti. Jüriden sert tepki alan Ezgi Baylar bu emeline ulaşamamıştı. İşte Benim Stilim jürisi inadına Ezgi Baylar'ı elememişti. Bu hafta da Ezgi Baylar cuma şıklığının olduğu bölüme abiye yerine sıradan bir kıyafetle katılarak kendini yeniden eleme adayı yaptı. Bu kez İşte Benim Stilim jürisinin ne yapacağı merak konusu.

 

EMEL ÖZKIZILTAŞ DAHA FAZLA DAYANAMADI

İşte Benim Stilim All Star 06 Kasım 2015 Cuma günü yayınlanan bölümünde Emel Özkızıltaş püsküllü elbise giyince podyumda yerinde duramadı.

Ayşegül Doğan'ın Emel Özkızıltaş'ı gördüğündeki surat ifadesi Öykü Serter'in dikkatinden kaçmadı. Emel'i pop şarkıcısına uygun bulmayan Ayşegül, Nihal Candan'dan "Türklüğün özünde arabesklik var" diye Emel'i savununca Ayşegül "Ay hepiniz Emelci oldunuz" diyerek çıkıştı. Ayşegül'ün Emel'in kostümünü Ankara havasına uygun bulması Ayşegül'e zor dakikalar yaşattı. Emel, Ayşegül'e "Bana olumsuz yorum yapmak için beyin hücrelerin öyle bir harekete geçiyor ki senin biraz dinlendir onları bak gerçekten sende rahatlayacaksın Ayşegül" diye cevap verdi.

Öykü Serter, Ayşegül'e sorunun kendisinde olabileceğini söyleyince Ayşegül bunu kabul etmedi ve belli kişilere bu şekilde davrandığını söyledi. Bunun üstüne Emel "Ben sana ne yaptım" diye sorunca Ayşegül, Emel'in samimi olmadığını ve dün çantasını fırlatmasını saygısızlık olarak nitelendirdi. Emel ise "Demek ki artık ne kadar sinirimi bozduysan" diye cevap verdi.

Jüri karşısına geçen Emel Özkızıltaş önceki günlerde İvana Sert'ten oynamaması konusunda uyarı almıştı. Nur Yerlitaş, Emel'den oynamasını istedi ve masaya vurarak ritim tutunca Emel dayanamadı. Daha sonra Kemal Doğulu stüdyoya Ankara'nın Bağları şarkısını istedi ve Emel'le karşılıklı oynadılar. Kemal Doğulu, Emel'e "Tavrını benim için bozduğun için teşekkür ederim" derken İvana Sert "Çiçek nasıl susuz duramaz sende dansız duramazsın" dedi. Nur Yerlitaş ise Emel'e "Türk lokumu" diyerek yeni bir isim daha taktı. Daha sonra Emel'i Oya Aydoğan'ın gençliğine benzeten Nur Yerlitaş, Emel'in Oya Aydoğan'a seslenmesini istedi. Emel Özkızıltaş bu seferde kırmızı ışıkla Oya Aydoğan'a seslendi.


EZGİ BAYLAR KİMDİR?

İşte Benim Stilim All star'da ilk kez böyle oldu bu hafta kim elendi açıklandı. İşte Benim Stilim All star eleme gecesiyle izleyiciyi ekrana kiltiledi. Bu hafta kanatlar konsepti ile yarışan yarışmacılar arasından Nihal birinci oldu. Yapılan çekişmeli oylama ile İşte Benim Stilim All Star'da bu hafta Zeynep Öztürk elendi.

 

İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi olaylı geçti. Ezgi Baylar eleme adayı olunca hayli sinirlenmiş ve 'Beni eleyin' demişti. İşte Benim Stilim jürisi eleme gecesinde Ezgi'ye verdiği bu tepkiyi sordu.

 

Ezgi Baylar 'Ben kendi kendime elenme adayı olursam gitmeliyim kararı aldım' diyerek cevap verdi. Bu karara Nur Yerlitaş tepki gösterdi. Nur Yerlitaş 'O zaman sen kendini birinci olarak görüyorsun ve bizi zan altında bırakıyorsun demektir' dedi. Ezgi Baylar ise 'Ben kendimi yetersiz görüyorum o yüzden gitmek istiyorum' karşılığını verdi.

 
 
EZGİ BAYLAR KİMDİR?
 
Ezgi Baylar'ın kocası neden hastanede? Güzelliği ve kalitesi ile kendinden ödün vermeyen Ezgi Baylar zor günler yaşıyor. Ezgi Baylar 'ın kocası hastanede ve güzel yarışmacı eşinin bu durumunu anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Bugün bir kez daha jürinin karşısına çıkan Baylar çok vaktinin olmadığını ve eşiyle ilgilendiğini kalan zamanın da kızıyla ilgilendini söyleyerek durumunu zor izah etti.
 

Ezgi Baylar'ın kocası kimdir? Ezgi Baylar güzelliği kaliteli giyimi ile İşte Benim Stilim isimli yarışmada adından sıkça bahsettirmişti. Ezgi Baylar daha önce de yarışmaya katılmış finale kadar yükselmişti ama şampiyon olmayı başaramamıştı. Ezgi Baylar'ın zenginliği ile Nazlı Hamarat'tan sonra en çok konuşulan isim oldu. Ezgi Baylar ile ilgili bilinmeyenler haber detayımızda..

 

İşte Benim Stilim isimli yarışma programında güzelliği ve kaliteli giyimi ile göz kamaştıran Ezgi Baylar'ın ne iş yaptığı ve nasıl bu kadar zengin olduğu merak konusu oldu. Geçen sezon eşini ekranlara taşıyan Ezgi Baylar yeni sezonda da oldukça iddialı geliyor. Ezgi Baylar'ın kocası ne iş yapıyor?

 İşte Benim Stilim isimli yarışma programında adından bahsettiren kalitesi ile herkesi kendine hayran bırakan Ezgi Baylar yarışmacılar arasında en iddilaı isimler arasında yerini aldı. Zengin bir aileye mensup olan Baylar'ın eşi çok merak ediliyordu. Ezgi Baylar bir önceki yarıştığı sezonda eşini ekranlara çıkarmıştı. Bir kız annesi olan Ezgi Baylar bakalım finale adını yazdırmayı başarabilecek mi?

 

İşte Benim Stilim Ezgi Baylar fırtınası! Ezgi Baylar en güzel anne olarak dikkat çekiyor. Ezgi Baylar İşte Benim Stilim All Star programında adeta büyülüyor. Ezgi Baylar hayatı biyografisi sizlerle. İşte Ezgi Baylar tanıyalım.

 

İşte Benim Stilim en yaşlı kadınlarından biri olan Ezgi Baylar Evli ve bir kız çocuğu sahibi. 33 yaşında  güzel anne doğma büyüme İstanbullu. Marmara Üniversitesi bir dönem damga vuran Ezgi Baylar ÇEOK mezunu. Çalışma Ekonomesi ve Endüstri ilişkiler bölümündeki zekası her zaman programda dikkatleri üzerine çekti.

 

 Ezgi Baylar evli mi? Ezgi Baylar kocası kim? Ezgi Baylar fotoğrafları. Ezgi Baylar instagram hesabı haberimizde..

 

Ezgi Baylar çok genç görünse de aslında 33 yaşında. 4 yıllık bir evlilik hayatı bulunmakla beraber 1,5 yaşında Alya adlı tatlı bir kız çocuğuna sahip. Hatta geçen hafta yaptığı bir kombininde podyuma kızı ile birlikte çıkarak hem jüri üyelerini hem de yarışmacıları şaşırttı. Ertesi hafta ise podyuma eşi ile çıkarak hem sosyal medyada hem de Bu tarz benim yarışmasında etkili bir rüzgar estirdi.

 

1.72 boyu ve 55 kilosu ile çok fit vücudu olduğunu kendiside kabul etmekte. 

 

Ezgi Baylar kızı! 

 

 

Yarışmaya katılmasındaki amaç evli ve çocuk sahibi bayanlarında tarz sahibi olabileceğini göstermektedir. Alya dünyaya gelince çocuğunu bakıcıya emanet etmek istemeyen güzel yarışmacı, iş hayatını bırakmıştır.

 

Ankara’da doğan Ezgi Baylar, 1983 doğumludur.  Yarışmacı 1,72 boyunda olup 50 kilodur. Eğitimini Marmara Üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkiler bölümünde tamamlamıştır. Kendisi profesyonel bir ekonomisttir. 

 

 

EZGİ BAYLAR'DAN İTİRAF

 

Okan Bayülgen'in programında "Bu Tarz Benim" yarışmacısı itirafta bulundu.

 

Show TV'de yayınlanan "Bu Tarz Benim" adlı yarışma programının ilk sezonuna kavgalar ve yarışmacıların giydikleri kıyafetler kadar birbirleriyle girdikleri polemikler ile de gündem konusu olmuştu. Ünlü şovmen Okan Bayülgen geçtiğimiz cumartesi gecesi yayınlanan Dada Dandinista'ya "Bu Tarz Benim"den Ayşegül Melisa Doğan, Gizem Güler ve Ezgi Baylar'ı davet etti.

 

Programa Ezgi Baylar'ın yaptığı "Bizden öyle yapmamız isteniyor" itirafı damga vurdu.

 

İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım Cuma Ezgi Baylar elenecek mi

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25