banner1

Kara Sevda 27 Ocak 15. Bölüm Star Tv - İzle

Star TV'nin başarılı projelerinden birisi olan Kara Sevda reytingleri giderek yükseltmeye devam ediyor. Kara Sevda dizisinin 15. bölümü yayınlandı. Başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün canlandırdığı Kara Sevda dizisinin 15. bölümde yine nefesler tutuldu. Kara Sevda 27 Ocak 2016 çarşamba günü yayınlanan 15. bölümde neler oldu. Kara Sevdanın 15. bölümünde Kemal Gerçekleri öğrenince nasıl tepki verdi? Kara Sevda ve başrol oyuncuları hakkında detaylar haberimizde...

Kara Sevda 27 Ocak 15. Bölüm Star Tv - İzle

Star TV'nin başarılı projelerinden birisi olan Kara Sevda reytingleri giderek yükseltmeye devam ediyor. Kara Sevda dizisinin 15. bölümü yayınlandı. Başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün canlandırdığı Kara Sevda dizisinin 15. bölümde yine nefesler tutuldu. Kara Sevda 27 Ocak 2016 çarşamba günü yayınlanan 15. bölümde neler oldu. Kara Sevdanın 15. bölümünde Kemal Gerçekleri öğrenince nasıl tepki verdi? Kara Sevda ve başrol oyuncuları hakkında detaylar haberimizde...

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Kara Sevda 27 Ocak 15. Bölüm Star Tv - İzle

Star TV'nin başarılı projelerinden birisi olan Kara Sevda reytingleri giderek yükseltmeye devam ediyor. Kara Sevda dizisinin 15. bölümü  yayınlandı. Başrollerini Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün canlandırdığı Kara Sevda dizisinin 15. bölümde yine nefesler tutuldu. Kara Sevda 27 Ocak 2016 çarşamba günü yayınlanan 15. bölümde neler oldu. Kara Sevdanın 15. bölümünde Kemal Gerçekleri öğrenince nasıl tepki verdi? Kara Sevda ve başrol oyuncuları hakkında detaylar haberimizde...

Kara Sevda 15. Son Bölüm İzlemek İçin Tıklayın

Kara Sevda 14. bölümünde Emir istediğini elde eder. Kemal'i yaralamak için kardeşini kullanır. 

Kara Sevda 14. Bölüm 20 Ocak İzlemek İçin Tıklayın

Kara Sevda 13. bölümde neler oldu?

Kemal aldığı yaraya rağmen tepeye ulaşır ve görüntüleri Nihan'a verir... Nihan'nn arabaya binmesiyle gücü tükenen Kemal yere yığılır. Nihan Kemal'in yarasını görmese de uzaklaşamaz oradan sanki Kemal'i sessiz bir çığlıkla onu geri çağırmaktadır. Döndüğünde Kemal'i yerde bulan Nihan onu o halde görünce deliye döner. Kemal'e gözlerini açması için yalvarır ölmemelidir o. Çünkü Kemal Nihan'ın hayata tutunmasını sağlayan tek bağ ve yaşama sebebidir. Kemal demek Nihan demekti, Kemal ölürse Nihan'da ölürdü... Nihan Hastaneye giderken Leyla'ya haber verir ve ondan güç almaya çalışır. Hemen ameliyata alınan Kemal, yoğun kan kaybına rağmen kurtulmuştur... Gözlerini açar açmaz Nihan'a gitmesini söyleyen Kemal, Nihan'ı birkez daha kahreder. Neler olduğunu anlamaya çalışan Leyla'nın bir yanı yaptığı için Kemal'e çok kızarken diğer yanı duyduklarından sonra ona hak verir. Kendini yaralayanı görmese de Kemal bilirki her katil cinayet mahaline mutlaka döner. Emir'in ona geçmiş olsun demeye gelmesi gibi... Kemal'in yaralandığını öğrenen ailesi soluğu onun yanında alır. Bütün cesaretini toplayıp sevdiği adama giden Nihan birkez daha kovulur...

Kemal'in kendisine teslim ettiği görüntüleri izlemek için atölyenin en uygun yer olduğunu düşünen Nihan, Emir'i kendisine doğru yaklaşmakta olduğundan habersizdir. Neyseki Emir gelmeden etrafı toplayıp bilgisayarı kapatmayı başarır. Ve Emir onu alıp annesinin yanına götürür orada anne kelimesinin kendisi için ne anlam ifade ettiğini anlatır ona. Kasasının açıldığını anlayan Galip, görüntüleri Emir'in aldığını zanneder. Ta ki Emir görüntüleri almadığına ikna olana kadar. Fakat bu sefer de bütün oklar Kemal'e döner. Kemal'in zarar görmesinden korkan Nihan tehlikeli bir oyuna kalkışır ve Galip'in evine gider. Emir'de arkasında takiptedir tabi. Nihan'ı kasanın başında bulan Emir Nihan'a çok basit bir sorur sorar " Kasanın şifresini ne?" o ana kadar kontrolün kendisinde oluğunu bilen Nihan bu soruyu beklememiş ve afallamış gibi görünür fakat şifreyi Emir'in gözü önünde girer. Çünkü şifreyi daha önceden Kemal'den öğrenmiştir...

Kemal, Zehir'le birkez daha buluşur bu sefer istediği kendini bıçakladığı adamı bulmasıdır. Saldırganı bulan Zehir ve Kemal onları ikna edip teslim olmalarını sağlarlar. Tabi bu durum Emir'in başını belaya sokar.

Emir hastanede karşılaştığı Leyla'nın izini sürmeye başlar. Bulduğu bilgiler ışığında Leyla'nın Vildan'ın kardeşi olduğunu öğrenir. Leyla'ya gidip herşeyi öğrendiğini onada anlatır. Durumu Nihan'a ondan önce anlatması gerektiğini düşünen Leyla Nihan'la buluşmak ister. Fakat Vildan ondan önce anlatmak zorunda kalır. Eksikleri de Leyla tamamlar...

Leyla'nın da dediği gibi sırlarıyla ait olmadığı topraklara kök salmak istemeyen Nihan, Kemal'e gerçeği anlatır... Sevdiğinin kolları Nihan'ın yükünü hafifletirken şimdi düşünme sıra Kemal'indir artık.

BURAK ÖZÇİVİT KİMDİR? 

Burak Özçivit pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Kara Sevda dizisinin başrolünde oynayacak olan Burak Özçivit yeni imajı ile herkesin dikkatini çekti. 1984 İstanbul doğumlu olan Burak Özçivit 31 yaşında. Bugüne kadar pek çok dizide rol alan Burak Özçivit, kariyerinin zirvesine Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ulaştı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Bali bey karakterini canlandıran Burak Özçivit yeni dizisinde maden mühendisi bir genci canlandıracak.

Burak Özçivit Kimdir


Burak Özçivit (d. 24 Aralık 1984, İstanbul), Türk oyuncu ve eski manken.Kazım İşmen Lisesi'nden mezundur(2001). Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okumaktadır. Aslen Gazianteplidir.

2003 yılı Best Model of Turkey yarışmaşında gelecek vadeden seçilmiştir. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. Şuanda ise mankenliği bırakmıştır.

Daha sonra 2005'te Best Model of Turkey yarışmasına yeniden katılmış ve Best Model of Turkey seçilmiştir. Buna bağlı olarak da Best Model of The World'e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Faruk Saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Eksi 18(-18) dizisinde genç komiser Murat'ı canlandırarak yaşamıştır. Kasım 2007'de sinemalarda gösterime giren Musallat isimli sinema filminde rol almıştır. Kanal D'de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı Zoraki Koca adlı dizide oynamıştır. 2008 yaz aylarında ise Baba Ocağı adlı dizide Güven adlı karakteri canlandırmıştır. Daha sonra Gossip Girl 'den esinlenilen Küçük Sırlar adlı dizide Çetin'i canlandırmıştır. 2011-2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterini canlandırmıştı. Malkoçoğlu filmi için hazırlıklara başlamıştır.2013 yılında ise Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı romanından uyarlanan Çalıkuşu dizisinde Kamuran rolünü canlandırmıştır. Çalıkuşu'nda başrolü paylaştığı Fahriye Evcen'le yeniden, bu sefer bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile yakında beyazperdeye dönmüştür.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün başrollerini paylaştığı dizi Kara Sevda bu akşam Star Tv'de ekrana gelmeye başlayacak.

Burak Özçivit bölüm başı 90 bin TL alacak!

Kara Sevda dizisinin oyuncularının aldığı ücret de dizinin başarı yakalayayıp yakalayamayacağı kadar merak konusu. Edinilen bilgilere göre Çalıkuşu dizisinde bölüm başına 40 bin TL alan Burak Özçivit, Kara Sevda dizisinde 90 bin TL alacak. Dizinin diğer başrol oyuncusu Neslihan Atagül ise bölüm başına 20 bin lira alacak. 

En çok kazanan erkek oyuncular kim?

Burak Özçivit, Kara Sevda dizisinde bölüm başına alacağı 90 bin TL ile en çok kazanan erkek oyuncular arasına girdi. 110 bin TL ile Özcan Deniz'in başı çektiği sıralamada Burak Özçivit 2.'lik koltuğuna oturdu. En çok kazanan erkek oyuncular listesinde Burak Özçivit'i takip eden isim ise 85 bin TL'lik kazançla Erkan Petekkaya oldu.

BIYIKLARINI FEDA ETTİ

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Malkoçoğlu Bali Bey karakteri için bıraktığı bıyıklarını kesmek zorunda kaldı.

RADİKAL DEĞİŞİKLİK

Vatan gazetesinin haberine göre, Özçivit uzun yıllardır sakal ve bıyıklı imajına herkesi alıştırmıştı. Hatta öyle ki Türkiye 'de bıyık modası tekrar geri dönmüş, erkeklerin büyük kısmı bıyık bırakır hale gelmişti. Ancak yeni dizisi "Kara Sevda" için Özçivit radikal bir değişiklik yaptı ve yıllardır kesmediği bıyıklarını feda etti!

YENİ DİZİSİ İÇİN BIYIKLARI KESTİ

Özçivit'in bıyıksız, sakalsız yeni hali "Kara Sevda" dizisinin yayınlanan fragmanında ortaya çıktı. Özçivit'in hayranları ünlü oyuncuyu yeni imajıyla görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Sevgilisi Fahriye Evcen'in de Burak'ın bu halini garipsediği konuşuluyor.

YENİ AKIM BAŞLATABİLİR

Öte yandan, Burak'ın bu radikal değişiminin ardından ülke genelinde erkeklerde bıyıkları kesme akımı başlayabilir.

Neslihan Atagül kimdir? Kara Sevda dizisinin güzel oyuncusu Nihan Karakterini Canlandıran Neslihan Atagül pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Fatih Harbiye dizisinin ardından ekrana ara veren Neslihan Atagül Kara Sevda dizisi ile ekrana dönüş yaptı. Neslihan Atagül aslen nereli ? Neslihan Atagül kaç yaşında ?1992 İstanbul doğumlu olan Neslihan Atagül Yeditepe Üniversitesi'nde tiyatro bölümünde okuyor. Neslihan Atagül hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında sizlerle.

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, 3 yıldan bu yana Kadir Doğulu ile aşk yaşıyor. GÜzel oyuncu Neslihan Atagül, Yeditepe Üniversitesi'nde tiyatro bölümünde okumaktadır.

2005 yılında Erberk Ajansa kayıt yaptırdıktan 1 ay sonra bir reklam filminde oynamıştır. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde okumaktadır.
Neslihan Atagül, oyunculuk hayatına ilk kez 2006'da “Yaprak Dökümü” dizisinde Deniz karakteriyle adım atmıştır. Yine 2006 yılında “İlk Aşk” filminde oynadı ve bu film ile “Altın Koza Film Festivali”nde “Umut Veren Genç Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü. 2011 yılında Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği “Hayat Devam Ediyor” adlı dizide rol almıştır. 2012 yılında otobüslerin uğradığı bir mola yerinde çalışan iki gencin öyküsünü anlatan “Araf” filminde Neslihan Atagül performansıyla izleyenlerin beğenisini kazandı. Neslihan Atagül, 2013 yılında ise “Fatih Harbiye” dizinde rol almıştır.

Annesi Beyaz Rus, babası Çerkes kökenlidir

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner7