Merküryen Şule Dolaşır 2017 Eylül aylık burç yorumlarını değerlendirdi

Merküryen Şule Dolaşır sizin için Eylül ayı aylık burç yorumlarını değerlendirdi. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu aylık burç yorumları haberimizin detayında...

29 Ağustos 2017 Salı 10:09
Merküryen Şule Dolaşır 2017 Eylül aylık burç yorumlarını değerlendirdi

Koç ve Yükselen Burcu Koç

Aslan burcunda gerçekleşen Merkür gerilemesi 5 Eylül’e kadar devam ediyor ve tekrar normal döngüsüne dönüyor. Bu demek oluyor ki, tembel hissettiğiniz, üşendiğiniz, yapmak isteyip ertelediğiniz, yeterli zamana sahip olmadığınız, ilham eksikliği gibi duygular artık sonlanıyor yerine harekete geçme, enerjiyi tazeleme, yaratıcılığınız üzerine odaklanma dönemi geliyor.

Merkür, 9 Eylül'de yöneticisi olduğu Başak burcuna geçiş yapacak. 6.evinizde bulunan Başak burcu sizin çalışma koşullarınızı, çalıştığınız ortamı, çalışma arkadaşlarınızla ilişkileri ve sağlık konusunu gündeme getirecek. Bu konularda emek harcamanızı sağlayabilir. Sizi daha detaylara odaklanmaya, detaylı şekilde çalışmaya ve daha üretken olmaya yönlendirebilir. Aynı zamanda savaş gezegeni Mars, 5 Eylül'de Başak burcuna geçiş yapacak ve yapmanız gereken iş için çok daha fazla enerjiye sahip olmanızı sağlayabilir. Daha organize ve planlı olabilirsiniz, listeler çıkarabilir, rutininizi canlandırabilirsiniz ve daha fazlasını elde etmek için biraz daha çabalamanız gerekebilir. Güzellik gezegeni Venüs, Mars gezegenine Başak burcunda 19 Eylül’de katılacak.  Yine bu noktada da çalıştığınız ekipteki kadınlarla yeni projeler gerçekleştirebilir, kadınlarla ilişkilerde daha mantıklı ve ölçülü olabilirsiniz. Küçük şeyleri yapmanın ve sevdiğiniz işe odaklanmanın tadını çıkarabilirsiniz.  Yaşam tarzınızı iyileştirmek için de çalışabilir ve sağlıklı olmaya odaklanabilirsiniz.  Siz güzellik – bakım ve sağlık konusunda faydalı olan şeylere yönlenebilirsiniz. Spora başlayabilir, ya da ne zamandır ertelediğiniz sağlıklı beslenmeyi hayatınıza sokabilirsiniz. Daha istikrarlı, daha planlı bir şekilde diyet ve spor hayatınızı şekillendirecektir.

Hava elementi olan Terazi burcuna Güneş, 22 Eylül itibariyle geçiş yapacak. Bu tarih itibariyle diğer insanlarla daha fazla vakit geçirebilir, hayatınızdaki insanlara daha fazla ilgi gösterebilir, ilişkilerinizi geliştirebilir veya bir iş ortağıyla en iyi düşüncenizi paylaşabilirsiniz. Siz bu süreçte daha fedakar, adil ve destekleyici olabilirsiniz.

Oğlak burcunda yer alan Plüton, gerilemesine 28 Eylül’de son verecek. Bu sizin 10. Evinizde gerçekleşiyor. Son birkaç aydır kariyer hayatınızda, hedefleriniz ve topluluk önündeki duruşunuzda değişimler yaşanmış olabilir. Hayattan goller yemiş, kendinizi yalnız hissetmiş olabilirsiniz. Artık gerileme biteceğine göre, hayatta olmak istediğiniz yere, hedeflere ve kariyer – iş koşulları anlamında yeniliklerle odaklanabilirsiniz. Yeni gelen yoğun çalışmaların sonu terfi ve başarı olabilir.

Dolunay, 6 Eylül'de su elementi Balık burcunda gerçekleşecek ve sizin geçmişten gelen konularla ilgili üzerinde çalışmanız gereken durumları ortaya koyabilir, bilinçdışı konulara odaklanabilirsiniz. Bu dolunayla daha duygusal olabilirsiniz, ancak bunu kendinize saklayabilirsiniz. Duygusal olarak daha fazla yorulmuş, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz ve dinlenmek, kendinizi şarj etmek için zaman yaratmanız gerekebilir. 20 Eylül'de Başak burcunda yeni ay meydana gelecek ve yeni bir iş projesine başlayabilir, yeni iş imkanları arayabilir, rutininizde yenilenme olabilir veya yaşam tarzınızda değişiklik yapabilir, sağlıklı olmaya çalışabilirsiniz. Ayrıntılara dikkat etmenizden fayda var, stresinizi yönetmek için daha sağlıklı düşünmeye, hareket etmeye çalışabilirsiniz.

Koç için Eylül ayında Aşk için en iyi günler: 16,17

Koç için Eylül ayında Para için en iyi günler: 9,10,11

Boğa ve Yükselen Burcu Boğa

Ateş elementi Aslan burcunda Merkür gerilemesi 5 Eylül’e kadar devam edecek ve tekrar normal döngüsüne dönecek. Bu demek oluyor ki bu dönemde kendinizi ifade etmekte zorlandığınız, duygusal olarak anlaşılmadığınızı düşündüğünüz, ailenizden desteklenmediğinizi hissettiğiniz, ev – aile düzeni konularında ertelediğiniz süreç artık yenileniyor. Yani gerilemenin sonlanmasıyla kendinizi daha rahat ifade edebilir, aile-kardeş ilişkilerinizde destek gördüğünüzü hissedebilir, evinizde yenilikler yapabilir,  kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz.

Merkür, 9 Eylül'de Başak burcuna yani yöneticisi olduğu burca geçiş yapacak. 5.evinizde bulunan Başak burcu sizin ilgili alanlarınız, aşk ve çocuklarınızla ilgili konuları gündeme getirecek. Toprak elementi Başak burcu, sizin ilgi alanlarınızı hayata geçirme konusunda daha kararlı yapabilir.  Ertelediğiniz etkinlikleri daha planlı ve kolay bir şekilde hayatınıza sokabilir ve hayatınızdaki olumlu konulara odaklanabilirsiniz. 5 Eylül'de Mars, Başak burcuna geçiş yapacak yani yaratıcı projeler ve girişimler için daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz ve hobileriniz için daha fazla zaman ayırabilirsiniz aynı zamanda aşk ilişkilerinde daha sıcak ve kalbinizle temas halinde kalmak istersiniz. Aşkta daha sevimli, daha romantik ve eğlenceli olabilir, sevdiğiniz insanlarla bağlantı kurmak ve iyi zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Aşk konusunda daha mantıklı ve cesur olabilirsiniz. 19 Eylül'de Venüs, Başak burcundaki Mars'a katılıyor. Sevdiğiniz insanlarla birlikte olmaktan ve duyduğunuz sevgiyi paylaşmaktan ve o kişilerle zaman geçirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çocuğunuz okul hazırlıkları için daha organize şekilde çalışabilirsiniz. Yaratıcılığınız artırabilir ve tadını çıkaracağınız projelere odaklanabilirsiniz.

22 Eylül itibariyle Güneş, Terazi burcuna geçiş yapacak. Bu demek oluyor ki sizin çalışma koşulları, çalıştığınız ekip ve sağlığınızla ilgili konular gündeme gelecek.  Güneş burada parlayacağı için daha verimli çalışmaya odaklanabilir, kendinizi göstermek konusunda zorluk çekmeyebilirsiniz, elinizden gelenin fazlasını elde edebilirsiniz.  Sağlığınızla, güzellik bakımınızla ilgili daha pratik çözümler bularak kendinizi daha iyi ve genç ve enerjik hissedebilirsiniz.

28 Eylül'de Plüton’un Oğlak burcunda gerilemesi sona eriyor.  Son zamanlarda uluslararası alanda sıkıntılar yaşamış, inançlarınızla ve iyimser benliğiyle yapılan değişikliklere uyum sağlamış olabilirsiniz, ancak şimdi gerileme sona eriyor. Hayatınızı yeni yollarla genişletmenizi veya yeni deneyimler yaşamanızı ve inandığınız şeyle daha güçlü bir bağlantınızın olması için dönüşümler üzerinde çalışabilirsiniz. Yurtdışı seyahatleriniz artabilir, uluslararası bir şirketle birlikte beklenmedik yenilikler hayatınıza girebilir, yeni eğitimlere başlayabilirsiniz, yabancılarla tanışmak, farklı insanlar ve farklı kültürler tanıyabilirsiniz.

Balık burcunda 6 Eylül tarihinde bir dolunay gerçekleşecek. Arkadaşlarınızla veya gruplarla anlaşmazlıkları çözebilir, arkadaş gruplarınızla ilgili sıkıntılar olabilir, aranıza mesafe girebilir ya da kendiliğinden sonlanan arkadaşlıklar olabilir veya yeni arkadaş gruplarına daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Gelecekteki hayallerinize daha fazla yatırım yapabilirsiniz ve onlara daha yakın olabilmek için çabalayabilirsiniz veya geleceğinizin nasıl görüneceğini yeniden düşünebilirsiniz. Duygusal olarak, daha makul ve mantıklı olabilirsiniz. 20 Eylül'de Başak burcunda yeni ay olacak bu size yeni bir ilgili alanı yaratabilir. Bu sayede yeni hobinizle birlikte yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilir, çocuk düşünenler için ideal dönem olabilir. Yalnız Boğa’lar için ise aşk, flört konuları mantık çerçevesinde ilerleyebilir. Eğlenceli insanlarla vakit geçirir, iç çocuğunuza bağlanır, romantik tarafınızı dışarıda bırakabilirsiniz. Daha olumlu ve cömert olabilirsiniz.

Boğa için Eylül ayında Aşk için en iyi günler: 18,19

Boğa için Eylül ayında Para için en iyi günler: 12,13

İkizler ve Yükselen Burcu İkizler

Aslan burcunda Merkür gerilemesi 5 Eylül’e kadar devam edecek. Bu dönemde iletişim ile ilgili sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz,  yanlış anlaşıldığınızı hissetmiş ya da karşı tarafı yanlış anlamış olabilirsiniz. Başkalarıyla huzursuz iletişim içerisinde olmuş, münakaşalar yaşanmış olabilir. Merkür gerilemesinin bitmesiyle artık kendinizi kendiniz gibi hissetmeye başlayabilir ve iletişim kanallarınızı açabilir ve tekrar harekete geçebilirsiniz. Kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.

Merkür, 9 Eylül'de Başak burcuna geçiş yapacak ve odak noktanız aileniz ve ev düzeniniz olacak. Evinizle ilgili yeni düzenlemeler yapabilir, ailenize vakit ayırabilirsiniz. Ev değişikliği ya da evinizde planladığınız ve ertelediğiniz düzenlemeleri hayata geçirebilirsiniz. Mars, 5 Eylül'de Başak burcuna giriyor. Aynı şekilde evde veya ailenle konularda yoğunlaşabilir ve işleri geliştirmeye çalışabilirsiniz. Evinizle ailenizle yapacağınız yeni düzenlemeler, planlar için çabalamanız gerekebilir, mücadele sonrası arzuladığınız şeyi alabilirsiniz. Duygularınızı daha iyi kontrol etmeye çalışmak ve hissettiğiniz şey için bir çıkış noktası bulmaya çalışmanız gerekebilir. Venüs, 19 Eylül'de Başak burcunda Mars'a katılacak ve sevdiğiniz duygusal bağlara odaklanabilir ve sevdiğiniz insanlar tarafından destek görmek isteyebilirsiniz. Güzel süslenmiş, hazırlanmış aile yemekleri verebilirsiniz.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiş yapacak, bu tarih itibariyle zevk aldığınız işleri yapmak isteyebilirsiniz. Daha romantik, daha aşk dolu, sevdiklerinizle, sevdiğiniz ilgi alanlarınızla mutlu olacaksınız ve kalbiniz aşk hayatında bağlanmaya odaklanabilir. Çocuk isteyenler bu ay denemelere başlayabilir J Çocuğu olanlar çocuklarına ilgili alanları keşfetmeye başlayabilir. Yeni dönemde çocuklarına yeni hobiler kazandırmak için araştırmalar yapabilir. Aynı zamanda kendiniz için bakım, güzellik konuları gündeme gelebilir. Botoks, saç bakımı, cilt bakımı gibi konular dikkatinizi çekecek. Kendinize yatırım yapma vakti J  

28 Eylül’de Plüton, Oğlak burcunda gerilemesine son veriyor. Son birkaç aydır hayatınızda geçirmekte olduğunuz büyük ve derin dönüşümler olmuş olabilir, kredi borçları, miras konuları, ekonomik, finansal kaynaklardaki tutarsızlıklar ve dönüşümler sizi yormuş ve yıpratmış olabilir ama artık gerileme bitiyor. Şimdi daha sağduyulu, ekonomik konulara daha mantıklı ve planlı bir şekilde yaklaşıp, üzerine düşünebilirsiniz, odaklanmanız artık daha kolay.

Dolunay, 6 Eylül'de Balık burcunda gerçekleşecek. Bu dolunay, üzerinde yoğun bir şekilde çalıştığınız, sorumlu olduğunuz ve ödevlerinizi yaptığınız bir hedefle büyük ödüller veya başarılar getirebilir. Yüksek bir noktaya geldiğinizi veya adımınızı attığınızı hissedebilirsiniz. Tembel, dikkatsiz, sorumsuz davrandıysanız veya yaptığınız şeyle ilgilenmiyorsanız, gerileme veya gecikme yaşayabilir ve yeni planlar düzenlemeniz ve ayarlamanız gerekir. Yeni Ay, 20 Eylül'de burcunda gerçekleşecek. Eviniz ve aile konularınız gündeme gelebilir, bu konularla ilgili planlar yapabilir veya bir aile toplanması veya gezintisi yapabilir, kendinizi daha da güçlendirmek için çalışabilir veya duygularınızla bağlantı kurabilirsiniz.

İkizler için Eylül ayında Aşk için en iyi günler: 20, 21,22

İkizler için Eylül ayında Para için en iyi günler: 14,15

Yengeç ve Yükselen Burcu Yengeç

5 Eylül’e kadar Aslan burcunda Merkür gerilemesi devam edecek.  Bu sizin parasal konulardaki tutumunuzu etkiliyor olabilir, maddi konularda yatırım yapamamış ya da harcamalarınızda bir tutum içerisine girememiş olabilirsiniz. Parasal konularda kendinizi güven altında hissetmiyor olabilirsiniz. Merkür gerilemesi bitmesiyle birlikte ihtiyaç duyduğunuz istikrarı ve güvenliği yaratmaya odaklanabilirsiniz ve daha kararlı olabilir, yatırım konusunda temel adımlar atabilirsiniz.

Merkür, 9 Eylül’de yöneticisi olan Başak burcuna giriş yapacak. Duygularınızdan çok mantığınız konuşacak.  Kardeşlerinizle ilişkilerinizde daha soğukkanlı ve gerçekçi paylaşımlarda bulunabilirsiniz.  Düşüncelerinizi planlayıp, fikirleriniz üzerinde çalışarak kafanızdakilerle daha açık olabilirsiniz.  Aynı zamanda 5 Eylül’de Mars, Başak burcuna giriyor. Zihinsel olarak çok fazla meşgul olabilirsiniz. Plan yapmaya ve onlarla harekete geçmeye yönlendirilebilirsiniz ve aklınıza gelen fikirler hakkında tutkulu olabilirsiniz. Kendinizi daha fazla hoşsohbet ve çekici hissetmek ve sahip olduğunuz ekstra enerjiyi kullanmak için çok işinizle meşgul olabilirsiniz. Kardeşlerinizle daha çok görüşebilir, kardeşlerinizin konularıyla zihninizi meşgul edebilirsiniz. Onlara akıl hocalığı yapabilir, yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Venüs, Başak burcunda Mars'a 19 Eylül'de katılacak ve zihninizi kullanmanın ve aklınızda olan ve sizi zorlayan faaliyetlere odaklanmanın keyfine varabilirsiniz. Aşkta akılcı bir bağlantının üzerine odaklanabilir ve sevdiklerinize açık olabilir, anlaşılma konusunda zorluk çekmeyebilirsiniz. Aslında bu ay zihniniz sizi hem aşk anlamında hem de kardeşler, yeni fikirler anlamında yaratıcı kılıyor. Tadını çıkarın.

Güneş, 22 Eylül itibariyle Terazi burcuna geçiş yapacak. Evinizle ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız, ideal dönem. Taşınabilir, evinizde yenilikler yapabilirsiniz. Ailenizle ilişkileriniz daha samimi olacak, iletişiminiz uyumlu şekilde akacak bu ay. Aile fertleriyle daha meşgul olabilir ve keyif alabilirsiniz. Kendinizi duygusal olarak ifade etmenin doğru yolunu bulabilir ve kendinize ailenizin yanında daha rahatlamış hissedebilirsiniz.

28 Eylül'de Plüton gerilemesi sona eriyor. Oğlak burcunda yer alan Plüton sizin evlilik, ortak paylaşımlar, eş veya sevgili konularını rahatlatabilir.  Son zamanlarda ilişkilerinizde, evliliğiniz veya iş ortaklığınızla ilgili değişiklikler, düzenlemeler yapıyor olabilir ve bu durumdan çok bunalmış olabilirsiniz. Ancak şimdi gerileme bitiyor, ilişkilerinizdeki yeni dönüşümlerle, bir ilişkide ne istediğinize odaklanabileceğiniz gibi, başkalarından ne istediğinizi ve neye ihtiyaç duyduğunuzu da odaklayabilirsiniz.

Balık burcunda 6 Eylül’de bir dolunay gerçekleşecek. Sizin varsa yasal, mahkeme durumlarınız o sorunların halledilmesi mümkün. Ya da iş – eğitim seyahatleri gündeme gelebilir, yurtdışı ile ilgili gündemler oluşabilir. İnançlarınıza daha fazla yatırım yapabilir veya hala inandığınız şey olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Duygularınızla daha iyimser olabilirsiniz ve kötü olaylara daha az odaklanabilirsiniz. 20 Eylül ise Yeni Ay, Başak burcunda gerçekleşecek.  Bu ay aklınız çok meşgul, yeni ay da bunun habercisi. Kendinizi meşgul edebilir ve takviminizi doldurabilir ve topluluğunuzdaki projelerde çalışabilir, kardeş konularıyla uğraşabilir veya bir yazı projesi başlatabilir, öğretebilir veya yeni bir şey öğrenmeye, eğitime başlayabilirsiniz.

Yengeç için Eylül ayında Aşk için en iyi günler: 23,24

Yengeç için Eylül ayında Para için en iyi günler: 16,17

Aslan ve Yükselen Burcu Aslan

5 Eylül tarihine kadar Merkür gerilemesi sizin burcunuzda devam edecek. Duygularınız yoluyla kendinizi aşırı hassas hissettiğiniz bir dönem olabilir, ekstra stresli ve sağlıksız hissediyor olabilirsiniz. Gerilemenin bitmesiyle kendiniz daha rahatlamış ve ferahlamış hissetmeye başlayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmanın vakti gelmedi mi sizce de…

Başak burcu 9 Eylül'de Merkür yani yöneticisini kucaklıyor. Merkür’ün Başak burcuna geçmesiyle işlerinizi daha yavaşlatabilir ve hayatınıza daha fazla istikrar getirmeye çalışabilirsiniz.  Parasal konularınızı daha mantıklı ve faydalı olana yöneltebilirsiniz.  5 Eylül'de Mars Başak burcuna giriyor ve enerjiniz daha yavaşlatabilir. Bir şeye başlamak için doğru zamanı planlayabilirsiniz, aklınızdan geçen finansal konular üzerine daha akılcı davranışlar sergileyebilirsiniz.  Yeni finansal fırsatlar için araştırmalar yapabilir. Cömertliğinizi biraz kenara bırakıp, para biriktirmeye başlayabilirsiniz. Ya da bir şey satın alıp, somut adımlar atabilirsiniz.  19 Eylül'de Venüs de Başak burcunda Mars’a katılıyor. Yani parasal konulardaki hoşnut tutumunuzun ve duygularınızla temasa geçmesinin tadını çıkarabilirsiniz.  İkinci bir işe başlamak, hobi-ilgi alanlarınızdan ek gelir elde etmeye de çalışabilirsiniz.  Hayatınızda daha emniyetli olabilirsiniz, istikrarı artırabilirsiniz. Aşktan, daha fazla fiziksel bir bağlantı üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Maddi güven şu dönemde en çok ihtiyacınız olan şey.

Güneş, 22 Eylül itibariyle Terazi burcuna geçiş yapacak. Yukarıda belirttiğim gibi parasal konularda yeni karlılık, size fayda sağlayan parasal yatırımlar kafanızı bu alanda meşgul edecek ve size bu düşünceler, bu konuyla ilgili fikirler keyif verebilir.

Oğlak burcunda yer alan Plüton, 28 Eylül’de geri gitmesi sona eriyor. Son zamanlarda günlük yaşamınızda, sağlığınızla veya işinizde yapılan değişikliklere uyum sağlamanız gerekmiş olabilir ve artık gerileme bitiyor.  Sonunda bir oh çekebilirsiniz. Sağlığınızı iyileştirmek, sağlığınıza fayda sağlayacak şeylere emek harcayabilirsiniz. Örneğin, sağlıklı beslenme için araştırmalar yapabilir, hayatınızın odak noktası beslenme alışkanlıklarınız ya da size iyi gelecek şifa yöntemleri olabilir. Zamanınızı en iyi hale getirmek veya sevdiğiniz işe odaklanmak, çalışma ortamında değişim yapmak için bu konunun üzerinde çalışabilirsiniz. Ekip değiştirmek, var olan ekiple yeni bir işe başlamak ya da yeni ekip oluşturmak, iş değiştirmek gibi düşüncelere odaklanabilirsiniz, harekete geçebilirsiniz.

Dolunay 6 Eylül'de Balık burcunda gerçekleşecek. Finansal kaynaklarınızla ilgili başa çıkabilir ve kaynaklarınızı yönetebilme gücünü kendinizde bulabilirsiniz. Miras konularınız, bankadan alacağınız kredi gibi dışarıdan size gelen maddi kaynaklarınız, size yeni somut adımlar attırabilir. Mirasla gelen parasal durumu yatırıma dönüştürebilir ya da banka kredisiyle istediğiniz ev-arsa-araç gibi somut yatırımlarda bulunabilirsiniz. 20 Eylül'de Başak burcunda ise yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay da sizin parasal, finansal kaynaklarınızı destekler şekilde olacaktır. Ekstra para kazanabilir, finansal bir fırsat arayabilir, kendinizi daha güvende hissedebilir, değerinizi geliştirebilir, değerlerinize daha iyi bağlanabilirsiniz ya da hayatınızdaki istikrar ve güvenliği geliştirebilirsiniz. Zaman ayırıp, yavaşça ilerleyip, pek çok şeyi zorlamamanızdan fayda sağlayabilirsiniz.

Aslan için Eylül ayında Aşk için en iyi günler: 25,26,27

Aslan için Eylül ayında Para için en iyi günler: 18,19

Başak ve Yükselen Burcu Başak

5 Eylül tarihine kadar Aslan burcunda Merkür gerilemesi devam edecek. Geçmişten gelen sorunlarla mücadele edebilir, bilinçaltına ittiğiniz sorunlarla uğraşabilir veya bırakmanız gereken bir şey tarafından kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Gerilemenin sonlanması ile ilerlemeye ve artık geçmişte kalmamaya çalışabilirsiniz. Bu gerilemede korkularınızla yüzleştiğiniz, çalışmaktan bunaldığınız ve bir türlü ilerleme kaydetmediğinizi hissettiğiniz dönemden çıkma zamanı. Gerileme bitmesiyle bu enerji daha kolay akacak ve siz de yolunuzu daha rahat bir şekilde, akışında bulabilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Merkür, 9 Eylül'de burcunuza geçiş yapacak. Kafanız daha netleşecek, geçmiş yerine şimdiki zamana odaklanabileceksiniz. 5 Eylül'de Mars, Başak burcuna girdiğinde, istediğiniz enerjiye odaklanmak ve gelecekle ilgili planlar yapmak,  yeni bir yol izlemek ya da yeni fırsatlar aramak için çok fazla enerjiniz olabilir. Heyecanlı ve hevesli olabilir, inisiyatif kullanabilirsiniz. Başak burcunda Venüs, Mars'a 19 Eylül'de katılacak.  Dikkat çekilecek nokta, kendinizle ilgili yeni adımlar atarken öncü olmanın keyfini sürebilir, Merkür gerilemesi sonrası önünüze bakmak için verdiğin çabanın, mücadelenin sonunda keyfini çıkabilirsiniz. Geçmişteki deneyimler ve onlardan aldığınız dersler sayesinde daha azimli, daha kararlı ve tutarlı hedefler belirleyebilir, kendinizi daha büyümüş ve olgun hissediyor olabilirsiniz.

Güneş, Hava elementi Terazi burcuna 22 Eylül itibariyle geçecek. Parasal konuları aceleye getirmemek de fayda var. Bu dönem harcamalarınız, size keyif veren, ilgi alanlarınıza olabilir. Yemek, gezmek gibi sizi mutlu edecek ilgi alanlarına harcama yapmaktan biraz da olsa kaçınabilirsiniz. Bu dönemde daha faydacı olmanızı öneririm aksi takdirde savurganlık yaratabilir.

28 Eylül'de Plüton’un Oğlak burcunda gerilemesi bitiyor.  Son zamanlarda, aşk ilişkilerinizdeki huzursuzluk, net olamamak ve kararsızlık sizi yıpratmış olabilir. Aşk ilişkilerinizde istediğiniz gibi sonuçlar yaşamamış ve bununla birlikte ayrılıklar, dönüşüm ve yalnızlık hissi yaşamış olabilirsiniz. Gerileme bittiğine göre, aşk konusunda daha net kararlar alabilir, ne istediğinizi bilen ve kararlar konusunda karşı tarafın istediği gibi değil sizin yönlendireceğiniz durumlar yaşanabilir. Adımlarınızı sevdiğiniz insanlara atabilirsiniz. Sevgi ile gelecek yeni başlangıçlar üzerinde çalışabilirsiniz.

5 Eylül tarihinde Dolunay, Balık burcunda gerçekleşecek. Bu sizin ilişki, evlilik evinizde olacak. Dolunayla birlikte ilişkilerinizde daha sağlam adımlar atmak isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki insanlarla sorunları çözebilirsiniz. Daha tutarlı ve kararlı olabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi güvende hissetmek ve sallanmamak için dengeli ve barış içinde olmanız gerekebilir. 20 Eylül'de ise sizin burcunuzda yeni ay meydana gelecek ve kendinizi daha büyümüş, olgunlaşmış ve kendinizin farkında olarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Enerjinizi olumlu bir şekilde kullanmak için harika bir zaman olabilir.

Başak için Eylül ayında Aşk için en iyi günler: 1, 2, 27, 28, 29

Başak için Eylül ayında Para için en iyi günler: 20, 21, 22

Terazi ve Yükselen Burcu Terazi

5 Eylül’e kadar Aslan burcunda Merkür gerilemesi devam ediyor. Sizin sosyal ve arkadaş çevrenizle ilgili konularda bir gerileme yaşanmış olabilir. Arkadaşlarınızla, sosyal gruplarınızla mücadele edebilir veya geleceğinize ve hayalinize güvensiz kalabilirsiniz. Kendinizi sosyal ortamlardan uzaklaştırmış, kendi kabuğunuza çekilmiş olabilirsiniz. Merkür gerilemesinin sonlanmasıyla birlikte bu anlaşmazlık, akmayan iletişim, arkadaşlık ilişkisi rahatlayacak. Arkadaş gruplarınızda daha rahat hissedebilir ve geleceğiniz ile daha güvenli olabilirsiniz.

Merkür, yöneticisi olduğu Başak burcuna 9 Eylül itibariyle geçiş yapacak. Kendinizi daha çok düşünebilir, kendinizle ilgili kafanıza taktığınız durumlara odaklanabilirsiniz. Mars da 5 Eylül'de Başak burcuna giriyor. Bu sayede başkalarıyla değil, kendi başınıza işler yaparken daha fazla enerji harcayabilirsiniz. Özellikle düşüncelerinizi rahatlatmak, kafanızı boşaltmak için fiziksel aktiviteler yapabilirsiniz. Yoga, meditasyon, yüzmek gibi zihninizi rahatlatacak aktivitelere yönlenebilirsiniz. Kafanızda kurduğunuz düşünceleri olumlu kullanma yöntemleri araştırabilirsiniz, hayal gücünüzdeki düşünceleri belki yazarak aktarabilirsiniz. Venüs gezegeni, 19 Eylül'de Başak’taki Mars gezegenine katılacak ve hayal gücünü kullanarak, yalnız zaman geçirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

22 Eylül itibariyle Güneş sizin burcunuza geçiş yapacak. Kendinizi daha iyi hissedip, isteklerinizi gerçekleştirme gücünü artırabilir. Aşk istiyorsanız bu konuda parlamanız ve bunu gerçekleştirme arzunuz daha rahat bir enerjiyle gerçekleşebilir. Fikirlerinizi, arzularınızı daha kolay dile dökebilir ve yapmak için heyecanlı hissedebilirsiniz. Dikkat çeken güzelliğiniz ve azminiz sizi iyi hissettirecektir.

Oğlak burcundaki Plüton, 28 Eylül'de geri hareketini sonlandırıyor. Son zamanlarda ev veya ailenizde değişiklikler yaşamış olabilirsiniz, ya da kendinizin veya yaşamanızın temelinde değişiklik yapmaya çalışmış olabilirsiniz. Bu durum sizde sıkışmışlık hissi doğurmuş olabilir ama gerileme bitiyor artık kendinizi daha çok duygusal olarak içten hissedebilir, ev veya ailenizle ilgili konuları geliştirmek için çalışabilirsiniz. Ev değişiminizi ya da ailenizle ilgili sorunların üstesinden daha dayanıklı şekilde çözümleme zamanı.

 Dolunay 6 Eylül'de Balık burcunda gerçekleşecek ve çalışma ortamınızla ilgili sorunları su yüzüne çıkarabilir. Çok çabaladığınız, aşırı çalıştığınız lakin emeğinin görülmediğini hissedecek olabilirsiniz. Yaşam tarzınızı iyileştirmek için kötü bir alışkanlığı ortadan kaldırmak da iyi olabilir. Yeni Ay ise 20 Eylül'de Başak burcunda gerçekleşecek. Sahnenin arkasında kalmış gibi düşünebilirsiniz, ruhsal benliğinize odaklanan ve manevi ihtiyaçlara eğilimli bir proje üzerinde çalışmak için yeni bir fırsat arayabilirsiniz. Sezgisel tarafınızla olan bağınızı güçlendirmeye odaklanın.

Terazi için Eylül ayında Aşk için en iyi günler: 3, 4, 30

Terazi için Eylül ayında Para için en iyi günler: 23,24

Akrep ve Yükselen Burcu Akrep

5 Eylül’e kadar olan ateş elementi Aslan burcunda Merkür geriye doğru gitmeye devam edecek. Kariyer hedeflerinizle mücadele ediyor olabilirsiniz, hedef ve isteklerinize ulaşma konuları ertelenmiş, gecikme yaşanmış ya da bekleme sürecinde tıkanmış olabilir. Gerileme bittiğinde tekrardan kariyer planlarınıza odaklanabilir, ve doğru yolda adımlar atmaya çalışabilirsiniz. Merkür, 9 Eylül'de Başak burcuna geçiş yapacak. Sosyal çevrenizle iletişimde olurken daha akılcı davranabilir, daha eğitim odaklı çevreler içerisine girebilirsiniz. Yeni eğitimli, entelektüel arkadaş gruplarıyla bir araya gelebilir, beyin fırtınası gerçekleştirip keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars, 5 Eylül'de Başak burcunda olacak. Yeni sosyal çevrelerinizde kendinizi göstermek isteyebilir spor aktivitelerine katılabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletin ve arayışınızda size yardımcı olabilecek yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Venüs, yönetici gezegeniniz Mars’a 19 Eylül'de Başak burcuna katılacak. Sosyal çevreniz Venüs’ün etkisiyle size güzellikler sunacak ve girdiğiniz sosyal ortamlardan keyif alacaksınız. Aşık olarak, bir dostluk temeline odaklanabilirsiniz; tek başınıza ise önce arkadaş olmak isteyebilirsiniz.

Güneş’in 22 Eylül tarihinde Terazi geçmesiyle sorgulama dönemi yaratabilir. Kendi başınıza yalnız kalmayacağınız, kendinize odaklanacağınız, kendinize yatırım olacak alanlar araştırabilir ve bunu tek başınıza yapmaktan keyif almaya başlayabilirsiniz. Hayatınızdan çıkarmanız gereken insanlar olabilir, bu insanlara zaman veriyor olabilirsiniz. Kendiniz, kendinizle yolculukta yeni keşiflere çıkabilirsiniz. Ruhunuz beslenecek.

Oğlak burcunda gerçekleşen Plüton gerilemesi 28 Eylül’de sonlanıyor. Son dönemlerde eğitim konularını geciktirmiş, ya da eğitim, iletişim konularında zorlanmış, tıkanmış hissi yaşıyor olabilirsiniz. Çalışma anlayışınız, iletişim tarzınızla ilgili dışarıdan baskı görüyor olabilir uyum sağlamanız isteniyor olabilir. Neyse ki gerileme bitiyor. Küçük eğitimler alıp, kafanızda planladığınız bilgileri paylaşmanın zamanı gelecek, iletişim konusunda daha esnek olmayı öğrenebilirsiniz.

Balık burcunda gerçekleşecek olan 6 Eylül’deki Dolunay, sizi ilgi alanlarınız, aşk ilişkiniz varsa çocuğunuz konularında hassas, daha duyarlı yapabilir. Sevdiğiniz hobilere daha fazla yatırım yapabilirsiniz ve yapmadığınız, sıkıldığınız hobilerinizi bırakabilirsiniz. Başak burcundaki Yeni Ay ise 20 Eylül’de gerçekleşecek, yeni ay yeni insanlarla tanışmanın habercisi olabilir. Yeni gruplara katılmak, yalnızken birden yeni insanlar tanımak hoş olabilir. Çocuğunuzla vakit geçirmek onunla birlikte sosyalleşip yeni gruplara dahil olmak sizi mutlu edebilir.

Akrep için Eylül ayında Aşk için en iyi günler: 5, 6

Akrep için Eylül ayında Para için en iyi günler: 25,26,27

Yay ve Yükselen Burcu Yay

Sizin burcunuz elementi Ateş, Aslan burcunun da aynı zamanda elementidir ve Aslan burcundaki Merkür gerilemesi 5 Eylül’e kadar devam edecek. Sizi gerileme döneminde boğulmuş hissettirmiş, istediğiniz özgürlüğe sahip olamıyor, istediğiniz konular, planlar için de çok mücadele edebilirsiniz. Gerileme bittiğinde, ihtiyacınız olana sahip olmak için daha rahat akan bir enerji gerçekleşecek. Hedef ve planlarınızı tekrardan hayata geçirmek için uygun dönem olabilir.

Merkür, Başak burcu 9 Eylül'e giriyor ve kariyerinize odaklanabiliyor, uzun vadeli planlarınız oluşabilir ve bu planları gerçekleştirmek tek hedefiniz olabilir. Mars, 5 Eylül’de Başak burcuna giriyor ve daha fazla hırslı hissediyor olabilirsiniz. Her şeyin üstesinden kolaylıkla gelebileceğiniz hissi sizde var. Kariyer planlarınıza, hedeflerinize odaklanabilir ve bunlara ulaşmak için daha fazla çalışabilirsiniz; yüksek bir noktaya geldiğinizi veya adımınızı attığınızı hayal edin. Yaklaşık 1 yıl önce başladığınız bir konu doruk noktasına ulaşabilir. Venüs, 19 Eylül'de Başak'taki Mars'a katılacak ve çalışma hedeflerinize ve kariyer yönünüze odaklanmaya, kendinizi doğru yola koymaya ve istediğiniz şeyi elde etmenize yardımcı olabilecek. Aşkta, daha sorumluluk sahibi ve geleneksel olabilirsiniz.

Terazi burcuna 22 Eylül itibariyle Güneş geçecek. Bu sizi sosyal alanlarda kaynaştırma etkisi gösteriyor. Kendinizi rahat hissedeceğiniz arkadaş gruplarıyla, aşk ilişkinizle yeni yerler ve yeni insanlar keşfetmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Plüton, 28 Eylül'de Oğlak burcunda gerilemesine son verecek. Son dönemlerde, sizi temkinsiz bırakan, güvenlik ve güven duygusu ile yapılan değişikliklere uyum sağlamaya çalışmış olabilirsiniz. Maddi konularda zorlanmalar yaşamış olabilirsiniz neyse ki gerileme bitiyor sağlam bir zeminde olduğunuzu hissetme konusunda yeni dönüşümler yapmak için çalışabilirsiniz.

Dolunay, su elementi olan Balık burcunda 6 Eylül tarihinde gerçekleşecek. Dolunay, ev-aile sorunlarınızı çözüme ulaştırmanız konusunda yardımcı olabilir, evde veya aileyle projeleri bitirebilir, bir hareket veya emlak işlemini sonuçlandırabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi güvende hissetmek için diğerlerinden daha fazla desteğe ihtiyacınız olabilir. Konfor bölgelerinize ve size tanıdık olan şeylere sadık kalabilirsiniz. Alışkanlıklarınızdan vazgeçmekten korkuyor olabilirsiniz. 20 Eylül'de Başak burcunda yeni ay meydana gelecek ve yukarıda bahsettiğimiz gibi bu da sizin kariyer noktanızda olacak. Yani yeni bir kariyer hedefi belirleyebilir, bir hedefe ulaşabilir, iyi bir izlenim bırakabilir, adımınızı atabilir, yüksek bir noktaya ulaşmak için çabalayabilir veya yönünüzü bulabilirsiniz. Gerileme veya gecikme yaşarsanız, hedefinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Yay için Eylül ayında Aşk için en iyi günler: 7,8,9

Yay için Eylül ayında Para için en iyi günler: 1,2,27,28,29

Oğlak ve Yükselen Burcu Oğlak

Aslan burcunda 5 Eylül’e kadar Merkür gerilemesi devam edecek. Bu dönemde kendinizi finansal kaynaklar konusunda tıkanmış hissedebilirsiniz. Ertelediğiniz, almak isteyip de bir türlü parasal destek ya da parasal çözüm bulamadığınız konular için gerileme bitmesini bekleyebilirsiniz. Gerileme bitmesiyle, izin verme, biraz ışık getirme ve bu kadar kötümser olmama konusunda çalışabilirsiniz.

9 Eylül tarihinde Merkür, toprak elementi Başak burcuna geçiş yapacak ve sizin 9.ev konularınızı gündeme getirecektir. Yani farkındalığınızın artması, yeni yolculuklar, keşifler odak noktanız olabilir. Yeni insanlar tanımak, yeni kültürler görmek, uzak yolculuklar ve mesafeli ilişkilerin daha ön plana çıkacağı bir ay diyebiliriz. 5 Eylül'de Mars, Başak burcuna girecek ve yaşamınızı genişletmek veya dünyayı keşfetmek için fırsatlar aramak için daha enerjik olabilirsiniz. Yeni deneyimleri canlandırabilir ve büyük düşünebilirsiniz. Fikirlerinize odaklanıp, inanabilir ve genel olarak daha iyimser bir görüşe sahip olabilirsiniz. Venüs, Başak burcundaki Mars'a 19 Eylül'de katılacak; seyahat, öğrenme, öğretme, konuşma ve dünyaya çıkmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı çalışma hayallerinize odaklanabilirsiniz. Yurtdışında dil öğrenme, eğitim alma gibi konulara odaklanabilirsiniz. Ya da sadece internete girip yeni bir coğrafyanın araştırmalarını yaparken bile heyecanlanabilirsiniz. Daha cesur ve maceraperest olabilir ve yeni bir şeyler denemek isteyebilirsiniz.

Güneş, 22 Eylül itibariyle Terazi burcuna geçecek. Terazi burcu sizin 10.evinizde yer alıyor bu demek oluyor ki Güneş’in parıltısı, enerjisi sizi kariyer, çalışma hayatınızda parlatacak ve daha canlı, enerjik, motivasyonu yüksek hale getirecek.  Uzun vadeli planlarınızı hedeflerinize göre çalışıp daha iddialı hissedebilirsiniz. İstediğiniz şey için çok çalışabilir ve doğru yolda kalmaya ve doğru şeyi yapmaya çalışabilirsiniz. Daha sorumluluk sahibi, pratik ve disiplinli olabilirsiniz.

Burcunuzda geri giden Plüton, 28 Eylül itibariyle normal döngüsüne dönmeye başlayacak. Gerileme döneminde hayatınızda meydana gelen büyük dönüşümleri düzeltmek için çalışmış olabilirsiniz. Kendi benliğinizi sorgulamış, yapmak istedikleriniz için bir çıkış yolu arayıp durmuş ama bir türlü sizden kaynaklanmayan sebepler yüzünden gerçekleştirememiş olabilirsiniz ve artık gerileme biteceğine göre tekrardan başlamak, o enerjiyi kendinizde tekrardan bulmak için çalışabilirsiniz

Dolunay, 6 Eylül'de Balık burcunda meydana gelecek ve iletişim konularında sizi belirsizlikten netliğe çıkarabilir. Bu güne kadar içinizde tuttuğunuz, söylemeniz gereken ama ertelediğiniz şeyleri daha rahat ifade ediyor olabilirsiniz. Anlaşılmak için kendinizi sürekli kasmanın bir anlamı olmadığını fark edebilirsiniz. 20 Eylül'de Başak burcundaki yeni ay da sizin genişleme planları, gezi planlama, yeni bir ders başlatma, bir şeyler öğretmek ya da öğrenmek için çalışma, yeni bir deneyim kazanma konularınıza değiniyor. Yenilikler, yeni farkındalık ve keşifler için doğru ay Eylül J

Oğlak için Eylül ayında Aşk için en iyi günler: 9,10,11

Oğlak için Eylül ayında Para için en iyi günler: 3,4,30

Kova ve Yükselen Burcu Kova

5 Eylül’e kadar Merkür gerilemesi devam edecek. Bu sizin karşıt burcunuz Aslan burcunda gerçekleşiyor. Bu dönemde, eşiniz ya da sevgilinizle bir iletişim problemi yaşıyor olabilirsiniz. Evlilik, ev düzeni gibi konularda istediğiniz sonucu alamıyor olabilirsiniz. Eşinizin sizi anlamadığını düşünüyor olabilir, evlilikte kendinizi çıkmazda hissediyor olabilirsiniz. Neyse ki gerilemenin bitmesiyle bu enerji rahatlaması yaşanacak. İletişimde daha uzlaşmacı ve yapıcı olabilecek, bazı şeyleri akışına bırakıp kendi huzursuzluğunuzu rahatlatabileceksiniz.

