Mustafa Sarıgül'den Fatih Portakal'a azar! Sözlerine dikkat et

Mustafa Sarıgül'den Fatih Portakal'a azar! Sözlerine dikkat et

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Fatih Portakal'ın Youtube kanalında sunduğu programa katıldı ve programda dikkat çeken anlar yaşandı. Fatih Portakal'a çıkışan TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül 'Sarıgül'le konuşuyorsun sözlerine çok dikkat etmen lazım' diyerek tepki gösterdi

FOX TV ana haber sunuculuğu görevinden istifa eden gazeteci Fatih Portakal, aktif gazetecilik kariyerini sonlandırmasının ardından YouTube kanalından yaptığı yayınlarla sevenleriyle buluşmayı sürdürüyor. Son olarak Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Fatih Portakal ile Sözün Özü'nün programının konuğu oldu. Youtube yayınında dikkat çeken bir diyalog yaşandı.

MUSTAFA SARIGÜL'ÜN YAŞINA ŞAŞIRDI

Fatih Portakal'ın "67 yaşındasınız maşallah iyi görünüyorsunuz ama bu yaşta sosyal medyaya bu kadar hakim olabilmek de güzel bir şey." sözlerine Mustafa Sarıgül'den şaşırtan bir yanıt geldi.

'SARIGÜL'LE KONUŞUYORSUN, SÖZLERİNE DİKKAT ETMEN LAZIM'


Sarıgül, Portakal'a cevabında şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili Portakal, Mustafa Sarıgül'le konuşuyorsun. Sözlerine çok dikkat etmen lazım ve Türkiye Değişim Partisi'nin tüzüğünü okuman lazım. Türkiye Değişim Partisi'nin birinci programında yaşı kaldırdık. Herkes hissettiği yaştadır. Şu anda ben 35 yaşındayım. Konuşuyorsun."

'ESTETİK VAR MI?' SORUSUNA SARIGÜL'DEN YANIT


Programın devamında Fatih Portakal'ın "Estetik var mı?" sorusuna da yanıt veren Mustafa Sarıgül, şunları söyledi:

"Hiçbir zaman yaptırmadım ve kesinlikle yaptırmam. Ama ben sana bir şey söyleyeyim tam 35 yıldır evde yapılmış yoğurda bir kaşık bal karıştırıp yüzüme sürüyorum sonra soda ile yıkıyorum. Her sabah 6'da kalkıyorum. Bu, aşağı yukarı 35 yıldır devam ediyor. 7 kilometre yürüyorum."

Kaynak: Mynet