Öldürülen Apartman Yönetici Yardımcısının Darbedilme Anı Görüntüleri Ortaya Çıktı

Öldürülen Apartman Yönetici Yardımcısının Darbedilme Anı Görüntüleri Ortaya Çıktı

ÇANAKKALE'nin Gelibolu ilçesinde "aidat" meselesi nedeniyle çıkan kavgada öldürülen apartman yönetici yardımcısı Ahmet Koç'un (65) darbedildiği anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

Cemhan ŞEN/ÇANAKKALE, (DHA)-ÇANAKKALE'nin Gelibolu ilçesinde "aidat" meselesi nedeniyle çıkan kavgada öldürülen apartman yönetici yardımcısı Ahmet Koç'un (65) darbedildiği anlara ait görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, ofis basan şüphelilerin yumruklayıp, tekmelediği Koç'un yerde yattığı görülüyor.

Gelibolu'da bir apartmanın yönetici yardımcılığını yapan Ahmet Koç, 24 Ağustos'ta saat 17.00 sıralarında, aidat borcunu istemek için alüminyum doğrama işi ile uğraşan T.B.'nin iş yerine gitti. Ahmet Koç, burada T.B., iş yeri çalışanı Oğuzhan Yacı (34) ve ziyarete gelen kardeşi Serhat Yacı (31) ile tartıştı. Tartışmanın ardından Koç, yeniden ofisine döndü. Bir süre sonra T.B., 2 kardeş ile birlikte Koç'un ofisine gitti. Burada darbedilip, ağır yaralanan Ahmet Koç, kaldırıldığı Çanakkale Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Polis, olayın ardından 3 şüpheliyi gözaltna aldı. İşlemleri sonrası 3 şüpheli, adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden 2 kardeş tutuklanırken, T.B. ise serbest bırakıldı. Bu arada öldürülen Ahmet Koç'un darbedildiği anlar, iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, ofis basan şüphelilerin Koç'u yumruklayıp, tekmelediği, darbe alan Koç'un ise yerde yattığı görülüyor. (DHA)

FOTOĞRAFLI

Öldürülen Apartman Yönetici Yardımcısının Darbedilme Anı Görüntüleri Ortaya Çıktı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı