banner1

İşte Benim Stilim'de kim elendi? 23 Ekim İşte Benim Stilim elenen isim Sara Koçoğlu

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Bugün eleme bölümü ile ekrana gelen İşte Benim Stilim'de kimin elendiği takipçileri tarafından merak ediliyor. İşte Benim Stilim'de bugün gece çok heyecanlı bir eleme gecesi yaşanıyor. İşte Benim Stilim'de elenen isim birazdan belli olacak. İşte Benim Stilimde bugün 3 yarışmacı eleme için aday. İşte Benim Stilim'de Ezgi Ünal , Sara Koçoğlu ve Nihal Candan isimlerinden birinin yarışmaya veda etmesi bekleniyor.

İşte Benim Stilim'de kim elendi? 23 Ekim İşte Benim Stilim elenen isim Sara Koçoğlu

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Bugün eleme bölümü ile ekrana gelen İşte Benim Stilim'de kimin elendiği takipçileri tarafından merak ediliyor. İşte Benim Stilim'de bugün gece çok heyecanlı bir eleme gecesi yaşanıyor. İşte Benim Stilim'de elenen isim birazdan belli olacak. İşte Benim Stilimde bugün 3 yarışmacı eleme için aday. İşte Benim Stilim'de Ezgi Ünal , Sara Koçoğlu ve Nihal Candan isimlerinden birinin yarışmaya veda etmesi bekleniyor.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
İşte Benim Stilim'de kim elendi? 23 Ekim İşte Benim Stilim elenen isim Sara Koçoğlu

İşte Benim Stilim'de kim elendi? İşte Benim Stilim bugün akşam muhteşem bir eleme bölümü ile ekrana geldi. İşte Benim Stilim 23 Ekim'de elenen isim pek çok kişi tarafından merak ediliyor. İşte Benim Stilim'de bugün eleme sınırında olan 3 kişi var. İşte Benim Stilim All Star 'da bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı saat 23.30'dan sonra TV8 ekranlarında belli olacak. İşte Benim Stilim 23 Ekim eleme gecesinde Ezgi Ünal , Sara Koçoğlu ve Nihal Candan arasından biri elenecek. İşte Benim Stilim'de elenen isim henüz belli olmadı. Elenen isim belli olur olmaz haberimizde yerini alacaktır. 

İŞTE BENİM STİLİM ELENEN İSİM TV 8
 

Ezgi Ünal geçen sezon İşte Benim Stilim birincisi olmuştu. Bu akşam stil yarışmasının birincisinin elemeye çıkıyor olması hayli dikkate değer. Nihal Candan ise eleme gecelerinin gediklisi oldu. Ancak her defasında jüri kıyağıyla ipten döndü.

işte benim stilim all star kim elendi 23 ekim eleme gecesiBu hafta Nihal Candan ve Ezgi Ünal'ın elemeden kurtulması sürpriz olmayacak gibi görünüyor. Sara Koçoğlu ise All star kadrosuna alınmaması gereken tarz yoksunluğu ile eleme gecesinin gitme favorisi.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR BU HAFTA KİM ELENDİ?


İşte Benim Stilim All Star 23 Ekim eleme gecesinde kim elendi sorusunun yanıtı gecenin sonunda ortaya çıkacak. Fütüristik konsepti ile yarışmacılar jürinin önüne çıkıyor. İşte Benim Stilim 'de geçen hafta yarışmanın reytingi bol ismi Nazlı Hamarat elenmişti. Nazlı Hamarat yeni sevgili bulunca yarışmadan ayrılmak için sinyal vermişti jüri de dörtte dört oyla onu eledi.

EZGİ ÜNAL ELENMEK Mİ İSTİYOR?


İşte Benim Stilim yarışmasının son bölümünde Ezgi Ünal "gitmek mi istiyor' sorusunu vardı. Ezgi Ünal asık yüzüyle kamera önüne geçince İvana Sert de bu duruma dikkat çekti. Ailevi sıkıntıları sebebiyle kötü bir hafta geçirdiğini söyleyen Ezgi Ünal 'elenmek istemediğini' söyledi. Buna karşılık hafta içinde Nur Yerlitaş'ın Ezgi Ünal hakkında söyledikleri izleyicinin aklında hayli yer etti. Nur Yerlitaş, Ezgi Ünal'ın kameralar önünde sakin rolü oynadığını kamera arkasında ise 'hoş tavırlar' sergilemediğini ifşa etmişti.

 

NİHAL CANDAN AYŞENUR BALCI 'YI KISKANIYOR

İşte Benim Stilim All Star 23 Ekim 2015 Cuma günü yayınlanan bölümünde podyuma çıkan Ayşenur Balcı'ya yorum yapan Nihal Candan ile aralarında tartışma yaşandı. Nihal, Ayşenur'un kombinlerini çok abarttığını söyledi ve yersiz özgüveni olduğunu iddia etti. Ayşnur Balcı ise Nihal'in kendisini kıskandığını söyledi.

EZGİ BAYLAR KİMDİR?
 

Ezgi Baylar kimdir? İşte Benim Stilim isimli yarışma programında güzelliği ve kaliteli giyimi ile göz kamaştıran Ezgi Baylar'ın ne iş yaptığı ve nasıl bu kadar zengin olduğu merak konusu oldu. Geçen sezon eşini ekranlara taşıyan Ezgi Baylar yeni sezonda da oldukça iddialı geliyor. Ezgi Baylar'ın kocası ne iş yapıyor?

 İşte Benim Stilim isimli yarışma programında adından bahsettiren kalitesi ile herkesi kendine hayran bırakan Ezgi Baylar yarışmacılar arasında en iddilaı isimler arasında yerini aldı. Zengin bir aileye mensup olan Baylar'ın eşi çok merak ediliyordu. Ezgi Baylar bir önceki yarıştığı sezonda eşini ekranlara çıkarmıştı. Bir kız annesi olan Ezgi Baylar bakalım finale adını yazdırmayı başarabilecek mi?

 

İşte Benim Stilim Ezgi Baylar fırtınası! Ezgi Baylar en güzel anne olarak dikkat çekiyor. Ezgi Baylar İşte Benim Stilim All Star programında adeta büyülüyor. Ezgi Baylar hayatı biyografisi sizlerle. İşte Ezgi Baylar tanıyalım.

 

İşte Benim Stilim en yaşlı kadınlarından biri olan Ezgi Baylar Evli ve bir kız çocuğu sahibi. 33 yaşında  güzel anne doğma büyüme İstanbullu. Marmara Üniversitesi bir dönem damga vuran Ezgi Baylar ÇEOK mezunu. Çalışma Ekonomesi ve Endüstri ilişkiler bölümündeki zekası her zaman programda dikkatleri üzerine çekti.

 

 Ezgi Baylar evli mi? Ezgi Baylar kocası kim? Ezgi Baylar fotoğrafları. Ezgi Baylar instagram hesabı haberimizde..

 

Ezgi Baylar çok genç görünse de aslında 33 yaşında. 4 yıllık bir evlilik hayatı bulunmakla beraber 1,5 yaşında Alya adlı tatlı bir kız çocuğuna sahip. Hatta geçen hafta yaptığı bir kombininde podyuma kızı ile birlikte çıkarak hem jüri üyelerini hem de yarışmacıları şaşırttı. Ertesi hafta ise podyuma eşi ile çıkarak hem sosyal medyada hem de Bu tarz benim yarışmasında etkili bir rüzgar estirdi.

 

1.72 boyu ve 55 kilosu ile çok fit vücudu olduğunu kendiside kabul etmekte. 

 

Ezgi Baylar kızı! 

 

 

Yarışmaya katılmasındaki amaç evli ve çocuk sahibi bayanlarında tarz sahibi olabileceğini göstermektedir. Alya dünyaya gelince çocuğunu bakıcıya emanet etmek istemeyen güzel yarışmacı, iş hayatını bırakmıştır.

 

Ankara’da doğan Ezgi Baylar, 1983 doğumludur.  Yarışmacı 1,72 boyunda olup 50 kilodur. Eğitimini Marmara Üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkiler bölümünde tamamlamıştır. Kendisi profesyonel bir ekonomisttir. 

 

 

EZGİ BAYLAR'DAN İTİRAF

 

Okan Bayülgen'in programında "Bu Tarz Benim" yarışmacısı itirafta bulundu.

 

Show TV'de yayınlanan "Bu Tarz Benim" adlı yarışma programının ilk sezonuna kavgalar ve yarışmacıların giydikleri kıyafetler kadar birbirleriyle girdikleri polemikler ile de gündem konusu olmuştu. Ünlü şovmen Okan Bayülgen geçtiğimiz cumartesi gecesi yayınlanan Dada Dandinista'ya "Bu Tarz Benim"den Ayşegül Melisa Doğan, Gizem Güler ve Ezgi Baylar'ı davet etti.

 

Programa Ezgi Baylar'ın yaptığı "Bizden öyle yapmamız isteniyor" itirafı damga vurdu.

 

Ezgi Baylar’ın 'Bu tarz benim' itirafı

 

AYŞENUR BALCI KİMDİR? 

Ayşenur Balcı skandalları ile gündemden düşmek bilmiyor. İşte Benim Stilim All Star yarışmasına yeniden katılan Ayşenur Balcı geçtiğimiz günlerde Periscope canlı yayınında soyundu. Yarı çıplak olarak takipçileri ile yazışan Ayşenur Balcı herkesi şok etti. Yaşı bir hayli küçük olan Ayşenur Balcı'nın adı pek çok skandala karıştı. Mankenlik yapan Balcı, bunların dışında oyunculuk ve dans ile ilgilenmektedir. 

 

 

19 yaşında olan Ayşenur Balcı'nın göz rengi ela, ten rengi beyaz, 1.72 metre boyunda ve 52 kilogram ağırlığındadır. 80-60-90 ölçülerine sahip olan güzel yarışmacı, düzgün vücudu ve giyim tarzı ile, jürinin de dikkatini ekmeyi başarmıştır.
 

AYŞENUR BALCI UYUŞTURUCU MU KULLANIYOR?

Makyaj odasına stüdyo yönetmeninin kucağında giden Ayşenur Balcı'nın uyuşturucu krizine girdiği iddiaları sosyal medyaya düştü. Öykü Serter ise Ayşenur Balcı'nın iki gündür hasta olduğunu ve 'ateşine' bakılacağını söyledi. Ayşenur Balcı 'nın periscopeden üstsüz canlı yayın yaptığı olayda da uyuşturucu aldığı öne sürülmüştü. İşte Benim Stilim All Star 'da verdiği bu haftaki kriz görüntüsü de haliyle 'uyuşturucu mu kullanıyor' dedirtti.

 

AYŞENUR BALCI KİMDİR?

Peki İşte Benim Stilim All Star yarışmasının instagram gibi özel hesaplarındaki olay resimleri ile meşhur olan yarışmacısı Ayşenur Balcı kimdir?

İşte Benim Stilim yarışmacılarından olan Ayşenur Balcı periscope üstsüz yayını ile olay yaratmıştı. Ayşenur Balcı şimdi ise instagram hesabına koyduğu 'ahlaksız parmak' işareti ile gündemde. Hesabını daha önce kapalı tutan Ayşenur Balcı takipçilerine açtığında bu fotoğrafını paylaştı. 

 

AYŞENUR BALCI UYUŞTURUCU KRİZİNE Mİ GİRDİ?

Bu hafta İşte Benim Stilim All Star yarışmasına damga vuran olay Ayşenur Balcı 'nın podyumda fenalaşması oldu. Titreme nöbetine giren Ayşenur Balcı 'nın hali uyuşturucu krizine mi girdi sorularını gündeme getirdi.

Ayşenur Balcı İşte Benim Stilim All Star yarışmasında bu hafta yayınlanan bölümlerde 'uyuşturucu krizine mi girdi' dedirten görüntüler verdi. Peki Ayşenur Balcı kimdir hastalığı neydi?

 


 

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25