Merküryen Şule Dolaşır 2017 Kasım aylık burç yorumlarını değerlendirdi

Merküryen Şule Dolaşır Kasım ayı aylık burç yorumlarını değerlendirdi. Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep ve Yay aylık burç yorumları haberimizin detayında...

30 Ekim 2017 Pazartesi 14:20
Merküryen Şule Dolaşır 2017 Kasım aylık burç yorumlarını değerlendirdi

Koç ve Yükselen Koç Kasım 2017 Aylık Yorumu

 5 Kasım'da iletişim gezegeni Merkür Yay burcuna giriyor, büyük fikirler bulabilir, genişleme ve keşif planları üzerinde çalışabilir ve yaşamın parlak yanına odaklanabilirsiniz. Görünümünüz daha iyimser ve geniş olabilir, çevrenizdeki tüm olasılıkları görebilirsiniz. Güneş’te 21 Kasım'da Merkür’e katılıyor ve hayatınızı yeni yollarla genişletmek istediğinizden, yeni deneyimler yaşayarak ve dünyayı keşfederken elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı hissedebilirsiniz. Öğrenme, öğretme veya yazma konuları ile ilgili zihninizi açabilirsiniz ve inançlarınızda daha tutkulu olabilirsiniz. Daha cüretkar ya da açık fikirli olarak karşılanabilirsiniz. Yabancılarla ilgili yapılan işler, akademik konular ve yeni insanlar tanıma konusu, gündeminizi bu ay fazlası ile meşgul edecek.

 7 Kasım'da Venus su elementi olan Akrep burcuna girer ve ciddi konulara yoğunlaşmaya, araştırma yapmaya, durumların ve insanların özüne kavuşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bir şey hakkında elinizden geleni yapmaya çalışarak daha iyi anlamaya odaklanabilirsiniz. Daha iyi olabilmek için bir dönüşüm üzerinde çalışabilir ve derinden gizlenen bir şeyi keşfedebilirsiniz Aşık olarak taahhüt konusunda daha ciddi olabilirsiniz, daha samimi bağlantılar kurmaya çalışırsınız, daha tutkulu ve yoğun olabilirsiniz. Bekar iseniz yalnızca karmakarışık veya çözmekte zorlandığınız bir kişiyi isteyebilir ve o kişiye takıntılı bir şekilde merak etme ve anlama duygunuz oluşabilir.

 22 Kasım'da Neptün, Balık burcunda geriye dönüşünü (geriye doğru ilerlemeyi) sona erdirir ve son birkaç ay içinde, geçmişteki meselelere nasıl yaklaştığınız veya geçmişteki sorunlara nasıl dokunmanız gerektiğini öğrenmek için uğraşmış olabilirsiniz. Geriye doğru bitiş ile sisi ortadan kaldırmak için çalışabilirsiniz, ancak yine de eski hızına gelene kadar bir miktar belirsizlik hissedebilirsiniz.

 4 Kasım'da, toprak burcu olan Boğa’da Dolunay oluşur, maddi meseleleri halledebilir veya yaptığınız finansal projelerle ilerleme kaydedebilirsiniz ya da maddi meselelerde bazı kaçışlarınız varsa farkındalıklarınız artabilir. Sorumlu veya farklı bir yaklaşıma ihtiyaç duyacaksınız. 18 Kasım'da Akrep’te Yeniay meydana gelir ve daha iyi bir yatırım için yeni bir dönüşüm başlatabilir, karşılıklı yarar sağlayan bir proje veya girişim izleyebilir, bir iş ortaklığı yapabilir, diğer insanlara etki eden finansmanlara odaklanabilir, ciddi bir mesele üzerinde çalışabilirsiniz, ya da araştırma ve inceleme yapmak için gizemle ilgilenebilir ve bir şeyi çözmek için çalışabilirsiniz.

Koç için Aşk için Kasım ayında en iyi günler: 9, 10, 11

Koç Para için Kasım ayında en iyi günler: 3. 4.

Boğa ve Yükselen Boğa Kasım 2017 Aylık Yorumu

Merkür, 5 Kasım'da Yay burcuna girer, yoğun paylaşımlara ve ortak finansal konulara odaklanabilirsiniz. İlgi alanlarınızı saplantı haline getirebilir ve bulmanız gereken her şeyi bulana kadar odaklanmaya devam edebilirsiniz. Daha iyi bir dönüşüm için planlar üzerinde çalışabilir, hayata ve durumlara daha ciddi bir yaklaşımda bulunabilirsiniz. Konuşmalara hakim olabilirsiniz ve insanlar sizi dinleyebilir, ancak yüzeysel sohbette karşı biraz sabırsız olabilirsiniz. Güneş, 21 Kasım'da Merkür’e katılır ve ciddi bir şeyler üzerine odaklandığınızda, tamamen bir şeyler üzerine yatırım yaptığınızda veya gizemli bir şekilde çalıştığınızda en iyi sonuçları alabilirsiniz. Benliğin dönüşümü üzerinde çalışabilir ve iradenizin daha güçlü olduğunu hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle duygusal olarak daha fazla yakınlaşmak ve bağlılık duymaktan emin olmak isteyebilirsiniz. Daha yoğun, tutkulu veya gizemli gibi karşılanabilirsiniz.

 Yönetici gezegeniniz Venüs, 7 Kasım'da karşıt burcunuz Akrep'e giriyor ve sevdiklerinizle birebir daha fazla vakit geçirmenin ve hayatınızdaki ilişki içinde olduğunuz insanlara daha fazla odaklanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bağlı kalmaktan daha rahat olabilirsiniz ve sevdiklerinizin sizin kadar kararlı olduğunuzu bilmek istersiniz. Hayatınızda daha fazla denge oluşturma ve daha fazla uzlaşma sağlayabilirsiniz. Aşk ilişkiniz varsa öncelik haline gelebilir veya yalnızsanız tutkulu bir şekilde bir kişiden etkilenebilirsiniz.

Neptün, Balık burcunda geriye dönüşüne (geriye doğru ilerleyişe) son verir ve son birkaç ay içinde, arkadaşlarınızla, gruplarla, geleceğiniz için düşlediğiniz hayallerle ve tutkulu nedenler ile uğraşmak için mücadele etmiş olabilirsiniz. Eski hızına kavuştuğunda siste sıralama yapmaya başlayabilirsiniz, ancak yine de doğru yaklaşımı bulmakta ve birilerine güvenmekte zorluk çekebilirsiniz.

Dolunay burcunuzda 4 Kasım'da görülür ve bu geleneksel olarak ektiğiniz şeyleri biçmek için iyi bir zamandır ve doğru yaptıklarınızla ilerleme kaydedebilirsiniz fakat iyimser davranıp görmezden geldiğiniz şeylerde gerilemeler veya gecikmeler yaşarsınız ve yaklaşım tarzınızı bazı olaylara değiştirmeniz gerekiyor. Duygularınız daha da artabilir ve hissettiğiniz şeylerle daha açık olabilirsiniz. Başkalarından daha fazla destek almanız gerekli olabilir. Karşıt burcunuz Akrep'te 18 Kasım'da yeni bir ay meydana gelir ve yeni insanlarla tanışabilir, yeni bir ilişki kurabilir veya ortaklık kurabilir, uzlaşabilir, pazarlık edebilir, denge kurabilir, barış içinde kalabilir veya kendinize bir şeyler yapmaya hazır hissedebilirsiniz. Hayatınızdaki insanlara daha çekici ve daha destekleyici olabilirsiniz.

Boğa için Aşk için en iyi günler: 11, 12, 13

Boğa Para için Kasım ayında en iyi günler: 5, 6

İkizler ve Yükselen İkizler Kasım 2017 Aylık Yorumu

5 Kasım'da yönetici gezegeniniz Merkür karşıt burcunuz Yay’a giriyor ve karamsar düşüncelerinizden kurtulup, farklı bir perspektif vermek veya zihinsel tükenmişliği önlemek, bir miktar yük azaltmak için bir ortakla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Dengeli hissettiğinizde barış ve ahenkle çevrili olduğunuzda daha belirleyici ve kararlı olabilirsiniz. Bir uzlaşma planı üzerinde çalışabilir ve başkalarıyla konuşabilirsiniz. Güneş, 21 Kasım'da Yay burcunda, Merkür’e katılır ve sevdiklerinizle, özellikle bire bir durumlarda hayatınızda bir miktar dengenin korunmasıyla kendinizi daha iyi hissedersiniz. Başkalarına kendinizden daha fazla odaklanabilirsiniz ve sevdiklerinize hak ettikleri ilgiyi verebilirsiniz. Size ihtiyaç duyduklarında onlar için orada bulunabilirsiniz ve spot ışığında olmasına izin verirsiniz. Daha çekici, adaletli veya zarif olarak karşılanabilirsiniz.

7 Kasım'da Venüs, Akrep burcuna girer ve daha küçük görev ve projelere, yapılması gereken işlere daha çok zaman ve enerji harcayabilirsiniz. Üretken ve verimli olmanın tadını çıkarabilirsiniz. En çok tutkulu olduğunuz esere odaklanmak isteyebilirsiniz ve bir şeyden sıkılıyorsanız, yapmaktan kaçınabilirsiniz. Günlük hayatınızı ve yaşam tarzınızı iyileştirmek için çalışabilir ve daha sağlıklı olmaya çalışabilirsiniz, yeni diyet veya spor programınına başlayabilirsiniz. Aşık olduğunuzda, eşiniz varsa, ilişki halinde olmanız, özenli olmanız ve küçük şeyleri fark etmeniz halinde daha yakın olursunuz. Bekar iseniz iş ortamında veya yakın çevrenizde biri dikkatinizi çekebilir.

22 Kasım'da, Neptün, Balık’ta geriye dönüşüne (geriye doğru ilerleyişe) son veriyor ve son birkaç ay içinde, hedeflerinizle, hırslarınızla ve yaşam yönünüzle ilgilenmek ve doğru yaklaşımı bulmak için uğraşmış olabilirsiniz. Gerileme sona erdiğinde, ne yapılacağını daha net bir şekilde anlayacaksınız, ancak yine de tamamen net olmak ve daha iyi uyum sağlamakta bazen zorluk çekebilirsiniz.

4 Kasım'da, Boğa burcunda dolunay oluşur, sizi tutan bir şeyi bırakmaya ihtiyaç duyabilirsiniz ve duygusal olarak yorgun hissedebilirsiniz, fakat gerekli olabilir. Geçmişten gelen bilinçaltı bir konuyu çözebilir veya bazı karmaları düzeltebilirsiniz. Duygularınızı kendinize saklayabilir, kimseye yük olmayı istemezsiniz ve arka planda kalarak kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Açık hava yürüyüşler ve istirahat etmeniz kendinizi daha iyi hissettirebilir. 18 Kasım'da Akrep'te, Yeniay ortaya çıkar ve yeni iş projeleri başlatabilir, iş fırsatlarını takip edebilir, yaptığınız iş için dikkatleri çekebilir, organize eştirebilir veya hayatınıza bir yapı veya inşa getirebilir, ayrıntılara çok önem verip, yaşam biçiminizi geliştirebilirsiniz.

İkizler Aşk için Kasım ayında en iyi günler: 14, 15

İkizler Para için Kasım ayında en iyi günler: 7, 8

Yengeç ve Yükselen Yengeç Kasım 2017 Aylık Yorumu

Merkür, 5 Kasım'da Yay burcuna girer, ayrıntılar için daha iyi gözünüz olabilir, projelere ve durumlarla daha yakından ilgi gösterebilirsiniz. Daha küçük görevler, işler ve projeler üzerinde çalışabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Verimliliği ve etkinliği artırmak için organize olup, listeler tutabilirsiniz ve dikkatinizi gerektiren çok sayıda daha küçük görevleri başarabilirsiniz. Daha büyük projelerle uğraşabilirsiniz, bu nedenle onları daha küçük görevleri yapacak birilerine paslanmayı deneyin. Güneş, 21 Kasım'da Yay’da, Merkür’e katılır ve üretken ve verimli olduğunuzdan dolayı, işiniz bittiğinde kendinizi iyi hissedersiniz ve yaptığınız işle dikkat çekebilirsiniz. Küçük şeylere daha fazla odaklanacağınızdan, kendinizden ve başkalarından daha fazla yardım talep edin ve daha pratik bir bakış açısına sahip olun. Daha çalışkan, odaklanmış veya pratik olarak karşılanabilirsiniz.

Venüs, 7 Kasım'da dost burcunuz Akrep'e girer, yaratıcı projelere, girişimlere odaklanmanın zevkini yaşıyor ve sevdiğiniz şeyleri yaparken veya sevdiğiniz insanlarla birlikte olmak için daha fazla zaman harcıyor olabilirsiniz. Daha fazla sevgi dolu olabilirsiniz ve hissettiğiniz sevgiyi paylaşmak istersiniz. Hayatınıza daha fazla sevinç katmaya odaklanabilirsiniz ve kendinizi gönülden daha cömert hissedeceksiniz. Aşk yaşamında daha eğlenceli olabilirsiniz ve bekarsanız, oyun oynamanın keyfini çıkarabilir ve dikkat çekebilirsiniz. Bir ilişkide olursanız, aranızdaki orijinal kıvılcımı geri getirmek için çalışabilirsiniz.

Neptün, diğer dost burcunuz Balık’ta geriye dönüşünü (geriye doğru ilerlemeyi) sona erdirir ve son birkaç ay içinde, yaşamınızdaki genişlemeyi ele alır, keşfedebilir veya yeni deneyimler peşinde koşabilirsiniz. Gerileme sona erdiğine göre, sisin dağılması için çalışabilirsiniz, ancak doğru yaklaşımı belirlemek zaman alabilir ve evrenle daha iyi uyum sağlamaya çalışmanız gerekebilir.

 Dolunay Boğa burcunda 4 Kasım'da meydana gelir, arkadaş veya gruplarla ilgili sorunları halledebilir veya bir arkadaşınızdan veya grubunuzdan uzaklaşabilir ve bir nedene daha fazla yatırım yaptıysanız vazgeçebilirsiniz. Eğer kısıtlanmıştık hissiniz varsa, daha fazla bağımsızlık istemek için isyan edebilirsiniz. Akrep'te 18 Kasım'da yeni bir ay meydana gelir ve yeni yaratıcı projelere başlayabilir, yeni bir hobi edinebilir, dikkat çekebilir, iç çocuğunuzla iletişim kurabilir, tatil planlayabilir, daha romantik olabilirsiniz ve hayatınızda eğlenceye daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Kasım ayında Yengeç aşk için en iyi günler: 16, 17, 18

Kasım ayında Yengeç para için en iyi günler: 9, 10, 11

Aslan ve Yükselen Aslan Kasım 2017 Aylık Yorumu

5 Kasım'da hareket gezegeni Merkür, Yay’a yolculuk eder ve en çok zevk duyduğunuz ve en eğlenceli vakit geçirebileceğiniz projelere ve girişimlere odaklanabilirsiniz. Sıkıcı ve sıradan olursa, bunun için gerekli olan odaktan yoksun olabilirsiniz, bu nedenle her şeyi eğlenceli hale getirmeye çalışın. Sevdiklerinize daha açık olabilirsiniz ve hissettiğiniz sevgiyi paylaşabilirsiniz. Görüşünüz pozitif olabilir ve iletişiminizde tiyatro oynayabilir, daha şakacı olup, eğlenceli hikayeler söyleyebilirsiniz. Güneş, 21 Kasım'da Yay’da Merkür’e katılır, hobilerinize odaklanırken, sevdiğiniz insanlarla zaman geçirirken ya da iç çocuğunuzla iletişim kurarken, elinizden gelenin en iyisini yapar ve kendinizi daha iyi hissedersiniz.

7 Kasım'da Venüs tutkulu Akrep burcuna girer, ev veya ailedeki konulara daha fazla yoğunlaşabilir, sorunlara daha kolay çözüm bulabilir, ev taşıyabilir veya dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz. Rahatlık bölgenizde kalabilir ve orada elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. Hayatınızdaki bir şeyin temelini güçlendirmek için çalışabilir veya yeniden bir şey başlatmaya çalışabilirsiniz. Aşk yaşamında duygusal bir bağlantınız odak noktası olabilir, bu nedenle bir ilişki içindeyseniz bu bağlantı üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bekarsanız, bir şeyler hissettiğiniz birinin size çekilmesini isteyebilirsiniz fakat siz eyleme geçmezseniz bu durum zor gerçekleşebilir.

22 Kasım'da Neptün, geri dönüşüne Balık’ta son veriyor ve son birkaç ay içinde sizin için daha iyi olanlar ve dönüşümler üzerinde çalışmak, diğerlerini etkileyen, araştırmalar yapmak ya da finansal konularda konuşmak için mücadele etmiş olabilirsiniz. Artık gerileme sona erdiğine göre, sisin kayboluşunu görmeye başlayabilirsiniz, ancak doğru yaklaşımı bulmak biraz daha zaman alacaktır. Mümkün olduğunca sezgilerinizi dinlemeyi deneyin.

4 Kasım'da, Boğa burcunda dolunay oluşur, hedeflerinize eklediğiniz şeyleri elde etmek için biraz daha zaman alabilir fakat yaptığınız işlerde ilerleme kaydedebilir, başarıya ulaşabilir veya yaşadıklarınızla övgü veya tanınma elde edebilirsiniz. Doğru yapmaya devam edin yüksek bir noktaya gelin veya adımınızı atın. Yönünüzü, yaklaşımınızı değiştirmeniz veya gerçekten tutkuyla bağlı olduğunuz şeylere odaklanmanız gerekiyorsa aksilikler veya gecikmeler yaşanırsa yılmayın. Daha çok sorumluluk alabilirsiniz fakat aşırı yük almamak için kendinize biraz zaman tanımanız gerekebilir. 18 Kasım'da Akrep'te yeni bir ay meydana gelir; evde yeni projelere başlayabilir, aileyle daha fazla vakit geçirebilir, bir şeyin temelini güçlendirebilir, yeni bir proje başlatabilir, destek sisteminizi genişletebilir, iletişim kurabilirsiniz ve duygusal olarak daha olumlu olmayı deneyin.

Aslan için Aşk için en iyi günler: 18, 19, 20

Aslan için Para için Kasım ayında en iyi günler: 11, 12, 13

Başak ve Yükselen Başak Kasım 2017 Aylık Yorumu

Yönetici ve yücelim gezegeniniz Merkür, 5 Kasım'da Yay’a giriyor, kendinizi duygusal olarak ifade etmek ve ne hissettiğiniz hakkında net bir şekilde bilgi edinmek için daha kolay bir zamanınız olabilir. Zihniniz ve duygularınız birlikte çalışabilir ve söylenen sözcüklerin arkasında ne anlama geldiğini ve durumdaki duyguları anlayabilirsiniz. Kelimelerden daha fazla duygusal olarak etkilenebilirsiniz ne diyorsunuz gerçekten daha iyi anlamak isteyebilirsiniz. Güneş, 21 Kasım'da Yay burcunda Merkür’e katılır, sevdikleriniz tarafından kendinizi en rahat hissedeceğiniz yerlerde veya en iyi bildiğiniz insanlarla ya da duygusal olarak kendinizi iyi ifade edebildiğinizde, kendinize en çok benzediğini hissedebilirsiniz. Duygularınızı ifade de daha iyi olabilirsiniz ve içinizden güçlenmeye çalışırsınız. Çekirdeğinize ulaşabilir ve yeniden bir şey üzerinde çalışabilirsiniz. Daha fazla besleyici, teşvik edici veya hassas olarak karşılanabilirsiniz.

Venüs, 7 Kasım'da yoğun duygulu Akrep burcuna girdiğinde zihninizdeki endişeli düşüncelerden uzaklaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sahip olduğunuz ekstra zihinsel enerjiyi tüketirken kendinizi meşgul edebilirsiniz ve programınızı doldurmaya odaklanabilirsiniz. Başkaları ile daha çekici olabilirsiniz ve net iletişim kurmak için doğru yolu bulursanız, daha cazip bir iletişimci olarak karşılanabilirsiniz. Aşk yaşamınızda zihinsel bağlantınız daha da önemli olabilir ve bekar iseniz, biri ile istediğiniz gibi konuşabilmek isteyebilirsiniz. Bir ilişkide olursanız, iletişim hattını daha da açmak için çalışabilirsiniz.

Neptün karşıt burcunuz Balık’ta geriye dönüşü (geriye doğru ilerleyişe) son bulur ve son birkaç ay içinde hayatınızdaki insanlarla nasıl baş edileceğinizi bulmak, ilişkilerinizi ve ortaklıklarınızı yönetmek için uğraşmış olabilirsiniz. Artık biten geri hareket ile ilişkilerinizdeki sisin yavaş yavaş yükselerek kaybolduğunu hissedebilirsiniz, ancak başkaları ile ilgilenirken, içgüdülerinizi dinlemeye çalışmanız gerekebilir.

Dolunay, 4 Kasım'da Boğa burcunda. Yatırım yaptığınızı düşündüğünüz inançlara karşı daha tutkuyla davranıp onları herkese karşı savunuyor olabilirsiniz veya kendinizi artık uyumlu hissetmediğiniz inançlardan uzaklaşmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Yasal bir meseleyi halledebilir, bir eğitim sürecini tamamlayabilir, yurtdışından eve gelebilir, genişleme veya araştırma planlarını tamamlayabilir ve iyimser olmaya çalışabilirsiniz. Akrep'te 18 Kasım'da Yeniay meydana gelir, yeni projelere ve girişimlere odaklanabilir, sosyal takviminizi doldurabilir, söylemeniz gereken bir şeyi söyleyebilir, iyi haberlere kavuşabilir, öğrenebilir ve topluluklarda aktif olabilirsiniz. veya çok sayıda daha küçük projelere başlayabilirsiniz.

Başak Aşkı için en iyi günler: 21, 22 ve 23

Başak için para için Kasım'da en iyi günler: 14, 15

Terazi ve Yükselen Terazi Kasım 2017 Aylık Yorumu

5 Kasım'da Merkür heyecanlı Yay burcuna girer ve çok daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz, yeni kısa vadeli planlar üzerinde çalışabilir, kendinizi bol miktarda zihinsel enerji ve aktivite içinde bulabilirsiniz. Birçok şeyle ilgilenebilir ve kendinize zihinsel olarak meydan okumak istersiniz. Bazen biraz dağınık hissedebilirsiniz bu nedenle zihninizi biraz küçük tutmaya çalışın ve gerçekten inandığınız fikirleri takip edin, böylece onları daha sonra unutmazsınız. Güneş, 21 Kasım'da Yay’da Merkür’e katılır, zihninizi kullanırken, kendinizi meşgul ederken, yeni şeyler öğrenirken, bildiklerinizi öğretirken veya başkalarıyla bilgi paylaşırken kendinize en çok benzediğinizi hissedebilirsiniz. Bir sürü bilgi toplayabilir, haber alabilir veya verebilir ve daha ilgi çekici olabilirsiniz. Daha meraklı, entelektüel veya mantıklı olarak karşılanabilirsiniz.

7 Kasım'da yönetici gezegeniniz Venüs, yoğun hisler taşıyan Akrep'e girer,  duyularınızla temas kurmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bunu yapmak için bir motivasyon bulursanız finansal fırsatları takip edebilirsiniz, hayatınızdaki istikrar ve güvenliği artırabilir, yeteneklerinizden daha fazla emin olabilirsiniz. Aşık olarak, daha fazla tutku isteyen fiziksel bir bağlantıya ve daha fazla sadakat içeren birlikteliğe odaklanabilirsiniz.

22 Kasım'da Neptün, Balık burcunda geriye doğru gerilemesine (geriye doğru ilerleyişe) son veriyor ve son birkaç ay içinde, iş yaşamında sorunlar ve belirsizliklerle uğraşanlar, günlük hayatla uğraşıp daha pratik olmak için mücadele etmiş olanlar gerileme sona erdiğinde sisin kalkmaya başladığını görebilirsiniz, ancak bu alanlarda hala mücadele edebilirsiniz ve doğru yoldan yönlenmenize yardımcı olması için sezgisel tarafınızı güçlendirmeye çalışmanız gerekir.

4 Kasım'da, Boğa’da bir Dolunay oluşur, ciddi bir meseleye yoğunlaşacağınız derin bir Dolunay olabilir, derinde tuttuğunuz ve biraz karanlık bir şey gün yüzüne çıkabilir. Kaçınılmaz olmasını istediğiniz bir konuyu ele almanız gerekebilir, ancak baş etmeniz çok önemlidir. Karanlık ışığa bir şey getirebilir ve gerçekte neyin ne olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca, daha iyi bir dönüşüme odaklanabilirsiniz ve yenilginin küllerinden yükselebilirsiniz. 18 Kasım'da Akrep'te, Yeniay oluşur, yeni finansal fırsatlar ve projeler yürütebilir, bütçenize göre çalışabilir, daha güvenli, kararlı olup, kendinize güvenebilirsiniz. Duyularınızla temasa geçin, finansal işlem yapmak veya duygusal olarak daha sakin hissetmek için kendinize zemin hazırlayın.

Terazi için Aşk için Kasım ayında en iyi günler: 24, 25

Terazi Para için Kasım ayında en iyi günler: 16, 17, 18

Akrep ve Yükselen Akrep Kasım 2017 Aylık Yorumu

Merkür, 5 Kasım'da sizin burcunuzdan çıkıp fanatik Yay burcuna giriyor, zihinsel enerjiniz yavaşlayabilir, hiçbir şey yapmadan önce biraz emin olmalısınız, acele etmeden önce kendinize zaman ayırın. Finansal planlara ve kararlara odaklanabilir, bütçe çalışabilir, finansal bilgi toplayabilir veya finansal tavsiyeler alabilirsiniz. Güneş 21 Kasım'da Yay’da, Merkür’e katılır. Gitmeye hazır olduğunuzu hissedinceye kadar bulunduğunuz yerde kalabilirsiniz, bu nedenle biraz inatçı görünebilir, ancak harekete geçmeden önce tamamen emin olmanız lehinize bir durumdur. Daha sağlamcı, pratik veya güvenilir olarak karşılanabilirsiniz.

Venüs, 7 Kasım'da burcunuz Akrep’e girer, özellikle sevdikleriniz arasında daha çekici olabilir ve övgü alabilirsiniz.  Aşkta, daha romantik hissedeceksiniz ve eğer bir ilişkide iseniz, eşinizle daha sevimli ilişki içinde olursunuz ve onları bir öncelik haline getirmek istersiniz. Bekârsanız, birçok kişiyi kendinize mıknatıs gibi çekebilirsiniz, ancak şimdilik bir kişiyi beğenip, seçmekte zorlanabilirsiniz.

Neptün’ün, diğer su burcu olan Balık’ta geriye dönüşü (geriye doğru ilerleyişe) son bulur, son birkaç ay içinde sevdiklerinizle nasıl başa çıkacağınızı veya yaratıcı yönünüzü nasıl ifşa edeceğinizi,  nasıl seveceğinizi veya eğlenmek için zaman ayırmayı denemiş olabilirsiniz.  Gerileme sona erdiğine göre, belirsizliğin yavaş yavaş kalktığını görebilirsiniz, ancak bunları nasıl yöneteceğinizi bulmak biraz daha zamanınızı alabilir, bu yüzden içgüdülerinizi daha fazla kullanmanız gerekir.

4 Kasım'da Dolunay sizin karşıt burcunuz olan Boğa burcunda gerçekleşecek. İlişkilerdeki sorunları çözebilir, birisiyle yakınlaşabilir ya da sorunlu bir ilişki veya ortaklıktan uzaklaşabilirsiniz. Denge olmadan, duygusal ve kararsız hissedebilirsiniz. Hayatınıza kendinizi daha dengeli hale getirmeyi başarırsanız, barışı daha fazla hissedebilirsiniz.  Akrep'te 18 Kasım'da yeni bir ay meydana gelir, bu, yeni bir şeyler başlatmanız, yeni başlangıçlar ve fırsatlar edinmeniz ve size sunulan iyi enerjiden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için yılın en iyi zamanlarından biri olabilir. Gelecek yıl için, hayatınızın sonraki on yılına kadar yeni bir yola odaklanabilir, inisiyatif kullanmanız ve devam etmeniz gereken enerjiye, heyecan ve cesarete sahip olursunuz. Kaçırmayın!

Akrep için Aşk için Kasım ayında en iyi günler: 18, 19, 20

Akrep için Para için Kasım'da 26, 27, 28

Yay ve Yükselen Yay Kasım 2017 Aylık Yorumu

5 Kasım'da Merkür burcunuza girer, zihinsel enerjinizi artırabilir ve düşünceleriniz ve plânlarınızda daha açık olabilirsiniz. Aklınızda ne olduğunu paylaşabilir ve çeşitli farklı konularla bir arada ilgilenebilirsiniz. Yeni başlangıçlar ve yeni fırsatlar için, üzerinde çalışabilir, daha ilgi çekici ve olumlu olabilirsiniz. Güneş, 21 Kasım'da burcunuzda Merkür’e katılıyor,  dikkat çekici olup, yeni bir yol, yeni proje, yeni plan veya yeni girişim için yeni fırsatlar arayarak, kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.  Daha heyecanlı, enerjik ve inisiyatif kullanmaya istekli olabilirsiniz.  Daha iddialı, eğlenceli ve rahat olarak karşılanabilirsiniz.

7 Kasım'da Venüs yanan Akrep'e girer,  size doğru tercihlere yönlendirmek için hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanmanız gerektiğini fark ettirir, tadını çıkarabilirsiniz. Manevi tarafınızla temasa geçebilir ve ruh ihtiyaçlarınıza eğilimli olabilirsiniz, perde arkasında fırsatlar arayabilirsiniz. Aşkta, bir ilişkide olursanız, kapalı kapılar ardında daha fazla sevecen olabilirsiniz. Tek kişi iseniz, duygularınızı kendinize ait tutabilirsiniz, normalden biraz daha cesaretsiz olabilirsiniz. Eğer cesaret ederseniz, tehlikeli sular olabilir.

22 Kasım'da Neptün, Balık burcunda geriye doğru ilerlemeyi (geriye doğru ilerlemeyi) sona erdirir, son birkaç ay içinde, ailevi sorunlarla nasıl baş etmen gerektiğini veya sizi duygusal olarak etkileyen bir problemi çözmek için uğraşmış olabilirsiniz. İlerleme ile beraber sis kaybolabilir, ancak yine de bazı güçlükler yaşayabilirsiniz. İstikrar göstermek zorundasınız.

4 Kasım'da, Boğa'da Dolunay oluşur, iş projelerini bitirebilir, yaptıklarınız için övgü alabilir ve işiniz hakkında daha tutkulu olabilirsiniz. Pürüzlü iş uyuşmazlıklarının daha da kötüleştiğini, tutkuyla hissetmediğiniz veya zamanlamanın gerisinde kaldığınız iş projelerinden vazgeçtiğinizi görebilirsiniz. Günlük hayatı düzene sokmak ve kötü bir alışkanlığı ortadan kaldırmak için de çalışabilirsiniz. 18 Kasım'da Akrep'te yeni bir ay oluşur, sahnenin arkasında bir şeyler yapmak, manevi yanınızda ve sezgilerinizde daha iyi bir şeyler elde etmek, bir şeyler bırakmak, geçmişten bir konuyu ele almak önemli olacak. İçinizde tuttuğunuz acıları ve birikimleri bırakıp, kurtulun. Hayal gücünüz aktif olabilir ve bunu lehinize kullanmak için fırsat arayabilirsiniz.

Yay için Aşk için Kasım ayında en iyi günler: 1, 2, 28, 28, 30.

Yay için Para için Kasım ayında en iyi günler: 21, 22 ve 23.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Kasım 2017 Aylık Yorumu

Merkür, 5 Kasım'da maceracı Yay burcuna girer, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi kendinize daha fazla tutabilir, planlarınızın başkaları tarafından rahatsız edilmesi istemezsiniz, sizin için bir şeyleri kendinize saklamak doğru karar olacaktır.  En iyi düşüncenizi tek başınıza yapabilir ve diğer insanların zihinsel olarak sizi yormasını istemeyebilirsiniz. Hayal gücünüz aktif olabilir ve hayal kursunda kaybolabilirsiniz, ancak dinlenmek için daha fazla zamana ihtiyacınız olabilir. Güneş 21 Kasım'da Yay burcunda Merkür’e katılır ve kendi başınıza olduğunuz zaman elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı hissedebilirsiniz. Başkalarının ensenizde nefes almadığını hissettiğinizde daha fazlasını elde edebilirsiniz ve planlarınızı sessizce çalıştırabilirsiniz. Manevi tarafınıza bağlanabilir ve manevi ihtiyaçlara eğilimli olabilirsiniz. Daha yaratıcı, merhametli veya sezgisel olarak karşılanabilirsiniz.

Venüs, 7 Kasım'da Akrep'e girer, arkadaşlarınızla vakit geçirmenin veya en tutkulu nedenlerinizi takip etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Rüyalarınıza, geleceğinize odaklanabilir, onlara ulaşmaya daha yakın olmak için fırsatlara odaklanabilirsiniz. Daha bağımsız olabilir, değişime açık olabilir ve rahatlık bölgesinin dışına adım atmaya istekli olabilirsiniz. Aşkta, arkadaşlığın temeli sizin için daha önemli görünebilir, dolayısıyla ilişkinizi geliştirirseniz bunu güçlendirmek için çalışabilirsiniz. Bekârsanız, öncelikle işleri dostça tutmayı seçebilirsiniz.

Neptün, Balık burcunda geriye dönüşü (geriye doğru ilerleyişe kadar) son buluyor, son birkaç ayda, zihninizi odaklamak, açıkça iletişim kurmak veya planlarınız üzerinde çalışmak için mücadele etmiş olabilirsiniz. Artık gerileme sona ermeye başladığından, sisin zihninizden kalktığını hissetmeye başlayabilirsiniz, böylece daha net görmenizi sağlar, ancak yine de tamamen görme mücadelesi verebilir ve bazı sezgisel istihbarat bulmaya çalışmanız gerekebilir.

4 Temmuz'da Boğa’da Dolunay oluşur,  sevdiklerinizle sorunları halledebilir ve daha fazla yakınlaşabilirsiniz, ruh haliniz ile bağdaşmadığını düşündüğünüz birinden uzaklaşabilirsiniz. Yaratıcı projeleri bitirebilir veya bir hobi için daha tutkulu olabilirsiniz. Genel olarak daha fazla ilham almış hissedebilirsiniz ve bu durum dramatik olmayı önlemek için yaratıcı bir çıkış gerektirebilir. Akrep'te 18 Kasım'da yeni bir ay meydana gelir, konfor bölgelerinizin dışına çıkabilir, hayatınızda yeni bir değişiklik başlatabilir, rüyalarınıza ulaşmak için fırsat bulabilir, sosyal çevrenizi genişletebilir veya yeni bir gruba katılabilir, daha bağımsız olabilirsiniz, orijinal yenilikçi, yaratıcı olursunuz. Kendinizi daha mutlu etmek için doğru şeyleri yapın.

Oğlak için Aşk için Kasım ayında en iyi günler: 3, 4

Oğlak parası için Kasım ayında en iyi günler: 24, 25

Kova ve Yükselen Kova Kasım 2017 Aylık Yorumu

5 Kasım'da Merkür, Yay'a girecek, sistemin dışında düşünebilir ve orijinal, yenilikçi fikirler bulabilirsiniz. Değişiklik planları üzerinde çalışabilir ya da geleceğiniz için hayallerinizin peşinde koştuğunuz zaman, arkadaşlarınız veya gruplarınızla daha açık ve ilgi çekici olabilirsiniz. İletişim kurmanın yeni yollarını bulabilir ve ilgi alanlarınızı daha derin kazabilirsiniz. Güneş, 21 Kasım'da Yay'da Merkür’e katılır, arkadaşlarınızla, bir grup halinde, tutkuyla karşı karşıya olduğunuz nedenlerle veya geleceğiniz için hayallerinizi peşinde koşarken kendinize en çok benzediğinizi hissedebilirsiniz. Kendi isteklerini yapabilmek için daha bağımsız alanı istemekte, kimseyi içeri sokmamaya çalışırken, isyan edebilirsiniz. Daha özgür düşünceli, eksantrik veya değişime açık olarak karşılanabilirsiniz.

7 Kasım'da Venüs Akrep’e girer,  amaçlarınıza, hırslarınıza odaklanmanın ve uzun vadeli planların üzerinde çalışmanın tadını çıkarabilirsiniz. Doğru insanlar üzerinde iyi izlenim yaratabilirsiniz ve bu da ilerlemenize yardımcı olabilir. Yürüyüşünüzü vurabilir veya yüksek noktaya bir şeyle dokunabilir, daha iddialı olabilirsiniz. Aşkta, daha geleneksel olabilir ve yalnızsanız,  durumunuzu anlayacağına inandığınız birine ilgi duyabilirsiniz, ancak bir ilişki içinde olursanız, daha pratik ve sorumlu olabilirsiniz.

22 Kasım'da, Neptün, Balık'ta geriye doğru gerilemesine son verdi, son birkaç ay içinde, finansal konularda, güven, güvenlik veya istikrara ilişkin konularla uğraşıyordunuz.. Geriye doğru bitiş ile sisin kalkıp, bir netlik kazandığını hissedebilirsiniz, ancak yine de bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yaklaşım konusunda daha iyi bir fikir edinmek için sezgilerinizi zemine oturtun.

4 Kasım'da, Boğa burcunda Dolunay oluşur, anlaşmazlıklarınızı evde veya ailenizle halledebilirsiniz ve sakinleşmek için sevdiklerinizden daha fazla duygusal destek isteyebilirsiniz. Destek olmadan, dahili olarak titrek hissedebilirsiniz. Bir şeyin temelini güçlendirmek için çalışabilir ve özünüzdeki bir bloğu kaldırabilirsiniz. 18 Kasım'da Akrep'te yeni bir ay meydana gelir, adımınızı atabilir, yüksek bir noktaya gelebilir, başarıya ulaşabilir veya hedeflerinize ulaşmak için fırsatlar ararsınız, yeni hedefler belirleyip uzun vadeli planlar üzerinde çalışabilir, daha hırslı hissedip, doğru kişi tarafından farkedilip veya faydalı bir bağlantı kurup, yeni sorumluluklar alabilirsiniz..

Kova Aşkı için Kasım ayında en iyi günler: : 26, 27, 28.

Kova için Para için Kasım ayında En İyi Günler: 5, 6. 

Balık ve Yükselen Balık Kasım 2017 Aylık Yorumu

Merkür, 5 Kasım'da Yay’a girer. Uzun vadeli hedeflerinize ve planlarınıza odaklanıp büyük ve küçük resmi birleştirebilirsiniz. Yaklaşımınızda daha pratik olabilirsiniz ve en önemli şeyin üzerine odaklanabilirsiniz. Aklınızda olanla ilgili açık olmayabilir ve konuştuğunuzda daha amaçlı olabilirsiniz. Güneş, 21 Kasım'da Yay’da,  Merkür'e katılır ve hedeflerinize, hırslarınıza odaklandığınızda, uzun vadeli planlarınızı üzerinde çalıştığınızda, yüksek bir noktaya geldiğinizde, adımınızı atarken, başarı için fırsatlar izlediğinizde ve yaptıklarınız için pür dikkat olabilirsiniz. Bağlantı kurabilir, yaşam yolunuzda ilerlemeye çalışabilir ve kendiniz için yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Daha iddialı, çalışkan ve sorumlu olarak karşılanabilirsiniz. Venüs, 7 Kasım'da dost burcunuz Akrep’e girecek,  büyük fikirlerinize yoğunlaşmanın, genişleme ve keşif planlarınızın üzerinde çalışmanın ve yeni deneyimler yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz. Daha pozitif olabilir ve kendinize inanabilirsiniz.  Aşkta, kendi isteklerinizi yapmak için daha fazla yer isteyebilirsiniz, bu nedenle bir ilişkide bulunursanız kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz, ancak ortak bir macera için eşinize geri dönebilirsiniz. Tek kişi iseniz, dolaşmak ve ilgi çekmek bolca var.

Neptün burcunuzda gerilemesini (geriye doğru ilerlediğini) sonlandırıyor,  son birkaç ay içinde, net olamadınız ve zihninize ve kalbinize kurulmuş bir sis perdesi varmış gibi hissettiniz,  mücadele ettiniz ama netleştiremediğiniz durumlar oldu. Gerileme sona erdikten sonra, sis perdesinin kalktığını hissetmeye başlayabilirsiniz, ancak sezgisel olarak kendinizle olan bağlantınız üzerinde çalışmaya devam etmeniz gerekir.

Dolunay, Boğa’da 4 Kasım'da meydana gelir, hissettiğiniz şeylerde daha açık olabilirsiniz ve göğsünüzden bir şey çıkarabilirsiniz. Neyi kastettiğinizi söyleyebilirsiniz ve söylediklerinizden diğer insanların ne anladığını anlamaya çalışın, doğru şekilde ulaşmış mı?  Bir sürü küçük projeyi bitirebilir ve zihinsel enerjiyi kullanmak için kendinizi meşgul edebilirsiniz. Akrep'te 18 Kasım'da yeni bir ay meydana gelir, genişleme ve keşif için yeni fırsatlar arayabilir, yeni bir şeyler öğrenmeye veya öğretmeye, yazmaya veya konuşmaya başlayabilir, iyimser bir bakış açısı ile parlak tarafa odaklanır ve yeni bir deneyim kazanabilirsiniz, cesur olun.

Kasım ayında Balık için Aşk için en iyi günler: 1, 2, 28, 29, 30.

Para için Balıklar için Kasım ayında 7, 8.

Son Güncelleme: 31.10.2017 10:27
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8