İşte Benim Stilim'de kim elendi? 20 Kasım 2015

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Bu hafta heyecan dolu bir bölüm daha ekranlara geldi. İşte Benim Stilim 'de elenen isim aslında çok şaşırtmıyor çünkü hafta içinde alınan puanlar ve üzgün suratlar kimin eleneceğini belirliyor. İşte Benim Stilim'de son ikiye kalan isim Sinem Umaş ve Çİğdem Çelik oldu. Jüri kararını verdi ve o isim yarışmadan elendi.

İşte Benim Stilim'de kim elendi? 20 Kasım 2015

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Bu hafta heyecan dolu bir bölüm daha ekranlara geldi. İşte Benim Stilim 'de elenen isim aslında çok şaşırtmıyor çünkü hafta içinde alınan puanlar ve üzgün suratlar kimin eleneceğini belirliyor. İşte Benim Stilim'de son ikiye kalan isim Sinem Umaş ve Çİğdem Çelik oldu. Jüri kararını verdi ve o isim yarışmadan elendi.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
İşte Benim Stilim'de kim elendi? 20 Kasım 2015

İşte Benim Sitilim'de vu hafta kim elendi? TV8 ekranlarında yayınlanan ve hafta içi aldıkları puan ile cuma akşamı eleme heyecanı yaşayan yarışmacılar arasından bu hafta da yarışmaya veda eden aslında hiç de sürpriz olmuyor. Hafta içinde gösterdikleri performans ile eleme gecesinde on ikiye kalan isim Sinem Umaş ve Çİğdem Çelik oldu. Çiğdem Çelik için zor ver gergin bir hafta oldu. Peki bu hafta İşte Benim Stilim'de kim elendi? İşte o sorunun cevabı.

 

İşte Benim Stilim All Star'da bildiğiniz gibi geçen hafta İlbige Uzun elenmişti. İlbige'nin elenmesi diğer yarışmacılarda ve yarışmaseverlerde büyük şok ve hayal kırıklığı yaratmıştı. Bu haftaki eleme gecesinde Yeşilçam Konseptiyle jüri karşısına çıkan yarışmacılardan kimin eleneceği d merak konusu oldu. 20 Kasım Cuma gecesi TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim All Star yarışmasının konsepti Yeşilçam oldu. Yarışmacılar Yeşilçam'a emek vermiş birer ünlüyü canlandırdılar. 

Ezgi Ünal  İşte Benim Stilim All Star yarışması eleme gecesinde Filiz Akın'ı canlandırdı. Ezgi Ünal'ın Filiz Akın canlandırması seyircilerden büyük ilgi aldı. Ezgi Ünal'a Kemal Doğulu 8 puan verdi. İvana Sert ise Ezgi'ye övgüleryağdırdıktan sonra 10 puan verdi. Nur Yerlitaş 9 puan verdi. Ezgi Ünal'a Uğurkan Erez'de 10 puan verdi. Ezgi Ünal aldığı bu puanlarla eleme gecesinin birincisi olma yolunda büyük bir adım atmış oldu.

 

Ezgi Ünal'dan Filiz Akın konsepti

 

Nihal Candan ise Gülşen'i canlandırdı. Kemal Doğulu Nihal Candan'la birlikte sahneye çıkan Atakan'ın arkadaşı olduğunu söyledi ve Nihal'e 9 puan verdi. İvana Sert'de "bayıldım" yoruunda bulundu. İvana Sert 10 puan verdi. Uğurkan Erez  9 puan verdi. Nur Yerlitaş'da partnerinin "hormonlu Tarık Akan'la sahneye çıktığını" söyledi ve 9 puan verdi. Nihal Candan şansını gelecek haftalara taşıdı.

Nihal Candan'dan Gülşen Konsepti

 

Aycan Şencan gecede Emel Sayın konseptyle jürinin karşısına çıkarken Nurcan Şencan iseHülya Avşar olarak sahneye çıktı. Aycan Nurcan Şencan kardeşler yani ikizler ilk defa ayrılmış olarak sahneye çıktılar. Aycan Nurcan Şencan kardeşlere İvana Sert 9, Uğurkan 8, Nur Yerlitaş 8, Kemal Doğulu ise 9 puan verdi.

 

Uğurkan Erez, Sinem elensin dedi

Nur Yerlitaş, Sinem elensin dedi.

Kemal Doğulu, Sinem elensin dedi.

İvana Sert, Sinem elensin dedi

Yarışmadan elenen isim Sinem oldu..

 

SİNEM UMAŞ KİMDİR?

 

Sinem Umar kimdir? Sinem Umaş bir kez daha İşte Benim Stilim isimli yarışmaya katıldı. Sinem Umaş daha öncede katılmıştı ama finale kalmadan ayrılmıştı. Sinem Umaş'ı biz daha önce yine ekranlarda yerini alan Gelinim Olur musun isimli yarışma programı ile tanıdık. Şimdilerde bir futbolcu ile nişanlı olan Sinem Umaş Ata isimli damat adayı ve kaynana Semra ile hafızalara kazındı. Sinem Umaş'ın ınstagram hesabı.

 

İşte Benim Stilim Sinem Umaş kimdir? Sinem Umaş yeniden yine İşte Benim Stilim'de yerini aldı. Sinem Umaş daha önce de İşte Benim Stilim'e katılmış ama şampiyon olmamıştı. Sinem en çok merak edilen isim oldu çünkü daha önce Gelinim Olur musun isimli yarışma programında Kaynana Semra ve damat Adayı Ata ile o günlere damga vurmuştu. Ata daha sonra hayatını kaybetmiş ve büyük bir şok yaşanmıştı. Sinem o yarışmadan sonra ilk kez yeniden ekranda. Sinem Umaş'ın sevgilisi kimdir?

 

TV 8'in en çok izlenen programlarından İşte Benim Stilim'de tanıdık bir isim yeniden ekranlara döndü. O isim Sinem Umaş oldu. Peki Sinem Umaş kimdir? İşte detaylar

 

Daha önce de bu yarışmaya katılan Sinem Umaş inanılmaz değişimi ile uzun zaman konuşulmuştu. İlk olarak yıllar önce Gelinim Olur Musun yarışmasıyla ekranlara merhaba diyen Sinem bu kez İşte Benim All Star'la yeniden hayatımıza girdi

 

Sinem Umaş, bir döneme damga vuran 'Gelinim Olur Musun' programının en ünlü simalarındandı. Kaynana Semra ile yaşadıkları tartışmalar hafızalardan silinmeyen Umaş'ın yıllar sonraki hali ise görenleri şaşırtıyor. Güzel gelin adayı, yarışmaya katıldığı dönemde Açık Öğretim Lisesi'nde okuyordu. Annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesi bir başkasıyla evlenmiş ve yurt dışına gitmişti. Sinem ise sevdiği kişiyle evlenip Türkiye'de kalmak istediği için bu programa başvurmuştu.

 

EN ÇOK KONUŞULAN GELİN SİNEM OLDU

Evlenme umuduyla katıldığı yarışma Umaş'ın adeta hayatını değiştirdi. Damat adayı Ata'yla olan yakınlaşması yüzünden kaynana Semra Türk ile yıldızı bir türlü barışmayan genç kız, yarışmaya adeta damgasını vurmuştu. Yarışmanın ardından izleyicinin ilgisi bir süre devam etse de gelin Sinem zamanla unutuldu. Umaş, şimdi Tuzlaspor'un orta saha oyuncusu Bahadır Davran ile birlikte. Aşklarını saklamayan ikili, sosyal medyadan sık sık fotoğraf paylaşıyor.

 

 

ATA NEDEN ÖLDÜ? (20 Eylül 2005 haberi)

 

Otel odasında ölü bulunan Ata Türk’ün kan örneğinde yapılan incelemede ‘aşırı miktarda Extacy adlı uyuşturucu ve uyarıcı nitelikli ilaç maddesine’ rastlandı. Türkücü Cansever, Adana’ya gelmeden önce Semra Hanım’ın oğlunu ‘O pis şeylerden içme’ diye uyardığını söyledi. 

 

‘GELİNİM Olur musun?’ adlı televizyon programında ‘Kaynana Semra’ olarak ünlenen Semra Yücel’in, oğlu 24 yaşındaki Ata Türk’ün uyuşturucudan öldüğü belirlendi. 

 

Adana Adli Tıp Kurumu’nda Ata Türk’ün cesedinden alınan kan örneği, kısa sürede incelendi. Türk’ün, aşırı miktarda Extacy adlı uyuşturucu ve uyarıcı nitelikli ilaç ve az miktarda da esrar maddesine rastlandı. Alkol oranı ise yok denecek kadar az düzeyde bulundu. Polis bu bulgular üzerine Ata Türk’ün ölmeden önceki geceyi birlikte geçirdiği kişileri mercek altına aldı. Türk’ün intihar amaçlı bu ilaçları almış olabileceği ihtimali de araştırılıyor.

 

ANNE ‘İÇME’ DEMİŞ 

 

Ata Türk’ün birlikte Adana’ya gittiği türkücü Cansever, ilginç açıklamalarda bulundu. Cansever Adana’ya gitmeden önce Semra Hanım’ın, Ata’yı ‘O pis şeylerden içme’ diye uyardığını söyledi. Cansever şunları anlattı: 

 

‘Ata, Adana’ya program yapmaya gideceğimi duymuş. Beni telefonla arayarak, moralinin çok bozuk olduğunu, morale ihtiyacı olduğunu söyleyip benimle gelmek istediğini belirtti. Annesinden izin almam için beni evlerine davet etti. Ben de Ata’yı kırmayıp evlerine gittim. Semra Hanım’ı ilk kez orada görüp tanıştım. Ata’nın da benimle gelmesi için izin istedim. Semra Hanım izin verdi. Ancak, oğlu Ata’ya da, ‘O pis şeylerden içme. İçersen hakkımı sana helal etmem’ diyerek uyarıda bulundu.’

 

 

Son görüntüleri

 

KANAL D Haber, Ata Türk’ün ölümüne saatler kala yapılan bir röportajı yayınladı. Adana’ya birlikte geldiği Cansever’in sahneye çıktığı Adres Bar’da yapılan röportaj sırasında masasında bira şişeleri olduğu görülen Türk, Adana’yı ve kebabı çok sevdiğini söylüyor. 17 Eylül gece yarısı yapılan röportajda, Adana’yı henüz gezemediğini belirten Ata Türk, röportajda Adana’yı 18 Eylül Pazar günü gezeceğini söylüyor.

 

Baba ile abla gözyaşı döktü

 

Ata’nın ölüm haberinin ardından Adana’ya giden baba Hamit Türk ve ablası Seçil Türk cenazeyi gözyaşları arasında teslim aldı. Oğlunun tabutuna sarılarak ağlayan babayı TV’deki programda yarışmacı olan Ahmet Akman teselli etmeye çalıştı. Cenazenin teslimi sırasında sık sık fenalaşan Ata’nın ablası Seçil’i de yatıştırmak Akman’a düştü. Acılı baba-kız Ata’nın cenazesini alarak dün uçakla İstanbul’a döndü. 

 

Son gecenin sırrı menajer Erhan’da

 

ATA Türk’ün yarışmadaki rakibi, yakın dostu olan Ahmet Akman, Hürriyet’e konuştu. Ata’nın ablası ve babası ile birlikte cenazeyi İstanbul’a getirmek için önceki akşam Adana’ya giden Ahmet Akman, Ata’nın ölümüyle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Ahmet Akman, ‘Bütün sır Cansever’in menajeri Erhan Arı’da saklı’ dedi. İşte Akan’ın açıklamaları:

01.00 ile 04.00 saatleriarasında neler oldu?

 

‘Cansever’in bardaki programı saat 23.00 gibi bitmiş. Yanlarında Erhan (Arı) diye bir şahıs daha var. Üçü kaldıkları otele geliyorlar. Erhan ile Ata’nın, otelde aynı odada kaldıklarını öğrendim. Gece yarısı 01.00 gibi Ata, Erhan’la birlikte otelden ayrılıyor. Sabaha karşı 04.00’te geri dönüyorlar. Ata ayakta duracak durumda değilmiş. Bunu da otel görevlileri söylüyor. Erhan görevlilerle beraber, Ata’yı odasına çıkartıyor. Erhan Arı, Ata’nın alkolü fazla kaçırdığını söylüyor. Ayakkabılarını bile çıkartmadan yatağa yatırdığını söylediler. Erhan 15.00’te uyanmış ama Ata’yı uyandıramamış. Cansever’e söylemiş. Birlikte yukarı çıkmışlar. Ata yan yatıyormuş, çevirdikleri zaman ağzından kan geldiğini görmüşler. 112 Acil’i aramışlar. Ambulans geldiğinde Ata hayata gözlerini yummuş. 

 

Ben Erhan Bey’i gördüm. Farklı cinsel tercihi olan biri olduğu doğrudur. Ata’nın böyle bir eğilimi yoktu. Ama yine de emin olamıyorum, çünkü gece 01.00 ile 04.00 arasını onlar yaşadılar. Ata bu saatten sonra konuşamaz. Bütün sır Erhan’da saklı. Doktorlara Ata’nın kıyafetlerini almak istediğimi söyledim ama Ata’nın hastaneye çıplak geldiğini söylediler. Sadece üzerinde boxer’ı varmış. Erhan Bey ise ‘Yatarken ayakkabılarını bile çıkartmama izin vermedi’ dedi. Burada bir çelişki var.’

 

Şehit verdim

 

OĞLU Ata’nın ölümüyle zor günler geçiren Semra Yücel, dün sabah küçük oğlu Anıl’ı aramak için Bayrampaşa’daki evinden dışarı çıktı. Evladını kaybetmenin acısını yaşayan Semra Hanım’ın başsağlığı dileklerine, ‘Dostlar sağolsun. Ben hiç üzgün değilim. Asker kızıyım, güçlüyüm. Bunca şehit varken benim de bir şehit vermem gerekiyordu’ şeklinde cevap vermesi, dikkat çekti.

 

Semra Hanım yeni kız arkadaşı da beğenmemiş

 

Otel odasında ölen oğlu 24 yaşındaki Ata Türk’ün yeni bir kız arkadaşı olduğu ortaya çıktı. Ata Türk’ü Adana’da konuk edenlerden, organizatör Hüseyin Karlı, ‘Ata, İlkay adında bir sanatçı ile birlikte olduğunu, annesinin bu beraberliğe karşı çıktığını anlattı. ‘İyi ki geldim’ diyordu. Annesinin bu kızla olan birlikteliğini de istemediğini söylüyordu’ dedi.

 

Semra Hanım’ın kız kardeşi Süheyla Gürbüzer’in oğlu Nihat Gürbüzer de, Ata Türk’ün bu ilişkisini bildiklerini belirterek, şöyle konuştu:

 

‘Bu olay bizi çok sarstı. Olayı duyar duymaz Antalya’dan teyzemin yanına geldik. Ata’nın İlkay adında bir kız arkadaşı olduğunu biliyorum. Onunla bu sektörde tanışmış.’

 

3-4 duble viski içti

 

Ata Türk’ün en son görüştüğü kişilerden birisi de Adres Bar’ın sahibi Ramazan Gürer oldu. Ata’nın, barda çok az bira içtiğini, meyve ve çerez dahi yemediğini söyleyen Gürer, ‘Çok neşeliydi. Sarhoş değildi. Ne olduysa bizim bardan çıktıktan sonra olmuş’ dedi. Gürer, şöyle konuştu: ‘Bizim bardan çıktıktan sonra kötü bir mekana gitmişler. Cansever’in basın danışmanı Erhan ile Ata’nın yanında Bülent diye birisi varmış. Orada 3-4 duble viski içmişler. Çorba içmeye gitmişler. Sonra da otele geçmişler.’

 

Bana ‘abla’ derdi

 

ATA’nın sevgilisi olduğu iddia edilen İlkay Özen iddiaları reddetti. Özen şöyle dedi: ‘Ata’nın kız arkadaşı değilim. Sadece bir süre birlikte çalıştık. Ailece görüşüyoruz. Enez’deki Av ve Balık Festivali’nde festivalin sunuculuğunu yapmıştı. Herşeyden önce Ata bana abla diye hitap ederdi. Abla-kardeş, patron-çalışan ilişkisi dışında aramızda hiçbir şey olmadı. Cuma günü şehirdışından geliyordum. Semra Teyze’ye gittik. Ata gayet iyi görünüyordu. Otururken Cansever ile menajer Erhan geldi. Erhan’ı tanıyordum, gay. Fakat Ata, asla eşcinsel eğilimi olan bir çocuk değildi...’ Olayda çok çelişkili ifadeler olduğunu söyleyen İlkay Özen, ‘Enteresan şeyler dönüyor. Ata, alkol alan, uyuşturucu kullanan biri değildi. Tek kötü alışkanlığı sigaraydı. Semra Hanım da ben de bırakması yönünde baskı yapıyorduk’ dedi.

 

Ata’nın öleceğini rüyamda gördüm

 

‘GELİNİM Olur musun’ programında anne Semra Yücel’in engellemesiyle Ata Türk’le evliliği suya düşen Sinem Umaş, ‘Ata’nın öleceğini iki ay önce rüyamda gördüm’ dedi. Show TV ana haber bültenine katılan Sinem, Ata’nın kendisini büyük bir aşkla sevdiğini söyledi. Sinem gördüğü rüyayı şöyle anlattı: ‘2 ay önce Ata’nın öldüğünü rüyamda gördüm. Bir yere çekime gidiyorduk. Ata uçaktan düştü. Çok karışık bir rüyaydı. Daha sonra kendisini arayıp konuşmak istedim. Ama telefon numarası olmadığı için konuşamadım.’ Sinem, daha sonra program sırasında Ata ile evlenmelerini engelleyen Semra Yücel’in evine giderek başsağlığı diledi. Ziyaret sırasında başörtüsü takan Sinem, 20 dakika sonra evden ayrıldı.(Hürriyet)

 

 

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25