vh medya

Serkan Çayoğlu kimdir? Serkan Çayoğlu'nun sevgilisi 2015

Serkan Çayoğlu kimdir? Kiraz Mevsimi dizisinin başrol oyuncusu Serkan Çayoğlu herkes tarafından merak ediliyor. 1987 Almanya doğumlu olan Serkan Çayoğlu daha önce dizilerde küçük rollerde oynamış. Kiraz Mevsimi dizisi ile ilk kez başrol deneyimi yaşayan Serkan Çayoğlu Ayaz Dinçer karakteri ile büyük şöhret kazandı.

Serkan Çayoğlu kimdir? Serkan Çayoğlu'nun sevgilisi 2015

Serkan Çayoğlu kimdir? Kiraz Mevsimi dizisinin başrol oyuncusu Serkan Çayoğlu herkes tarafından merak ediliyor. 1987 Almanya doğumlu olan Serkan Çayoğlu daha önce dizilerde küçük rollerde oynamış. Kiraz Mevsimi dizisi ile ilk kez başrol deneyimi yaşayan Serkan Çayoğlu Ayaz Dinçer karakteri ile büyük şöhret kazandı.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Serkan Çayoğlu kimdir? Serkan Çayoğlu'nun sevgilisi 2015

Serkan Çayoğlu kiminle aşk yaşıyor. Kiraz Mevsimi dizisinin yakışıklı oyuncusu Serkan Çayoğlu pek çok genç kızın hayallerini süslemeye devam ediyor. Yakışıklılığı diller destan olan Serkan Çayoğlu 1987 Almanya doğumlu. Daha önce best model yarışmasına katılan Serkan Çayoğlu dereceye girememiş. Bu yakışıklılıkla nasıl girememiş herkes tarafından merak ediliyor. Kiraz Mevsimi dizisi ile ilk kez başrol deneyimi yaşayan yakışıklı oyuncunun kalbinin boş olduğu biliniyor. 

 

Yakışıklılığı ile gönülleri yakıp kavuran Serkan Çayoğlu Kiraz Mevsimi dizisinin başrolünde oynadığı günden bu yana genç kızların sevgilisi olmaya başladı. 1987 Almanya doğumlu olan Serkan Çayoğlu'nun özel hayatı herkes tarafından merak ediliyor. Yakışıklı oyuncu özel hayatı ve sevgilisi konusunda açıklama yapmayı tercih etmiyor. 

 


Almanya'dan Türkiye'ye ara ara gelen Serkan Çayoğlu'nun ilk oyunculuk deneyimi Kuzey Güney dizisinde kısa bir rol ile oldu. Serkan Çayoğlu daha sonra Zeytin Tepesi isimli dizide yer aldı. Zeytin Tepesi'nde bir kaç bölüm oynayan Serkan Çayoğlu daha sonra Kiraz Mevsimi dizisinden başrol teklifi aldı. Serkan Çayoğlu'nun sevgilisi olup olmadığını çok merak eden genç kızlar var. Serkan Çayoğlu çok yoğun çalıştığı içinmidir bilinmez ama ismi henüz hiç bir kadın ile anılmadı. 
 

SERKAN ÇAYOĞLU KİMDİR?

Serkan Çayoğlu (d. 31 Mayıs 1987, Almanya), model, manken ve oyuncudur. Modellik yapmayı düşünen Serkan Çayoğlu bir süre sonra oyunculuğa yönelmiş olup Ümit Çırak, Dolunay Soysert gibi isimlerden profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır.

Eğitimini üniversitenin Ekonomi bölümünde Almanya da tamamlamıştır. İlk olarak 2012 yılında Kuzey Güney dizisinin sezon finalinde Merve Boluğur‘un İtalya’dan gelen arkadaşını canlandırmış olup sonrasında Zeytin Tepesi'nde yer almıştır.

Hande Yener‘in “Ya Ya Ya” klibinde de oynamıştır. Şu an Kiraz Mevsimi'nde Ayaz Dinçer rolünü canlandırmaktadır.

 

KİRAZ MEVSİMİ KONUSU 

Kiraz Mevsimi, 4 Temmuz Cuma 2014 günü saat 19.30'da FOX'ta yayın hayatına başlamıştır. Başrollerini Dağhan Külegeç , Özge Gürel , Serkan Çayoğlu, ve Nilperi Şahinkaya paylaşmaktadır. İstanbul’un tipik orta halli bir mahallesi, baş karakterlerin çıkış noktası olmanın ötesinde direnmekte olduğu değişim ile olayların merkezindedir.

 

Öykü’nün çocukluk aşkı Mete (Dağhan Külegeç) ve onun ortağı Ayaz (Serkan Çayoğlu) arasında yaşadığı aşk ikilemi, yakın arkadaşı Şeyma’nın (Nilperi Şahinkaya) gizli oyunları ile iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Çapkın bekar Ayaz için ise Öykü’nün dünyasına girmesi gönlünü kaptırma riski de taşıyan eğlenceli bir oyun halini almıştır.

 

Dizi her Cumartesi akşam Saat 20:15'de yayınlanmaktadır.

 

Kiraz Mevsimi'nin 14.bölümüne konuk oyuncu olarak Sinan Akçıl ve Özgür Çevik katılmıştır.

 

 

Konusu

En büyük hayali bir gün başarılı bir modacı olmak isteyen Öykü, küçük bir mahallede annesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan çalışkan bir üniversite öğrencisidir. Çocukluk yıllarından beri en yakın arkadaşı Burcu' dur ve çocukluktan beri sevdiği Burcu' nun ağabeyi Mete’ye aşıktı. Ne yazık ki herkesten sakladığı büyük aşkını mahalle arkadaşı Şeyma’ya kaptırır. Şeyma hep birisile kıyaslanırdı en çokta Öykü' den ve bu sebepten dolayı Öykü' den hep nefret etti.Durum böyle olunca da, aşkını kalbine gömer ve duygularını kendi içinde yaşamaya başlar.O sırada Ayaz' la karşılaşır. İlk başta sevmezler birbirlerini ama sonra gün geçtikçe birbirlerine daha fazla yaklaşırlar ve aşık olurlar.

 

Öykü, komik ve bir o kadar da güzel tesadüfler sonucu Mete’ nin ortağı ve yakın arkadaşı Ayaz ile karşılaşır. Ayaz, çapkın kendine aşırı güvenen ukala bir tiptir. Aynı zamanda Öykü’nün kendine örnek aldığı, büyük hayranı olduğu modacı Önem Dinçer’in de oğludur.. Ama Öykü’nün bundan haberi yoktur.Ayaz, Mete, Şeyma ve Öykü yemeğe çıkacaklarına sözleşirler. Ayaz Öykü yü şık giydirmek için annesinin mağazasına götürür işte o an öğrenir hayranı olduğu modacının oğlu olduğunu... Öykü ve Ayaz yani iki kalp yavaş yavaş atmaya başlar

 

ÖZGE GÜREL KİMDİR?

Özge Gürel 5 Şubat 1987 yılında İstanbul'da doğdu.[1] Silivrili bir ailenin kızıdır. Liseyi bitirene kadar Silivri'de yaşadı. Önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri aldı. "Kızım Nerede" dizisinde "Zeynep" karakteriyle oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Daha sonra "Huzur Sokağı" ve "Muhteşem Yüzyıl" dizilerinde oynamıştır. 2014 yılında " Medcezir" dizisinde "Ada" karakterini canlandırdı. Yine 2014 yılında "Kiraz Mevsimi" dizisinde başrol oyuncusu oldu ve "Öykü" karakterini canlandırmaya başladı Beykent Üniversitesi uluslararası ticaret bölümü mezunudur. Dans ve şan dersi almakta ve diksiyon çalışmaktadır.

Kiraz Mevsimi Dizi Kadrosu;

 

Öykü Acar - (Özge Gürel)

22 yaşındadır. Tekstil ve moda tasarımı bölümünde okumaktadır. Güzel ve akıllı bir kızdır. Annesi Meral ve 15 yaşındaki erkek kardeşi Cem’le birlikte yaşamaktadır. Babası, Öykü daha çok küçükken onları terketmiş ve bir daha geri dönmemiştir. Annesi Meral, terzilik yaparak evi geçindirmeye çalışır. Öykü annesinden feyz alarak moda tasarımcısı olmaya karar vermiştir. En büyük hayali, örnek aldığı Önem Dinçer gibi başarılı bir modacı olmaktır. Bu uğurda çok çabalar. Hayat en büyük hayaline onu götürürken aynı zamanda büyük aşkıyla karşılaştırır. Önem Dinçer’in başarılı ve yakışıklı mimar oğlu Ayaz Dinçer…

 

Ayaz Dinçer - (Serkan Çayoğlu)

30 yaşındadır. Zeki, yakışıklı ve çapkındır. Annesi Önem Dinçer, çok ünlü bir modacıdır. Kendisi ise genç yaşında büyük başarılar elde etmiş bir mimardır. Yakın arkadaşı ve ortağı Mete ile, beraber kurdukları şirkette birlikte çalışırlar. Aşka inancı yoktur. Bu yüzden hiç ciddi ilişkisi olmamıştır. Tek gecelik ilişkiler yaşayan bir çapkındır. Taki Öykü’yle hayatı kesişinceye dek… Mete’nin çocukluk arkadaşı Öykü’ye aşık olur.

 

Mete Uyar - (Dağhan Külegeç)

31 yaşındadır. Yakışıklı ve başarılı bir inşaat mühendisidir. Çalışkandır. Ailesine düşkün, evliliğe sıcak bakan gelenekçi bir yapıya sahiptir. Çocukluğu Öykü’yle aynı mahallede geçmiştir. Daha sonra babasının büyük bir başarısıyla maddi olarak rahatlayınca mahalleden taşınmışlardır. Annesini üç yıl evvel kaybetmiştir. Emekli babası Bülent ve kız kardeşi Burcu’yla birlikte yaşarlar. Ayaz, Mete’nin hem ortağı hem de en yakın arkadaşıdır. Eski mahallesinden Şeyma’ya aşık olur ve evlenmeye karar verir. Ancak Şeyma’nın geçmişi ile savaşmak zorunda kalacaktır. Şeyma’yla olan kültür farklılıkları nedeniyle ikili, zor sınavlardan geçerler.

 

Şeyma Çetin - (Nilperi Şahinkaya)

25 yaşındadır. Düzgün fiziğe sahip, güzel, alımlı ve zeki bir kızdır. Zekası daha çok kötülüğe çalışan Şeyma’nın, kendi çıkarı için yapamayacağı şey yoktur. Öykü’nün karşı komşusu, yakın arkadaşıdır. Annesi, babası ve küçük erkek kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Hayali, zengin biriyle evlenip istediği lüks hayatı yaşamaktır. Bu nedenle birçok yanlış ilişki yaşamıştır. Öykü gibi üniversite okumamış, küçük çaplı butiklerde reyon görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Çocukluğundan bu yana sürekli Öykü’yü kıskanır. Kendi gibi olmayan saf ve temiz Öykü’nün sayesinde Mete’yle tanışır. Mete’yle kısa zamanda ciddi bir ilişki yaşamaya başlar. Ancak geçmişi Şeyma’nın peşini bırakmaz. Mete’yi kaybetmemek için çok mücadele vermek zorunda kalır.

 

Burcu Uyar - (Nihal Işıksaçan)

22 yaşındadır. Öykü’nün çocukluk ve üniversiteden sınıf arkadaşıdır. Mete’nin temiz kalpli güzel kız kardeşidir. Aşırı duygusal, hassas ve güvenilir biridir. Burcu, Öykü’nün sırdaşıdır. Her anını paylaşan ikili, kıskanılacak derecede birbirlerine bağlıdırlar. Burcu eski mahallesinden bildiği Emre’ye aşıktır.

 

İlker Korkmaz - (Serkan Börekyemez)

27 yaşındadır. Sahibi olduğu restorantın işletmecisidir. Kendinden 5 yaş büyük ve çok zengin bir ailenin kızı olan Sibel’le evlidir. Ayaz ve Mete’nin üniversiteden arkadaşıdır. Neşeli, komik ve eğlenceli biridir. Tek zaafı çapkınlıktır.

 

Sibel Korkmaz - (Fatma Toptaş)

32 yaşındadır. Çok zengin ve varlıklı bir ailenin kızıdır. Bakımlı, her daim şıktır. Eşi İlker’i aşırı kıskanır ve sahiplenir. Çok şüphecidir. İlker’in defalarca çapkınlıklarını yakalamasına rağmen onu her defasında affeder. En büyük hayali anne olmaktır.

 

Emre Yiğit - (Aras Aydın)

23 yaşındadır. Tekstil mühendisliği son sınıf öğrencisidir. Yakışıklı, iyi kalpli ve çok dürüsttür. Ailesini depremde kaybetmiştir. Anneannesi ile büyümüştür. Öykü’nün mahalleden arkadaşıdır. Burcu’nun büyük aşkıdır. Gitar çalıp şarkı söyler.


SERKAN ÇAYOĞLU'NDAN ÖZEL İTİRAFLAR

Serkan Çayoğlu'nun Milliyet'te yayınlanan röportajı..

 

Sizi ‘Kiraz Mevsimi’ dizisiyle tanıdık. Öncesinde neler yapıyordunuz?

Almanya’da doğup büyüdüm. Üniversiteyi bitirir bitirmez de Türkiye’ye geldim.

 

Oyunculuk maceranız ne zaman başladı?

Üniversitede başladı. Birkaç arkadaş kendi aramızda tiyatro kulübü kurmuştuk. Karakterler yaratıp, sahneliyorduk. Türkiye’ye geldiğimde de bu konu üzerine yoğunlaştım, dersler almaya başladım. Şimdi haftanın beş günü setteyim ve set en iyi okul bence.

 

Oyunculukta hiç hayal kırıklığına uğradınız mı?

İlla ki oluyor. Çünkü bazen elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz ama cevap olumsuz olabiliyor. Güzel günlerim de oldu, zor günlerim de ama bunları yaşamak gerekiyor ki, bugünün değerini bilesiniz. O yüzden kendini geliştirmek, şımarmamak, disiplinli olmak çok önemli.

 

FAVORİLERİ

 

* En son okuduğu kitap: Satranç

* En son izlediği film: The Cut

* En son aldığı albüm: İnce Saz, Geçsin Günler

* Şu sıra en sevdiği şarkı: Duman’dan Melankoli

 

SOKAKTA BOYNUMA ATLIYORLAR

 

Sizi İtalyanlar’a  benzetenler var...

Evet, Almanya’daki arkadaşlarım da İspanyollar’a,  İtalyanlar’a benzetiyor ama ben Türk erkeği olarak anılmaktan mutluyum. Türkiye’den de çok yakışıklı çıkıyor. 

 

Kendinizi yakışıklı buluyor musunuz?

Kendimle barışığım. Tabii ki dönem dönem yorgunluktan, çok çalışmaktan kendine bakamıyorsun ama boş günlerimde toparlıyorum.

 

Şu an hayatınızda biri var mı?

Yok.

 

Nasıl kadınları çekici buluyorsunuz peki?

Şöyle olsun, böyle olsun dediğim bir şey yok. Biriyle karşılaşırsın, hiç umulmadık bir şeyinden hoşlanırsın ve onu seversin... Bir anda olur...

 

ARTIK İSTANBUL’DA YAŞAMAYA ALIŞTIM


İstanbul’da  yaşamaya alışabildiniz mi?

Çocukluğumdan beri her yaz üç-dört haftalığına Türkiye’ye gelirdik. Ailem de Türk kültürünü hiç unutturmadı, dolayısıyla alışmak zor olmadı. Tabii ki Almanya’da düzen var, insanlar çok disiplinli. Ancak çabuk uyum sağladım. Ailem hâlâ Almanya’da. Bir ikiz kardeşim var, o da evlendi...

 

Sizin planlarınız arasında evlilik var mı?

Bana göre erken ama herkesin kendi tercihi tabii. Ben şu an düşünmüyorum, işim öncelikli. Oyunculukta güzel yerlere gelmek istiyorum.

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8