banner1

İşte Benim Stilim'de kim elendi? İşte Benim Stilim 6 Kasım elenen isim Ezgi Baylar şok etti

İşte Benim Stilim'de kim elendi? İşte Benim Stilim'de bugün akşam yine çok heyecanlı bir eleme gecesi yaşandı. Maskeli parti konsepti ile podyuma çıkan yarışmacılar göz doldurdu. İşte Benim Stilim'de Ezgi Baylar, Ezgi Ünal ve Sinem Umaş eleme adayı oldular. İşte Benim Stilim'de elenen isim henüz açıklanmadı. İşte Benim Stilim'de elenen isim belli olur olmaz haberimizde yerini alacaktır.

İşte Benim Stilim'de kim elendi? İşte Benim Stilim 6 Kasım elenen isim Ezgi Baylar şok etti

İşte Benim Stilim'de kim elendi? İşte Benim Stilim'de bugün akşam yine çok heyecanlı bir eleme gecesi yaşandı. Maskeli parti konsepti ile podyuma çıkan yarışmacılar göz doldurdu. İşte Benim Stilim'de Ezgi Baylar, Ezgi Ünal ve Sinem Umaş eleme adayı oldular. İşte Benim Stilim'de elenen isim henüz açıklanmadı. İşte Benim Stilim'de elenen isim belli olur olmaz haberimizde yerini alacaktır.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
İşte Benim Stilim'de kim elendi? İşte Benim Stilim 6 Kasım elenen isim Ezgi Baylar şok etti

İşte Benim Stilim'de elenen isim pek çok kişi tarafından merak ediliyor. İşte Benim Stilim eleme gecesinde bugün çok heyecanlı bir eleme gecesi yaşandı. İşte Benim Stilim'de Ezgi Baylar, Ezgi Ünal ve Sinem Umaş eleme adayı oldular. Bu üç isimden biri bugün İşte Benim Stilim yarışmasına veda edecek. İşte Benim Stilim yarışmasında bugün elenecek ismin Ezgi Baylar olması bekleniyor. Ezgi Baylar kocasının hastalığından ötürü yarışmadan ayrılmak istediğini belirmişti. 
 

İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım eleme gecesi TV8 ekranlarında saat 22.00'da başladı ve kim elendi sorusunun yanıtını verdi. Bu hafta İşte Benim Stilim All Star yarışmasında Ezgi Baylar ve Ezgi Ünal eleme adayı oldu. Peki gala gecesinin sonunda İşte Benim Stilim'den kim elendi?

İşte Benim Stilim All Star gala gecesinde bu hafta konsept Maskeli Parti oldu. Yarışmacılar birbirinden ilginç ve sıradışı maskelerle stüdyoyu renklendirdiler.

İŞTE BENİM STİLİM 6 KASIM ELEME GECESİ KİM ELENDİ?


İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım eleme gecesinde hafta içinde en düşük oyu alan Ezgi Baylar, Ezgi Ünal ve Sinem Umaş eleme adayı oldular. İşte Benim Stilim yarışmacıları önce eleme adaylarını 2'ye indirdi ve Sinem Umaş'ı eleme potasından aldı.

İşte Benim Stilim All Star gala gecesinin sonunda elenmek isteyen Ezgi Baylar ile Ezgi Ünal arasından biri gidecek.

 

EZGİ BAYLAR ELENMEK İSTEYİNCE


Ezgi Baylar geçen hafta elenmek istediğini söyleyerek jürinin önüne gelmişti. Jüriden sert tepki alan Ezgi Baylar bu emeline ulaşamamıştı. İşte Benim Stilim jürisi inadına Ezgi Baylar'ı elememişti. Bu hafta da Ezgi Baylar cuma şıklığının olduğu bölüme abiye yerine sıradan bir kıyafetle katılarak kendini yeniden eleme adayı yaptı. Bu kez İşte Benim Stilim jürisinin ne yapacağı merak konusu.

 

EMEL ÖZKIZILTAŞ DAHA FAZLA DAYANAMADI

İşte Benim Stilim All Star 06 Kasım 2015 Cuma günü yayınlanan bölümünde Emel Özkızıltaş püsküllü elbise giyince podyumda yerinde duramadı.

Ayşegül Doğan'ın Emel Özkızıltaş'ı gördüğündeki surat ifadesi Öykü Serter'in dikkatinden kaçmadı. Emel'i pop şarkıcısına uygun bulmayan Ayşegül, Nihal Candan'dan "Türklüğün özünde arabesklik var" diye Emel'i savununca Ayşegül "Ay hepiniz Emelci oldunuz" diyerek çıkıştı. Ayşegül'ün Emel'in kostümünü Ankara havasına uygun bulması Ayşegül'e zor dakikalar yaşattı. Emel, Ayşegül'e "Bana olumsuz yorum yapmak için beyin hücrelerin öyle bir harekete geçiyor ki senin biraz dinlendir onları bak gerçekten sende rahatlayacaksın Ayşegül" diye cevap verdi.

Öykü Serter, Ayşegül'e sorunun kendisinde olabileceğini söyleyince Ayşegül bunu kabul etmedi ve belli kişilere bu şekilde davrandığını söyledi. Bunun üstüne Emel "Ben sana ne yaptım" diye sorunca Ayşegül, Emel'in samimi olmadığını ve dün çantasını fırlatmasını saygısızlık olarak nitelendirdi. Emel ise "Demek ki artık ne kadar sinirimi bozduysan" diye cevap verdi.

Jüri karşısına geçen Emel Özkızıltaş önceki günlerde İvana Sert'ten oynamaması konusunda uyarı almıştı. Nur Yerlitaş, Emel'den oynamasını istedi ve masaya vurarak ritim tutunca Emel dayanamadı. Daha sonra Kemal Doğulu stüdyoya Ankara'nın Bağları şarkısını istedi ve Emel'le karşılıklı oynadılar. Kemal Doğulu, Emel'e "Tavrını benim için bozduğun için teşekkür ederim" derken İvana Sert "Çiçek nasıl susuz duramaz sende dansız duramazsın" dedi. Nur Yerlitaş ise Emel'e "Türk lokumu" diyerek yeni bir isim daha taktı. Daha sonra Emel'i Oya Aydoğan'ın gençliğine benzeten Nur Yerlitaş, Emel'in Oya Aydoğan'a seslenmesini istedi. Emel Özkızıltaş bu seferde kırmızı ışıkla Oya Aydoğan'a seslendi.


EZGİ BAYLAR KİMDİR?

İşte Benim Stilim All star'da ilk kez böyle oldu bu hafta kim elendi açıklandı. İşte Benim Stilim All star eleme gecesiyle izleyiciyi ekrana kiltiledi. Bu hafta kanatlar konsepti ile yarışan yarışmacılar arasından Nihal birinci oldu. Yapılan çekişmeli oylama ile İşte Benim Stilim All Star'da bu hafta Zeynep Öztürk elendi.

 

İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi olaylı geçti. Ezgi Baylar eleme adayı olunca hayli sinirlenmiş ve 'Beni eleyin' demişti. İşte Benim Stilim jürisi eleme gecesinde Ezgi'ye verdiği bu tepkiyi sordu.

 

Ezgi Baylar 'Ben kendi kendime elenme adayı olursam gitmeliyim kararı aldım' diyerek cevap verdi. Bu karara Nur Yerlitaş tepki gösterdi. Nur Yerlitaş 'O zaman sen kendini birinci olarak görüyorsun ve bizi zan altında bırakıyorsun demektir' dedi. Ezgi Baylar ise 'Ben kendimi yetersiz görüyorum o yüzden gitmek istiyorum' karşılığını verdi.

 
 
EZGİ BAYLAR KİMDİR?
 
Ezgi Baylar'ın kocası neden hastanede? Güzelliği ve kalitesi ile kendinden ödün vermeyen Ezgi Baylar zor günler yaşıyor. Ezgi Baylar 'ın kocası hastanede ve güzel yarışmacı eşinin bu durumunu anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Bugün bir kez daha jürinin karşısına çıkan Baylar çok vaktinin olmadığını ve eşiyle ilgilendiğini kalan zamanın da kızıyla ilgilendini söyleyerek durumunu zor izah etti.
 

Ezgi Baylar'ın kocası kimdir? Ezgi Baylar güzelliği kaliteli giyimi ile İşte Benim Stilim isimli yarışmada adından sıkça bahsettirmişti. Ezgi Baylar daha önce de yarışmaya katılmış finale kadar yükselmişti ama şampiyon olmayı başaramamıştı. Ezgi Baylar'ın zenginliği ile Nazlı Hamarat'tan sonra en çok konuşulan isim oldu. Ezgi Baylar ile ilgili bilinmeyenler haber detayımızda..

 

İşte Benim Stilim isimli yarışma programında güzelliği ve kaliteli giyimi ile göz kamaştıran Ezgi Baylar'ın ne iş yaptığı ve nasıl bu kadar zengin olduğu merak konusu oldu. Geçen sezon eşini ekranlara taşıyan Ezgi Baylar yeni sezonda da oldukça iddialı geliyor. Ezgi Baylar'ın kocası ne iş yapıyor?

 İşte Benim Stilim isimli yarışma programında adından bahsettiren kalitesi ile herkesi kendine hayran bırakan Ezgi Baylar yarışmacılar arasında en iddilaı isimler arasında yerini aldı. Zengin bir aileye mensup olan Baylar'ın eşi çok merak ediliyordu. Ezgi Baylar bir önceki yarıştığı sezonda eşini ekranlara çıkarmıştı. Bir kız annesi olan Ezgi Baylar bakalım finale adını yazdırmayı başarabilecek mi?

 

İşte Benim Stilim Ezgi Baylar fırtınası! Ezgi Baylar en güzel anne olarak dikkat çekiyor. Ezgi Baylar İşte Benim Stilim All Star programında adeta büyülüyor. Ezgi Baylar hayatı biyografisi sizlerle. İşte Ezgi Baylar tanıyalım.

 

İşte Benim Stilim en yaşlı kadınlarından biri olan Ezgi Baylar Evli ve bir kız çocuğu sahibi. 33 yaşında  güzel anne doğma büyüme İstanbullu. Marmara Üniversitesi bir dönem damga vuran Ezgi Baylar ÇEOK mezunu. Çalışma Ekonomesi ve Endüstri ilişkiler bölümündeki zekası her zaman programda dikkatleri üzerine çekti.

 

 Ezgi Baylar evli mi? Ezgi Baylar kocası kim? Ezgi Baylar fotoğrafları. Ezgi Baylar instagram hesabı haberimizde..

 

Ezgi Baylar çok genç görünse de aslında 33 yaşında. 4 yıllık bir evlilik hayatı bulunmakla beraber 1,5 yaşında Alya adlı tatlı bir kız çocuğuna sahip. Hatta geçen hafta yaptığı bir kombininde podyuma kızı ile birlikte çıkarak hem jüri üyelerini hem de yarışmacıları şaşırttı. Ertesi hafta ise podyuma eşi ile çıkarak hem sosyal medyada hem de Bu tarz benim yarışmasında etkili bir rüzgar estirdi.

 

1.72 boyu ve 55 kilosu ile çok fit vücudu olduğunu kendiside kabul etmekte. 

 

Ezgi Baylar kızı! 

 

 

Yarışmaya katılmasındaki amaç evli ve çocuk sahibi bayanlarında tarz sahibi olabileceğini göstermektedir. Alya dünyaya gelince çocuğunu bakıcıya emanet etmek istemeyen güzel yarışmacı, iş hayatını bırakmıştır.

 

Ankara’da doğan Ezgi Baylar, 1983 doğumludur.  Yarışmacı 1,72 boyunda olup 50 kilodur. Eğitimini Marmara Üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkiler bölümünde tamamlamıştır. Kendisi profesyonel bir ekonomisttir. 

 

 

EZGİ BAYLAR'DAN İTİRAF

 

Okan Bayülgen'in programında "Bu Tarz Benim" yarışmacısı itirafta bulundu.

 

Show TV'de yayınlanan "Bu Tarz Benim" adlı yarışma programının ilk sezonuna kavgalar ve yarışmacıların giydikleri kıyafetler kadar birbirleriyle girdikleri polemikler ile de gündem konusu olmuştu. Ünlü şovmen Okan Bayülgen geçtiğimiz cumartesi gecesi yayınlanan Dada Dandinista'ya "Bu Tarz Benim"den Ayşegül Melisa Doğan, Gizem Güler ve Ezgi Baylar'ı davet etti.

 

Programa Ezgi Baylar'ın yaptığı "Bizden öyle yapmamız isteniyor" itirafı damga vurdu.

 

İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım Cuma Ezgi Baylar elenecek mi

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25