Kiralık Aşk hangi günler? Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve detayları 11 Eylül

Kiralık Aşk hangi günler? Star Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk kısa sürede pek çok kişi tarafından çok beğenildi. Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun başrolünde oynadığı Kiralık Aşk Cuma günleri ekrana geliyor. Cuma günleri saat 20:30'da başlayan Kiralık Aşk 11 Eylül günü yine muhteşem bir bölüm ile ekrana gelecek. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizin devamında sizlerle.

Kiralık Aşk hangi günler? Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve detayları 11 Eylül

Kiralık Aşk hangi günler? Star Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk kısa sürede pek çok kişi tarafından çok beğenildi. Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun başrolünde oynadığı Kiralık Aşk Cuma günleri ekrana geliyor. Cuma günleri saat 20:30'da başlayan Kiralık Aşk 11 Eylül günü yine muhteşem bir bölüm ile ekrana gelecek. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizin devamında sizlerle.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Kiralık Aşk hangi günler? Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve detayları 11 Eylül

Kiralık Aşk hangi günler? Star Tv'nin reyting rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk takipçileri tarafından büyük bir merakla bekleniyor. 19 Haziran günü ilk bölümü ile ekrana gelen Kiralık Aşk büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun başrolünde oynadığı Kiralık Aşk dizisi Cuma günleri ekrana geliyor. Kiralık Aşk dizisi hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında sizlerle. 

 

Ömer ve Defne, birbirlerine karşı açık olacak mı?

 

Şirket gezisi tüm hızıyla devam ediyor. Kalabalığın içinde, her fırsatta birbirine bakan iki çift göz… Ömer’le Defne… Ah bir baş başa kalabilseler… Birbirlerine söyleyecekleri o kadar çok şey var ki… Ancak başta Sinan olmak üzere diğer herkes durumu zorlaştıracak anlaşılan. Yaşadıkları onca şeyden sonra birbirlerine karşı açık olmaya karar veren ikili, bu geziyi bir aksilik olmadan atlatabilecek mi acaba?

 

KİRALIK AŞK 13. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Yasemin kıskançlık krizlerinde! İsmail ise oralı değil. Gezinin keyfini sonuna kadar çıkaran İsmail, Yasemin’in gerginliğinden nasibini alacak mı?

 

Sinan’la Defne’den şüphelenen Neriman ve Koray, ikisine de haddini bildirmek için evden fırlayacak.  Ancak şirketin kaldığı otele gitmek ikisi için o kadar da kolay olmayacak. 

 

Yayın Günü: 11 Eylül  Cuma

Yayın Saati: 20.00 

 

KİRALIK AŞK 13. BÖLÜM FRAGMANI

 

Son Bölümde Neler Oldu?

 

Defne ve Ömer artık aşklarını gizlemiyor!

 

Kaçak bakışmalar… İmalı cümleler… Gizli buluşmalar… Defne ve Ömer için artık hayat bambaşka akıyor! Her şey ikisinin arasında… Kimse bilmiyor. Kimse görmüyor. Kimse fark etmiyor. Acaba girdikleri bu gizli yol ikiliyi aşkın hangi haline götürecek?

 

Yasemin kovulduğu için bunalımda. Evinden bile çıkmıyor. Ama onu ayağa kaldırmak için hiç beklemediği birini yanı başında buluyor: İsmail’i… 

 

Necmi, kendini şirket gezisi organizasyonuna kaptırmışken diğer yanda Neriman fırtınalar estiriyor. Ve sonunda Hulusi ve Defne’yi buluşturuyor! Bakalım Neriman, bu işi kazasız belasız atlatabilecek mi?


Dizi şöyle başlıyor; Kiralık Televizyon, Kiralık Mobilya ve devam ediyor Kiralık Aşk diye…

 

Aşkın kiralığı olur mu? Aşk seçilen kişiye mi olunur yoksa rastgele mi gerçekleşir? Aşık olduğumuz kişi kafamızdaki kişi midir yoksa kişinin kendisi midir?

 

Aslında diziyi izlerken bu soruları benim gibi düşünenler var mıdır bilmiyorum ama yazın en iyi en eğlenceli dizisi demek abartılı olmaz.

