Nazlı Hamarat'ın kocası Emir Şaşmaz neden ve nasıl öldürüldü? Emir Şaşmaz ölmedi mi

Nazlı Hamat'ın kocası Emir Şaşmaz herkes tarafından merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta Ukrayna'da boğazı kesilmiş bir halde bulunan Emir Şaşmaz'ı karısı Nazlı Hamarat teşhis edemedi. Kocasını teşhis etmek için morga giden Nazlı Hamarat eşinin boyunun 161 olduğunu Türkiye'ye gönderilen cesedin 1.85 boyunda olduğunu söyledi. Nazlı Hamarat kocasını teşhis edemediği için Emir Şaşmaz'a ait olduğu iddia edilen cesede otopsi yapılacak.

Nazlı Hamarat'ın kocası Emir Şaşmaz neden ve nasıl öldürüldü? Emir Şaşmaz ölmedi mi

Nazlı Hamat'ın kocası Emir Şaşmaz herkes tarafından merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta Ukrayna'da boğazı kesilmiş bir halde bulunan Emir Şaşmaz'ı karısı Nazlı Hamarat teşhis edemedi. Kocasını teşhis etmek için morga giden Nazlı Hamarat eşinin boyunun 161 olduğunu Türkiye'ye gönderilen cesedin 1.85 boyunda olduğunu söyledi. Nazlı Hamarat kocasını teşhis edemediği için Emir Şaşmaz'a ait olduğu iddia edilen cesede otopsi yapılacak.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Nazlı Hamarat'ın kocası Emir Şaşmaz neden ve nasıl öldürüldü? Emir Şaşmaz ölmedi mi

Nazlı Hamarat'ın kocasının ölümü yılan hikayesine döndü. Geçtiğimiz hafta Ukrayna'da boğazı kesilerek öldürülen Emir Şaşmaz'ı Nazlı Hamarat teşhis edemedi. Emir Şaşmaz'ı teşhis etmek için morga giden Nazlı Hamarat eşini teşhis edemedi. Nazlı Hamarat eşinin boyunun 1.61 olduğunu fakat kendisine gösterilen cesedin 1.85 boyunda olduğunu söyledi. Nazlı Hamarat'ın eşini teşhis edememesinin ardından Emir Şaşmaz'ın cesedine otopsi ve DNA testi yapılacak. 
 

Emir Şaşmaz kimdir? Geçtiğimiz hafta Ukrayna'da boğazı kesilerek öldürülen Emir Şaşmaz pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Emir Şaşmaz'ın ölümünün ardından gündeme pek çok haber gelmeye devam ediyor. Yapım şirketi sahibi olan Emir Şaşmaz bugüne kadar pek çok sanatçı ile çalışmış. Erol Köse, Emir Şaşmaz'ın pırlanta kaçırdığı ve eskort kadın ticareti nedeni ile Rus mafyası tarafından öldürüldüğünü iddia etti.

EMİR ŞAŞMAZ KİMDİR? 

Emir Şaşmaz hayatı oldukça başarılı. Sesi çok güzel ve şarkı söylemeyi çok seviyor. Oyunculuk deneyimi ve oyunculukta oldukça başarılı oyunlra oynamıştır. Ayrıca yapım şirketi bulunana Emir Şaşmaz 10 elinde 10 mağrifet bulunuyor. Hem Reklam pazarı hem müzik işleri hem TV programları ile genç iş adamı ve girişimci olarak karşımıza çıkmıştır. Bugüne kadar Murat Gögebakan,Ebru Şimşek, Esra Balamir, Atilla Taş , Pelin Sönmez , Rober Hatemo gibi dönemin en iyi sanatçılarla da çalışmıştı. Daha sonra ise Bu Tarz Benim programına katılan ve lüks yaşamıyla dikkat çeken Nazlı Hamarat ile aşk yaşamış ve evlenmişti.
 

