banner1

Nerdeyse dizi unutulacak ama onlar ödülleri...

Kara Para Aşk dizisinin iki ünlü ismi Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek 4.sü düzenlenen Kristal Fare Ödülleri'ne katıldılar. Bir çok ödülün sahibi olan iki ünlü isim en gözde isim oldu davette.

Nerdeyse dizi unutulacak ama onlar ödülleri...

Kara Para Aşk dizisinin iki ünlü ismi Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek 4.sü düzenlenen Kristal Fare Ödülleri'ne katıldılar. Bir çok ödülün sahibi olan iki ünlü isim en gözde isim oldu davette.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Nerdeyse dizi unutulacak ama onlar ödülleri...

ATV ekranlarında yayınlanan Kara Para aşk dizisi ile izleyen herkesi kendine hayran bırakan Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek final yapan dizinin ödülleri için o muhtaşem gecede yerini aldılar. Ünlü bir internet sitesinin düzenlediği ödül töreninin 4.'sü düzenlendi. Suada Clup Galatasaray Adası’nda gerçekleşen görkemli gecede birbirinden ünlü isimler yerini alırken oldukça ses getiren isimler ödüllerini aldı.

 

 İnternet sitesi tarafından yapılan 4.Kristal Fare Ödülleri sahiplerini buldu.Ödül töreni görkemli anların yaşanmasına neden olurken gecenin sunuculuğunu Öykü Serter yaptı.

 

İnternet sitesi medyafaresi.com tarafından halkın oyları ile televizyon dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği 4. Kristal Fare Ödülleri, Suada Clup Galatasaray Adası’nda gerçekleşen görkemli organizasyonla sahiplerini buldu. 4. Kristal Fare Ödüllerini alanların listesi haber ayrıntısında.

 

 Televizyon, sanat ve iş dünyasının yıldızlarının ödüllendirildiği gecenin sunuculuğunu Öykü Serter yaptı. 15 kategoride ödüllerin sahipleri ile buluştuğu gecede en iyi Talk Show Programı Ödülü’nü Beyaz Show ile Beyazıt Öztürk, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü Kara Para Aşk dizisi ile Tuba Büyüküstün, En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü ise Engin Akyürek aldı. En İyi Jüri Üyesi Ödülü’nü Gökhan Özoğuz alırken, En İyi Haber Sunucusu Ödülü ise Fox TV’den Fatih Portakal’a gitti.

 

Televizyon, sanat ve iş dünyasının renkli isimlerinin katıldığı gecenin açılışını Vatan Gazetesi yazarı Oya Doğan gerçekleştirdi. Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Reha Muhtar, Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk, Tuba Büyüküstün gibi ünlü isimlerin yer aldığı gecede davetlileri ilk önce Ceren Aksan'ın muhteşem keman şovu karşıladı. Daha sonra Merve Özbey, Göknur Onur, Buray, Ceren Aksan Mumcu ve Eski Bando şarkıları ile geceye renk kattı.

 

Youtube üzerinden canlı yayınlanan 4. Kristal Fare Ödülleri gecesinde ödül alan branş ve isimler ise şöyle:

 

  En İyi Girişimci Ödülü Onedio İnternet Sitesi’nin kurucusu Kaan Kayabalı

 

  En İyi Tematik Televizyon Kanalı National Geographic TV

 

  En İyi Magazin Programı Cumartesi Sürprizi-Show TV

 

  En İyi Kadın Programı İşte Benim Stilim-TV8

 

  En İyi Spor Programı Beyaz Futbol-Beyaz TV

 

  En İyi Yarışma Programı O Ses Türkiye-TV8

 

  En İyi Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal-Fox TV

 

  En İyi Talk Show Beyazıt Öztürk Beyaz Show

 

  En İyi Sunucu Öykü Serter İşte Benim Stilim-TV8

 

  En İyi Televizyon Kanalı TV8

 

  En İyi Kadın Oyuncu Tuba Büyüküstün Kara Para Aşk dizisi

 

  En İyi Erkek Oyuncu Engin Akyürek Kara Para Aşk dizisi

 

  En İyi Televizyon Dizisi Kiralık Aşk Ortaks Film-Star TV

 

Kaynak: Gazetevatan

 

  En iyi Sosyal Medya Fenomeni Yarım Deli

 

  En İyi Jüri Üyesi Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye-TV8

 

GEÇEN YIL NE OLMUŞTU?

 

 

3. Kristal Fare ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye’nin prestijli ödülleri arasında öne çıkan KristalFare Ödülleri, Trump Cadde’de düzenlenen muhteşem bir törenle sahiplerinibuldu.

Medyafaresi.com tarafından düzenlenen 3. Kristal Fareödülleri, kırmızı halıda ünlüler geçidiyle başladı. Davetlileri MedyaFaresi’ninkurucusu Kubilay Tümen ve Hande Ertekin Tümen karşıladı.

 

İnternetten canlı yayınlanan gecenin ilk dakikalarındaKübalı latin müzik grubu hareketli şarkılarıyla davetlileri karşıladı.. KırmızıHalı’da ünlülerle canlı yayında söyleşi yapan Fulya Sezen ödüllerle ilgilitahminleri ve yorumları ekrana taşıdı.

 

Ardından Saba Tümer ve Murat Başoğlu sahneye çıktı.Ödüllerin dağıtımına geçildi.. 13 dalda halkın oylarıyla belirlenen en iyilertek tek ödüllerine kavuştu.

 

Geceye katılan ünlüler arasında Acun Ilıcalı, BeyazıtÖztürk, Gülben Ergen, Ay Yapım’ın patronu Kerem Çatay, Esra Erol, SerenaySarıkaya, Kerem Bürsin, İrem Derici, İzzet Çapa, Derya Baykal, Fatih Portakal,Tayfun Topal, Kanaltürk Genel Müdürü Murat Uzun, FOX TV Genel Müdürü PietroVicari, Show TV Magazin Müdürü Reşat Balcıoğlu, İnternet Medyası Derneği BaşkanıHadi Özışık, Cumhuriyet.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Güven, MediacatDergisi Genel Yayın yönetmeni Pelin Özkan - Necati Özkan çifti, Medyanet GenelMüdürü Rima Erdemir, Hulusi Derici, Kaan Yakuphan, Ekin Olcayto, Gülbin Tosun,Serap Belet, Nihan Günay, Bilge Yurtdagülen, Serkan Çağrı, Gülhan Şen, MelikeÖcalan, Salih Keçeci, Can Tanrıyar, Oğulcan Tanrıyar, Orhan Can, Artı Bir GenelYayın Yönetmeni Taner Dileklen, Ceyhun Yılmaz, Şahin Özer, Ertekin Dinçay,Neslihan Yargıcı ve cemiyetin tanınmış simaları vardı.

 

13 daldaki oylamaların ardından ödül alan isimler şöyle..

 

"En İyi Talk Show Programı" ödülünü "BeyazShow" ile Beyazıt Öztürk aldı... Beyaz’ın ödülünü Hande Ertekin Tümenverdi.

 

"En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü "GüneşiBeklerken" dizisinin sevilen oyuncusu Kerem Bürsin aldı... Bürsin’eödülünü Derya Baykal verdi.

 

"En İyi Yarışma Programı" ödülünü"Survivor" programı ile Acun Ilıcalı aldı... Acun Ilıcalı’ya ödülünümedyafaresi.com’un kurucusu Kubilay Tümen verdi. Acun Ilıcalı ödül konuşmasındaünlü sunucu Kenan Işık’a geçmiş olsun dileklerini iletmeyi unutmadı

 

"En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü "Medcezir"dizisi oyuncusu Serenay Sarıkaya aldı... Sarıkaya’ya ödülünü İzzet Çapa verdi.

 

"En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi" ödülünü"Çocuklar Gülsün Diye" projesi ile Gülben Ergen aldı... Ergen’eödülünü Trump Towers İstanbul Genel Müdürü Bülent Kural verdi... Ergen ödülünüSoma’da hayatını kaybeden madencilerin çocuklarına adadı

 

"En İyi Ana Haber Sunucusu" ödülünü FOX TVAnchormani Fatih Portakal aldı... Portakal’a ödülünü FOX TV Genel Müdürü PietroVicari verdi. Portakal ödülünü aldıktan sonra yaptığı konuşmada Türkiye’ninvicdanı olduklarının altını çizdi.

 

"En İyi Kadın Şarkıcı" ödülü İrem Derici’ninoldu... İrem Derici’nin ödülünü Mediacat dergisi Genel Yayın Yönetmeni PelinÖzkan verdi. Derici dillerden düşmeyen çıkış parçası Zorun Ne Sevgilim’isahnede seslendirdi..

 

"En İyi Dizi" ödülünün sahibi Medcezir oldu...Dizi ekibi adına ödülü Ay Yapım’ın sahibi Kerem Çatay aldı... Çatay’a ödülünüKanaltürk Genel Müdürü Murat Uzun verdi...

 

"En İyi Kadın Programı" ödülünü FOX TV’den EsraErol’la programı aldı.... Esra Erol’a ödülünü Kubilay Tümen verdi...

 

"En İyi Magazin Programı" ödülünü Star TV’denSüper Star Life programı aldı... Program yapımcısı Tayfun Topal’a ödülünü FOXHaber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk verdi...

 

"En İyi Film" ödülünü "Bir Küçük EylülMeselesi" filmi kazandı... Film ekibi adına ödülü filmin yapımcısı KeremÇatay aldı... Çatay’a ödülünü İnternet Medyası Derneği Başkanı Hadi Özışıkverdi...

 

Bu arada oylamada En iyi erkek şarkıcı seçilen Murat Boz veEn iyi spor programı seçilen Yüzde 100 Futbol ekibi törene katılmadıkları içinödülleri sahneden anons edilmedi.

 

Ödül töreninin sonunda medyafaresi.com’un kurucusu KubilayTümen teşekkür konuşması yaptı. Tümen 3. Kristal Fare ödüllerinin tamameninternet üzerinden gerçek bir oylama ile belirlendiğinin altını çizdi. Tümen,ödül alan herkesin bileğinin hakkıyla, anasının ak sütü gibi helal bir ödülesahip olduğunu belirtti. Tümen, geceye ev sahipliği yapan Trump Towers İstanbulGenel Müdürü Bülent Kural başta olmak üzere eşi Hande Ertekin Tümen, SabaTümer, Murat Başoğlu, Kırmızı Halı sunucusu Fulya sezen’e ve gecede emeğigeçenlere tek tek teşekkür etti.

 

Ödül töreninin ardından İrem Derici, Sibel Tüzün, Pit10 veTuğba Özerk davetlilere muhteşem bir konser verdi.

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Anahtar Kelimeler:
Tuba Büyüksütün ödül
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25