Başak burcuna girecek olan Merkür sizin finansal, dışarıya bağlı olduğunuz parasal konuları gündeme getirecek. Merkür 9 Eylül’de bu evinize giriş yapacak. Yani dışarıya bağlılıktan kastımız bankadan alınan kredi, mirastan gelen para, hala annenizden ya da babanızdan aldığınız maddi destekler gibi konular ön plana çıkacak. Hayatınızda yatırım noktasında bazı konuları somutlaştırmak isteyebilirsiniz. Kendinize yeni bir ev, arsa gibi mal mülk, somut yatırımlara odaklanabilir bunun için dışarıdan destek bekleyebilirsiniz. Mars, 5 Eylül'de Başak burcuna girecek ve yatırımlar konusunda daha istekli, kararlı olabilirsiniz. Kendinizi veya hayatınızın bir yönünü daha iyi hale getirmeye odaklanabilirsiniz. Venüs, 19 Eylül'de Başak burcunda Mars'a katılacak ve ciddi konularda yoğunlaşmaya ve insanların kalbine girmesinin tadını çıkarabilirsiniz. Aşkta, daha ciddi olabilirsiniz ve eğer sevgiliniz/ eşiniz var ise duygusal bağlarınızı güçlendirmek için çalışabilirsiniz; yalnız iseniz ciddi, yoğun ve derin birisini isteyebilirsiniz.

Güneş, Terazi burcuna 22 Eylül’de geçiş yapacak.  Güneş sizde yeni deneyimlerle açık olmayı ve keşfetme arzusunu getirebilir. Fikirleriniz için planlar üzerinde çalışabilir ve neler yapabileceğinize inanabilirsiniz. Büyük resmi görebilir ve planlarınızda kendinizi güvende hissedersiniz.

Plüton, 28 Eylül'de Oğlak burcunda gerilemesine son verecek. Son dönemlerde, daha fazla rüya görmüş, kendinizi spritüal konularda daha iyi hissediyor olabilir ve bununla ilgili neler yapacağınız konusunda belirsiz olabilirsiniz. Bilinçaltınız, geçmişiniz veya karmanızı sorguluyor olabilirsiniz. Neyse ki gerileme bitiyor ve siz artık bu sorgulamaları daha netliğe kavuşturabilir, belirsizlikleri netleştirebilir, geçmişiniz ve karmanızla başa çıkmak için yeni yolların farkına varacak olabilirsiniz.

Dolunay, 6 Eylül tarihinde Balık burcunda gerçekleşecek ve kendi kazandığınız para, maaşınızla ilgili finansal sorunları çözebilir veya anlaşmazlıkları giderebilir, bir finansal işlemi sonuçlandırabilirsiniz. 20 Eylül tarihinde ise Yeni Ay, Başak burcunda meydana gelecek ve yeni bir araştırma projesine başlayabilir, yeni bir dönüşüm üzerinde çalışabilir, bir konunun merkezine yerleşebilir, bir soruna bir çözüm bulabilir veya ciddi bir durum üzerinde çalışabilirsiniz. Karanlıktan çıkarılacak konulara ışık tutabilirsiniz.

Kova için Eylül ayında Aşk için en iyi günler: 12,13

Kova için Eylül ayında Para için en iyi günler: 5,6

Balık ve Yükselen Burcu Balık

5 Eylül tarihine kadar Aslan burcunda Merkür gerilemesi devam edecek. Bu dönemde iş hayatınızla ilgili bitiremediğiniz işler, projeler elinize yapışmış olabilir. Daha ağır ve akmayan iş trafiği yaşamış olabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızla iletişim problemleri yaşamış olabilir, yanlış anlaşılmalar yüzünden huzursuzluklar yaşanmış olabilir. Maillerinizde sıkıntılar olmuş olabilir, yanlış kişilere mail atmış olabilir, bilgisayarınızda çalıştığınız bir iş üzerinde aksaklıklar yaşanmış olabilir. Neyse ki gerileme bitecek bu aksaklıklar, sıkıntılı ve yavaş akan işler rayına oturacak. Tekrardan daha dikkatli, odaklanılmış bir çalışma dönemine gireceksiniz.

9 Eylül itibariyle Merkür toprak burcu Başak'a geçiş yapacak, bu sizin karşıt burcunuz demek, yani sizin 7.evinizde evliliğiniz, eşiniz, ortak iş yaptığınız kişilerle daha akılcı iletişim ve ilişkiler kurmanızı sağlayabilir. Aynı zamanda 5 Eylül'de Mars da Başak burcuna girecek. Bu dönem hayatınızdaki insanlara daha fazla odaklanıp ilgilendiğiniz insanlara daha fazla bağlı olmaya çalışabilirsiniz. Eşinizle birlikte vakit geçirebilir, daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. İş ortalığınız var ise çalışmak için daha fazla enerjiniz olduğu bir dönem. Ayrıca daha dengeli olmaya çalışabilir ve son zamanlarda ihmal ettiğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Venüs, Başak burcunda Mars'a 19 Eylül'de katılacak ve başkalarına odaklanmanın, sevdikleriyle vakit geçirmenin ve daha kararlı olma zevkini yaşayabilirsiniz.

22 Eylül itibariyle Güneş de Terazi burcuna geçiş yapacak. Hayatınızda ciddi konulara yoğunlaşabilirsiniz, sağlık konuları gündeme gelebilir, ya da yakın tanıdıklarınızın sağlık sorunları ile meşgul olabilirsiniz. Yüzeysellik için daha az sabrınız olabilir

28 Eylül tarihinde Plüton, Oğlak burcunda gerileme hareketine son veriyor. Son zamanlarda sosyal çevrenize uyum sağlamaktan yorulmuş, kendi benliğinizi ortaya koyamamış olabilirsiniz, kabuğunuza çekilmek, yalnız kalmak istemiş olabilirsiniz. Gerilemenin sonlanmasıyla, daha aktif daha dışa dönük daha sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmeye zaman ayırabilirsiniz.6 Eylül'de, Balık burcunda bir dolunay olacak ve bu sizin emek verdiğiniz, ektiğiniz şeyleri elde etmenin zamanı demek. Sorumluluklarının farkında olarak ilerleme, başarı veya fırsatlar yaşayabilirsiniz. 20 Eylül tarihinde Başak burcunda yeni ay meydana gelecek ve size evlilik adımları attırabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir, evliyseniz eşinizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir, daha hoş, keyifli vakitler yaratabilir. Daha dengeli hissetmek için çalışabilir ve sevdiklerinize destek olabilirsiniz. Bir ortaklaşa iş kurabilir, çalışma alanında kendiniz için fırsatlar bulabilirsiniz.

Balık için Eylül ayında Aşk için en iyi günler: 14,15

Balık için Eylül ayında Para için en iyi günler: 7,8,9

Son Güncelleme: 30.10.2017 12:02
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8