Gaziantep'teki Kazada Hayatını Kaybeden Baba İle Oğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı

Gaziantep'teki Kazada Hayatını Kaybeden Baba İle Oğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı

GAZİANTEP - Nizip Otoyolu'ndaki kazada hayatını kaybeden Baba Yusuf Birdal(50) ve oğlu Aziz Birdal(21) İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı.

Yalın Onat ERGÖR - Taylan ERGÜN - Feridun AÇIKGÖZ/İSTANBUL,(DHA) - GAZİANTEP - Nizip Otoyolu'ndaki kazada hayatını kaybeden Baba Yusuf Birdal(50) ve oğlu Aziz Birdal(21) İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı.

Gaziantep - Nizip Otoyolu'nda hayatını kaybeden 16 kişi arasında yer alan Baba Yusuf Birdal ve oğlu Aziz Birdal'ın cenazeleri İstanbul'a getirildi. Baba oğlun Arnavutköy Bolluca Mahallesi'ndeki evlerinin önüne taziye çadırı kuruldu. Aile üyeleri burada taziyeleri kabul etti. Bolluca Merkez Camii'ne getirilen baba ve oğlu için öğle vakti cenaze namazı kılındı. Cenaze namazının ardından baba ile oğlunun cenazesi helallik için evlerinin önüne getirildi. Baba Yusuf Birdal ile oğlu Aziz Birdal Bolluca Mezarlığı'nda toprağa verildi.

"ARKADAN GELEN OTOBÜS YOLDAKİ YAĞDAN DOLAYI KAYMIŞ"

Yusuf Birdal'ın halasının oğlu Zeki Demirhan, "Diyarbakır'a tekstil için gidiyormuş. Bu yolda giderken kaza yapıyorlar. Kazaya müdahale için ekipler geliyor, bu sırada da arkadan gelen otobüs yoldaki yağdan dolayı kayıyor, bunlara çarpıyor. Bizim arabadan yağ sızmış diyorlar ama orası henüz net değil. Acımız büyük, iki çocuğu vardı. Bunlardan biri de rahmetli olan" dedi. (DHA)

(FOTOĞRAF)

Gaziantep'teki Kazada Hayatını Kaybeden Baba İle Oğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı