banner1

Kiralık Aşk 22. bölüm fragmanı yayınlandı 20 Kasım Defne ve Ömer ayrılıyor mu?

Kiralık Aşk 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma günü ekrana gelen Kiralık Aşk'ın 22. bölümünde heyecanlı gelişmeler sizleri bekliyor. Ömer'in evlilik teklifine evet demek için can atan Defne 200 bin lirayı bulmak için başına büyük dertler açacak. Defne'yi adım adım izleyen Deniz, Ömer'in canını çok yakacak bir kozu ele geçirecek. Kiralık Aşk 22. bölüm fragmanı ve detayları haberimizin devamında sizlerle.

Kiralık Aşk 22. bölüm fragmanı yayınlandı 20 Kasım Defne ve Ömer ayrılıyor mu?

Kiralık Aşk 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma günü ekrana gelen Kiralık Aşk'ın 22. bölümünde heyecanlı gelişmeler sizleri bekliyor. Ömer'in evlilik teklifine evet demek için can atan Defne 200 bin lirayı bulmak için başına büyük dertler açacak. Defne'yi adım adım izleyen Deniz, Ömer'in canını çok yakacak bir kozu ele geçirecek. Kiralık Aşk 22. bölüm fragmanı ve detayları haberimizin devamında sizlerle.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Kiralık Aşk 22. bölüm fragmanı yayınlandı 20 Kasım Defne ve Ömer ayrılıyor mu?

Kiralık Aşk 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bugün akşam yeni bölümü ile ekrana gelen Kiralık Aşk yine herkesi ekran başına kilitledi. Kiralık Aşk 22. bölümde heyecanlı gelişmeler sizleri bekliyor. 20 Kasım günü yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ta Ömer ile Defne'nin aşkı tehlikeye giriyor. Ömer'i bitirmek için Defne'yi kullanmak isteyen Deniz kötü planı ile herşeyi alt üst edecek. Defne'nin bütün yalanlarını öğrenen Deniz bunları Ömer'e söylemekle tehdit edecek. Kiralık Aşk 22. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yerini alacaktır. 

Kiralık Aşk 22. bölüm fragmanı takipçileri tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Bugün akşam yeni bölümü ile ekrana gelen Kiralık Aşk'ta heyecanlı gelişmeler yaşanacak. Kiralık Aşk 22. bölümde Defne ve Ömer ayrılık noktasına gelecek. 200 bin lirayı bulmadan Ömer'in evlilik teklifine evet diyemeyen Defne ilişkiyi bitirme noktasına gelecek. Neriman'dan aldığı 200 bin lirayı toplamak için kendince işlere kalkışan Defne, Ömer'in tepkisini çekiyor. 

Defne'nin bütün sırlarını öğrenen Deniz bütün ipleri eline alacak. Ömer'i en zayıf noktasından vurmaya hazırlanan Deniz, Defne'nin karşısına geri çevrilmesi mümkün olmayan bir teklifle çıkacak. Ömer'e sırılsıklam aşık olan Defne, 200 bin lirayı bulamadığı için Ömer'den ayrılmayı düşünüyor. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yerini alacaktır. 

DENİZ'İN KİRLİ TEKLİFİ

Ömer'i bitirmeyi kafasına koyan Deniz, Defne'nin evine giderek akıl almaz bir teklifte bulunacak. Defne'nin sırlarını öğrenen Deniz, bütün gerçekleri Ömer'e anlatmakla Defne'yi tehdit eder. 

 

Ömer ve Defne aşkı doruklarda. Peki her şey yolunda gidecek mi? Defne, Ömer’in evlilik teklifini her şeye rağmen kabul edecek mi? Aşk galip gelecek mi? 

 

Deniz’in Passionis için yeni planları var! Fakat bu yolda ona yeni bir işbirlikçi lazım. Deniz, amacına ulaşabilecek mi? Sude, Sinan’ı kendi tarafına çekmek için elinden geleni yaptı! Şimdi ise elindeki kartlar onu Helen’e götürüyor! Sude, Helen’in Defne olduğunu öğrenecek mi? 
 

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 

Kiralık Aşk’ta bombalar art arda patlıyor. Ömer’le Sinan’ın ayrılığı onları birbirine düşman edecek mi? Herkes taraf seçmek zorunda. Ortada iki hain var; aşk için ihanet eden kadınlar. Sude ve Defne.

 

Ömer yeniden ayağa kalkmaya çalışıyor fakat Deniz buna engel olacak gibi.

 

Ömer ve Defne ilişkisi ise birden seviye atlıyor. 

 

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?Barış Arduç (d. 9 Ekim 1987), Türk oyuncu.

 

1987 tarihinde doğan Arduç, Ekol Drama'da oyunculuk eğitimi almıştır. Yüzme, dalgıçlık ve futbol sporlarıyla uğraşmış, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. Arduç, Pis Yedili, Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Barış Arduç Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet karakteriyle adını iyice duyurmuş, daha sonra Bugünün Saraylısı dizisinde Selim karakterine hayat vermiştir.

 

2015 Mart ayında vizyona giren Racon: Ailem İçin adlı dizide Tekin karakterini canlandırmaya başlamış, ancak dizi başarılı olamadığı için yayından kaldırılmıştır. Sadece Sen]] adlı sinema filminde de son sahnede oynamıştır.

 

 

Deliha adlı ilk sinema filminde rol almış olup senarist ve başrol oyuncusu Gupse Özay ile birliktedir. Şimdilerde ise Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Ömer karakteriyle başrol oyuncusudur.

AŞKLARI DOLU DİZGİN DEVAM EDİYOR


'Deliha' filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Gupse Özay ile Barış Arduç önceki gün Cihangir’deydi. Bir manavdan alışveriş yapan çift ilişkileriyle ilgili sorulara “Birbirimizi çok seviyoruz. Artık bu konular hakkında konuşmayalım lütfen” diyerek yanıt verdi.
 

Bazı adamların girdikleri her ortamı saran güçlü auraları vadır; işte Barış Arduç onlardan biri. Röportaj yapmak bir yana, karşılıklı oturup kahve içmek ve saatlerce sohbet etmek istiyorsunuz. Biz de Racon Ailem İçin dizisiyle her hafta ekranlarda göreceğimiz yakışıklı oyuncuyla tanışmak için daha fazla vakit kaybetmek istemedik.

 

Ekipçe Barış Arduç'u, bu mevsim için fazlasıyla sıcak olan bir havada 10 Karaköy Hotel'de beklemeye başlıyoruz. Tüm hazırlıklarımız tamam! İçeriye adım attığında ise etrafa bambaşka bir enerji yayılıyor; hatta biraz zorlasak çıplak gözle bile göreceğiz... Arduç'un belli ki sabahlarla arası iyi, erken bir saat olmasına rağmen keyfi son derece yerinde. Hemen çekime başlıyoruz ve sonucu siz de görüyorsunuz zaten. Bu arada röportaj esnasında bana "sevgilim yok" dedi ama elinden telefonunu düşürmediğini de eklemeden geçmeyeyim. Uzun lafın kısası, onu sevmek için çok fazla neden var: Yakışıklı, kibar, yetenekli ve kesinlikle kadınlarla arası iyi bir adam... Bizden 10 tam puan!

 

Öncelikle sohbetimize oyunculuk merakınızın nerden geldiğiyle başlayalım...

Lise yıllarımda üniversitede spor akademisine gitmeyi planlıyordum ama bir yandan da konservatuar fikri kafamda vardı. Spor ağır bastı ve spor akademisini kazandım ama bazı nedenlerden bırakmak zorunda kaldım. Sonra ikinci alternatifim olan oyunculuk için Ayla Algan'dan eğitim aldım; beni çok iyi motive etti. Ardından Sadri Alışık Tiyatrosu'nda da teatral bir eğitime katıldım. Şansıma hemen bir iş fırsatı doğdu ve kendimi setlerde buldum. Eğitim tabii ki önemli ama asıl sahaya indiğiniz zaman çok şey öğreniyorsunuz. 

 

Bu işte yetenek kadar yakışıklılık da önemli, değil mi?

Görsel bir iş yaptığımız için muhakkak ki önemli; yok sayamayacağınız bir durum. Bilmiyorum Avrupa'da da bu kadar önemli mi ama bizim ülkemizde görsellik çok ön planda. Tabii sadece yakışıklılık yeterlidir de denemez.

 

Yeni diziniz Racon Ailem İçin'in konusundan biraz bahseder misiniz?

Aile ve adalet temalı bir dizi çekiyoruz. Kadro çok güçlü; Mehmet Aslantuğ, Tomris İncer, Sarp Akkaya, Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Ekin Türkmen gibi isimlerle çalışıyorum. Kariyerimin başında böyle güçlü bir işin içinde olmak beni çok mutlu ediyor ve heyecanlanıyorum açıkçası. 

 

Peki, hızlı gelen bir teklif miydi yoksa role hazırlanma süreci oldu mu?

Deliha filmini yeni bitirdiğim dönemde bana 10-12 tane proje teklifi geldi ve bunlar insanı motive eden şeylerdi ama içlerinde en çok içime sinen Racon Ailem İçin'di. Hazırlık şansım oldu; karakteri burcuna kadar sorup irdeledim. Hal tavrını belirledim. Oyuncu koçum Polat Bilgin ile çalışıyorum.

 

Sizi en son Deliha'da izledik; komedi filminde rol almak zor mu?

Zor! Zaten genel olarak oyunculuk zor. Dediğim gibi daha yolun başındayım ve alışmaya çalışıyorum. Bence çok eğlenceli bir iş ve ileride mutlaka bir kere daha komedi yapacağım. 

 

Gişeden memnun kaldınız mı? Nasıl dönüşler aldınız?

Ben en son baktığımda 1 milyon 600 bindi. Sevildi tabii ki, bu tatmin edici bir rakam. Filmle beraber yurtiçi-yurtdışı pek çok yerde gala yaptık. Asıl ilgiyi canlı canlı orada gördüğünüzde çok mutlu oluyorsunuz zaten. Tepkiler güzeldi.

 

Filmde Gupse Özay bambaşka bir karaktere büründü. Bir gün bu sizden de istense yapar mısınız? 10 kilo almanız gerekse mesela...

Farklı bir görünüme bürünmekten asla korkmam. 10 kilo almam gerekirse 10, 20 kilo almam gerekirse 20 kilo alırım. Tabii böyle işlerin çok kısa süre önce söylenmemesi lazım. Benden 10 gün içinde 20 kilo almamı beklerlerse o iş olmaz. Gerekli mesai ve uygun şartlar oluşturulursa tabii ki yaparım. Benim ekranda kötü görünmek gibi bir kaygım yok. 

 

Yeri gelmişken; Gupse Özay'la aşk yaşadığınız ama gizlediğiniz söyleniyor. Doğru mu?

Yok öyle bir şey. Böyle haberlerin çıkması çok normal sanırım. Daha doğrusu bana normal gelmiyor ama sektör içinden arkadaşlarımla konuştuğumda olabileceğini söylüyorlar. Film süresince bir arada olduğumuz için birileri bizi yan yana düşünmeyi seviyor. Belki de ileride olacak bir şeydir; şimdi dedikodusu çıkıyordur. Büyük konuşmak da istemem, şimdi yok ama 2-3 sene sonra bir bakmışsın olmuş. 

 

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz...

Yakıştırmaları güzel; bir bakarız o zaman, bilmiyorum ki! 

 

Peki, sizi nasıl kadınlar etkiler?

Tek cümleyle özetlemem gerekirse: Yanındayken sıkılmamam çok önemli. Fazla süse, şatafata önem veren kadınları sevmiyorum. Şimdi söyleyeceğim laf biraz arabesk kaçacak belki ama utanma duygusunu yitirmemiş, güzel gülen kadınlara bayılırım. 

 

Kadınlar tarafından bu kadar beğenilirken, tek eşlilik fikri sizi korkutuyor mu?

Hayır, hiç korkutmuyor, öyle dertlerim yok. Beğenilmek herkesi mutlu eder. Tabii özgüven patlaması da yaşamıyorum. Bir gün beğenilmezsem evet bu beni üzer ama kadınların ilgisini kaybetmek gibi de bir kaygım yok; yeter ki ben birine bağlanayım! 

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner7