İşte Benim Stilim'de kim elendi? İşte Benim Stilim elenen isim şok etti 27 Kasım

İşte Benim Stilim'de kim elendi? TV8'de yayınlanan İşte Benim Stilim'de kimin elendiği merak ediliyor. Cuma günü eleme bölümü ile ekrana gelen İşte Benim Stilim'de heyecanlı bir eleme gecesi yaşandı. İşte Benim Stilim'de elenen isim herkesi şaşırttı. Bu haftanın Eleme adayları Sima Şerafettinova ve Neda Poursaeid oldu. Hafta boyunca iyi bir performans sergilemeyen Neda Poursaeid yarışmaya veda eden isim oldu.

İşte Benim Stilim'de kim elendi? İşte Benim Stilim elenen isim şok etti 27 Kasım

İşte Benim Stilim'de kim elendi? TV8'de yayınlanan İşte Benim Stilim'de kimin elendiği merak ediliyor. Cuma günü eleme bölümü ile ekrana gelen İşte Benim Stilim'de heyecanlı bir eleme gecesi yaşandı. İşte Benim Stilim'de elenen isim herkesi şaşırttı. Bu haftanın Eleme adayları Sima Şerafettinova ve Neda Poursaeid oldu. Hafta boyunca iyi bir performans sergilemeyen Neda Poursaeid yarışmaya veda eden isim oldu.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
İşte Benim Stilim'de kim elendi? İşte Benim Stilim elenen isim şok etti 27 Kasım

İşte Benim Stilim'de kimin elendiği pek çok kişi tarafından merak edilmeye başladı. Siyah&Beyaz konseptinin işlendiği İşte Benim All Star eleme gecesinde Sima Şerafettinova ve  Neda Poursaeid eleme adayı oldular. Tüm hafta boyunca vasat  bir performans sergileyen Sima Şerafettinova ve  Neda Poursaeid gala gecesinde durumu toparlamaya çalışsalar da beklenen olmadı. İşte Benim All Star yarışmasına veda eden isim Neda Poursaeid oldu. İşte Benim Stilim elenme gecesi hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle. 
 

Bu haftanın Eleme adayları Sima Şerafettinova ve  Neda Poursaeid oldu. Peki İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi?

 

27 Kasım eleme gecesi bu hafta yarışmada kim elendi sorusunun yanıtı verdi. İşte Benim Stilim yarışmacıları konsepti siyah-beyaz olan gecede jüriden iyi puanlar almak için podyuma çıktı. Haftanın birincisi olan isim Ayşenur Balcı oldu. Balcı 10 bin liralık para ödülünü kazandı. Bu hafta en düşük oyu alarak yarışmaya veda eden isim ise Neda Poursaeid oldu.

 

Eleme gecesinde jürinin önüne Sima Şerafettinova ve Neda Poursaeid çıktı. Her iki yarışmacı da bu hafta başında All star ekibine katılmıştı. İşte Benim Stilim All Star jürisi oylama sonunda elenen ismi belirledi. İşte jürin oyları;

 

Nur Yerlitaş 'Neda' elensin dedi.

Kemal Doğulu her iki yarışmacıyı da beğenmediğini belirterek Neda adını verdi.

İvana Sert de Neda ismini elenmek üzere söyledi.

Uğurkan Erez ise 'hiç birinizi beğenmedim ikinizi de elerdim' diyerek Neda adını verdi.

 

 

 

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR KİM ELENDİ?


İşte Benim Stilim 27 Kasım eleme gecesinde jürinin önüne Sima Şerafettinova ve Neda Poursaeid çıkıyor. Her iki yarışmacı da bu hafta başında All star ekibine katılmıştı. Sima Şerafettinova ile Neda arasında jürinin tercihini Azeri yarışmacıdan yana yapması sürpriz olmayacak. Neda hafta içinde çok kötü puanlar aldığı için elenme ihtimali en yüksek isim.

İŞTE BENİM STİLİM'DE GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?


İşte Benim Stilim All Star'da finale doğru adım adım yol alınırken geçen hafta yarışmadan elenen isim Sinem Umaş olmuştu.

NEDA POURSAEİD KİMDİR? 

İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarından olan Neda Poursaeid yarışmaya İran'dan katıldı. Azeri asıllı olan Neda Poursaeid 4 aydır da İstanbul'da yaşıyor. Bu sebepten Neda'nın Türkçesi tam olarak iyi değil. 26 yaşındaki güzel 26 yaşında ve en büyük hedefi oyuncu olabilmek. Neda yarışmaya katılma amacı olarak kendini Türkiye'de tanıtmak olarak açıklıyor. Uzun yıllardır sporla uğraştığını söyleyen Neda fiziğine güvenmesinin yanı sıra fitnes eğitmenliği yaptığını belirtiyor.

neda-poursaeid-kimdir.jpg

Ödülü kazanırsam oyunculuk eğitimi alacağını belirten güzel yarışmacı bir ajansa kayıt olmak istediğini söylüyor. Neda ayrıca kickbox yapıyor ve basketbolla uzun süre ilgilendiğini belirtiyor.

 

Neda Poursaeid yarışmaya yabancı olarak katılanlar arasında en çok dikkat çeken olmak istediğini de her fırsatta dile getiriyor. 
 

SİMA ŞERAFETTİNOVA KİMDİR?

 

Azeri olan güzel yarışmacı 18 yaşındadır. Sima'nın gerçek adı ise Simuza'dır. Bakü'de Best Of Model seçildiğini söyleyen Sima yarışmada kimseyi kendine inandıramaması ile de gündem olmuştu. Televizyonda stend-up yaptığını da söyleyen güzel yarışmacı bir prograda da juri koltuğunda oturduğunu vurguladı. Sima, Türkçe,Rusça ve İngilizce'yi iyi derecede konuştuğunu söylerken Ukraynaca ve İspanyolca'yı ise alt seviyede bildiğini belirtti. Sima Türkiye2de bir özel üniversitede bilgisayar mühendisliği okuyor. Ayrıca Sima'nın babası da Azerbaycan'da ünlü bir iş adamı...
 

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Tv8'in en çok izlenen yarışma programlarından olan İşte Benim Stilim'de çok heyecanlı bir eleme gecesi yaşandı. İşte Benim Stilim'de elenen isim herkesi şaşırttı. Cuma gecesi ekrana gelen İşte Benim Stilim'de bu hafta Çiğdem Çelik, Sinem Umaş ve Nihal Candan eleme adayı oldular. İşte Benim Stilim'de elenen isim Sinem Umaş oldu. 

Bu haftanın konuğu; Kamuran Akkor.  Bu haftanın konsepti; Yeşil Çam. 

 

İŞTE BENİM STİLİM'DE ELENEN İSİM KİM OLDU?

 

İşte Benim Stilim All Star'da bu hafta Çiğdem Çelik, Sinem Umaş ve Nihal Candan eleme adayı oldular. İşte Benim Stilim jürisinde önce yarışmacılar bir ismi kurtardı. O isim de Nihal Candan olunca Çiğdem Çelik ve Sinem Umaş jürinin önüne gelen isimler oldu. İşte jürinin oylama sonuçları;

 

Uğurkan Erez Sinem Umaş elensin dedi. 

Nur Yerlitaş da Sinem Umaş ismini elenmesi için verdi. 

Kemal Doğulu'nun kararı Sinem Umaş'ın elenmesinden yana çıktı. 

İvana Sert'in verdiği oyda aynı yönde oldu. 

 

Jürinin 4'te 4 oylaması sonucunda bu hafta İşte Benim Stilim All Star yarışmasından elenen isim Sinem Umaş oldu.

 

 

İŞTE BENİM STİLİM'DE PARA ÖDÜLÜ KİMİN?

 

İşte Benim Stilim All Star'da haftanın birincisi de belli oldu. Gala gecesinde en yüksek puanı alan isim Ezgi Ünal oldu. Ezgi Ünal 10 bin liralık para ödülünü kazandı.
 

Jürinin 4'te 4 oylaması sonucunda bu hafta İşte Benim Stilim All Star yarışmasından elenen isim Sinem Umaş oldu.

İŞTE BENİM STİLİM'DE PARA ÖDÜLÜ KİMİN?

 

İşte Benim Stilim All Star'da haftanın birincisi de belli oldu. Gala gecesinde en yüksek puanı alan isim Ezgi Ünal oldu. Ezgi Ünal 10 bin liralık para ödülünü kazandı.

İŞTE BENİM STİLİM'DE GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

 

İşte Benim Stilim All Star'da geçen hafta Sinem Umaş ile jürinin önüne gelen İlbige Uzun elenmişti.


NURELLA'YI ÇILDIRTTILAR
 

İşte Benim Stilim yarışmasında bugün çok ilginç anlar yaşandı. Gelinim Olurmusun yarışması ile tanınan Sinem Umaş ve Çiğdem Çelik hararetli bir şekilde tartışmaya başladı. İki yarışmacının tartışmasına sinirlenen Nur Yerlitaş yerinden kalkarak yarışmacıları uyardı. 

TV8'in moda yarışması İşte Benim Stilim All Star'da yarışmacıların kavgası Nur Yerlitaş'ı çıldırttı.

Çiğdem Çelik, Sinem Umaş'ın önceden katıldığı "Gelinim Olur Musun?" programının adını söylemeyince Sinem'in adını hatırlayamadığını söyledi. Sinem Umaş o programın kendisi için bir başarı olduğunu ve albümünün tuttuğunu söyledi. Ayşegül Doğan ise Sinem'in o programda çok başarılı olmadığını ve Sinem'i tanımadığını, hatırlamadığını söyledi.

 

Ayşenur Balcı, Sinem'in o yarışmadan tarzıyla buraya geldiğini söyledi. Nihal Candan, Sinem'in öyle bir programda kendisini tanıttıktan sonra böyle bir platforma gelmesinin doğru olmadığını söyledi. Çiğdem Çelik "Buraya asla bir daha gelmem" diyen Gülay Hançer ve Gülşah Yılmaz'ın bu yarışmaya katıldığını, buranın her gün kendilerini gösterebilecekleri güzel bir platform olduğunu söyledi.

 

Nihal Candan, Ayşenur Balcı insanların algısını değiştirmek için burada deyince ikili arasında gerginlik yaşandı. Nihal "Gülay en azından oyuncu olmuş sen figüran oldun" diyince Ayşenur "Arkada ayrı burada ayrı bıktım ben senden" dedi.

 

Ayşenur Balcı daha sonra sinirlerine hakim olamayınca Öykü Serter Ayşenur'u sakinleştirmekte zorlandı. Nur Yerlitaş bu olay üzerine "Ne oluyor ya" diye ayağa kalktı ve "Burası moda programı moda konuşun" diye ikiliye kızdı. Nur Yerlitaş, Ayşenur'a ne olduğunu sorunca Ayşenur Nihal'in herşeyde kendisini katmasına kızdığını söyledi. Nur Yerlitaş "Dizilerde iki kare görününce siz kendinizi star mı sanıyorsunuz ya moda konuşun" diye ikiliye kızdı. Ayşenur 3 kişinin kendisini rahatsız ettiğini ve yorumlarıyla kendisini aşağıya çektiklerini söyledi.

 

Çiğdem,  Sinem ile alışverişte karşılaştıklarını o zaman bile Sinem'in ağladığını söyledi. Sinem Umaş sıkıntıları olduğunu, yaşantısının birden değiştiğini söyledi ve gözyaşlarına hakim olamadı.
 

İŞTE BENİM STİLİM'DE GEÇTİĞİMİZ HAFTA KİM ELENDİ

 

 

Bu hafta elenen ismi İvan Sert'in oyu belirledi. İvana Sert Sinem Umaş'ı koruyup İlbige Uzun'u eledi.

 

 

NUR YERLİTAŞ KENDİNİ TOKATLADI

 

Gala gecesinin gündüzünde yayınlanan İşte Benim Stilim All Star yarışmasının son bölümünde Nur Yerlitaş kendini tokatladı. Ayşenur Balcı'nın elbisesini görün Nur Yerlitaş'a fenalıklar geldi. "Ayıp artık böyle gelmeyin" diyerek elbiseyi dikenlere seslendi. Nur Yerlitaş daha sonra kendisini tokatladı ve "Ben neredeyim ya. Senin paranı almışlar ve seni kandırmışlar" diye kızdı. "Ben senin yerinde olsam çuval giyerdim yinede bu kıyafetle gelmezdim" dedi.

 

 

AYŞEGÜL DOĞAN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI!

 

Nur Yerlitaş önce Ayşegül'ün ağlayıp sakinleşmesini bekledi. Daha sonrada sosyal medyadan Ayşegül'e yüklenenlere seslendi. Nur Yerlitaş "Sanmayın ki sizin yazdıklarınıza ağlamıyor. Olabilir sesli düşünen, çok konuşan bir kız ama kalbi pırıl pırıl üstelik çokta düzgün" diyerek Ayşegül Doğan'a destek oldu. Nihal Candan "Stüdyoda kendisini yanlış ifade ettiğini düşünüyorum. Arka tarafta en sevdiğim arkadaşlarımdan biri kesinlikle her işimizde yardımcı olur" dedi.

 

Kemal Doğulu "Ben her zaman Ayşegül'ün doğruları söylediğini ama kendisini yanlış ifade ettiğini söylerim. Geçen gün Emel olayında bile Emel'e Ayşegül'ün söylediği doğru şeyler var dikkate al dedim. Sadece çok fazla hırçınlaştığı için fazla geri dönüş alıyorsun bu yüzden senin sinirlerinin çelikten olması lazım. Madem öyle sende biraz yumuşat kendini ki sana geri dönüşlerde yumuşak olsun" dedi.

İŞTE BENİM STİLİM BİRİNCİSİ KİM OLDU?


İşte Benim Stilim All Star’daki maskeli parti konseptinde haftanın birincisi olarak seçilen Emel Özkızıltaş, 10 bin liralık para ödülünün de sahibi oldu.

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25