banner1

Ziraat Türkiye Kupası Üçüncü Tur Maçları Başlıyor!

Yarın oynanacak 9 maçla Ziraat Türkiye Kupası üçüncü turu başlıyor.

Ziraat Türkiye Kupası Üçüncü Tur Maçları Başlıyor!

Yarın oynanacak 9 maçla Ziraat Türkiye Kupası üçüncü turu başlıyor.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:06
Ziraat Türkiye Kupası Üçüncü Tur Maçları Başlıyor!

Ziraat Türkiye Kupası’nda üçüncü tur yarın yapılacak olan 9 maç ile başlıyor. TFF’den yapılan açıklamada, Ziraat Türkiye Kupası üçüncü tur karşılaşmaları 25, 26 ve 27 Ekim tarihlerinde oynanacak.

Ziraat Türkiye Kupası’nda, Spor Toto Süper Lig’den 10 takım, TFF 1.Lig’den 12 takım, Spor Toto 2.Lig’den 21 takım, Spor Toto 3.Lig’den 10 ve Bölgesel Amatör Lig (BAL Ligi)’den 1 takım üçüncü turda karşılaşmalara çıkacak. Tek maç eleme usulüne göre yapılacak olan üçüncü tur maçları sonrasında 27 takım gruplara yükselecek.

Geçtiğimiz sezon Spor Toto Süper Lig’i ilk 5 sırada bitiren Beşiktaş, Fenerbahçe, Atiker Konyaspor, Medipol Başakşehir ve Osmanlıspor takımlarının direkt katılımı ile 32 ekip gruplarda oynayacak.

 

Ziraat Türkiye Kupası Üçüncü Tur Maç Programı

 

25 Ekim Salı:

12.00 Pendikspor-Gençlerbirliği (Pendik)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Bandırmaspor-Sancaktepe Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

14.00 24Erzincanspor-Yeni Malatyaspor (Erzincan 13 Şubat)

14.00 Kızılcabölükspor-Kocaeli Birlikspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.30 Elazığspor-Ofspor (Elazığ Atatürk)

17.15 Gaziantepspor-Düzyurtspor (Kamil Ocak)

19.00 Çaykur Rizespor-Fethiyespor (Yeni Rize Şehir)

21.00 Galatasaray-Dersimspor (Türk Telekom Arena)

 

26 Ekim Çarşamba:

12.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)

13.30 Gümüşhanespor-Konya Anadolu Selçukspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.15 Çorum Belediyespor-Trabzonspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Şanlıurfaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.30 Kırklarelispor-Büyükşehir Gaziantepspor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Sivasspor-BUGSAŞ Spor (Yeni 4 Eylül Stadı)

15.00 Samsunspor-Menemen Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

15.00 Afjet Afyonspor-Ümraniyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

15.00 Balıkesirspor-Darıca Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)

15.00 Boluspor-Elaziz Belediyespor (Bolu Atatürk)

16.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tuzlaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 Akhisar Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

21.00 Bursaspor-Yomraspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

 

27 Ekim Perşembe:

12.00 Fatih Karagümrük-Göztepe (Vefa)

13.30 Yeni Amasyaspor-Denizlispor (12 Haziran Stadı)

14.30 Aydınspor 1923-Antalyaspor (Adnan Menderes)

18.30 Kasımpaşa-Kahramanmaraşspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

21.00 Kayserispor-Bucaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

loading...
Son Güncelleme: 10.11.2016 15:06
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner7