Tuğba Ünsal Kıvılcım Ural yüzünden linç edildi!

Duman grubu solisti Kaan Tangöze'nin yasak aşkı Kıvılcım Ural'ın fotoğrafını paylaşıp altına "Yeni bir Patti Smith'imiz var… Kıvılcım Ural" yazan Tuğba Ünsal takipçilerinin sert tepkisi ile karşılaştı. Yasak aşkın kahramanı Kıvılcım Ural'ı öven bir paylaşım yapan Tuğba Ünsal'a takipçileri isyan etti. Tuğba Ünsal'da takipçisine "Bak bazen sana baya gülüyorum…Çok ciddisin, her şeyi ebene sövülmüş gibi algılıyorsun, kavgacısın bi de.. Hep açık arama, takibi bırakıyorum halleri… Bana ne ya! Bırakırsan bırak, çok dert değil de ben sana üzülüyorum…Yapma tatlı takipçi yazık sana… Enerjini daha tatlı şeylere harca." cevabını verdi.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Tuğba Ünsal Kıvılcım Ural yüzünden linç edildi!

Tuğba Ünsal'ın yaptığı paylaşım başına bela oldu. Duman grubu solisti Kaan Tangöze'nin yasak aşkı Kıvılcım Ural'ın fotoğrafını paylaşıp altına "Yeni bir Patti Smith'imiz var… Kıvılcım Ural" yazan Tuğba Ünsal takipçilerinin sert tepkisi ile karşılaştı. Yasak aşkın kahramanı Kıvılcım Ural'ı öven bir paylaşım yapan Tuğba Ünsal'a takipçileri isyan etti. Tuğba Ünsal'da takipçisine "Bak bazen sana baya gülüyorum…Çok ciddisin, her şeyi ebene sövülmüş gibi algılıyorsun, kavgacısın bi de.. Hep açık arama, takibi bırakıyorum halleri… Bana ne ya! Bırakırsan bırak, çok dert değil de ben sana üzülüyorum…Yapma tatlı takipçi yazık sana… Enerjini daha tatlı şeylere harca." cevabını verdi. 


Kıvılcım Ural'ın bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Tuba Ünsal, paylaştığı fotoğrafın yanına "Yeni bir Patti Smith'imiz var… Kıvılcım Ural" notunu düştü. Ne olduysa ondan sonra oldu. Bu paylaşım yüzünden bazı takipçileri Tuba Ünsal’a  ağır sözlerle tepki gösterdi.

Tuba Ünsal da o takipçilere böyle cevap verdi:

 

"Bak bazen sana baya gülüyorum…Çok ciddisin, her şeyi ebene sövülmüş gibi algılıyorsun, kavgacısın bi de.. Hep açık arama, takibi bırakıyorum halleri… Bana ne ya! Bırakırsan bırak, çok dert değil de ben sana üzülüyorum…Yapma tatlı takipçi yazık sana… Enerjini daha tatlı şeylere harca."

NELER YAŞANMIŞTI? 

Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural'ın yeni fotoğrafları herkesi şaşırttı. İkilinin altı ay önce İzmir’e giderken havalimanında çekilen el ele fotoğrafı ortaya çıktı. Ural’ın sosyal medyadaki paylaşımları da gizli aşkın aylardır sürdüğünü gözler önüne serdi.

Ural’ın bir fotoğrafın altına kendisinden bahsederken “Kıvılcım Tangöze” yazması dikkat çekti.  İki çocuk babası Kaan Tangöze, eski manken Seçkin Piriler'le 2010 yılında evlenmişti.

SEÇKİN PİRİLER BOŞANMAYACAĞINI AÇIKLADI

Geçtiğimiz hafta karısı Seçkin Piriler'i aldatırken görüntülenen Kaan Tangöze herkesi çok şaşırtmıştı. 5 yıl önce Seçkin Piriler ile evlenen Kaan Tangöze esmer bir bayan ile dudak dudağa öpüşürken görüntülendi. Kaan Tangöze'nin karısını aldattığı kişinin Kıvılcım Ural olduğu ortaya çıktı. Şarkı yazarı ve oyuncu olan Kıvılcım Ural pek çok kişi tarafından merak edilmeye başlandı. 


5 yıl önce evlendiği eşi Kaan Tangöze tarafından geçtiğimiz hafta aldatılan Seçkin Piriler ilk kez görüntülendi. Eşi Kaan Tangöze'nin ihanetine uğrayan Seçkin Piriler, kendi tasarımını tanıttığı defile sonrası basın karşısına çıktı. Ünlü manken, gazetecilere "Zor günler yaşadım, bana o konuyla ilgili soru sorulmasın" ricasında bulundu. Duman grubunun solisti olan Kaan Tangöze’nin Asmalımescit’te şarkıcı Kıvılcım Ural ile samimi bir şekilde görüntülenmesinin ardından eşi Seçkin Piriler, ilk kez ortaya çıktı. Piriler, Karaköy Antrepo’da düzenlenen IMA New Gen defilesinde tasarımını sundu. Ünlü manken, defile sonrası soruları yanıtlamamak için kulise kaçtı. 

Uzun bir süre kulisten çıkmayan Piriler dışarıda bekleyen basın mensuplarına haber yollayarak “Rica ediyorum, zaten çok zor bir gün yaşadım. Bana o konuyla alakalı sorular sormasınlar. Eğer defile ile alakalı sorular soracaklarsa çıkıp açıklama yapacağım” dedi. Ardından Piriler, iki koruma ve arkadaş grubu ile basın karşısına çıktı. Defile ilgili soruları yanıtlayan Piriler, bir muhabirin eşinin ihanetini sorması üzerine “Evet siz defileyi nasıl buldunuz” diyerek röportajı sonlandırdı.
 

KIVILCIM URAL KÄ°MDÄ°R?


Kıvılcım Ural şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncudur. İstanbul doğumlu olan şarkıcının babası Mavi Işıklar grubunun eski gitaristi Fikret Ural'dır. Müzisyen ailede doğan Kıvılcım Ural çocukluğundan beri müziğe düşkün olmuştur. İlk zamanlarda bestelerini arkadaşları ve yakın çevresiyle paylaşan Kıvılcım Ural müziğin yanısıra kısa film, dizi, reklam ve müzik kliplerinde ekran yüzü olarak yer almıştır. Kıvılcım Ural son olarak "Rüya raporları" isimli müzik albümünü çıkarmıştır.


NE OLMUŞTU?

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze fena yakalandı. 5 yıldan bu yana Seçkin Piriler ile evli olan Kaan Tangöze önceki akşam bir mekandan esmer bir güzel ile öpüşürken görüntülendi. Sohbet edip şakalaşan, birbirlerine yemek yediren ikili, daha sonra Weldzone adlı kafeye geçti. Kuytu bir masaya oturan Tangöze ve sevgilisi, kahvelerini el ele tutuşarak yudumladı.  Bir çocuk babası Kaan Tangöze'nin bu kaçamağına Seçkin Piriler'in ne diyeceği merak ediliyor. 

5 yıl önce büyük aşk yaşadığı Seçkin Piriler ile hayatını birleştiren Duman grubunun solisti Kaan Tangöze herkesi şok etti. Duman’lı kaçamak gecesi! Manken Seçkin Piriler’le evli olan Duman Grubu’nun solisti Kaan Tangöze, önceki gün akşam üzeri Asmalımescit’te kaçamak yaparken yakalandı. İki çocuk babası ünlü rock’çı, bir mekânda esmer sevgilisiyle buluştu. Baş başa romantik bir akşam geçiren çifti sadece HT MAGAZİN görüntüledi.

BAŞ BAŞA ROMANTİK BİR AKŞAM

 

Sohbet edip şakalaşan, birbirlerine yemek yediren ikili, daha sonra Weldzone adlı kafeye geçti. Kuytu bir masaya oturan Tangöze ve sevgilisi, kahvelerini el ele tutuşarak yudumladı. Çıkışta görüntülenmemek için ayrı ayrı yürüyen ikili, ara sokakta el ele tutuştu. Bir süre yürüyen çift, kendilerini taksiyle bekleyen arkadaşlarıyla gözden kayboldu.

 

Kaan Tangöze, manken Seçkin Piriler’le 5 yıl önce evlendi. Sık sık davetlere katılıp birlikte mutluluk pozları veren ikilinin Hakan ve Volkan adında iki çocukları var.

 

Kaan Tangöze ile esmer sevgilisinin ilişkilerinin uzun zamandır devam ettiği, ikilinin sık sık gözlerden uzak mekânlarda buluştukları öğrenildi.

KAAN TANGÖZE KİMDİR? 

Kaan Tangöze, 5 EyIüI 1973'te İstanbuI'da doğdu. ŞişIi Terakki Lisesi, BiIkent Üniversitesi Otel Yönetimi ve Turizm BöIümü'nü bitirmiştir. ABD'de SeattIe Üniversitesi'nde ekonomi üzerine yüksek Iisans yapmıştır. Grunge / AIternatif rock müziği yapan Duman grubunun soIisti ve gitaristi. SoIaktır. Tam adı Rıza Kaan Tangöze'dir. 

 

ABD'de eğitimini sürdürürken Yakup Trana ile beraber müzik çaIışmaIarına da devam etti. SeattIe'da yazdığı 'La,Ia,Ia,Ia' isimIi bir parçası ABD'de yayınIanan iki topIama aIbümde yer aIdı. 1999 yıIında, Batuhan MutIugiI ve Ari Barokas'Ia Duman'ı kurmuştur. Duman kuruImadan önce Ari Barokas iIe birIikte Mad Madame isimIi grunge/cover yapan bir grupIarı vardı.Ocak 2006'da, Duman grubundan Batuhan MutIugiI ve Yakup Trana'yIa beraber, KaranIıkta ve Tam OIsun adIı iki parçanın yer aldığı KaranIıkta isimIi bir soIo çaIışma yaptı. Yeşim SaIkım'ın Beyhude isimIi parçasında vokaI yaptı. sozkimin.com VokaIistIiğini yaptığı Duman grubunun şimdiye kadar 6 stüdyo aIbümü, 2 konser aIbümü ve 1 konser DVD'si vardır. Ayrıca 2004 yıIında Avrupa'da yapıIan soIo yarışmasında 2.Iik başarısı göstermiştir. 

 

10 Ekim 2002 tarihinde Türkiye güzeli sevgiIisi Ahu Paşakay evinde intihar etmiştir. 24 Mart 2010 tarihinde 4 senedir birIikte oIduğu manken Seçkin PiriIer iIe evIenmiştir. Kaan Tangöze' nin evIendiği eşi Seçkin PiriIer'den Hakan ve VoIkan adında iki oğIu oImuştur. 

 

Diskografi 

 

Stüdyo AlbümIeri 

Eski Köprünün AItında (1999) 

BeIki Alışman Lazım (2002) 

Seni Kendime SakIadım (2005) 

Duman I (2009) 

Duman II (2009) 

Darmaduman (2013) 

 

Konser Albümleri 

Konser (2003) 

Bu Akşam (2004) 

Rock'n Coke Konseri (2008) 

CanIı (2011) 

 

Klipler 

KöprüaItı (1999) - Eski Köprünün AItında 

Hayatı Yaşa (1999) - Eski Köprünün AItında 

Bebek (2000) - Eski Köprünün AItında 

Her Şeyi Yak (2002) - BeIki AIışman Lazım 

Oje (2002) - BeIki AIışman Lazım 

Bu Akşam (2003) - BeIki AIışman Lazım 

ÇiIe BüIbüIüm [Konser] (2003) - Konser 

OImadı Yar [Konser] (2003) - Konser 

BeIki AIışman Lazım (2003) - BeIki AIışman Lazım 

Seni Kendime SakIadım (2005) - Seni Kendime SakIadım 

Aman Aman (2006) - Seni Kendime SakIadım 

KaranIıkta (2006) - Yakup & Kaan & Batuhan - KaranIıkta 

En GüzeI Günüm Gecem (2006) - Seni Kendime SakIadım 

Dibine Kadar (2009) - Duman I 

Senden Daha GüzeI (2009) - Duman II 

EIIeri EIIerime (2010) - Duman II 

Sor Bana Pişman Mıyım (2011) - Duman I 

HeIaI OIsun (2011) - CanIı 

İyi De Bana Ne (Akustik) (2012) - CanIı 

Yürek (2013) 

MeIankoIi (2014) 

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8