 

Kiralık Aşk dizisi pek çok kişi tarafından büyük bir merakla takip ediliyor. 19 Haziran Cuma günü ilk bölümü ile ekrana gelen Kiralık Aşk kısa sürede ciddi bir izleyiciye ulaştı. Star Tv'nin en çok izlenen dizisi olan Kiralık Aşk Cuma günleri saat 20:00'de ekrana geliyor. Cuma günleri reyting rekoru kırarak birinciliği kimselere kaptırmayan Kiralık Aşk konu itibari ile çok beğenildi. Kiralık Aşk hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında sizlerle. 

Dizimizin başrolü Ömer Bey, genç yakışıklı bekar bir ayakkabı tasarımcısıdır. Ömer’in dedesi,  amca ve yengesi Neriman’a bir şart sunar: Ömer 6 ay içinde evlenmezse ellerindeki konak gidecektir. Neriman, Ömer’e kız aramaya başlar… Bulması çok da zor olmayacaktır. Ömer’in öperek işten kovulmasına sebep olan Defne yanı başındadır ve tefecilerin elindeki abisi için acil paraya ihtiyacı vardır. Aşk oyunu başlar, Defne’nin platonik aşkı Sinan, Ömer’in ortağıdır ve Defne’nin de bu yoldaki en büyük yardımcısıdır, şirketteki güzeller güzeli Yasemin’den de hoşlanmaktadır ve tabi Yasemin büyük patron Ömer’den hoşlanmaktadır.

 

Kiralık aşkAna hikayesi böyle olan dizimizin karakterlerine baktığımızda: Ömer (Barış Arduç) , yakışıklı, soğuk ve kadınlara mesafelidir. İşkolik denilebilecek bir adamdır. Buna rağmen Defne’ye gönlünü Defne’ye yavaş yavaş kaptırmaktadır. Barış Arduç’ın ilk başrol denemesi olmasına rağmen ekran karşısındakileri etkileyen D    Defne’nin de dediği gibi çocuksu masum gülüşü ile oldukça başarılı. Ben, kendisini Benim İçin Üzülme dizindeki tek bölümlük rolüyle hatırlıyorum, Trabzon sporun alt yapısını seçilmiş, sevdiği kıza daha açılamamış bir gençken, kör bir kurşuna giden Ahmet karakteriyle…

 

Dizimizin esas kızı, Defne ise içi dışı bir samimi bir kızdır. Ailesi için her türlü fedakarlığı yapabilecek bir kızdır. Bu yüzden de 400 bin liralık, aşık etme oyununu kabul eder. Burada da şöyle bir soru oluşuyor: Bir erkeği ne kadar zor durumda olursan ol, para için kendine aşık etmek ne kadar doğru bir eylemdir? Otelde kaldıkları gece kendi içinde vicdan hesabı yapan Defne, Ömer’e bu durumu itiraf edecekti nerdeyse…

 

Kiralık-Aşk-5-bölüm-00008Defne, Ömer’e her geçen gün aşık oluyorken, Neriman’ın sözleri şok etkisi yarattı, sen kim Ömer kim diye… Burada da ayrı bir sorun oluşuyor aşk da gerçekten sınıfsal farklılıklar var mıdır? Erkekler kadınların kıyafetine, takılarına ve de ayakkabısına bu kadar dikkat eder mi?


BARIŞ ARDUÇ HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ
 

Barış Arduç son günlerin en çok merak edilen isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Barış Arduç, Kiralık Aşk dizisinin başrolünde rol alıyor. 9 Ekim 1987 İstanbul doğumlu olan Barış Arduç, Gupse Özay ile aşk yaşıyor. Gupse Özay ile aşkına dolu dizgin devam eden Barış Arduç hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında sizlerle.


Kiralık Aşk dizisinde Ömer karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Barış Arduç son günlerin en çok merak edilen isimlerinden biri haline geldi. Bugüne kadar pek çok dizide oynayan Barış Arduç Kiralık Aşk dizisinde oynadığı karakter ile herkesin dikkatini çekmeye devam ediyor. Deliha filminden bu yana oyuncu Gupse Özay ile aşk yaşayan Barış Arduç'un evliliğe doğru giden bir ilişkisi var. 1987 İstanul doğumlu olan Barış Arduç bugüne kadar pek çok spor dalı ile uğraşmıştır. Son günlerin merak edilen ismi Barış Arduç hakkında merak edilen tüm bilgiler haberimizin devamında sizlerle.

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?


Barış Arduç (d. 9 Ekim 1987), Türk oyuncu.

 

1987 tarihinde doğan Arduç, Ekol Drama'da oyunculuk eğitimi almıştır. Yüzme, dalgıçlık ve futbol sporlarıyla uğraşmış, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. Arduç, Pis Yedili, Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Barış Arduç Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet karakteriyle adını iyice duyurmuş, daha sonra Bugünün Saraylısı dizisinde Selim karakterine hayat vermiştir.

 

2015 Mart ayında vizyona giren Racon: Ailem İçin adlı dizide Tekin karakterini canlandırmaya başlamış, ancak dizi başarılı olamadığı için yayından kaldırılmıştır. Sadece Sen]] adlı sinema filminde de son sahnede oynamıştır.

 


AŞKLARI DOLU DİZGİN DEVAM EDİYOR


'Deliha' filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Gupse Özay ile Barış Arduç önceki gün Cihangir’deydi. Bir manavdan alışveriş yapan çift ilişkileriyle ilgili sorulara “Birbirimizi çok seviyoruz. Artık bu konular hakkında konuşmayalım lütfen” diyerek yanıt verdi.
 

Bazı adamların girdikleri her ortamı saran güçlü auraları vadır; işte Barış Arduç onlardan biri. Röportaj yapmak bir yana, karşılıklı oturup kahve içmek ve saatlerce sohbet etmek istiyorsunuz. Biz de Racon Ailem İçin dizisiyle her hafta ekranlarda göreceğimiz yakışıklı oyuncuyla tanışmak için daha fazla vakit kaybetmek istemedik.

 

Ekipçe Barış Arduç'u, bu mevsim için fazlasıyla sıcak olan bir havada 10 Karaköy Hotel'de beklemeye başlıyoruz. Tüm hazırlıklarımız tamam! İçeriye adım attığında ise etrafa bambaşka bir enerji yayılıyor; hatta biraz zorlasak çıplak gözle bile göreceğiz... Arduç'un belli ki sabahlarla arası iyi, erken bir saat olmasına rağmen keyfi son derece yerinde. Hemen çekime başlıyoruz ve sonucu siz de görüyorsunuz zaten. Bu arada röportaj esnasında bana "sevgilim yok" dedi ama elinden telefonunu düşürmediğini de eklemeden geçmeyeyim. Uzun lafın kısası, onu sevmek için çok fazla neden var: Yakışıklı, kibar, yetenekli ve kesinlikle kadınlarla arası iyi bir adam... Bizden 10 tam puan!

 

Öncelikle sohbetimize oyunculuk merakınızın nerden geldiğiyle başlayalım...

Lise yıllarımda üniversitede spor akademisine gitmeyi planlıyordum ama bir yandan da konservatuar fikri kafamda vardı. Spor ağır bastı ve spor akademisini kazandım ama bazı nedenlerden bırakmak zorunda kaldım. Sonra ikinci alternatifim olan oyunculuk için Ayla Algan'dan eğitim aldım; beni çok iyi motive etti. Ardından Sadri Alışık Tiyatrosu'nda da teatral bir eğitime katıldım. Şansıma hemen bir iş fırsatı doğdu ve kendimi setlerde buldum. Eğitim tabii ki önemli ama asıl sahaya indiğiniz zaman çok şey öğreniyorsunuz. 

 

Bu işte yetenek kadar yakışıklılık da önemli, değil mi?

Görsel bir iş yaptığımız için muhakkak ki önemli; yok sayamayacağınız bir durum. Bilmiyorum Avrupa'da da bu kadar önemli mi ama bizim ülkemizde görsellik çok ön planda. Tabii sadece yakışıklılık yeterlidir de denemez.

 

Yeni diziniz Racon Ailem İçin'in konusundan biraz bahseder misiniz?

Aile ve adalet temalı bir dizi çekiyoruz. Kadro çok güçlü; Mehmet Aslantuğ, Tomris İncer, Sarp Akkaya, Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Ekin Türkmen gibi isimlerle çalışıyorum. Kariyerimin başında böyle güçlü bir işin içinde olmak beni çok mutlu ediyor ve heyecanlanıyorum açıkçası. 

 

Peki, hızlı gelen bir teklif miydi yoksa role hazırlanma süreci oldu mu?

Deliha filmini yeni bitirdiğim dönemde bana 10-12 tane proje teklifi geldi ve bunlar insanı motive eden şeylerdi ama içlerinde en çok içime sinen Racon Ailem İçin'di. Hazırlık şansım oldu; karakteri burcuna kadar sorup irdeledim. Hal tavrını belirledim. Oyuncu koçum Polat Bilgin ile çalışıyorum.

 

Sizi en son Deliha'da izledik; komedi filminde rol almak zor mu?

Zor! Zaten genel olarak oyunculuk zor. Dediğim gibi daha yolun başındayım ve alışmaya çalışıyorum. Bence çok eğlenceli bir iş ve ileride mutlaka bir kere daha komedi yapacağım. 

 

Gişeden memnun kaldınız mı? Nasıl dönüşler aldınız?

Ben en son baktığımda 1 milyon 600 bindi. Sevildi tabii ki, bu tatmin edici bir rakam. Filmle beraber yurtiçi-yurtdışı pek çok yerde gala yaptık. Asıl ilgiyi canlı canlı orada gördüğünüzde çok mutlu oluyorsunuz zaten. Tepkiler güzeldi.

 

Filmde Gupse Özay bambaşka bir karaktere büründü. Bir gün bu sizden de istense yapar mısınız? 10 kilo almanız gerekse mesela...

Farklı bir görünüme bürünmekten asla korkmam. 10 kilo almam gerekirse 10, 20 kilo almam gerekirse 20 kilo alırım. Tabii böyle işlerin çok kısa süre önce söylenmemesi lazım. Benden 10 gün içinde 20 kilo almamı beklerlerse o iş olmaz. Gerekli mesai ve uygun şartlar oluşturulursa tabii ki yaparım. Benim ekranda kötü görünmek gibi bir kaygım yok. 

 

Yeri gelmişken; Gupse Özay'la aşk yaşadığınız ama gizlediğiniz söyleniyor. Doğru mu?

Yok öyle bir şey. Böyle haberlerin çıkması çok normal sanırım. Daha doğrusu bana normal gelmiyor ama sektör içinden arkadaşlarımla konuştuğumda olabileceğini söylüyorlar. Film süresince bir arada olduğumuz için birileri bizi yan yana düşünmeyi seviyor. Belki de ileride olacak bir şeydir; şimdi dedikodusu çıkıyordur. Büyük konuşmak da istemem, şimdi yok ama 2-3 sene sonra bir bakmışsın olmuş. 

 

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz...

Yakıştırmaları güzel; bir bakarız o zaman, bilmiyorum ki! 

 

Peki, sizi nasıl kadınlar etkiler?

Tek cümleyle özetlemem gerekirse: Yanındayken sıkılmamam çok önemli. Fazla süse, şatafata önem veren kadınları sevmiyorum. Şimdi söyleyeceğim laf biraz arabesk kaçacak belki ama utanma duygusunu yitirmemiş, güzel gülen kadınlara bayılırım. 

 

Kadınlar tarafından bu kadar beğenilirken, tek eşlilik fikri sizi korkutuyor mu?

Hayır, hiç korkutmuyor, öyle dertlerim yok. Beğenilmek herkesi mutlu eder. Tabii özgüven patlaması da yaşamıyorum. Bir gün beğenilmezsem evet bu beni üzer ama kadınların ilgisini kaybetmek gibi de bir kaygım yok; yeter ki ben birine bağlanayım! 

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25