İşte Benim Stilim elenen isim 17 Ekim İşte Benim Stilim'de şok bir isim elendi

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Tv8'in reyting rekorları kıran yarışma programı İşte Benim Stilim'de elenen isim herkesi şok etti. Dün akşam ekrana gelen İşte Benim Stilim'de çok ilginç bir eleme yaşandı. İşte Benim Stilim'e veda eden isim Nazlı Hamarat oldu. İşte Benim Stilim'in en çok konuşulan isimlerinden biri olan Nazlı Hamarat'ın yarışmaya veda etmesi herkesi şok etti.

İşte Benim Stilim elenen isim 17 Ekim İşte Benim Stilim'de şok bir isim elendi

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Tv8'in reyting rekorları kıran yarışma programı İşte Benim Stilim'de elenen isim herkesi şok etti. Dün akşam ekrana gelen İşte Benim Stilim'de çok ilginç bir eleme yaşandı. İşte Benim Stilim'e veda eden isim Nazlı Hamarat oldu. İşte Benim Stilim'in en çok konuşulan isimlerinden biri olan Nazlı Hamarat'ın yarışmaya veda etmesi herkesi şok etti.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
İşte Benim Stilim elenen isim 17 Ekim İşte Benim Stilim'de şok bir isim elendi

İşte Benim Stilim'de elenen isim herkesi şaşırttı. Dün gece ekrana gelen İşte Benim Stilim yarışmasında çok ilginç bir eleme gecesi yaşandı. İşte Benim Stilim yarışmasına veda eden isim Nazlı Hamarat oldu. Ağustos ayında kocası öldürülen Nazlı Hamarat yarışmanın en iddialı isimlerinden biriydi. Kocasının ölümünün ardından yarışmaya katıldığı için pek çok eleştiriye maruz kalan Nazlı Hamarat dün gece yarışmaya veda etti. 

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Tv8'in reyting rekorları kıran yarışma programı İşte Benim Stilim'de elenen isim herkesi şok etti. Dün akşam ekrana gelen İşte Benim Stilim'de çok ilginç bir eleme yaşandı. İşte Benim Stilim'e veda eden isim Nazlı Hamarat oldu. İşte Benim Stilim'in en çok konuşulan isimlerinden biri olan Nazlı Hamarat'ın yarışmaya veda etmesi herkesi şok etti. 

 

Tv 8 ekranlarının fenomen Yarışma programı İşte Benim Stilim All starı'n son eleme gecesi dün akşam yapıldı. Jüri üyeleri ve ilginç yarışmacılarıyla gündemden düşmek bilmeyen İşte Benim Stilim All Star'da nefes kesen eleme gecesinde bu hafta Nazlı Hamarat elendi.

 

İşte Benim Stilim'de kim elendi sorusunun yanıt bulduğu gecede ilk olarak galanın birincisi belirlendi.  Üzgün surat alan isimlerin yarışmaya tutunurken, eleme riski bulunmayan yarışmacıların ise büyük ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Konsepte uygun giyinerek gecenin en yüksek oylarını alan isim 10 bin TL ile ödüllendirildi.

 

Heyecanın  dorukta olduğu İşte Benim Stilim All Star'da bu haftanın birincisine yine büyük para ödülü verdi. 80'ler ve 90'lar konseptinde gala gecesinin birincisi olan yarışmacı ikizler oldu. İkizler 10 bin liralık para ödülünü aldı. Eleme gecesinde jürinin oylama sonucuna göre veda eden ise Nazlı Hamarat oldu.

 

Jüri koltuğunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez'in oturduğu, sunuculuğunu geçtiğimiz sezonlarda da olduğu gibi Öykü Serter'in üstlendiği İşte Benim Stilim All Star 16. Ekim 2015 Cuma akşamı ekrana geldi.

 

İşte Benim Stilimde kim elendi sorusunun yanıtı için adaylar jürinin önüne gelince kararlar şu şekilde çıktı;

 

Nur Yerlitaş Nazlı Hamarat elensin dedi

Kemal Doğulu da oyunu Nazlı Hamarat elensin diyerek açıkladı.

İvana Sert Nazlı Hamarat için oy verdi.

Uğurkan Erez de Nazlı Hamarat deyince ilk kez jüri 4'te 4 oyla bir yarışmacıyı elemiş oldu. Nazlı Hamarat İşte Benim Stilim All Star'dan elendi.

 

Nazlı Hamarat'ın sevgilisi ile birlikte olmak için elenmeyi istediği şeklinde iddialar bulunuyor. Nazlı Hamarat herkesle veda ederek geç katıldığı İşte Benim Stilim'den erken ayrıldı.

 

 

NAZLI HAMARAT 'IN SEVGİLİSİ DORUK KİM?


Nazlı Hamarat eşi Emir Şaşmaz'ın ölümünün üzerinden 2 ay geçmeden yeni bir sevgili buldu. Haftanın olayı da Nazlı Hamarat 'ın aşk itirafı oldu. Nazlı Hamarat Doruk isimle sevgilisiyle üniversite yıllarından tanıştıklarını söyledi. Eşi Emir Şaşmaz'ın da bu ilişkiden haberi varmış ve Nazlı Hamarat'ı kıskandığı için görüşmelerine izin vermiyormuş. Nazlı Hamarat 'Doruk' isimli kişiyle evlilik yolunda ciddi bir ilişkiye başladıkları söyledi.

 

NAZLI HAMARAT KİMDİR?

 

1988 yılında Balıkesir, Bandırma'da doğan Nazlı Hamarat, İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Varlıklı bir ailenin kızı olan Nazlı Hamarat, müzik alanında kariyer yapmıştır: önce"Tak" ardından "24 saat" albümünü çıkarmıştır. 2012 yılının Mayıs ayında Beyaz Tv ekranlarında daha önce Önder Bekensir'in sunduğu "Yıldızlar Kulübü" adlı magazin programını sunan Nazlı Hamarat, 2014 yılında İşte Benim Stilim'de dikkatleri üzerine çekmiştir.
 

Nazlı Hamarat'ın yeni sevgilisi kim? İşte Benim Stilim All Star yarışmasının en çok konuşulan ismi Nazlı Hamarat olmaya devam ediyor. İki ay önce kocası öldürülen Nazlı Hamarat yarışmaya tekrar katılarak herkesi şaşırtmıştı. Nazlı Hamarat bugün yaptığı açıklama ile yine çok konuşuldu. Ağustos ayında kocası öldürülen Nazlı Hamarat, yeni bir aşka yelken açtığını açıkladı. 
 

Program jüri üyesi Nur Yerlitaş'ın ısrarları ile açıklama yapan Hamarat, eşinin vefatından çok kısa süre sonra yaptığı aşk açıklaması ile dikkat çekti. Yıllar önce sevdiği ve daha sonra ayrılık yaşadığı bir arkadaşı ile yeniden görüşmeye başladıklarını söyleyen Hamarat sözleri ile izleyenleri şaşırttı.

 

Ağustos ayında feci bir şekilde öldürülen Emir Şaşmaz'ın eşi olan Nazlı Hamarat eşinin ölümünün ardından yarışmaya devam etmesi ve yarışmada seçtiği kıyafetler ile de tepki toplamıştı.

 

 

Nazlı Hamarat kimdir? İşte Benim Stilim yarışmasının en dikkat çeken yarışmacısı Nazlı Hamarat olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay kocasının boğazı kesilerek öldürülen Nazlı Hamarat İşte Benim Stilim yarışmasına katılarak herkesi şaşırttı. Nazlı Hamarat'ın yarışmaya katılması herkesi şaşırttı. Nazlı Hamarat hakkında merak ettikleriniz haberi

 

Geçtiğimiz aylarda eşinin ölümü ile sarsılan Hamarat, uzak kaldığı ekranlara İşte Benim Stilim All Star ile geri döndü. Her gün 'en şık kadın' olmak için yarışan Hamarat, programın dün ekrana gelen bölümüne ayakkabı seçimi ile damga vurdu.

 

Nazlı Hamarat'ın fiyatı 6 bin 750 TL olduğu öğrenilen ayakkabıları için Öykü Serter, 'Ancak para biriktilerek alınır' yorumunu yaptı, yarışmacılardan Ezgi Ünal ise 'fiyatını duyunca 5 aylık ev kiram diye düşündüm' dedi.NAZLI HARAMAT'IN KOCASI NASIL ÖLDÜRÜLDÜ?

 İşte Benim Stilim yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden biri Nazlı Hamarat olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda kocası öldürülen Nazlı Hamarat İşte Benim Stilim All Star yarışmasına katıldı. Nazlı Hamarat'ın yarışmaya yeniden katılması herkesi şaşırttı. Kocası Rus mafyası tarafından öldürülen Nazlı Hamarat kocasının isteği üzerine yarışmaya girdiğini söyledi. 

 

 

 

VİJDAN VATANSEVER'DEN AKIL ALAMAZ AÇIKLAMALAR

 

Kiev’de boğazı kesilerek öldürülen Cevdet Emir Şaşmaz’ın 19 yaşındaki sevgilisi Vijdan Vatansever olay yerinde verdiği ifadeyi, tatbikatı ve mahkemede neler yaşandığını anlattı. Cinayetin ardından İstanbul'a döndüğünü ve Emir Şaşmaz'ın ablasıyla birlikte tekrardan Ukrayna'ya gittiğini anlatan Vatansever, cinayetin işlendiği eve vardıklarında, cesedin hala evde olduğunu söyledi.

 

manken Nazlı Hamarat’ın kocası prodüktör Cevdet Emir Şaşmaz’ın ölümünün ardından uzun süre konuşmayan sevgilisi Vijdan Vatansever, cinayetin ardından hemen İstanbul’a döndü ve Şaşmaz’ın ablası İlknur Şaşmaz ile tekrar Kiev’e giderek cinayetin işlendiği evi aradı. Konsolosluğa giden ikili, dağ evinin bulunması konusunda yardım istedi. Kısa sürede ormanlık alan içerisindeki evi bulan Vatansever polis ile birlikte eve gitti. Eve ulaştıklarında daha sonra kapının hiç açılmadığını gören Vatansever polisin isteği üzerine olay anını ceset başında tekrar anlattı.

 

'Katil, bize Emir’i Rus mafyası yüzünden öldürdüğünü söyledi'

 

Katilin evde bulunan kelepçeyle kendisinin ve arkadaşı Sevinç’in ellerini kelepçelemesi nedeniyle olayı sadece izlemekle yetindiklerini ifade eden Vatansever, başına gelenleri şöyle aktardı:

 

“Katilin onu neden öldürdüğünü bilmiyorum. O canavarın bize neden kelepçe takıp paraları gasp ettiğinden haberim yok. Bize Emir’i Rus mafyası yüzünden öldürdüğünü söyledi. Paraların yerini ona söylemedim. Nazlı’ya teslim etti. Bizi olay günü bir araçla alıp eve götürdükleri için tam olarak adresi hatırlamıyordum. Yol üzerinde aynı güzergahtaki hatırladığım noktaları takip ederek dağ evini bulduk. Polis kapı kapalı olduğu için ev sahibini çağırdı. Ev sahibi gelip kapıyı açtığında cesedin hala orada olduğunu ve kimsenin dokunmadığını gördük. Orada polis tüm yaşananları anlatmamı istedi. Daha sonra savcılığa geçtik. Ne gördüysem ne duyduysam anlattım. Tam 8 sayfalık bir ifade verdim. 

 

'Kusarak ifade verdim'

 

Savcılıktaki ifademin ardından polis elime bir cetvel vererek kendimi katilin yerime koymamı ve bu şekilde en baştan tüm yaşananları anlatmamı istedi. Aynı anda bu ifadelerimi kayda aldılar. Bu şekilde sürekli tekrarlamamı istediler. Bazen anlatırken kusmaya başlıyordum baştan alıyorduk. Bu işlemlerin ardından mahkemeye sevkedildim. Mahkemede bir heyetin önüne çıktım. Burada İstanbul’dan Kiev’e geliş süreci ve cinayet anını ağlayarak anlattım. Hakim ve avukatlar benim halime ağlayacaklardı. Kimse benim samimiyetimden şüphe duymadı.

 

Herkes benim evli bir adamla birlikte olmamı eleştiriyor ancak ben Emir’i çok sevdim. Onda kendimi buldum. Emir her gün beni ilmek ilmek işledi. Ben asla kurye olmadım. Bana metresi diyorlar. Evet öyle olabilir ama çok sevdim, ona çok güvendim. O da aynı şekilde beni çok sevdi. Emir Nazlı ile bir yere gittiğinde benim de gizlice aynı ortama gelmemi isterdi. Onları sürekli takip ederdim. Emir bu durumdan Nazlı’nın haberinin olmasını istemezdi.

 

Ben Reklam için para için bu şekilde davranmıyorum. Bu olaylardan sonra namaz kılmaya başladım. Ben yakında beden eğitimi öğretmeni olacağım. Evlenip yuva kuracağım çocuklarım olacak. Ben onunla asla parası için birlikte olmadım. Emir beraber olduğumuzda bana para harcatmıyordu. Bu para yemek mi? Nazlı tüm parayı alsın onun parasını arabasını ben nasıl alayım. Emir’den geriye bir tek yüzük kaldı. İsterse onu da vereyim. Nazlı’nın paralarına kimse dokunmadı. Ona İstanbul’a geldikten hemen sonra paraların bulunduğu banka kasasının anahtarını kendim teslim ettim.”

 "MİNİĞİM YOK ARTIK"

Nazlı Hamarat, Erol Köse'nin paylaşımının ardından "İddianın kesinliği yok. Araştırıyoruz. Lütfen olayı abartmayın. Konuyu kapatın" açıklaması yaparak tepki gösterdi. Hamarat, ertesi gün Instagram hesabından kocasının fotoğrafı eşliğinde yazdığı "Başımız sağolsun tüm dostlarımız. Eşimin öldüğü kesinleşti. Allah bize sabır versin. Aşkım miniğim, kocam yok artık. Yanımda olduğunuz beni yalnız bırakmadığınız için teşekkürler" yazdı. 90'LI YILLARIN ÜNLÜ YAPIMCISI

Özellikle 90'lı yıllarda müzik, dizi, reklam ve klip yapımcılığıyla adının duyurmuş biri olan Emir Şaşmaz, kendisi de bir dönem oyunculuk ve albüm denemeleri yapmıştı. Şaşmaz, son yıllarda organizasyon ve reklam işleri yapıyordu. Şaşmaz, twitter hesabı profilinde kendisini "Yapımcı - Şarkı Sözü Yazarı - Menajer - Mücevher Tasarımcısı" olarak belirtiyordu.


VİJDAN VATANSEVER KİMDİR?

 

Vijdan Vatansever pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Nazlı Hamarat'ın kocası Emir Şaşmaz'ın ölümünün ardından bugün gündeme gelen bir haber herkesi şok etti. Ukrayna'da boğazı kesilerek öldürülen Emir Şaşmaz ile aşk yaşadığını iddia eden Vijdan Vatansever'in yazdıkları herkesi şaşırttı. Vijdan Vatansever İnstagram hesabından Emir Şaşmaz ile aşk yaşadığını ve gözlerinin önünde öldürüldüğünü iddia etti.

 

Vatan gazetesinin haberine göre; Vijdan adlı model, İnstagram’da işadamı Şaşmaz ile 1 yıldan beri gizli aşk yaşadığını cinayet anında yanında olduğunu öne sürdü ve şunları yazdı:

 

“Can yoldaşımı, hayat arkadaşımı, diğer yarımı kaybettim. Gözlerimin önünde, gözleri arkada gitti. Ellerim kelepçeli engel olamadım, o şerefsiz itin elinden seni alamadım. Hadi kalk gidelim buradan dedim duymadın. Bu bir kabus dedim uyanamadım. 5 dakika sonra olacakları bilmeden, son bakış, son öpüş, son sarılış, son gülümseyiş. Gördüğün son yüz benim. Dudaklarından dökülen son “seni seviyorum” bana ait. Sonrası kapkaranlık. Ve kan kırmızı. Yarım kaldım adam. Anlıyorsun değil mi? Ben sana geç kaldım adam yetmedi seninle geçirdiğim koskoca 1 yıl bana. Yetemez! Susacağımı mı sandılar, bilsin herkes. Artık gizleyeceğim bir şey yok. Kaçmaktan yaşayamadığımız aşkımıza üzülüyorum. Artık gösteri zamanı bitti, artık bana aşıkken kimseyi seviyormuş gibi yapmak zorunda değilsin. Artık ölümünden bile prim yapmaya çalışan gösteriş budalalarına tahammül etmek zorunda değilsin.”

 

NAZLI HAMARAT KİMDİR?

 

Nazlı Hamarat kimdir? İşte Benim Stilim yarışması ile adını duyuran Nazlı Hamarat'ın kocası Ukrayna'da öldürüldü. Marmara sinemasının sahibinin kızı olan Nazlı Hamarat 1988 doğumludur. Nazlı Hamarat daha önce kocası hakkında pek çok haber ile gündeme gelmişti. Nazlı Hamarat'ın kocası Emir Şaşmaz, Ukrayna'da boğazı kesilerek öldürüldü. Nazlı Hamarat kocasının ölüm haberini sosyal medya üzerinden doğruladı.

 

Nazlı Hamarat'ın kocası Emir Şaşmaz Ukrayna'da boğazı kesilerek öldürüldü. Emir Şaşmaz'ın ölüm haberini veren isim erol köse oldu. Erol Köse, Şaşmaz'ın Ukrayna'da karanlık işlere girdiğini pırlanta kaçakçılığı ve eskort kadın ticareti nedeni ile öldürüldüğünü söyledi. Erol Köse'nin bu haberi vermesinin ardından Nazlı Hamarat kocasının öldürüldüğünü doğruladı. 

 

EMİR CEVDET ŞAŞMAZ KİMDİR?

 

Emir Şaşmaz hayatı oldukça başarılı. Sesi çok güzel ve şarkı söylemeyi çok seviyor. Oyunculuk deneyimi ve oyunculukta oldukça başarılı oyunlra oynamıştır. Ayrıca yapım şirketi bulunana Emir Şaşmaz 10 elinde 10 mağrifet bulunuyor. Hem Reklam pazarı hem müzik işleri hem TV programları ile genç iş adamı ve girişimci olarak karşımıza çıkmıştır. Bugüne kadar Murat Gögebakan,Ebru Şimşek, Esra Balamir, Atilla Taş , Pelin Sönmez , Rober Hatemo gibi dönemin en iyi sanatçılarla da çalışmıştı. Daha sonra ise Bu Tarz Benim programına katılan ve lüks yaşamıyla dikkat çeken Nazlı Hamarat ile aşk yaşamış ve evlenmişti.

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25