İşte Benim Stilim yarışmasındaki Nazlı Hamarat’ın eşi, eski prodüktör Emir Cevdet Şaşmaz’ın Ukrayna’nın başkenti Kiev’de öldürülmesi olayı ile ilgili önemli detaylar ortaya çıkmaya başladı. Kiev’de Kharkov-Melnikov Caddesi üzerinde 46 numarada ağustos ayı başında meydana gelen vahşi cinayetin katil zanlısı olarak genç bir Türk ile bir kadın aranıyor. Evde parmak izleri de bulunan katil zanlısının S.Y olduğu ileri sürülüyor. Türk olan katil zanlısının ailesinin Kiev polisini arayarak ‘oğlumuzdan haber alamıyoruz’ demesiyle cinayetin ortaya çıktığı öğrenildi.

EŞİNİ TEŞHİS EDEMEDİ!

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de boğazı kesilerek öldürüldüğü söylenen işadamı Cevdet Emir Şaşmaz ile ilgili her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Olay öylesine karmaşık hale geldi ki, bazı magazin sitelerinde Şaşmaz’ın aslında öldürülmediği, adının karıştığı bir olaydan sonra öldürülme korkusuyla bu senaryoyu uydurduğu iddiaları bile yer aldı.

Hatırlanacağı gibi Cevdet Emir Şaşmaz’ın ölüm haberini ilk olarak eşi Nazlı Hamarat, İnstagram hesabından duyurdu. Ondan 1 gün sonra bu kez model-tasarımcı Vijdan Vatansever “Cevdet benim 1 yıllık sevgilimdi. Ellerim kelepçeliyken onu öldürdüler. O şerefsiz itin elinden alamadım” açıklamasını yaptı. Hamarat bu sözlere “O kız, eşimin kuryesiydi. Cinayeti o bile işlemiş olabilir” dedi.

Karşılıklı atışmalar sürerken bu kez Hamarat eşini teşhis edemediğini söyledi. Hamarat’ın bu sözlerine işadamı Sabri Beyhan destek verdi. Beyhan, Uçankuş TV’de ekrana gelen ‘Gündem Kanatlarımızın Altında’ programına telefonla bağlandı ve şu çok çarpıcı açıklamayı yaptı:

“Ceset Ukrayna’da otopsi yapılırken çok tahrip edilmiş, göğüs kafesi açılmış, yüzü de tanınmaz haldeydi. İç organları dışarıdaydı. Kapkaraydı. Cesedin Cevdet’e benzeyen tek şeyi kirli sakalıydı. Orada tutanakta boyu 1.85 yazıyordu. Cevdet Bey’in boyu ise 1.61, 1.65 civarında... 20 santimlik bir fark var. Tutanaktaki boyla, gerçek boy uyuşmuyor.

Ceset bayağı kararmıştı. Ceset torbasının kenarları kapalıydı, kolunu ve açıkçası dövmesini görmedim. Ancak cesedin Cevdet’e ait olup olmadığını söylemek zor. Kendisi şaka yapmayı seviyordu. Keşke bu bir şaka olsa ve bir yerlerden çıksa... Bu kadar herkesi üzecek bir şaka yapmaz diye düşünüyorum ama bu bizim dileğimiz. Emir inşallah yaşıyordur ama en doğru sonucu tabii ki Adli Tıp’tan çıkan sonuçta göreceğiz.”

İki kadın ile birlikte gittiği Ukrayna’nın başkenti Kiev’de öldürülen Cevdet Emir Şaşmaz’ın cinayet zanlısı olarak gösterilen annesi N.B. “Oğlum bu olayların içine çekilmek isteniyor. Kendisinden 5 aydır haber alamıyoruz” dedi. Oğlu hakkında kayıp başvurusunda bulunan N.B, “Oğlum 5 ay önce iş kurma vaadiyle oraya çağırıldı. Kendisine 100 bin lira verilmiş. Bir süre sonra ondan haber alamadık. 

Tüm resmi kurumlara oğlumuzu aradığımızı ilettik ancak sonuç çıkmadı. Daha sonra ben Kiev’de bir ay boyunca oğlumu aradım ancak bulamadım. Şimdi ölen insanın hayatında olan kişiler oğlumun katil olduğunu iddia ediyor. Benim oğlumun kimlik ve pasaportu nasıl Şaşmaz’ın sevgilisinde bulunuyor. Bu olayların başlangıcı İstanbul’a dayanıyor. Oğlumu bir batağa çekip kirli işlerinin üzerini örtmeye çalıştılar. Yakında gerçekler ortaya çıkacak” diye konuştu.

İşte Benim Stilim yarışmasının popüler ismi Nazlı Hamarat ile evli olan Cevdet Emir Şaşmaz’ın öldürüldüğü iddiası bir türlü netleşmedi. Ukrayna’dan da Türk makamlarına yeterli bilgi ulaşmayınca Şaşmaz ile ilgili iddiaların hangisinin doğru hangisinin yalan olduğu belirlenemedi. Türkiye son yıllarda, böylesine bilgi kirliliği yaşanan bir cinayet iddiasına tanık olmadı

Kartal eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen cenazeyi teşhis etmesi için Cevdet Emir Şaşmaz’ın eşi Nazlı Hamarat ve ailesi hastaneye çağrıldı. Nazlı Hamarat, tanınmaz halde olan cenazeyi teşhis edemedi. Emir Şaşmaz’ın annesi de oradaydı ve tıpkı gelini gibi o da teşhis edemedi. Bu durumda yanlış cenaze mi Türkiye’ye getirildi sorusu Gündeme geldi. Nazlı Hamarat, aracına binerken “Kimlik tespiti yaptırmak için Adli Tıp’tayız. Cenazeyi tespit edemedik. Aileden kan örneği alındı. Çarşamba günü her şey belli olacak. Ceset şu an tanınmaz halde, çok şişmiş” açıklamasını yaptı.

 

 ‘Benim olan bardağı kırarım!’

 

Daire kan gölü

 

Türk ailenin başvurusu üzerine kayıtları inceleyen Ukrayna polisi, 27 yaşındaki Türk’ün bir ay önce Kharkov-Melnikov Caddesi üzerinde 46 numarada kiraladığı daireye gitti. Polis daireye girdiğinde ise yerde kanlar içinde bir ceset ile karşılaştı. Yapılan ilk incelemede 40’lı yaşlarındaki erkek cesedinin Türk vatandaşı Emir Cevdet Şaşmaz’a ait olduğu belirlendi. İki günlük olduğu tespit edilen cesedin boğazının av bıçağı ile kesildiği görüldü.

  Verandada parmak izi

 

Ukrayna polisi olay yeri inceleme ekibinin cinayetle ilgili yaptığı detaylı incelemede de dairenin arka tarafında bulunan ve bahçe alanına açılan verandasında parmak izleri tespit edildi. Parmak izlerinin evi kiralayan S.Y. ile iki kadına ait olduğu tespit edildi. Polisin Emir Cevdet Şaşmaz’ın ülkeye gelişi ile ilgili yaptığı çalışmada da Şaşmaz’ın cinayet gününden iki hafta önce iki kadın ile birlikte İstanbul’dan Kiev’e geldiklerini tespit etti. Emir Şaşmaz ile iki kadının olayın katil zanlısı S.Y tarafından karşılandığı ve kiraladığı daireye götürüldüğü ortaya çıktı.

 

Bir kadın gözaltında

 

Soruşturmayı derinleştiren Ukrayna polisi eve gelen kızlardan birisini gözaltına aldı. Diğer kızın ise katil ile birlikte kaçtığı tespit edildi. Soruşturmada polis bazı detaylara da ulaştı. Görgü tanıklarının da ifadelerine göre bazı zamanlarda S.Y ile Emir Şaşmaz’ın sokakta da tartıştıkları görüldü. Şaşmaz’ın katil zanlısı S.Y’yi zorla bir yerlere götürmek istediği gibi bilgiler verildi. Olay yeri inceleme ekipleri ve gözaltındaki genç kadının verdiği bilgilere göre katil zanlısı S.Y. olaydan sonra evde bulunan yüklü miktardaki parayı ve yaklaşık değeri 3 milyonu bulan pırlantaları da alarak kayıplara karıştı.

  

‘Eşimin cesedini teşhis edemedim’

 

İşadamı Emir Cevdet Yılmaz’ın eşi Nazlı Hamarat, perşembe günü İnstagram hesabından “Eşim merhum Emir Cevdet Şaşmaz’ın cenazesi cuma günü (dün) ikindi namazına müteakip Halkalı 3. etap Hacı Ömer Çetinsaya Camii’den kaldırılacaktır” açıklamasını yapmıştı. Ancak dün yaptığı açıklamada “Cenazemiz bugün (dün) iptal edilmiştir. İptal nedeni ise tabut açıldığında cesedin kimlik tespitini yapamamamdır. Cumhuriyet Başsavcılığı’nın tespiti üzerine Adli Tıp Kurumu’nda kimlik tespiti ve otopsi yapıldıktan sonra ceset Cevdet Emir Şaşmaz’a ait ise cenaze tarihi tekrar bildirilecektir. Tüm dostlara duyurulur” dedi.

 

‘Nasıl teşhis yapamaz?’

 

Hamarat’ın eşinden bahsederken “ceset” sözünü kullanması takipçileri arasında “İnsan eşinin cenazesinden bahsederken ceset lafını kullanır mı” denilerek eleştiri konusu oldu. Nazlı Hamarat’ın eşini teşhis edememesi merak konusu oldu. Ölen Şaşmaz’ı tanıyanlar “Kolunda dövmesi vardı. Ondan da mı teşhis edememiş” dediler. Bu arada öldürülen Emir Cevdet Şaşmaz’ın 2000’li yıllarda yanında çalıştığını söyleyen erol köse, Beyaz TV’de katıldığı programda şu iddialarda bulundu:

 

Tecavüz iddiası!

 

“Gayet pozitif olumlu bir çocuktu, daha sonra bana telefonlar gelmeye başladı Erol abi senin ortağın bizden para aldı diye. Cevdet’i çağırdım kendini fiziksel olarak bana benzediği için dayımın oğlu olarak tanıtmış. Bende Cevdet bunu neden yaptın dedim ağlamaya başladı. Ailesinin kötü yollarda olduğunu söyledi ancak onu affedemedim işine son verdim.Sonraları karşılaştığımızda baktım lüks insanlarla takılıyor. Kendini Necati Şaşmaz’ın kardeşi olarak da tanıtmış ve başkalarını dolandırmış. Daha sonra eşi Nazlı Hamarat da Twitter hesabından beni dolandırdı diye yazmaya başladı. Sonra tekrar bir araya gelmişler. Öldürüldüğünü Atilla Taş’tan duydum. Cevdet kendisini öldüren kişinin kız arkadaşına başına silah dayayarak tecavüz etti diye öldürülmüş.Öldürülürken yanında 2 kadın olduğunu öğrendim. O kadınlardan biri Vijdan Vatansever olabilir.”

  

‘Ölüye bile saygı yok’

 

Model-tasarımcı Vijdan Vatansever, işadamı Şaşmaz’ın öldürüldüğü gün, instagram hesabında “Seni o şerefsiz itin elinden alamadım. Ben yarım kaldım” diye yazmıştı. Şaşmaz ile 1 yıldan beri birlikte olduğunu iddia eden Vatansever’e, işadamının eşi Nazlı Hamarat “O kız kurye. Eşimi öldürmüş bile olabilir” diye karşılık vermişti. Söz dalaşına giren ikiliden Vatansever dün de instagram hesabında “ Neler yaşandığını bilmeden yargılamak ne yazık ki halkımızın gerçeğidir. Sizlerde arlanmak, utanmak, onur, aşka saygı yoktur. Ölüye bile saygı duyulmayan bir aşka saygı duymayı beklemek saçmalık” yazdı. Vatansever, Şaşmaz için de şu tweet’İ attı: “Ben derdim ki; ‘Allah’ım, bu adam ne zaman yorulacak!’ Meğer acelesi varmış..”

  

Neden ortaya çıkmıyor?

 

Bu arada, Bulgar göçmeni olan 19 yaşındaki Vijdan Vatansever’in nerede olduğu, neden ortaya çıkıp doyurucu bilgi vermediği merak konusu. Mesajında cinayet anında odada bulunduğu izlenimi veren Vatansever’in vereceği bilgiler cinayetin karanlık tarafını da aydınlatacak.

 

NAZLI HAMARAT KOCASINI TEŞHİS EDEMEDİ

Cenaze bugün görevlilerin ve aile yakınlarının nezaretinde uçaktan alınarak gerekli işlemler için Soğanlık Mezarlığı'na götürüldü. Ancak, tabut açıldığında Nazlı Hamarat büyük bir şaşkınlık yaşadı. Eşini teşhis edemeyen Hamarat , törenin iptal edildiğini duyurdu.

 

İşte Nazlı Hamarat'ın yaptığı açıklama: 

 

Cenazemiz bugün iptal edilmiştir. Nedeni ise tabut açıldığında cesedin kimlik tespitini yapamamamdır. Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talebi üzerine Adli Tıp Kurumu'nda kimlik tespiti ve otopsi yapıldıktan sonra ceset Cevdet Emir Şaşmaz'a ait ise cenaze tarihi size bildirilecektir.
 

Nazlı Hamarat'ın kocası neden öldürüldü? İşte Benim Stilim yarışmasında ünlenen Nazlı Hamarat'ın kocası Ukrayna'da  boğazı kesilerek öldürüldü. Ukrayna'da sevgilisi olduğu iddia edilen Vijdan Vatansever'in gözleri önünde öldürülen Emir Şaşmaz'ın karanlık işlere girdiği iddia edildi. 

Vijdan Vatansever kimdir? İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Nazlı Hamarat'ın kocası Emir Şaşmaz, Ukrayna'da boğazı kesilerek öldürüldü. Emir Şaşmaz'ın ölümünün ardından gündeme gelen bir iddia herkesi şok etti. Vijdan Vatansever isimli manken Nazlı Hamart'ın kocası Emir Şaşmaz ile aşk yaşadığını açıkladı. Vijdan Vatansever hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında sizlerle.

Vijdan Vatansever pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. Nazlı Hamarat'ın kocası Emir Şaşmaz'ın ölümünün ardından bugün gündeme gelen bir haber herkesi şok etti. Ukrayna'da boğazı kesilerek öldürülen Emir Şaşmaz ile aşk yaşadığını iddia eden Vijdan Vatansever'in yazdıkları herkesi şaşırttı. Vijdan Vatansever İnstagram hesabından Emir Şaşmaz ile aşk yaşadığını ve gözlerinin önünde öldürüldüğünü iddia etti.
 

Vatan gazetesinin haberine göre; Vijdan adlı model, İnstagram’da işadamı Şaşmaz ile 1 yıldan beri gizli aşk yaşadığını cinayet anında yanında olduğunu öne sürdü ve şunları yazdı:

 

“Can yoldaşımı, hayat arkadaşımı, diğer yarımı kaybettim. Gözlerimin önünde, gözleri arkada gitti. Ellerim kelepçeli engel olamadım, o şerefsiz itin elinden seni alamadım. Hadi kalk gidelim buradan dedim duymadın. Bu bir kabus dedim uyanamadım. 5 dakika sonra olacakları bilmeden, son bakış, son öpüş, son sarılış, son gülümseyiş. Gördüğün son yüz benim. Dudaklarından dökülen son “seni seviyorum” bana ait. Sonrası kapkaranlık. Ve kan kırmızı. Yarım kaldım adam. Anlıyorsun değil mi? Ben sana geç kaldım adam yetmedi seninle geçirdiğim koskoca 1 yıl bana. Yetemez! Susacağımı mı sandılar, bilsin herkes. Artık gizleyeceğim bir şey yok. Kaçmaktan yaşayamadığımız aşkımıza üzülüyorum. Artık gösteri zamanı bitti, artık bana aşıkken kimseyi seviyormuş gibi yapmak zorunda değilsin. Artık ölümünden bile prim yapmaya çalışan gösteriş budalalarına tahammül etmek zorunda değilsin.”

A

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25