26 Aralık 2015 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Günlük burç yorumlarını merak ediyorsanız haberimize baka bilirsiniz. 26 aralık günlük burç yorumu. Günlük aşk burç yorumu. Günlük iş burç yorumu. Gün içinde dikkat etmeniz gereken konularda yıldızlar sizi uyarıyor. Hepsi haberimizde.

26 Aralık 2015 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Günlük burç yorumlarını merak ediyorsanız haberimize baka bilirsiniz. 26 aralık günlük burç yorumu. Günlük aşk burç yorumu. Günlük iş burç yorumu. Gün içinde dikkat etmeniz gereken konularda yıldızlar sizi uyarıyor. Hepsi haberimizde.

10 Kasım 2016 Perşembe 15:05
26 Aralık 2015 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

 

Günlük burç yorumlarını merak ediyorsanız haberimize baka bilirsiniz. 26 aralık günlük burç yorumu. Günlük aşk burç yorumu. Günlük iş burç yorumu. Gün içinde dikkat etmeniz gereken konularda yıldızlar sizi uyarıyor. Hepsi haberimizde. 

KOÇ BURCU (21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2015
Size gittikçe daha çok yaklaşan ilişkiyi önemsemediğiniz için, onu hırçınlaştırıyorsunuz. İnce eleyip sık dokumaya devam edin ama karşı taraf için de girebileceği bir açık kapı bırakmayı ve bunu ona hissettirmeyi unutmayın.
 Koç Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2015

Yoğun bir rekabet içindesiniz, kendinizi yarış atı gibi yoruyorsunuz. Sizden, sizin sandığınızdan daha çok şey beklenmiyor, bunu aklınızda tutun. Aslında esiri olduğunuz hız tutkusu sizin kendi içinizdedir ve ne kadar koşarsanız koşun, kendi içinizde yarattığınız hıza yetişemezsiniz. Durun, ortamı tartın ve yeniden düşünün.


 Koç Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2015

İşsiz kalma korkunuzu, kendinize iş yaratamama korkusuna dönüştürün, ekonomik koşulları değil; kendinizi sorumlu tutun. Düşünce yelpazenize yakında ilginç bir çıkış yolu takılacak ve siz bunu değerlendirmeyi başaracaksınız.


  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2015

Duygu hayatınızdaki ufak tefek kırılmaları abartmayın, zaten yaşam zigzagların ortaya koyduğu, bir bütün olarak istikrarlı bir çizgi oluşturur. Durağan, renksiz ve düz bir çizgi halinde ilerleyen yollardan kaçının, bazen kendinizde titreşimler yaratmak için kendi kendinize dokunun ve sarsın. İçinizdeki potansiyel ancak böyle açığa çıkar.

BOĞA BURCU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2015
Aşk yaşamınızda kendinizi daha çok kısıtlanmış etkiler altında hissedeceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı net olarak ifade etmeniz kolay olmayacaktır ve sevdiğiniz kişiyi de anlamakta zorlanacaksınız. Aşk yaşamınızda bugün istikrarı korumaya çalışmalı ve sevdiğiniz kişiyi ihmal etmemeye çalışmalısınız. Özellikle iş yaşamınızın yoğunlaşması aşk yaşamınızda sorunlar çıkartabilir.


  Boğa Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2015

İş yaşamınızda daha çok kariyerinize yönelik çalışmalar yapacağınız ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Çalışma temponuzda oldukça önemli ölçüde yoğunlaşma olacaktır. Çevrenizde bulunan insanları yönetmekte son derece başarılı olacaksınız ve isteklerinizi kabul ettirebileceksiniz.


  Boğa Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2015

Maddi konularda oldukça temkinli olacağınız ve uzun vadeli planlar yapacağınız bir gündesiniz. Maddi konularda kendinizi kısıtlamalar altında hissedebilirsiniz ve çalışmalarınızda her zamankinden daha detaycı davranacaksınız. Harcamalarınıza dikkat etmeniz ve sağlıklı kararlar vermeye çalışmanızın sonuçları sizin için olumlu olacaktır.


  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2015

Bugün çalışma yaşantınızda olumlu sonuçlar alabileceğiniz ve uzun vadede size olumlu sonuçlar getirecek düzenlemelere gidebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak iş yüzünden ailenizi ihmal etmemeye çalışın.

İKİZLER BURCU (29 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2015
Özel günlere karşı unutkanlığınızda daha dikkatli olabilir, bugünü sizin için unutulmaz bir gün olarak değerlendirebilirsiniz. Çok ilgilisiniz. Duygularınızı sık, sık açığa vurmanız, ilişkinizi yeniliyor.


  İkizler Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2015

Fedakar çalışmalarınız, yakın bir zamanda çok sevineceğiniz şekilde karşılığını bulabilir. Size odaklı güzel düşüncelerin arkasında iş deneyiminiz ve bilginiz var.
  İkizler Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2015

Dost çevrenizdeki cömert imajınız, sizi kötü yönde etkiliyor olabilir. Para konularında zayıf görünüyorsunuz. Akşam gezmelerinizin harcamalarını azaltabilirsiniz.


  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2015

Bazı uyarılarınız ve eleştirileriniz yakın çevrenizde incitici olabiliyor.

 YENGEÇ  BURCU (29 Haziran - 29 Temmuz)

  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2015

Biraz hercai imajınız, kalıcı beraberliklere fırsat tanımıyor. Ama bu fırsatlara istekli de görünmüyorsunuz. Gönül ilişkileriniz genellikle heyecanla dolu ama kısa ömürlü oluyor.


  Yengeç Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2015

Bugünlerde yeni görüşmeler, yeni umutlu arayışlar değişik sapmalar gösterebilir. İşinize verdiğiniz emeğin karşısında kronikleşmiş doyumsuzluklar, maddi yetersizlikler görünüyor.
  Yengeç Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2015

Son zamanlardaki parayla ilişkinizle ilgili duygusal değerlendirmeler, olumsuz koşullar karşısında cömertliğinizi erteleme niyetinizden kaynaklanıyor.
  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2015

Belli bir hat üzerinde sunacağınız gönül zenginliği, daha anlaşılır olup sizi haksız değerlendirmelerden de esirgeyebilir.

 ASLAN BURCU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

 Aslan Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2015

Aşk yaşantınızda bazı beklentiler içindesiniz. Sevdiğiniz kimse ile konuşmak ona duygularınızı açmak istiyorsunuz fakat bazı hoşunuza gitmeyen dorumlar sizi durduruyor.


  Aslan Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2015

İş yaşantınızda bir takım iletişim ya da ulaşım sorunları yaşayabilirsiniz. Amirlerinizden birisi ile aranızdaki ufak bir sorun bugün moralinizi bozabilir.


  Aslan Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2015

Parasal konularda şanslı bir gündesiniz. Bugün elinize bir miktar para geçebilir ve bu parayı bazı borçlarınızı ödemede kullanabilirsiniz. Paranın kalanı ile kendiniz için alışveriş yapabilirsiniz. 

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2015
Bugün iş yerinizde amirinizle aranızda bir tartışma geçebilir. İşinizin geleceği için bu tartışmada alttan alan taraf olmalısınız.

 

BAŞAK BURCU (24 Ağustos - 29 Eylül)

 Başak Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2015

Sürpriz gelişmelere hazırlıklı olduğunuz söylenemez, dikkatli olmalısınız. Mutlu beraberliğinizde yeni gelişmeler görünüyor. Bunlar, beklediğinizden daha ileri boyutlu olabilir.


  Başak Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2015

Önümüzdeki günler, yeni bilgiler için yatırım yapacağınız görüşmeleriniz var. Mesleki eğitiminiz için bir yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Becerilerinize biraz daha bilgi eklemek gerektiğinin farkındasınız.
  Başak Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2015

Daha rahat yaşamanız için, daha planlı olmanız gerektiğini biliyorsunuz, ama uygulamakta zorlanıyorsunuz. Bu yakınlarda yine ailenizin desteğine ihtiyacınız olabilir.


  Başak Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2015

Aşk hayatınızda birtakım şaşkınlıklara daha hazırlıklı yakalanabilmeniz için, duygusal yaklaşımlarınıza biraz da mantık katmanız gerekiyor.

 TERAZİ BURCU (23 Eylül - 23 Ekim)

 Terazi Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2015

Heyecanın azalmasına rağmen yaşadığınız birliktelikteki güven ve huzur size yetiyor. Aşk için çok şeyi göze alacağınızı söylemenize rağmen, sağlam ve uzun bir ilişkiyi aşka tercih ediyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2015


Bugün işle ilgili alacağınız bir haber umutlanmanıza neden olabilir. Aklınızdaki projelerle ilgili çok sabırlı davranmanız, umutlarınızı diri tutmanız yakında sizi ödüllendirecek.

Terazi Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2015


Önceden belli bir hazırlığınız olmadığı için, biraz güç üstesinden geldiğiniz sıkışıklık, sizde bazı korkulara yol açmış gibi. Para konularında böyle pratik dersler size yararlı gelebilir.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2015


Özlemleriniz var. Bunları gidermek için zaman yaratmaya, koşulları oluşturmaya çalışacaksınız. Ama bu niyetinizi ertelemeniz yararlı olacak

AKREP BURCU (24 Ekim - 21 Kasım)

 Akrep Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2015

Seviyor, seviliyorsunuz. Bugün, sevgilinizden hoş bir hediye alacaksanız. Sevgilinizin size olan aşırı ilgisi sizi zaman zaman şımartsa da siz de onu çok seviyorsunuz. Her fırsatta bunu göstermek için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2015
İşinizle ilgili bir seyahat gündeme gelebilir. Bu seyahat size bazı kazançların yanında özel hayatınızla ilgili sorunlar da getirebilir, sevinmek için o kadar acele etmeyin.

Akrep Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2015
Parasal durumunuzda bir iyileşme söz konusu. Artık daha tutumlu davranıyorsunuz. Bugünde bu davranışlarınızı devam ettirecek ve akıllı harcamalar yapacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2015
Dostlarınız sizi daha sık görmek istiyorlar, size anlatacakları bir dolu şey var. En iyisi dostluklarınız pekiştirerek, gönül işlerinden üstün tutmanız. Geçici heveslerle sağlam ilişkinizi tehlikeye atmayın.

 YAY BURCU  (23 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2015
Bugünlerde etkilenip kurmayı düşündüğünüz ilişki sizi biraz yoracak gibi görünüyor. Birbirinize fazla uzak karakterler olduğunuzu düşünenleri ciddiye almalısınız.

Yay Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2015
Daha akılcı davranmak zorundasınız. Sakin, soğukkanlı davranarak sonuca ulaşmak daha mümkün olabilir. Düzeltmek istediklerinizi, gerginliğin üzerine gergin bir tavırla giderek düzeltemeyeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2015
Çoktandır ödenmesi gereken bir alacağınızı muhtemelen bugün de boşuna bekleyeceksiniz. Böyle bir ihtimale hazırlıklı olduğunuz için bunun sıkıntısını yaşamayacaksınız.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2015
Kendinizi genellikle haklı buluyorsunuz. Bu da kolay hata yapmanıza yol açıyor. Birçok insan gibi sonradan pişmanlık yaşama huyunuz pek yok.

OĞLAK BURCU (29 Aralık - 20 Ocak)

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2015
Aşkta daha çok mutluluğu hakkettiğinizi zannediyorsunuz. Sonunda da hakkettiğiniz mutluluğa kavuşacaksınız. Fakat bunun için daha fazla fedakarlık yapmanız gerekiyor.
  Oğlak Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2015

İş yerinizdeki planlarınızın hayata geçmesine dair bazı girişimlerde bulunacaksınız. İş hayatınızda umutlarınız yeşerecek. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek gelişmeler olabilir.
  Oğlak Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2015

Bugün ve önümüzdeki günlerde yapmak istediğiniz bazı girişimleri ekonomik nedenlerden dolayı gerçekleştiremeyebilirsiniz. Parasal sıkıntılar da çekebilirsiniz.
  Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2015

Dostunuzun bir meselesi konusunda yeteri kadar hassas değilsiniz. Bugünlerde bunun sitemlerini işitebilirsiniz.

 KOVA BURCU (21 Ocak - 18 Şubat)

Kova Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2015

Duyguları yoğun. Kendiyle ilgili sorunlar yaşıyor olabilir. Onun size biraz uzak gelen davranışları, daha değişik, daha yapıcı yaklaşımlarla anlaşılır hale gelebilir. 

Kova Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2015
Değişik tarzınız, başarılı iş yaşamınızda ilgi topluyor. Bugünler içinde sevindirici gelişmeler olabilir. Fakat en olmadık durumlarda ağır kanlı olabiliyor, en gereksiz durumlarda da atağa kalkabiliyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2015
Tutumlu oluşunuz, sizi yanlış anlamalara yol açabiliyor. Ayağınızı sağlam basıyor, kendinizin kara gün dostu olabiliyorsunuz. Paranızın kıymetini biliyor, ona göre davranıyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2015
Kendinizi biraz dizginlemeniz yararlı olabilir. Bağımsız karakteriniz, ilişkilerinizdeki en sıradan müdahaleler de bile, özgürlük elden gidiyor endişesi yaşamanıza neden olabiliyor.

  BALIK BURCU (19 Şubat - 20 Mart)

 Balık Burcu Günlük Aşk Falı 26 Aralık 2015

Sevgilinizi çok seviyorsunuz fakat bazen kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz. Bu durum sevgilinizle aranızda zaman zaman gelişen bazı gerginliklere sebep oluyor.

Balık Burcu Günlük İş Falı 26 Aralık 2015
İş hayatınızda akıllıca davranmayı biliyorsunuz ve ortama göre hareket etmeyi öğrendiniz. Yakında amirinizden bir zam haberi alabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Para Falı 26 Aralık 2015
Bugün ailenizle yapacağınız bir toplantı sonrası elinizden para çıkması söz konusu olabilir. Canınızı fazla sıkmayın bu para size yakın zamanda geri dönecektir.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı 26 Aralık 2015
Son zamanlarda çok kilo aldınız ve aldığınız besinlere de dikkat etmiyorsunuz. Bu gidişle bünyenizde bir zayıflama söz konusu olabilir.

Son Güncelleme: 10.11.2016 15:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner8

banner22

banner7

banner25