banner1

O Ses Türkiye 17 Ocak Pazar - İzle

O Ses Türkiye'de heyecan giderek artıyor. Acun Ilıcalının kendi kanalı olan TV8 de sunduğu O Ses Türkiye reyting sıralamasında yerini korumaya devam ediyor. Daha çok gençlerin severek izlediği O Ses Türkiye bu akşam ekranlara gelecek. O Ses Türkiyenin pazar akşamı yayınlanacak olan bölümü hakkında detaylar haberimizde. O Ses Türkiye programının bu akşamki bölümünde inanılmaz sesler yarışacak. O Ses Türkiye 17 ocak pazar izle. O Ses Türkiye 17 ocak heyecan dorukta.

O Ses Türkiye 17 Ocak Pazar - İzle

O Ses Türkiye'de heyecan giderek artıyor. Acun Ilıcalının kendi kanalı olan TV8 de sunduğu O Ses Türkiye reyting sıralamasında yerini korumaya devam ediyor. Daha çok gençlerin severek izlediği O Ses Türkiye bu akşam ekranlara gelecek. O Ses Türkiyenin pazar akşamı yayınlanacak olan bölümü hakkında detaylar haberimizde. O Ses Türkiye programının bu akşamki bölümünde inanılmaz sesler yarışacak. O Ses Türkiye 17 ocak pazar izle. O Ses Türkiye 17 ocak heyecan dorukta.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
O Ses Türkiye 17 Ocak Pazar - İzle

O Ses Türkiye'de  heyecan giderek artıyor. Acun Ilıcalının kendi kanalı olan TV8 de sunduğu O Ses Türkiye reyting sıralamasında yerini korumaya devam ediyor. Daha çok gençlerin severek izlediği O Ses Türkiye bu akşam ekranlara gelecek. O Ses Türkiyenin pazar akşamı yayınlanacak olan bölümü hakkında detaylar haberimizde. O Ses Türkiye programının bu akşamki bölümünde inanılmaz sesler yarışacak. O Ses Türkiye 17 ocak pazar izle. O Ses Türkiye 17 ocak heyecan dorukta. 

O Ses Türkiye 17 Ocak Pazar 48. Bölüm İzlemek İçin Tıklayın

O Ses Türkiye 12 ocak salı akşamı ekranlara gelecek. Acun Ilıcalı'nın TV8 kanalında yayınlanan muhteşem projelerinden birisi olan O ses Türkiye özellikle gençlerin vazgeçemediği programdır. Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş, Gökhan Hakan Özoğuz kardeşlerinin jüriliği ile devam eden programda heyecan giderek yükseliyor. Bu akşam ekranlara gelen O ses Türkiye'de bir birinden güzel sesler yarışıyor. 12 ocak O ses Türkiye izle.

O Ses Türkiye 12 Ocak İzlemek İçin Tıklayın


O Ses Türkiye yarışmasının formatına bakacak olursak; yarışma toplamda beş turdan oluşmaktadır:
Birinci turda jüri üyeleri gelen yarışmacı adaylarını arkası dönük bir biçimde dinleyerek, beğendikleri seslerde butona basar ve koltuklar sahneye doğru döner. Eğer birden çok jüri butona basarsa yarışmacı istediği jüriyi seçer.

O SES TÜRKİYE 10 OCAK PAZAR İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
İkinci turda ‘düello’ adı verilen kapışmalar başlar. Her bir jüri üyesi kendi takımındaki yarışmacılar ikişer ya da üçer bir şekilde eşleştirerek sahnede yarıştırır. Performans sonucunda jüri üyesi yarışmaya hangi yarışmacı ile devam edeceğinin seçimin yapar.

O SES TÜRKİYE 9 OCAK CUMARTESİ 45. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Üçünü turdan itibaren yarışmacılar sahnede bireysel performanslarını göstermeye başlar. Yine diğer jüri üyelerinin yarışmacıları ile düello yaparak, düelloyu kazanan kişi bir üst tura geçme hakkını kazanmış olur.
Son eleme turunda artık seyirci devreye girmektedir. Her takımdan seçilen kişiler sahnede düello yaparak, aralarından seyircilerin seçtiği bir kişi canlı yayına çıkma hakkı kazanır.

O Ses Türkiye'de Ahmet Batırlı Rüzgarı Esti İzlemek İçin Tıklayın

O SES TÜRKİYE’DE MUHTEŞEM PERFORMANS İzlemek İçin Tıklayın

Çeyrek final artık canlı yayınların başladığı aşamadır. 16 yarışmacı dört kişilik gruplar halinde performanslarını sergiler. Her performans sonucu 2 dakikalık SMS oylaması yapılır ve her gruptan bir kişi yarışmaya veda eder. Kalan 12 yarışmacı üçerli gruplar halinde ayrılır ve yine her gruptan bir kişi elenir. Böylece yarı finale kalacak olan sekiz isim belirlenmiş olur.
Yarı finalde 8 yarışmacı 2’şer adet şarkı söyleyerek oylamaya sunulur. Aralarından seçilen 4 yarışmacı büyük finale yükselme şansı elde etmiş olur.
Final turu ise 4 yarışmacının üç performans ile sahne aldığı turdur. Yapılan SMS oylaması ile öce iki kişi elenir. Geriye kalan iki finalist bir şarkı daha seslendirir ve son SMS oylaması ile O Ses Türkiye yarışmasının kazanan ismi ortaya çıkmış olur.

O Ses Türkiye Jürisi Murat Boz

O Ses Türkiye’nin ve Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin başarılı jüri üyesi ve genç kızların sevgili Murat Boz,  yer aldığı projeler ve yaptığı başarılı şarkılar ile sürekli olarak gündemde kalmayı başarmış bir isimdir. 
Peki, başarılı sanatçı Murat Boz’u daha yakından tanımaya ne dersiniz? İşte Murat Boz hakkında bilinmeyenler…


Güzel Sanatlar Lisesinden Konservatuara…
Murat Boz, 7 Mart 1980 tarihinde Zonguldak Ereğli’de dünyaya gelmiştir. İlköğrenimini burada tamamlayan Murat Boz, küçük yaşlardan itibaren müzik yarışmalarına katılması için hazırlanmış bir isimdir. İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni kazanan ünlü isim, burada müzik eğitimine başlamıştır. 1999 yılında Milliyet Gazetesi tarafından düzenlenen Liseler Arası Müzik ve Halk Oyunları Yarışması’nı birinci olarak kazanmıştır. Murat Boz, İstanbul Bilgi Üniversitesi Caz vokal bölümünü kazanmıştır. Bu okulu bitirdikten sonra da müzik eğitimine devam eden ünlü isim, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’na başlamıştır.


Ünlü İsimlere Vokallik Yaptı
2000’li yılların başına geldiğimizde Murat Boz birçok ünlü isimlere vokal çalışması yapmıştır. Başta Emel Müftüoğlu olmak üzere, Burcu Güneş, Demet Sağıroğlu, Hande Yener, Nazan Öncel, Nil Karaibrahimgil, Nilüfer ve Tarkan’a vokal yapmıştır. Murat Boz asıl olarak Tarkan’ a yaptığı vokalistlik ile tanındı.

Murat Boz'un İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/muratboz/


2006 Yılında Çıkış Yaptı
Murat Boz, Nil Karaibrahimgil tarafından yazılan ‘Aşkı Bulamam Ben’ şarkısı ile 2006 yılında single çalışması yaparak müzik kariyerine ilk adımı atmış oldu. 2007 yılında Maximum isimli ilk albümünü satışa sunan Murat Boz, yakışıklılığı ile genç kızların yeni sevgilisi de oldu. Bu albümde Tarkan başta olmak üzere Ozan Çolakoğlu, Ümit Sayın ve Mustafa Ceceli gibi isimlerle birlikte çalışan Murat Boz, bu albümü ile de birçok ödülü de evine götürmüştür. Yılın en iyi çıkış yapan isimleri arasında gösterilen yakışıklı popçu, çalışmalarına son sürat devam etmiştir.


2009 Yılında Şans Albümü
Murat Boz arada yaptığı hit olan single çalışmaları haricinde 2009 yılında ikinci albümü olan ‘Şans’ albümünü piyasaya çıkarmıştır. ‘Para Yok’ ‘Uçurum’ şarkıları listelerde birinci sıralara yükselirken, ‘Özledim’ ‘Herşeyi Yak’ ‘Sallana Sallana’ ‘Gümbür gümbür’ ‘İki Medeni İnsan’ ‘Buralardan Giderim’ isimli şarkıları ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır.


2011 Yılında Üçüncü Albüm: Aşklarım Büyük Benden
2011 yılında üçüncü albümünü piyasaya süren Murat Boz, albümle aynı adı taşıyan ‘Aşklarım Büyük Benden’ şarkısı ile çıkış yapmıştır. ‘Hayat Öpücüğü’ ‘Kalamam Arkadaş’ ‘Geri Dönüş Olsa’ ‘Bulmaca’ ‘Soyadımsın’ gibi hitler de bu albümden çıkmıştır. Altın Kelebek Ödülleri ve Kral Müzik Ödüllerinde birçok ödül kazanan ünlü isim, başarısını devam ettirmeyi başarmıştır.


Eliz Sakuçoğlu İle Olan İlişkisi
Murat Boz, hem stil danışmanı hem de hayat arkadaşı olan Eliz Sakuçoğlu ile evli olduğu iddiaları ile de bir dönem gündeme bomba gibi düşmüştü.  Belgelere bakıldığında 2008 yılında Eliz Sakuçoğlu ile Almanya’nın Bavyera eyaletinde evlenen ünlü isim, Diyarbakır İlinin Hazro İlçesinde de boşanmıştır. Murat Boz aynı zamanda stil danışmanı olan sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ile çıkan evlilik haberlerine aldırmadan aşkını yaşamaya devam etmiştir. Uzun süredir birlikte olan ve herkesin evlenecekler gözüyle baktığı ikili ise 2014 yılının yazında sekiz yıllık sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’dan ayrılmıştır.
Bu ayrılık magazin gündemine bomba gibi düşmüş, ayrılığa neden olan olay ile ilgili olarak birçok iddia gündeme gelmiştir. Bu süreçten sonra Murat Boz’un adı birçok kişi ile birlikte anılmaya başlamıştır.


Murat Boz İle Hadise Aşk Mı Yaşıyor?
Murat Boz, Eliz Sakuçoğlu ile ayrıldıktan sonra O Ses Türkiye yarışmasında birlikte jüri üyeliği yaptığı Hadise ile hakkında çıkan aşk dedikodularına engel olamamıştır. İkilinin yarışma esnasında sergilediği yakın tavırlar, inkar etseler bile bu haberlerin çıkmasına neden olmaktadır.


Beyazperde De Yer Aldı
Murat Boz ilk oyunculuk deneyimini ‘Hadi İnşallah’ isimli sinema filmi ile yapmıştır. Ünlü şarkıcın adı şu sıralar başka bir yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile birlikte rol aldıkları ‘Kardeşim Benim’ filmi ile tekrar gündemdedir.

O Ses Türkiye Jürisi Hadise Kimdir

O Ses Türkiye’nin değişmeyen ve şampiyon olamayan tek jüri üyesi olan Hadise, programda sergilediği neşeli tavırlar ve giydiği kıyafetler ile her hafta gündeme damga vurmayı başarıyor. 
Peki, özellikle de O Ses Türkiye yarışması ile yıldızı daha da parlayan Hadise kimdir? İşte Hadise hakkında bilinen bilinmeyen her şey bu yazıda…


Belçika’da Doğdu, Türkiye’de Ünlü Oldu
Asıl ismi Hadise Açıkgöz olan güzel şarkıcı, 22 Ekim 1985 tarihinde Belçika’da doğmuştur. Belçika’da yaşayan Sivaslı bir gurbetçi ailenin kızı olarak dünyaya gelen Hadise, 11 yaşında iken anne ve babasının ayrılığına şahit olmak zorunda kalmıştır. 


Hadise, Şarkı Yarışması İle Ünlü Oldu
Hadise 18 yaşına geldiğinde şöhret olmasına imkân sağlayan Idool 2003 adlı şarkı yarışmasına katılmıştır. Yarışma sonunda dereceye girememesine rağmen albüm teklifi aldı ve bir yapım şirketi ile anlaşarak Sweat isimli ilk albümünü hazırladı.


İkinci Single: Stir Me Up
Hadise, ikinci single çalışmasını 2005 yılında yayınladı. ‘Stir Me Up’ adlı çalışmasına da klip de çeken Hadise, bu şarkı ile Türkiye’de de ünlü olmuştur. Bu başarısını üçüncü single çalışması ile tamamlayan Hadise, Belçika listelerinde uzun süre kalarak büyük bir başarı yakalamıştır.


‘A Good Kiss’ Dedi Ve İstanbul’a Geldi
Hadise, 2007’de ikinci stüdyo albümü olan ‘A Good Kiss’i yayınladı ve klibi için İstanbul’a geldi. Şarkının Türkçe versiyonu olan ve sözlerini Sezen Aksu’nun yazdığı ‘Deli Oğlan’ şarkısı ile de Türkçe müzik listelerinde büyük bir başarıya yakaladı.


2009’da Eurovision Yarışması
Hadise, Türkiye’yi Eurovision Yarışması’nda 2009 yılında ülkemizi ‘Düm Tek Tek’ şarkısı ile temsil etmiştir. Hadise yarışmada 177 puan toplayarak dördüncü olmuştur.
Hadise 2009 yılında dördüncü albümü ‘Kahraman’ı yayınladı. Albümde yedi şarkının hepsini Hadise’nin o dönemki sevgilisi Sinan Akçıl yazmıştır. Hadise bu albüm ile yakaladığı başarıyla, yılın en çok popüler olan isimlerinden biri olmuştur.
Hadise2011 yılında beşinci stüdyo albümü olan ‘Aşk Kaç Beden Giyer?’ albümünü satışa sunmuştur. Albüm başta Gülşen ve Erdem Kınay olmak üzere Ozan Doğulu ve Ozan Çolakoğlu gibi ünlü isimlerle de çalışıldı.


Dört Dil Biliyor
Hadise, yurt dışında yaşamanın getirdiği bir avantaj olarak dört dil bilmesi ile de gündeme gelen bir isim olmuştur. Felemenkçe, Fransızca, Almanca ve İngilizce konuşabilen güzel şarkıcı, Belçika’da bir üniversitede pazarlama alanı üzerine yüksek lisans da yapmaktadır.


O Ses Türkiye’de Jüri
Hadise’nin müzik kariyerinin yanı sıra Acun Medya tarafından yapımcılığı üstlenilen O Ses Türkiye’de jüri üyeliği kariyeri de bulunmaktadır. Yarışma başladığından beri bir dönem ayrılacak iddiaları gündeme gelse de jüri koltuğunda oturmaya devam eden Hadise, sempatik tavırları ve yabancı dilde söylediği şarkılardaki başarıları ile adından çokça söz ettiren jüri üyelerinden birisi olmuştur.


Hadise Ve Erol Köse
Hadise, Türkiye’de ilk olarak Erol Köse’nin yapım şirketi ile ünlenmiştir. Fakat ilerleyen süreçlerde Hadise ve Erol Köse bir konu yüzünden davalık olmuş, ikili o dönem magazin gündeminde bir hayli yer kaplamıştı.


Hadise’nin Birlikte Olduğu İsim Kimdir?
Hadise, ilk meşhur olduğu zamanlarda müzisyen Sinan Akçıl ile uzun süren bir birliktelik yaşamıştı. Sinan Akçıl ile ilişkisi bittikten sonra adeta bir sır küpüne dönen Hadise, uzun bir süre Sinan Akçıl’ı unutamadığı iddiaları ile gündeme gelmişti. Hadise’nin adı bir dönem ünlü çapkınlarla anılsa da Hadise bu aşk dedikodularını doğrulamadı.


Hadise’nin Resmi Sosyal Medya Hesapları
Hadise’yi daha yakından takip etmek isteyenler ve sanatçının tüm programından haberdar olmak isteyenler için Hadise’nin resmi sosyal medya hesapları şu şekildedir:
https://www.instagram.com/hadise/?hl=tr

https://twitter.com/hadise

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner7