Yeşim Salkım, Haluk Levent'i hedef aldı: 'Hırsızın hiç mi suçu yok'

Yeşim Salkım, Haluk Levent'i hedef aldı: 'Hırsızın hiç mi suçu yok'

Şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım, Kızılay'ın AHBAP Derneği Başkanı Haluk Levent'e çadır satmasının ortaya çıkmasıyla başlayan tartışmaya dahil oldu. Salkım, 'Hırsızın hiç mi suçu yok' diyerek Haluk Levent'i hedef aldı.

"Hırsızın hiç mi suçu yok?" diyen Yeşim Salkım, Levent'in eleştirilerin odağındayken Kızılay'dan çadır satın almasına dair yorumlarda bulundu.

Haluk Levent'in başında olduğu AHBAP Derneği'nin depremin ilk günlerinde Kızılay'dan çadır satın alması gündemde.

Şarkıcı Yeşim Salkım "Tebrik ederim arada sırada olsa doğru karar alabiliyorsunuz arkası gelir inşallah hayırlısıyla" diyerek Bahçeli'nin Beşiktaş JK'dan ayrılmasını eleştirdikten sonra Haluk Levent'i hedef aldı.

"Hırsızın hiç mi suçu yok?" diyen Yeşim Salkım "Arkadaş hadi Kızılay tamam çok büyük hata ve yanlış yaptı oradan alan hiç mi bunu yanlış yapmadı? Başka yerden alsaydı. Elinde para varsa istediğin yerden alırsın."

Kızılay Kadar Hatalı

Yeşim Salkım, Levent'in eleştirilerin odağındayken Kızılay'dan çadır satın almasına iyice sinirlenerek "Bu ülkedeki yanlışların ardı arkası kesilmiyor ama biraz adaletli düşünelim. Hükümet tarafından eleştirilirken kalkıp oradan yardım toplaması ve insanlardan aldığı parayı Kızılay'a aktarması ve bunu insanlara haber vermemesi ne kadar etik? Her kahramanım diyene bu kadar inanmayın. Bu işte Kızılay ne kadar hatalıysa Haluk Levent de o kadar hatalı."

Kaynak: medyafaresi.com