Yeter 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Yekta Bütün Olanlar İçin Aylin'i Suçluyor - İzle

Yeter dizisinin 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi yılbaşı dolayısıyla ilk başta hayal kırıklığı yaratsa da reytinglerini giderek yükseltiyor. 1. ve 2. bölümlerinde heyecan dorukta olan yeter dizisinde heyecan bitmeden devam ediyor. Başrollerini ünlü ve sevilen oyuncu Aslı Karahan ve Yurdaer Okur’un paylaştığı Yeter dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı. 3. bölüm 14 ocak 2016 da ekranlara gelecektir.Yeter 2. bölümde neler yaşandı? Yeter 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Yeter 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Yekta Bütün Olanlar İçin Aylin'i Suçluyor - İzle

Yeter dizisinin 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi yılbaşı dolayısıyla ilk başta hayal kırıklığı yaratsa da reytinglerini giderek yükseltiyor. 1. ve 2. bölümlerinde heyecan dorukta olan yeter dizisinde heyecan bitmeden devam ediyor. Başrollerini ünlü ve sevilen oyuncu Aslı Karahan ve Yurdaer Okur’un paylaştığı Yeter dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı. 3. bölüm 14 ocak 2016 da ekranlara gelecektir.Yeter 2. bölümde neler yaşandı? Yeter 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
Yeter 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Yekta Bütün Olanlar İçin Aylin'i Suçluyor  - İzle

Yeter dizisinin 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi yılbaşı dolayısıyla ilk başta hayal kırıklığı yaratsa da reytinglerini giderek yükseltiyor. 1. ve 2. bölümlerinde heyecan dorukta olan yeter dizisinde heyecan bitmeden devam ediyor. Başrollerini ünlü ve sevilen oyuncu Aslı Karahan ve Yurdaer Okur’un paylaştığı Yeter dizisinin 3. bölüm fragmanı yayınlandı. 3. bölüm 14 ocak 2016 da ekranlara gelecektir.Yeter 2. bölümde neler yaşandı?  Yeter 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?
Heyecanlı dakikaların yaşandığı Yeter 2.bölüm sonrası hayranları şimdi de dizinin bir sonraki 3.bölümünde neler olacağını merak etmeye başladı. Yeter dizisinin 2. bölümünün yayınlanmasından henüz bir gün geçmesine rağmen ''Yeter 3. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?'' soruları gelmeye başladı. Bugün Yeter dizisinin sabırsızlıkla beklenen 3. Bölüm fragmanı yayınlandı!

Yeter Dizisi 1. Bölümde Neler Olmuştu

Yeter dizisinin birinci bölümünde Aylin, beyin cerrahı Yekta Harmanlı'yla evlenir. Takıntılı bir kişiliğe sahip olan Yekta hayatındaki her şeyin mükemmel olmasını istiyor. Aylin'in hayatı zamanla kocasını tanıdıktan sonra kabusa döner.  Birinci çocukları Kaan, gün geçtikçe babası gibi şiddet eğilimleri göstermeye başlar. Aylin, yine  hamile kaldığını öğrendiğinde, kocasından kurtulmak için arkadaşlarının yardımıyla bir plan yapar. İkinci çocuğunu kocasına doğumda ölmüş gibi gösterir. Bebeği de bir süreliğine çocukları olmayan abisi ve yengesine verir. Yengesi para karşılığında sırrını saklamayı ve çocuğuna bakmayı kabul eder. 
Aradan beş yıl geçer. Aylin kocasından kaçmak için yeterli parayı biriktirir; ancak planı Yekta'nın parayı bulmasıyla suya düşer. Öte yandan çocuğuna bakan yengesi, Aylin'den beklediği maddi desteği alamayınca öfkelenir. Durumu aşığıyla paylaşır. Aşığı da para sızdırmak için, Yekta'ya öldü sandığı çocuğunun yaşadığını söyler. Aylin'in hayatı Yekta'nın gerçeği öğrenmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu girdapta ona yardım eden tek kişi gençlik aşkı Uras olacaktır.

Yeter 1. Bölüm İzlemek İçin Tıklayın  

Yeter 2. Bölüm İzlemek İçin Tıklayın  

Yeni yıl ile birlikte ünlü kanallar, iddialı dizi projelerini bir bir ekrana getirmeye hazırlanmaktadır. Her kanal büyük reyting beklediği iddialı dizilerinin tanıtımlarını yayınlamaya başlayarak, dizileri izleyenlerin beğenisine sunmuştur. ATV kanalında da yeni yıla girerken iddialı bir proje ekranlara gelmeye hazırlanmaktadır. ‘Yeter’ isimli dizi, yayınlanan tanıtım fragmanları ile izleyenlerin merakla beklediği projelerden birisi olmuştur. Peki, ‘Yeter’ dizisinin konusu nedir? Yeter dizisinin başrolünde hangi ünlü isimler yer almaktadır? Yeter dizisi ne zaman başlayacaktır?


Yeni yıla girmeye hazırlandığımız 31 Aralık Perşembe yani bu gece ilk bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan ‘Yeter’ dizisi, başarılı oyuncu kadrosu ve iddialı konusu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği dizinin senaryosunu Vilmer Özçınar ve Nalân Merter Savaş yazmıştır. 
Başrollerinde Kavak Yelleri ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinden tanıdığımız, doğum yapması ile ekranlara bir süre veda eden Pelin Karahan’ı izleyeceğiz. Pelin Karahan’a eşlik edecek diğer başrol oyuncusu ise Yurdaer Okur olacaktır. Bu iki isme; Korel Cezayirli, Ayşin eşim Çapanoğlu, Tolga Evren, Fatih Koyunoğlu ve ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinin Coreline’ı olarak tanıdığımız Wilma Elles eşlik edecektir.


‘YETER’ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?


Dizinin konusu genel olarak şöyledir; mutlu ve tutkulu bir aşk sonucunda gelen bir evliliğin zaman geçtikçe eziyete dönüşmesi ele alınacaktır. Çaresiz bir anne olarak izleyeceğimiz Pelin Karahan, çocuğunun iyiliği için yalan söylemek zorunda kalan ve bu yalan ile birçok kişinin hayatını karartan bir kişi rolünde olacaktır. Mutlu ve tutkulu bir evlilikten, eziyete dönüşen bir evliliğe doğru evirilen süreç içerisinde yaşanan olaylar, karı-koca arasındaki psikolojik savaş ve hatta kadına karşı şiddet ve taciz konuları da dizide işlenecek diğer konulardır. ‘Esaret mi, cesaret mi?’ sloganı ile tanıtılan dizide, çaresiz anne rolündeki Pelin Karahan ya esareti kabul ederek teslim olacaktır, ya da cesareti seçerek çocuklarına ve kendisine yeni bir hayat kuracaktır.

 

‘YETER’ DİZİSİNİN KARAKTERLERİ KİMLERDİR?


‘Yeter’ dizisinde Pelin Karahan’ın canlandıracağı Aylin karakteri, masal gibi başlayan bir aşk yaşayan ve bu aşkın sonunda aşk ve tutku dolu bir evlilik yapan genç bir kadındır. Fakat Aylin’in hayatı kısa zamanda kâbusa dönüşür. Genç kadın, çocuklarını korumak için yalan söylemek zorunda kalır ve kendini büyük bir girdabın içerisinde bulur.
‘Yeter’ dizisinde Yurdaer Okur tarafından canlandırılacak olan ‘Yekta’karakteri; başarılı bir beyin cerrahıdır. En büyük silahı ise zekâsıdır. Sürekli olarak küçümsediği karısı ve yakınları tarafından beş yıl boyunca kandırıldığını öğrenen Yekta, fırtına öncesi bir sessizliğe gömülecektir.


‘YETER’ DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCULARI KİMLERDİR?


Pelin Karahan Kimdir? Pelin Karahan Kaç Yaşındadır? Pelin Karahan Evli Midir? Pelin Karahan Nerelidir? Pelin Karahan Boyu Kaçtır?

Pelin Karahan Kimdir


Pelin Karahan, 6 Ekim 1984 yılında Ankara şehrinde doğmuştur. Pelin Karahan ilköğretim ve lise hayatını Ankara’da tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme bölümünden mezun olmuştur. İstanbul’a geldiğinde ek iş yapmak için Erberk Ajans’a kayıt oldu. Bu ajans aracılığı ile Çağan Irmak’ın reklam filminde oynadı. Daha sonra Kavak Yelleri dizisinin seçmelerine katılan güzel oyuncu Aslı rolüne seçildi. Birçok reklam filmde rol alan güzel oyuncunun rol aldığı en büyük projelerden birisi de Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mihrimah Sultan’ı canlandırması oldu.
Pelin Karahan, 2011 yılında pilates eğitimi Erdinç Bekiroğlu ile Barcelona’da evlenmiştir. Ancak bu evlilikleri 2013 yılında son bulmuştur. 2014 yılında ise şu andaki eşi olan iş adamı Bedri Güntay ile Adile Sultan Yalısı’nda evlenmiştir. Çiftin 27 Aralık 2014 yılında bir oğulları oldu.
Pelin Karahan, 1.60 boyunda bir oyuncudur.

Yurdaer Okur Kimdir?


Yurdaer Okur Kimdir? Yurdaer Okur Kaç Yaşındadır? Yurdaer Okur Evli Midir? Yurdaer Okur Nerelidir?
Başarılı oyuncu, 29 Ekim 1974’te Rize’de doğmuştur. Üniversite öğrenimini Akdeniz Üniversitesi ‘Turizm İşletmenliği’ bölümünde gerçekleştirmiştir. Sonrasında bu alanın kendine göre olmadığını anlamış ve 1994 senesinde Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü kazanmıştır. Tiyatro alanında akademik kariyer yapmaya devam eden başarılı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarında yüksek lisans yapmıştır. ‘Dostlar Tiyatrosu’nda oynayan ünlü oyuncu 2000 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu’na girmiştir. 2002 yılında ise Diyarbakır Devlet Tiyatrosuna atanan Yurdaer Okur, burada birçok projeye imza atmıştır. 
Tiyatro alanında ustalığını ekranlara da taşıyan başarılı oyuncu özellikle de ‘Karadayı’ dizisinde canlandırdığı ‘Savcı’ karakteri ile hafızalarda yer edinmiştir.
Yurdaer Okur, 2011 yılında kendisi gibi tiyatrocu olan Dilara Yalçın ile evlenmiştir. Çiftin 2012 yılında dünyaya gelen bir kız çocukları vardır.

 

 

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25